Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ten kameralny, pięknie położony hotel na Riwierze Olimpu to wymarzone miejsce zarówno dla rodzin, jak i par czy przyjaciół, którzy pragną cieszyć się greckim słońcem w zacisznej atmosferze małego miasteczka Leptokaria. Gość zachwyci się tu spokojem i funkcjonalnością, nowoczesnymi pokojami z balkonem i klimatyzacją. Bliskość piaszczysto-żwirkowej plaży umożliwia beztroskie dni nad morzem, a po powrocie Gość może odprężyć się na leżaku przy basenie i delektować się przekąskami oraz wyśmienitymi posiłkami. Z restauracji, baru i tarasu można chłonąć śródziemnomorską atmosferę, a lokalizacja pozwala na szybkie wypady do sklepu, restauracji czy na wieczorne spacery po marinie lub okolicznych wioskach.
Położenie
Hotel znajduje się w Leptokaria, 150 m od piaszczysto-żwirkowej plaży.
- ok. 200 m od sklepów, barów i restauracji
- ok. 500 m od centrum oraz stacji kolejowej
- 122 km od lotniska
Plaża
Publiczna, piaszczysto-żwirkowa plaża oddalona jest o 150 m od hotelu. Na plaży leżaki i parasole dostępne są za opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości dostępny jest brodzik oraz opcja dostawki w pokoju, na życzenie łóżeczko niemowlęce.
Baseny
Gość może korzystać z zewnętrznego basenu, tarasu słonecznego i bezpłatnych leżaków oraz parasoli przy basenie.
Atrakcje
Na miejscu Gość może odpocząć przy barze, wieczorem zrelaksować się w hotelowym lobby lub aktywnie spróbować sportów wodnych na plaży (płatne, oferta zewnętrzna).
Informacje dodatkowe
Gość ma do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz płatny sejf. Hotel oferuje parking i całodobową recepcję.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt w hotelu sprawił mojej rodzinie dużą przyjemność, bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera, bardzo dobre jedzenie. Przesyłam pozdrowienia dla pracowników hotelu za bardzo miłą obsługę i komunikatywność. Polecam pobyt w tym hotelu.
Ogólnie pobyt oceniam pozytywnie. Trochę inny klimat / atmosfera niż na wyspach greckich. Hotel czysty, pokoje ładne, przestronne, sprzątane codziennie, codziennie wymieniane ręczniki,, w hotelu winda. Nie jest to ogromny resort, gdzie serwowana jest znaczna ilość dań, niemniej jednak nikt nie wyjdzie stąd głodny. Jedzenie jest ok. Czy monotonne? Kwestia względna. O ile śniadania były dość powtarzalne, obiady i kolacje już nie. Wszystko jednak było na tyle smaczne, że brzuchy nikogo nie bolały. Alkohole w wersji all inclusive (3 rodzaje) serwują pracownicy hotelu. Basen może nie jest duży, jednakże my z niego korzystalismy kilka razy ( córka). Nie było problemu z leżakami, a to może dlatego, że większość osób wybywa z hotelu. My również postawiliśmy jak zwykle na zwiedzanie. Z hotelu do najbliższej plaży jest zaledwie ok. 150 m, jednakże plaża nie należy do piaszczystych i nie zrobiła na nas wrażenia. Ładne plaże znajdują kilka kilometrów dalej, a te najlepsze około 30 km (dlugie,piaszczyste, szerokie i puste). Obok hotelu jest również dworzec kolejowy, a za nim ścisłe centrum "miasteczka" (...)
Miła obsługa, dobre jedzenie, cisza i spokój po 22:00, miejsce na bazę wypadową do zwiedzania.
Zbyt głośna muzyka na stołówce, bardzo mała ilość serwowanych owoców.
Hotel był świetny. Dostaliśmy ładny, czysty pokój. Codziennie sprzątano pokój i wymieniano ręczniki. W hotelu było cicho i spokojnie. Naszym zdaniem wyżywienie było bardzo dobre i różnorodne. Z hotelu jest wszędzie blisko: na plażę, do sklepików a nawet na wtorkowy targ.
Hotel jest dobrze położony. Jest bardzo blisko do plaży, do ulic z butikami i sklepami z pamiątkami, do supermarketu a nawet do ulicy handlowej za torami. Praca pań sprzątających jest na wysokim poziomie. Hotel jest bardzo czysty. Cały personel poczynając od pokojówek, obsługi restauracji i kuchni i baru przy basenie i kończąc na na recepcji jest uśmiechnięty, pomocny i sympatyczny. Chyba dużą zasługę w stworzeniu tej miłej atmosfery ma pan menager. Czuliśmy się jak byśmy byli u rodziny.
Jedna rzecz: za głośna muzyka w barze przy basenie.
Hotel kameralny nie za duży, czyste pokoje sprzątane codziennie, jedzenie świeże chociaż trochę monotonne. Super lokalizacja blisko morza. Dzieci bardzo mile widziane. Obsługa przemiła i pomocna. Bardzo Polecam.
Czystość, dbałość, blisko morza, miła obsługa.
Brak placu zabaw, poza basenem dzieci nie mają za bardzo co robić.
BAJKA, WSZYSTKO SUPER..............................................................................................................................
NIE MA SŁABYCH PUNKTÓW WSZYSTKO SUPER NA CZELE Z OBSŁUGĄ
BRAK
Tripadvisor