Opinie o hotelu Kuban & Aquapark
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Kuban & Aquapark: aquapark, zjeżdżalnia

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: oddzielny brodzik, łóżeczko dla dziecka do lat 2 (za opłatą).
  • Własny aquapark.
  • Atrakcyjna lokalizacja: centralne przy głównym deptaku, przy promenadzie, ok. 7 km do Nessebaru, ok. 32 km do lotniska w Burgas.
  • Tylko 200 m do długiej i szerokiej, łagodnie opadającej do morza plaży.

Kasia z rodziną

• Zalety W centrum, dobre jedzenie - każdy wybierze coś dla siebie, mały problem z windami, ale poza tym super, córka lat 9 zachwycona aquaparkiem.
    • Wady Problem z windami w trakcie wydawania posiłków

Pobyt tygodniowy sierpień 2019 z dzieckiem lat 9, udany na 100%. Pogoda super, morze ciepłe, jedzenie na 6 tkę!!! Drinki bardzo dobre i piwko też. POLECAMY!!!!

katarzyna
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Dużo atrakcji. Piękne widoki z pokoju na morze. położony bardzo blisko plaży.
    • Wady Hałas w nocy.

Dużo atrakcji. Piękne widoki z pokoju na morze. położony bardzo blisko plaży. Pyszne jedzenie. Miła obsługa.

Maciek
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Ciepła woda w kranie i czyste ręczniki
    • Wady Pokoje z grzybem w łazience i to po dopłacie za zmianę komfortu z ekonomicznego.Klimatyzacja chodzi ale po calym dniu schlodzi do 26stopni . 30 min czekania na windę na 17 piętrze .Jedzenie parowka z serem i parowka bez sera . Brak owoców"tylko jabłko i gruszka" i ciast same ochlapy . Prawie wszystkie zdjęcia hotelu i aquaparku mijają się z prawdą i to bardzo . W aqaparku wszystko przebudowane moim zdaniem na gorsze.a był to jeden z glownych powodów wycieczki z dzieckiem do tego hotelu.

Serdecznie nie polecam najgorsze All. Jakie mi się trafiło

• Zalety położenie,żcie nocne,imprezy
    • Wady płatne leżaki na plaży

Hotel jest naprawdę dobry-wita nas dobra obsługa w recepcji . Pokój, jak to pokój w hotelu tej klasy - wszystko ok. Fajny basen i aquapark ale już widać znak czasu . . W czasie pobytu chodziliśmy głownie nad morze i tam smażyliśmy się na słońcu. Pogoda fantastyczna. Morze ciepłe bez kamieni - Pięknie! Imprezy, życie nocne - bajka .Wykupiliśmy pobyt all inclusive i było ok

Barbara

• Zalety Byłam z rodziną w pażdzierniku 2019r. hotel bardzo dobry ,basen zjeźdzalnie, jedzenie ,obsługa wszystko na PLUS.

Polecam ,myślimy aby wybrac się w przyszłym roku.

Adriana

• Zalety polożenie; odległość od lotniska; stosunek ceny do jakosci
    • Wady przydzial pokoi; obsluga

Położenie: blisko plaży, 5 min wzdłuż kanjpek, sklepow i innych punktow 'swiecaco-migajacych'. Okolica sprzyjajaca nocnemu zyciu, mniej rodzinom z malymi dziecmi; Plaża piekna i szeroka jak to w Bulgarii, czysto; Hotel w samym centrum wsrod nocnych klubow - bardzo glosna muzyka do wczesnych godzin rannych. Pokoj nad Game Bar (gdzie muzyka gra do 3.30) przydzielony dla rodziny z dwojka malych dzieci - porazka. Niestety interwencje i prosby o zmiane pokoju zostaly zignorowane przez obsluge. Czysto i schludnie. Pokoj sprzatany codziennie wraz z wymiana recznikow. Basen/Mini aquapark z lodowata woda (tylko najwyrtwalsi Angliccy sie kąpali), raczej dla wiekszych dzieci (9+). Jedzenie dobre (glownie pod anglikow) ale mimo to kazdy znajdzie cos dla siebie - przepyszne warzywa i owoce, lody. Napoje w standardzie lokalnym. Pobyt udany (nie liczac nieprzespanych nocy - polecam korki do uszu!!); adekwatna cena do jakosci dla 4 os rodziny poza sezonem (koniec wrzesnia).

Renata

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, pomocna i miła obsługa. Hotel położony w samym centrum, blisko do morza, sklepików, barów.
    • Wady W naszym przypadku brak wad.

Polecamy w 100% osobą szukającym rozrywki, ale również rodziną z dziećmi dużo atrakcji, zabawy. Duży plus dla obsługi, w restauracji w barach, animatorów, Pań sprzątających. Na pewno tam wrócimy. Dziękujemy za super spędzony czas.

• Zalety -urozmaicone posiłki, dużo opcji dla osób nie jedzących mięsa -bary, kluby oraz inne rozrywki w pobliżu -duże pokoje oraz łazienka -aquapark oraz baseny dla osób w każdym wieku -duża ilość atrakcji organizowanych przez hotel
    • Wady -mrówki w pokojach (całkiem sporo) -mała dostępność komunikacyjna oraz duża odległość od zabytkowego centrum -duży hałas

Hotel idealny dla osób w każdym wieku. W pobliżu jest wiele klubów oraz barów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem jest także mała odległość do plaży. Jest to typowe miejsce dla turystów i ludzi, którzy chcą się bawić w nocy, więc nie można liczyć na ciszę. Od samego rana muzyka jest również puszczana na basenie. Posiłki są dobre oraz urozmaicone. Codziennie jest coś nowego, a czasem nawet można trafić na stoły z typowo bułgarskimi potrawami. Jest sporo opcji dla osób nie jedzących mięsa. Są także desery oraz maszyna do robienie lodów. Pomiędzy są także kanapki oraz minipizze serwowane w barach. Pokoje oraz łazienki są spore. Jedynym problemem na jaki natrafiliśmy była zbyt mała ilość gniazdek. Prąd w pokoju jest także włączany za pomocą klucza, więc gdy zamykamy pokój i bierzemy klucz ze sobą to nie ma możliwości naładowania żadnych urządzeń elektronicznych. Natrafiliśmy również na inny problem - mrówki. Były one w całym pokoju i często nawet na łóżkach. Od innych osób słyszeliśmy, że spotkali też pluskwy. Hotel oferuje dużo atrakcji, np bingo, zabawy w nocy dla dzieci oraz osób pełnoletnich. Woda w basenie jest zaskakująco chłodna, zdecydowanie chłodniejsza niż w morzu, więc polecam wypad nad Morze Czarne. Polecam także klub Wiking, który jest blisko plaży. W pobliżu także jest bar oferujący karaoke, który również puszcza polskie piosenki.

• Zalety Bardzo dobre jedziecie, super baseny ze zjerzdzalniami fajni animatorzy
    • Wady Za duży hałas, małe wygłuszenie okien słychać do późnych godzin nocnych muzykę z lokalu

Generalnie spox , polecam fajne wakacje warto wybrać się na wycieczkę w Góry i do wioski bułgarskiej

• Zalety JEDZENIE PYSZNE !!! ANIMACJE POŁOŻENIE PIĘKNE WIDOKI NAPRAWDĘ CIEPŁE MORZE POGODA
    • Wady dla mnie minus że nie można było wynosić jedzenia a zwłaszcza lodów poza Restauracje

Wszystko jak naaaajbardziej pozytywne .Jedzenie pyszne !!! nikt głodny nie chodził- (raczej po wakacjach każdy na dietę będzie musiał przejść ) Pyszne lody najlepsze te włoskie -chociaż z restauracji nie wolno NIC WYNOSIĆ .ANIMACJE super pozdrawiam animatorów -dzieci na pewno się nie będą nudzić .Chodź basenie woda zimniejsza niż w morzu to zjeżdżalnie to rekompensują :) POKOJE- stare meble lata 70-te, ale codziennie sprzątane ( z resztą w pokoju tylko śpię). Jest czajnik lodówka płaski telewizor szuszarka do włosów.Wszystko co potrzeba . NAPRAWDĘ WARTO !!!