1818 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Idealny wybór dla rodzin i wszystkich, którzy cenią aktywny wypoczynek w wygodnych warunkach oraz bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży. Przyjazna atmosfera, nowoczesne wykończenie i bogata infrastruktura sprawiają, że to miejsce zaprasza zarówno do relaksu nad wodą, jak i aktywności sportowych. Goście mogą korzystać z aquaparku z wieloma zjeżdżalniami i basenami, stref sportowych i animacji, a zwolenników dobrych smaków zachwyci szeroki wachlarz kulinariów. To miejsce na Krecie, gdzie naturalne otoczenie, szeroka oferta i profesjonalna obsługa łączą się z beztroską wakacyjnego wypoczynku.
Położenie
Malownicze położenie bezpośrednio nad piaszczystą plażą Fodele Beach pozwala cieszyć się wyjątkowymi widokami oraz łatwym dostępem do okolicznych atrakcji.
- ok. 350 m od najbliższej tawerny i restauracji
- ok.400 m od przystanku autobusowego
- 3 km od centrum Fodele
- 7 km od Agia Pelagia
- 28 km od lotniska w Heraklionie
Plaża
Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysta, szeroka plaża z łagodnym zejściem do morza, odznaczona certyfikatem Błękitnej Flagi. Goście mogą korzystać bezpłatnie z leżaków, parasoli oraz ręczników plażowych.
Dla dzieci
Najmłodszych Gości ucieszy wodny świat z brodzikiem oraz wydzieloną strefą w aquaparku, a także plac i pokój zabaw, miniklub oraz codzienne animacje i minidisco. Restauracja główna oferuje wygodną strefę z dedykowanym menu dla dzieci. Dostępne są także wysokie krzesełka oraz możliwość skorzystania z usług opiekunki (za opłatą).
Baseny
Do dyspozycji Gości są 3 zewnętrzne baseny, a także wodna strefa zabaw dla najmłodszych. Przy basenach Goście mogą bezpłatnie korzystać z leżaków, parasoli i ręczników basenowych. Dopełnieniem wypoczynku jest aquapark oferujący zjeżdżalnie wodne.
Atrakcje
W hotelu odbywają się zajęcia sportowe i animacje prowadzone przez międzynarodowy zespół. Goście mogą uczestniczyć w aqua aerobiku, ćwiczeniach relaksacyjnych czy step aerobiku. Infrastruktura obejmuje nowoczesną siłownię, boiska do piłki plażowej, kort tenisowy (za opłatą), mini golf, boccię, boisko do piłki nożnej oraz stoły do tenisa. Wieczorami organizowane są profesjonalne pokazy, muzyka na żywo i animacje. Za opłatą można spróbować sportów wodnych na plaży, skorzystać z bilardu lub pokoju gier.
Spa & Wellness
Centrum spa, za dodatkową opłatą, oferuje masaże i zabiegi kosmetyczne.
Informacje dodatkowe
Na terenie całego obiektu Goście mogą korzystać bezpłatnie z Wi-Fi. Do dyspozycji pozostają także płatna pralnia, przechowalnia bagażu, sklep z pamiątkami, parking (bezpłatny) oraz centrum konferencyjne.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt wspaniały. Nie rozumiem ludzi narzekających na schody. Przecież non stop jeździła kolejka z przesympatycznymi i życzliwymi kierowcami. Poza tym schodzenie schodami było bardzo przyjemnie, piękne tarasy i kwiaty gdzie mogło się przystanąć i zawiesić oko na przepięknych widokach. Dostaliśmy przepiękny pokój, właściwie apartament z pięknym widokiem. Obsługa wspaniała. dziesięciodniowy pobyt w tym hotelu był czystą przyjemnością. Bary i restauracje pięknie urządzone. Jedyna rzecz do której możemy się przyczepić to dosyć zimna woda w głównym basenie. Pan barman robił mistrzowskie drinki, co sobie zażyczyliśmy to otrzymaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pobytu, było wspaniale.
Pięknie położony. Sielanka dla oka. Super jedzenie. Hotel pięknie urządzony. Jeżdżąca kolejka. Piękne schody, z pięknymi tarasami i kwiatami. Super obsługa. Ponąć to hotel prowadzony przez rodzinę. Może dla tego osiąga takie sukcesy. Wspaniałe wieczory przy bardzo dobrych drinkach i z bardzo miłą obsługą wspaniałego barmana.
Zimna woda w basenie głównym.
Hotel godny polecenia. Zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Bardzo smaczne jedzenie w wielu wariantach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pokój duży i ergonomicznie urządzony. Duża ilość leżaków zarówno przy basenie jak i na plaży. Hotel położony na wzgórzu co daje piękne widoki z okien. Dla bardziej wygodnych kursuje ciuchcia i jeżdżą samochody, by nie trzeba było pokonywać dużych odległości na nogach.
Czystość serwowanych posiłków, świetna obsługa w restauracjach, bardzo mili barmani.
Bardzo udany pobyt, super hotel - jest plaża, aquapark, baseny, kilka restauracji i kilka barów (w tym na plaży i w aquaparku), amfiteatr, sklepik i wypożyczalnia aut, spokojna zatoka z plażą, sporty wodne, ... wszystko czego można potrzebować na "leniwych" wakacjach:) Aby za bardzo się nie rozleniwić to hotel jest w formie domków na wzgórzu, więc trzeba wchodzić i schodzić:)
zalet było wiele, ale aquapark, plaża i pyszne jedzenie z bardzo szerokim wyborem (włącznie z "niskim" bufetem dla dzieci) najbardziej nam się podobały
ciężko znaleźć takie elementy, ale jeśli już to wchodzenie i schodzenie z pokoju do innych obiektów hotelu (aquapark jest najwyżej na wzgórzu, plaża najniżej, a pośrodku domki/pokoje, restauracje i baseny)
Hotel na bardzo wysokim poziomie, byliśmy rodziną 2+2 początek czerwca 2025, serwis na mega poziomie, obsługa cudowna, pokoje sprzątane codziennie, codziennie czysta pościel. Baseny z ciepłą wodą, możliwość wyboru bo jest ich tu bardzo dużo, aquapark bardzo fajny. Hotel dość blisko od lotniska Heraklion (transfer około 40 min ponieważ po drodze trzeba było porozwozić gości do dwóch innych hoteli). Hotel położony na zboczu góry przez co jest tam bardzo dużo schodków, jednak cały czas jeździ ciuchcia, którą można podjechać prawie pod sam pokój.
Obsługa, czystość, przepyszne jedzenie, aquapark, różnorodność basenów, możliwość korzystania ze sportów wodnych na plaży.
-
Hotel spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Jedzenie było przepyszne oraz różnorodne, pokoje schludne , codziennie sprzątane, bardzo dużo dostępnych leżaków na plaży, przy basenach i w aquaparku, drinki wykonywane na dobrym alkoholu, obsługa bardzo przyjazna, animacje w porządku, wszędzie bardzo czystko, aquapark bezpieczny i czysty, synowie świetnie się bawili, nie ma się do czego przyczepić ;)
Świetne jedzenie, bardzo dobry standard
Tripadvisor