Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Zadowalając zarówno młodszych, jak i starszych Gości, to idealne miejsce na rodzinne wakacje w sercu śródziemnomorskiej Krety. Hotel, odnowiony w 2015 roku, położony jest na malowniczym wzgórzu, oferując przepiękne widoki na okoliczną zatokę i bliskość atrakcji dostępnych w pobliskim Hersonissos. Kompleks składa się z budynku głównego i licznych bungalowów. Na terenie obiektu znajduje się bogata oferta rekreacyjna, w tym 3 baseny, zjeżdżalnie wodne oraz korty tenisowe. Goście mogą korzystać z zaplecza sportowo-rekreacyjnego, oferującego różnorodne formy aktywności, takie jak koszykówka, siatkówka plażowa, czy minigolf. Dodatkowo, hotelowy program animacyjny zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Hotel urzeka komfortowymi pokojami, chwaloną kuchnią oraz przyjazną atmosferą, a liczne bary i restauracje w pobliżu zachęcają do poznawania lokalnych smaków.
Położenie
- 1 km od centrum Hersonissos
- 25 km od lotniska w Heraklionie
Plaża
Obiekt znajduje się 800 m od publicznej plaży piaszczysto-żwirowej, na którą dojazd zapewnia płatny bus hotelowy. Leżaki i parasole na plaży są dostępne za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano 2 brodziki ze zjeżdżalniami, plac zabaw oraz miniklub przeznaczony dla dzieci w wieku 4-12 lat. Istnieje możliwość zamówienia łóżeczka niemowlęcego, a w restauracji dostępne są krzesełka dziecięce.
Baseny
Hotel oferuje 3 odkryte baseny, w tym 2 z wodą morską. Dla Gości dostępne są zjeżdżalnie wodne oraz leżaki i parasole przy basenach, co gwarantuje przyjemny wypoczynek.
Atrakcje
Hotelowy program rozrywkowy obejmuje dzienne i wieczorne animacje oraz przedstawienia w amfiteatrze. Goście mogą korzystać z dostępnych bezpłatnie kortów tenisowych, tenisa stołowego, siatkówki plażowej, koszykówki i minigolfa. Odpłatnie dostępne są bilard i gry wideo.
Spa & Wellness
Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z centrum spa oferującego masaże i zabiegi pielęgnacyjne, które pozwolą się zrelaksować i odprężyć podczas wakacji.
Informacje dodatkowe
Wi-Fi dostępne jest bezpłatnie w częściach ogólnodostępnych hotelu. Dla Gości dostępna jest pralnia za opłatą oraz parking. Płatne usługi obejmują także room-service.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel w miare czysty,za bardzo nie bylo sie do czego przyczepic,oczywiscie standard raczej na 3 gwiazdki niz 4,hotel na wzgórzu takze nie dla starszych ludzi,duzo schodków,podejsc. Ogólnie slaba organizacja moze spowodowana poczatkiem sezonu,jednachbw hotelach dookola bylo juz slychac jakies zajecia interaktywne,zabawy,disco w naszym do 15 czerwca,1x sie cos odbylo
Dobra infrastruktura basenowa,zjezdzalnie nowe w miare jednak nie do konca dobrze wykonczone-niewygodne przejscia na łaczeniach ktore przeszkadaja w zjazdach, Bardzo dobre jedzenie w restauracji,duzo ciekawych dan
Slaba obsługa,malo gier,zabaw dla najmlodszych,2drinki w barze-żenada,moze poczatek sezonu jednak powinni juz wystartowac z pelna obsluga a nie zapraszaja gosci a tutaj mala organizacja Brak dobrych przekasek pomiedzy posiłkami,cos rzucali jednak bylo kto pierwszy ten lepszy i niestety brakowało
Hotel skromny , fakt że tylko tam spaliśmy i braliśmy prysznic , widok fajny jednakże zależy od tego jaki budynek i pokój losowo zostanie wybrany. My mieliśmy prawie na samym szczycie górki więc ciężko się schodziło . Osoby z problemami kolan nie polecam chyba że wykłócicie się o niższe poziomy pokoi . Jak na 4 gwiazdki mocno naciągnięte . Dla dzieci plusem aqa park.
Zaletą hotelu to aqa park , jedyna słodka woda przy zjeżdżalniach . Blisko wypożyczalnia samochodów. Blisko sklepik .
Wielkie górki , po których trzeba wchodzić i schodzic -kolana siadają , chyba że wypożyczycie samochód . Nad morze najlepiej jechać na plaże piaszczysta 20 min od Hersonisos. Bo tu do morza kawał trzeba przejść między jakimiś hotelami nadmorskimi . Śniadania takie sobie- 7 dni to samo , obiad i kolację jakieś nowości się zdarzały nawet dobre . Alkohol -piwo spoko , brandy w miarę reszty nie polecam chyba że ktoś lubi uzo o smaku anyżu . Duzym minusem to słona woda w basenie głownym
Hotel średniej kategorii, nie mniej nie spodziewaliśmy się fajerwerków za tą cenę. Na plus: wielkość obiektu, kilka basenów, mini market i wypożyczalnia samochodów na terenie hotelu. Sporo atrakcji dla dzieci, boisko i kort tenisowy. Na minus: połowa atrakcji wodnych nie działała (nie wiem czy tak też było w sezonie) - na prosbe właczenia przy basenowego Jacuzzi, obsługa stwierdziła, ze Jacuzzi nie maja.... All inclusive w postaci śniadania i dwóch obiadów - brak przekąsek w mini barach przy basenach jak to często jest w innych hotelach). Jedzenie średnie - każdy znajdzie coś dla siebie, ogólnie jest smacznie, ale sztampowo a posiłki są w zasadzie te same z małymi modyfikacjami, kelnerzy latają za pustymi tależami szybciej niż ludzie po Karpie na promocji w Lidlu... Ogólnie jakość i poziom adekwatny do ceny, choć uważam, że nawet za te pieniądze powinno być nieco lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnie.
Lokalizacja (cisza i spokój) oraz wielkość obiektu i liczba basenów. Miła obsługa.
Nie działającą część atrakcji. Jakość i różnorodność jedzenia.
Szczerze mówiąc czytając poprzednie opinie byłam przerażona. Pozytywne zaskoczenie! Uważam, że za tą cenę hotel jest naprawdę ok. Pokój codziennie sprzątany. Świeże ręczniki. Jedzenie w porządku, każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne widoki. Zejście ze wzgórza na plażę bardzo przyjemne, powrót możliwy darmowym busem. Oczywiście znajdą się też również minusy. Wokół basenu bardzo ślisko, plac zabaw uszkodzony. U nas w pokoju przeciekał prysznic.
Widoki
Śliski basen
Przeciętny, ale ma swój urok. Do morza blisko, ale wysoko, więc na piechotę trudno. Klimatyzacja od września dodatkowo płatna. Jeśli ktoś szuka All inclusive z drinkami, to może liczyć jedynie na piwo, ouzo i lokalną brandy... średnich lotów. Jedzenie nie zachwyca ale też nie jest złe. Przeważnie chłodne. Standard pokojów hotelu zdecydowanie to nie 4*, choć nie widziałem oczywiście wszystkich. Baseny z wodą morską filtrowaną, ale tam już tak jest. Nie ma tragedii.
Miła obsługa.
Dużo schodów i podejść. Nie dla ludzi mających kłopoty z chodzeniem.