4044 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To rodzinny resort oferujący wypoczynek w wyjątkowej, spokojnej atmosferze tuż przy jednej z najpiękniejszych plaż południowego Morza Czerwonego, słynącej z krystalicznie czystej wody i niezapomnianych widoków na rafę koralową. Położony na rozległym terenie resort utrzymany jest w stylu nubijskim i zapewnia komfortowe pokoje, bogatą ofertę kulinarną oraz gamę rozrywek dla każdego. Gość może korzystać z kilku restauracji i barów, relaksować się przy 3 basenach (w tym jednym podgrzewanym sezonowo), poddać się urokowi lokalnych animacji oraz odkrywać uroki zatoki podczas snorkelingu czy nurkowania. Uzupełnieniem całości jest profesjonalna i gościnna obsługa oraz bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży.
Położenie
Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży i rafie koralowej.
- 20 km od El Quseir
- 40 km od lotniska Marsa Alam
- 130 km od lotniska w Hurghadzie
Plaża
Resort usytuowany jest tuż przy długiej, prywatnej, piaszczystej plaży z dostępem do rafy koralowej (zalecane obuwie kąpielowe). Leżaki, parasole i ręczniki są bezpłatne, do dyspozycji Gości bar przy plaży.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano miniklub (4-12 lat), 2 brodziki, plac zabaw, zjeżdżalnie, minidisco, wysokie krzesełka w restauracji oraz bezpłatne łóżeczka na życzenie.
Baseny
Do dyspozycji Gości są 3 baseny zewnętrzne (jeden podgrzewany zimą), brodziki, a także aquapark ze zjeżdżalniami dla dzieci. Przy każdym basenie bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki.
Atrakcje
Hotel zapewnia bogaty program animacji dla dzieci i dorosłych, siatkówkę plażową, tenis stołowy, rzutki, siłownię, wieczorne pokazy oraz boisko do padla (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Za dodatkową opłatą centrum nurkowe, bilard, jazda konna i sporty wodne.
Spa & Wellness
Za opłatą Gość może skorzystać z centrum spa, masaży, salonu piękności, sauny, jacuzzi i łazienki tureckiej.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi oraz płatna pralnia. Goście mają do dyspozycji sklepy z pamiątkami i minimarket.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Bardzo dobre wyżywienie oraz infrastruktura hotelu
wyżywienie, obsługa, bliskość do morza, rafa
brak
Hotel czysty . Obsługa miła kilka basenów. Polecam
Przestronny duzo zieleni
Brak diskotek po pokazach
Pobyt uznaję za udany. Pokój tuż przy recepcji, duży, sprzątany codziennie, z widokiem na basen i morze. Woda butelkowana dostarczana codziennie.
Bardzo miła i pomocna obsługa, przepiękny ogród i rafa koralowa tuż przy hotelu. Hotel dość kameralny, jak na warunki egipskie, nie brakuje miejsca na leżakach zarówno na plaży jak i przy basenie. Kilka restauracji serwujących napoje i przekąski .
Jedyną wadą jest pobliska budowa. W pierwszy dzień hałas wydaje się spory, a w kolejnych dniach nie zwraca się na niego uwagi. Zależy od kierunku wiatru.
Hotel oceniam pozytywnie. Duży obszar z grobami do spacerowania. Jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje czyste w stylu afrykanskim.
Spokoj z dala od miasta. Można spacerować plaża brak hoteli obok.
Jak ktoś lubi wychodzić z hotelu na miasto to nie ma miasta hotel na odludziu.
Hotel z duzym pieknym ogrodem. Piekna Rafa. Ladny pokoj w bungalowie. Niestety codziennie halas z budowy hotelu obok 😡😡 Jedzenie bardzo przecietne, bardzo maly wybor ☹️☹️
Ogrod , rafa koralowa, pani (...)od sprzatania super 👍
Jedzenie bardzo slabe. Barman z baru w lobby bardzo niemily. Duzy halas z budowy obok.
Tripadvisor