Opinie o hotelu Lindos Princess Beach
Grecja / Rodos

Lindos Princess Beach: basen

• Tuż przy hotelu znajduje się piaszczysto-żwirkowa plaża z łagodnym zejściem do wody, odznaczona Błękitną Flagą.
  • Dużo udogodnień dla dzieci: łóżeczka dla niemowląt, 2 baseny z minizjeżdżalnią, plac zabaw.
  • Atrakcyjna lokalizacja: tylko 1,5 km do Pefkos, ok. 7 km do Lindos, ok. 55 km do miasta Rodos.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Łukasz

• Zalety B. dobry hotel dla rodzin z dziećmi. Wszedzie płasko, dużo alejek do usypiania maluchów z lekką kostką, która jak wiemy pomaga uśpić maluchy ;) W sezonie duża ekipa sportowa dla dużych i małych na zajęcie dnia. Duży i fajny plac zabaw, obok toaleta dostosowana dla najmniejszych. Fajne zjeżdzalnie dla maluchów. Jedzenie jak na tak duzy obiekt i all inclusive są naprawdę niezłe. Drinki słabe, ale to jak w każdym allku, który nie jest na zagranicznych alko robiony.
    • Wady FAJE FAJE FAJE!!!! Wszedzie to palenie!!! na 3 basenach w 3 restauracjach! Wszedzie można palić! Dramat! Nie ma wydzilelonych miejsc w restauracjach czy przy basenach. Ja uciekałem z dziecmi od palaczy, to za 5 min zwnou siadl jakiś niemiec i zaczeli palić. Hotel nie jest tylko dla Greków, ale dla wszystich cywilizowanych europejczyków, a jak wiemy już w bardzo wielu krajach jednak nie można jarać wszedzie, tylko są do tego wyznaczone miejsca. Grecja, czy chociażby takie hotele, które aspirują do przyjmowania gości z całego cywilizowanego świata, powinny zadbać o wyższe standardy jak Greckie dotyczące wszechobecnego jarania......

Lokalizacja słaba - nie ma nic w koło, ale za to jest nad morzem z własną darmową plażą. Sejf + mini barek w pokoju za free to plus (choc w mini barku alko nie bylo prócz 2 piw ;)) Dla rodzin z małymi dziećmi polecam zainwestować w najlepszą videonianie na rynku (najlepsza mam tu na mysli zasięg, a nie cenę ;)) pozwoli to na spedzenie choc jednego wieczoru z żoną poza pokojem czy tarasem przed pokojem.. A że wieczorami sie dzieje sporo (muzyka na żywo lub w amiteatrze codzienny wieczorny spektakl) to warto wyjsc z pokoju wieczorem.

Tom

• Zalety Czystość

Xcccccc. .............................

Dominika

• Zalety Hotel przepięknie położony nad samym morzem. Infrastruktura hotelu zapewnia wszystko co jest potrzebne dla rodzin z dziećmi.
    • Wady brak, ewentualnie można szukać na siłę:)

Spędziliśmy w hotelu tydzień wakacji w czerwcu z dwójką dzieci. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi, jest tu wszystko co potrzeba... baseny ze słodką i ciepłą wodą,(zjeżdżalnie), bardzo dobre posiłki, klub dla dzieci(w tym polska animatorka),plac zabaw(codziennie wieczorem mini disco dla dzieci). Cały kompleks jest bardzo duży, ale jego rozmieszczenie daje poczucie kameralności a nie "molochu". Atmosfera bardzo miła.

• Zalety 1. Czystość. 2. Sympatyczni animatorzy którzy organizowali cały czas atrakcje a wieczorami codziennie show dla dzieci a potem dla dorosłych 3. Wiele atrakcji sportowych i rozrywkowych dla każdej grupy wiekowej 4. Różnorodność jedzenia (Pizza, gyros, lody z automatu na plaży). 5. Sympatyczmi kelnerzy szczegolnie w barach na plaży.
    • Wady 1. Słaby zasięg wi-fi. 2. Zajmowanie leżaków o 7 rano. 3. Kamienista plaża. 4. Dość daleko od lotniska ( około 1.30 godz drogi autokarem)

Polecam. Ośrodek idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Pomimo kilku tysięcy turystów wogole nie odczuwa się tłumu ludzi dzięki rozmieszczeniu bungalow.

• Zalety Bardzo duży ośrodek, pięknie położony w pobliżu gór. Fajne animacje rozrywkowe i sportowe - bardzo sympatyczni animatorzy. Duże baseny, dla dzieciaków ślizgawki. Smaczne, różnorodne jedzenie. Czysto. Lody z maszyny, pizzeria.
    • Wady Dość ciemny, żwirkowy piasek, ale taki urok Rodos :)

Spędziliśmy cudny tydzień z dzieciakami. Wszyscy się wybawili, opalili, najedli i napili. Polecam!

Agata

• Zalety Piękna, długa i szeroka plaża W sezonie dokłada się dodatkowe leżaki dla gości, żeby dla nikogo nie zabrakło Przepyszne jedzenie Duży wybór jedzenia Dużo atrakcji dla dzieci
    • Wady Ok 60 km od lotniska Nie wszędzie jest wifi

Świetny hotel dla rodzin z dziećmi, ma piękny ogród, robi wrażenie wioski wakacyjnej, budynki na zewnątrz i w środku są czyste, jasne i przestronne, dla dzieci mamy bardzo duży plac zabaw i brodzik ze zjeżdżalniami

• Zalety Prywatna plaża, ręczniki i parasole w cenie, wyśmienita kuchnia.
    • Wady Zajmowanie leżaków o 6 rano

Hotel rewelacyjny dla rodzin z dziećmi, czysto, smacznie, codzienne animacje, obsługa - wszystko na najwyższym poziomie.

Jerzy

• Zalety Jedzenie, animacje dla dzieci i dorosłych, przystosowanie dla dzieci, czystość, blisko morza
    • Wady nie stwierdziłem

Wszystko super. Nawet jak bym chciał to nie mam do czego. Serdecznie polecam.

Justyna

• Zalety 1.Duży i zadbany teren hotelu. 2. Smaczne jedzenie.
    • Wady 1.Hotel położony na uboczu. 2.Obsługa w restauracjach. 3. Plaża. 4. Przeciętne animacje.

Teren hotelu duży, bardzo zadbany. Fajne baseny, niestety woda na początku września chłodna. Zjeżdżalnie dla dzieci bardzo fajne. Plaża szeroka, niestety sporo na niej kamieni, wejście do wody kamieniste. Przydadzą sie buty. Blisko od brzegu niestety jest głęboka woda. Leżaki na plaży bezpłatne. Pokój w budynku bocznym, przy placu zabaw przyzwoity, sprzątany codziennie. Barek uzupełniany co 2 dzień. Sejf bezpłatny. Jedzenie w restauracjach urozmaicone. Niestety bardzo duży minus za obsługę w restauracji głównej. Trzeba było długo czekać na uprzątnięcie stolika żeby usiąść z rodziną. Dlatego zaczęliśmy chodzić do restauracji przy plaży. 1 raz spotkałam się z tak niemilą obsługą. Raz na pobyt możliwość kolacji a la carte-do wyboru restauracja włoska lub grecka. Animacje bardzo przeciętne. Hotel usytuowany na uboczu. Transfer z lotniska trwał 1.5 godz. Reasumujac-mimo kilku minusow pobyt w hotelu bardzo udany.

• Zalety Hotel dobrze zorganizowany Duży Dużo atrakcji Dużo basenów i leżaków wokół nich Super jedzenie i obsługa Minibarek napełniany co 2 dni
    • Wady Brak polskiej piosenki na Disco dla dzieci Mrówki

Hotel duży i bardzo dobrze zorganizowany. Polecam pokoje w mniejszych budynkach na terenie hotelu a nie w budynku głównym . Są bliżej basenów i atrakcji. Jednak przy pokojach na parterze trzeba liczyć się z obecnością mrówek na tarasie. Super atrakcje dla dorosłych (po angielsku) ale była tez polska animatorka. Super animacje dla dzieci(klub delfinka-Grecos). Jedzenie bardzo zróżnicowane, smaczne(codziennie kilka potraw smażonych na bieżąco). Obsługa na wysokim poziomie. W barach na terenie hotelu, lody, pizza, kebab, Dodatkowo duży wybór napoi(polecam lodową Granitę) a także drinków. Codziennie wieczorem atrakcje dla dzieci(MiniDisco) oraz dorosłych(animacja wieczorna). Na terenie hotelu można wypożyczyć samochód.