W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Kameralny i nowoczesny hotel położony w zacisznym miejscu niedaleko centrum Potos, drugiej co do wielkości miejscowości na południu wyspy. Obiekt wyróżnia nowoczesny, lekki wystrój wnętrz inspirowany śródziemnomorskimi wzorami i pastelowymi kolorami, co tworzy atmosferę idealną na wspaniałe wakacje. Każdy pokój jest indywidualnie zaprojektowany i gustownie urządzony.
Położenie
Znajduje się na południu wyspy, zaledwie 250 metrów od centrum miejscowości Potos, pełnego sklepów, restauracji i tawern.
- 200 m od przystanku autobusowego
- 45 km od stolicy wyspy - Limenas
- 60 km od lotniska w Kavali
Plaża
Piękna, piaszczysto-żwirkowa plaża oddalona jest około 300 metrów od hotelu, do której prowadzi przejście przez drogę. Plaża oferuje leżaki i parasole.
Dla dzieci
Oferuje brodzik dla dzieci.
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się basen otoczony leżakami.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej, w tym sauny, klubu fitness, tenisa stołowego i bilarda. W pobliskim centrum Potos dostępne jest także życie nocne.
Informacje dodatkowe
Hotel jest doskonałym miejscem dla miłośników wakacyjnego relaksu w komfortowym i eleganckim otoczeniu, z łatwym dostępem do lokalnych atrakcji i uroków śródziemnomorskiego krajobrazu.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Najlepszy hotel w jakim byliśmy do tej pory w Grecji - pewnie dlatego, że zupełnie nowy. Kameralny, z rodzinną atmosferą, rewelacyjną obsługą i ładnym wystrojem. Nasz pokój był bardzo duży, wiec wnioskuję na podstawie innych opinii, że wielkość pokoi w hotelu jest bardzo zróżnicowana. Bardzo ładny basen, zawsze wolne leżaki wokół niego. Przyzwoite ceny w barze (piwo "z kija" 2,5 euro, butelkowe 3 euro), mniej przyzwoite w barku w pokoju (3 euro 0,33 w puszce). Jedyne uwagi to mało urozmaicone posiłki (ale całkiem smaczne) oraz mało malownicza okolica. Do centrum miasta i do plaży jakieś 5 minut spacerkiem. Generalnie, hotel wart polecenia, szczególnie na romantyczne wakacje we dwoje :)
Fajna lokalizacja, blisko centrum a jednak na uboczu- cisza i spokój.Przepyszne jedzenie, urozmaicone, duży wybór, codziennie owoce,desery i placki do kolacji,do śniadania soki z automatu bez limitu i kawka z ekspresu jaką kto lubi,do kolacji jak wszędzie chyba płatne napoje,ale to nie problem, miła obsługa, bardzo czysto, ładnie i nowocześnie umeblowane pokoje, klimatyzacja i wi-fi gratis, można korzystać ze spa, sauny, siłowni.Basen z słodką wodą, czysty. Byłem z rodziną przełom czerwca i lipca 2018 z wakacji.pl z Itaką. Z animacji nie korzystaliśmy dlatego się nie wypowiem, po śniadaniu wychodziliśmy na plażę i wracaliśmy dopiero na kolację. Hotel godny polecenia.
-cicho, -czysto, -smaczne posiłki, -super obsługa,
-niezbyt czyste materace na leżakach przy basenie,
Niezwykle zadbany i czysty. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Położenie blisko centrum Potos (ok. 3-5 min. spacerkiem), ale w cichym, ustronnym miejscu. Nieduży, ale fajny czysty basen. Do plaży ok. 300 m. - żwirowo-piaszczysta. Polecamy dla wszystkich, którzy lubią spokój.
Hotel bardzo ladny, codziennie sprzatany i zadbany. Obsluga bardzo przyjazna i mila. Sniadania smaczne ale nie urozmaicone. Obiadokolacje bardzo dobre i kazdy znajdzie cos dla siebie. Gdyby mimo wszystko ktos byl glodny to w centrum jest mnostwo tawern ktore serwuja bardzo dobre i niedrogie jedzenie. Okolica bardzo spokojna i cicha - tylko wypoczywac ;) Jedyny minus o ktorym nie wiem dlaczego nikt nie pisze - duzo pszczol (moze ja trafilam na jakis okres wylegu). Jesli ktos ma uczulenie nie ma sie nawet po co wybierac! Ogolne wrazenie bardzo dobre! Polecam!
Hotel zadbany, czysty.Basen wystarczający, można skorzystać z hotelowych materaców.Codziennie sprzątane pokoje i wymiana ręczników.Jedzenie bardzo dobre.Kolacje - rewelacja.Nie da się zjeść wszystkiego,co by się chciało.Do tego owoce, ciasta i inne desery.Do plaży niedaleko,okolica bardzo cicha,akurat żeby wypocząć.Do gwarnego,pełnego straganów i tawern \"centrum\"-może z 600 m.Obsługa uśmiechnięta,wychodzi na przeciw wszelkim oczekiwaniom.Ja musiałam poczekać na pokój 15 minut,bo był akurat sprzątany,a właściciel zaproponował mi kawę lub sok na koszt hotelu, żeby umilić mi ten kwadrans.POLECAM.
Tripadvisor