Wybierz, kiedy chcesz jechać na wakacje i przejdź do szczegółowej oferty.
Położenie
Na wschodnim wybrzeżu wyspy, ok. 6 km od legendarnego miasta Lindos, w spokojnej okolicy. Zabytkowa stolica Rodos ok. 60 km. Lotnisko ok. 50 km, 1 km do Lardos ze sklepami i tawernami, zabytkowe Lindos 7 km.
Plaża
Bezpośrednio przy obiekcie (gruboziarnisty piasek przy linii wody, w wodzie częściowo kamienie).
Wyżywienie
All inclusive: śniadanie, lunch i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej (7.00-10.00, 12.30-14.30, 18.30-21.30); 2 razy w tygodniu wieczory tematyczne. Raz w tyg. kolacja w restauracji á la carte (konieczna rezerwacja). Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe do posiłków oraz w wyznaczonych barach (10.00-24.00). Zimne i ciepłe przekąski oraz lody w wyznaczonych barach (10.30-24.00). Kawa, herbata i ciasto (16.00-18.00).
Zakwaterowanie
Rozległy kompleks hotelowy, nowoczesny i komfortowy, składa się z budynku głównego i kilku budynków bocznych o charakterze pawilonów, położonych w zadbanym ogrodzie. Łącznieoferuje 584 pokoje różnego typu.
Pokoje
Standard: obszerne, ładnie umeblowane, z bocznym widokiem na morze lub z widokiem na basen i ogród położone w budynku głównym lub w bungalowach. Indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV-SAT, telefon, minibarek, sejf (odpłatnie), łazienka i WC, balkon lub taras.
Rodzinne: dla 2-5 osób, składają się z sypialni oddzielonej przesuwanymi drzwiami (prześwit przy suficie) oraz pokoju wypoczynkowego z częścią sypialnianą. Balkon lub rozległy taras. Położone w pawilonach o charakterze bungalowów. Pozostałe wyposażenie jak w pokojach 2-os.
Sport i rekreacja
3 baseny, basen kryty, leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatne, ręczniki plażowe raz w tyg. (depozyt, za okazaniem karty hotelowej), kort tenisowy (oświetlenie płatne), koszykówka, rzutki, tenis stołowy, boccia, minigolf, siłownia, sauna, jacuzzi, aerobik, piłka wodna, siatkówka plażowa, pokój gier wideo, bogaty program animacji dziennych i wieczornych, amfiteatr, raz w tyg. wieczór grecki. Odpłatnie: masaż, bilard, łaźnia turecka; pole golfowe 35 km od hotelu, sporty wodne na plaży.
Dla dzieci
Łóżeczka dla niemowląt, 2 baseny, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), gry i zabawy, minidisco, za niewielką opłatą wózki i elektroniczne nianie.
Do dyspozycji gości
Imponujące lobby, recepcja 24 h, bezpłatne leżaki i parasole przy basenach i na plaży, ręczniki plażowe raz w tyg., restauracja główna, 3 restauracje á la carte (z kuchnią grecką, włoską i sea food), bar/restauracja na plaży, bar przy basenie, lobby bar, siłownia, sauna, jacuzzi oraz odpłatnie bilard, łaźnia turecka, masaże, butiki, bankomat, wypożyczalnia samochodów.
Lokalizacja słaba - nie ma nic w koło, ale za to jest nad morzem z własną darmową plażą. Sejf + mini barek w pokoju za free to plus (choc w mini barku alko nie bylo prócz 2 piw ;)) Dla rodzin z małymi dziećmi polecam zainwestować w najlepszą videonianie na rynku (najlepsza mam tu na mysli zasięg, a nie cenę ;)) pozwoli to na spedzenie choc jednego wieczoru z żoną poza pokojem czy tarasem przed pokojem.. A że wieczorami sie dzieje sporo (muzyka na żywo lub w amiteatrze codzienny wieczorny spektakl) to warto wyjsc z pokoju wieczorem.
B. dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Wszedzie płasko, dużo alejek do usypiania maluchów z lekką kostką, która jak wiemy pomaga uśpić maluchy ;) W sezonie duża ekipa sportowa dla dużych i małych na zajęcie dnia. Duży i fajny plac zabaw, obok toaleta dostosowana dla najmniejszych. Fajne zjeżdzalnie dla maluchów. Jedzenie jak na tak duzy obiekt i all inclusive są naprawdę niezłe. Drinki słabe, ale to jak w każdym allku, który nie jest na zagranicznych alko robiony.
FAJE FAJE FAJE!!!! Wszedzie to palenie!!! na 3 basenach w 3 restauracjach! Wszedzie można palić! Dramat! Nie ma wydzilelonych miejsc w restauracjach czy przy basenach. Ja uciekałem z dziecmi od palaczy, to za 5 min zwnou siadl jakiś niemiec i zaczeli palić. Hotel nie jest tylko dla Greków, ale dla wszystich cywilizowanych europejczyków, a jak wiemy już w bardzo wielu krajach jednak nie można jarać wszedzie, tylko są do tego wyznaczone miejsca. Grecja, czy chociażby takie hotele, które aspirują do przyjmowania gości z całego cywilizowanego świata, powinny zadbać o wyższe standardy jak Greckie dotyczące wszechobecnego jarania......
Xcccccc. .............................
Czystość
Brak
Spędziliśmy w hotelu tydzień wakacji w czerwcu z dwójką dzieci. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi, jest tu wszystko co potrzeba... baseny ze słodką i ciepłą wodą,(zjeżdżalnie), bardzo dobre posiłki, klub dla dzieci(w tym polska animatorka),plac zabaw(codziennie wieczorem mini disco dla dzieci). Cały kompleks jest bardzo duży, ale jego rozmieszczenie daje poczucie kameralności a nie "molochu". Atmosfera bardzo miła.
Hotel przepięknie położony nad samym morzem. Infrastruktura hotelu zapewnia wszystko co jest potrzebne dla rodzin z dziećmi.
brak, ewentualnie można szukać na siłę:)
Polecam. Ośrodek idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Pomimo kilku tysięcy turystów wogole nie odczuwa się tłumu ludzi dzięki rozmieszczeniu bungalow.
1. Czystość. 2. Sympatyczni animatorzy którzy organizowali cały czas atrakcje a wieczorami codziennie show dla dzieci a potem dla dorosłych 3. Wiele atrakcji sportowych i rozrywkowych dla każdej grupy wiekowej 4. Różnorodność jedzenia (Pizza, gyros, lody z automatu na plaży). 5. Sympatyczmi kelnerzy szczegolnie w barach na plaży.
1. Słaby zasięg wi-fi. 2. Zajmowanie leżaków o 7 rano. 3. Kamienista plaża. 4. Dość daleko od lotniska ( około 1.30 godz drogi autokarem)
Spędziliśmy cudny tydzień z dzieciakami. Wszyscy się wybawili, opalili, najedli i napili. Polecam!
Bardzo duży ośrodek, pięknie położony w pobliżu gór. Fajne animacje rozrywkowe i sportowe - bardzo sympatyczni animatorzy. Duże baseny, dla dzieciaków ślizgawki. Smaczne, różnorodne jedzenie. Czysto. Lody z maszyny, pizzeria.
Dość ciemny, żwirkowy piasek, ale taki urok Rodos :)