8145 opinii
W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Imponujący, czterogwiazdkowy hotel w samym centrum Dubaju, który zachwyca zarówno nowoczesnością, jak i klasyczną elegancją. Wysoki na 333 metry, jest jednym z najwyższych hoteli na świecie, oferując Gościom 462 luksusowe pokoje i apartamenty z niezapomnianym panoramicznym widokiem na metropolię. Hotel wyróżnia się doskonałą lokalizacją przy prestiżowej Sheikh Zayed Road, w sąsiedztwie głównych atrakcji, centrów handlowych oraz stacji metra. Na miejscu czekają restauracje z kuchnią międzynarodową oraz włoską, bary.
Położenie
Hotel znajduje się przy prestiżowej Sheikh Zayed Road, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra.
- 2,5 km od plaży Mercato Beach
- 11 km od lotniska Dubaj International
- 55 km od lotniska Dubaj-Al Maktoum
Plaża
Plaża Mercato Beach znajduje się około 2,5 km od hotelu.
Dla dzieci
Dla najmłodszych dostępne są brodzik oraz łóżeczka niemowlęce. Istnieje także możliwość skorzystania z indywidualnej opieki nad dzieckiem za dodatkową opłatą.
Baseny
Hotel oferuje basen zewnętrzny z tarasem słonecznym, który zapewnia widok na panoramę miasta.
Atrakcje
Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, kuchnie świata, kawiarnia i bar.
Spa & Wellness
Kompleks spa oferuje sauny, jacuzzi, łaźnię, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne.
Informacje dodatkowe
Wi-Fi jest dostępne na terenie całego hotelu. Auto można pozostawić w garażu oraz na parkingu, w zależności od dostępności miejsc.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel bardzo fajny. Bardzo czysto, wszyscy bardzo mili , restauracja bardzo czysta i ładna. Jedzenie bardzo dobre. Położenie hotelu w super miejscu, 7 minut spacerem do muzeum przyszłości i 2 min do stacji metra. No i tyle słodzenia….nasz pobyt był w czerwcu….bardzo gorąco, 43 stopnie !!!, ale byliśmy spokojni bo w ofercie hotelu jest darmowy transfer na plażę która znajduje się 7 km. od hotelu.!!!! No i na miejscu zostaliśmy zaskoczeni ponieważ to jest KŁAMSTWO!!!!!! Nie ma żadnego transportu !!!! Pani w recepcji zapytana dla czego okłamują ludzi i nie usunęli tego z oferty odpowiedziała mi że dla czego widzę problem jak mogę sobie wziąć TAXI lub IŚĆ NA NOGACH !!!!! Taxi to 70 zł w jedną stronę , a na nogach to murowany UDAR !!!! I kolejne zaskoczenie : My mieliśmy All inclusive więc byliśmy spokojni…. do momentu gdy w lobby powiedziano nam że kawa przysługuje nam tylko jedna dziennie i to do 17 …..!!!!!!!???? Więc wieczorkiem owszem ,tylko za pieniążki!!! Drinki tylko na basenie od 12 do 18 !! Gdzie basen jest na 4 piętrze a lobby na 0 . Na basenie ratownik pożera wzrokiem i minę ma jakby chciał ci coś zrobić….. człowiek czuje się jak w big brother…. W czerwcu leżaków nie brakuje ale to pewnie przez to że ludzie nie latają do Dubaju przez konflikt i możliwe ataki. Obiady w formie a’la carte na który trzeba czekać od 40 do 60 min. Trochę długo….. ale jedzenie dobre lecz mało zróżnicowane. Śniadania i kolacje w formie Szweckiego stołu. Dla każdego coś się znajdzie. My dostaliśmy pokój na 43 piętrze z fajnym widokiem bo widzieliśmy kawałek muzeum przyszłości i z drugiej strony Burj Khalifa. Pokoje duże, łóżka bardzo wygodne, w łazience wanna. Podsumowując: Jeśli ktoś jeździ na all inclusive do Turcji lub Egiptu to ODRADZAM ten hotel. Tu to pojęcie nie istnieje!!!! Tu nie ma takiej opcji !!!!! Mimo że reklamują się w biurach podróży że jest. To na 100% kłamstwo. Drinki tylko na basenie w określonym czasie. Na plażę daleko i nie dowożą do niej , jak piszą w ofercie !!! To kłamstwo !!! Ale jak komuś wystarczy mały basen to ok. Nie ma tu żadnego klubu ( bo jest nieczynny) więc nie ma co robić wieczorem !!!! Ten hotel nie nadaje się dla rodzin z dziećmi ponieważ umrą z nudy !!!! Hotel robi wrażenie , jest piąty co do wysokości na świecie ,a nie drugi jak go opisują. Myślę że dałem do myślenia , czy wybrać się tam czy nie. My już tam nie wrócimy ponieważ lubimy plażę i brak transferu z hotelu spowodował duży niesmak !!!!!!! Tym bardziej że to były nasze wakacje.
W pakiecie all inclusive : Brak transferu na plażę !!!! Jedna kawa dziennie w lobby tylko do 17 !!! Brak drinków w lobby !!!
Po przybyciu na miejsce przywitała nas miła pani w recepcji , która gdy usłyszała, że jesteśmy pierwszy raz w Dubaju stwierdziła , że da nam ładny przestronny pokój dla naszej 4- osobowej rodziny, spytała nawet na którym piętrze chcemy pokój. Zdecydowaliśmy się na 64 piętro i nie żałujemy tego ani trochę ( pomimo, że nie raz wkurzaliśmy się na oczekiwanie na windę ) widok z okna cudowny, codziennie inny, w zasadzie wchodząc na Burj Khalifa dużej różnicy już nie było 😜 mieliśmy pokój dzienny, osobno kuchnie, garderobę i sypialnię z łazienką. Mieliśmy wykupione tylko śniadania ponieważ w zasadzie całymi dniami zwiedzaliśmy ( Dubaj jest rozległy, 15 km dziennie robiliśmy na nogach ). Śniadania były smaczne i spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Z tego co mówili inny mający wykupione All inclusive ta opcja jak na ten hotel to raczej słaby pomysł. Hotel nadaje się idealnie jako baza wypadowa , a nie na spędzanie całych dni przy basenie . Szkoda wydawać pieniędzy na All , lepiej samemu iść codziennie do innej knajpki i zjeść na co ma się ochotę. Do Burj jest ok. 25 min. Pieszo , 10 min. Do muzeum przyszłości. Taxi lokalne tanie (te beżowe) sami łapią cię z ulicy ( nie trzeba zamawiać ) . Nie wsiadajcie do białych nieoznakowanych lexusów bo to naciągacze. Na palmę czy do mariny można dojechać za 60-70 złoty w jedną stronę .
Wspaniały widok na miasto ( z tych wyższych pięter ), miła obsługa
Długie oczekiwanie na windę ( trzeba zaplanować wyjścia z 10min. Wyprzedzeniem ;)
Świetność tego hotelu dawno minęła windy tragedia,śniadanie słabe codziennie to samo ,po przybyciu na dwa pokoje dostaliśmy karty które nie działały do jednego pokoju czekaliśmy godzinę aż ktoś nam otworzył i jeszcze trzeba było posprzątać na pięć osób dostaliśmy 2 szlafroki dwie buteleczki wody na 5 osób basen wiecznie zajęty trzeba było siedzieć na krzesłach
Bardzo miła obsługa
Windy,śniadania,basen
Pozytywnie całą rodzina zaskoczona miła obsługa. Super lokalizacja.
Super lokalizacja i miła obsługa.
Nie ma wad.
Hotel spoko. Mega lokalizacja na zwiedzanie. Wszystko blisko. Woda w basenie ciepła, czyściutko, miło... ok.
Czystość i obsługa.
Długo trzeba czekać na windy czasami. Jedzenie smaczne ale monotonne.
Tripadvisor