9095 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To elegancki hotel położony na malowniczym półwyspie Varadero, oferujący idealne warunki do odpoczynku zarówno dla par, jak i grup przyjaciół. Luksusowy obiekt składający się z budynku głównego z recepcją oraz jednopiętrowych bungalowów, otoczony jest bujną tropikalną roślinnością. Położenie hotelu tuż przy piaszczystej plaży oraz bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna wyróżniają ten kompleks na tle innych. Goście mogą cieszyć się wykwintną kuchnią w 11 restauracjach, z których 9 jest a la carte, oraz relaksować się w jednym z 14 barów. Dla szukających relaksu przygotowano strefę spa, baseny oraz taras słoneczny, a dla osób chętnych do aktywności sportowej - siłownię, korty tenisowe oraz liczne sporty wodne. Elegancja, komfort i wszechstronność oferty sprawiają, że jest to miejsce, gdzie można zarówno niezapomnianie wypocząć, jak i w pełni zrelaksować się, ciesząc się wyjątkowym standardem obsługi.
Położenie
Bezpośrednio przy plaży w Varadero.
- 5 km od centrum Varadero
- 30 km od lotniska w Varadero
Plaża
Hotel usytuowany jest przy pięknej, piaszczystej plaży, na której Goście mogą bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli.
Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano wydzieloną część w basenie, plac zabaw oraz miniklub z animacjami. Dostępne są również łóżeczka dziecięce oraz opiekunka za dodatkową opłatą.
Baseny
Obiekt oferuje basen główny oraz 2 baseny dostępne wyłącznie dla strefy THE RESERVE, zapewniając relaks w wyjątkowej scenerii.
Atrakcje
Bezpłatnie Goście mogą skorzystać z takich atrakcji jak aerobik, tai chi, aqua fitness, siatkówka plażowa, joga oraz piłka plażowa. Za dodatkową opłatą dostępne są spa, masaże, sauna oraz sporty wodne.
Spa & Wellness
Luksusowa strefa spa oferuje szeroki zakres zabiegów, w tym masaże, saunę i inne usługi relaksacyjne.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych. Dodatkowe usługi, takie jak fryzjer, pralnia czy salon piękności, są płatne. Goście mogą również korzystać z wymiany walut oraz opieki medycznej na wezwanie.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Mając na uwadze Kubę i rządzące tam lewactwo hotel oceniam bardzo pozytywnie, bo hotel tworzą ludzie w nim pracujący ! Mam wiele uwag do sieci Melia, która uważa, że standard 5* może być tak różny dla tej sieci na Kubie w odniesieniu do takiego hotelu np. w Meksyku :-(
Piękna plaża, mili ludzie z obsługi (choć nie wszyscy).
Uwagi do sieci Melia: uzupełnijcie braki sztućców, talerzy, kubków, kieliszków ! Biedna obsługa robiła co mogła a ciągle czegoś brakowało. Polecam pokoje na piętrze - na parterze niektórym ciekła woda z sufitu :-(
Przy wyborze wyjazdu na Kubę kierowaliśmy się opiniami innych ludzi, nie należę do osoby narzekającej, ale za takie pieniądze człowiek czegoś oczekuje w zamian. Teraz to się zastanawiam kto to pisał ze jest pięknie i jedzenie przepyszne itp. To co zastaliśmy to jakieś wielkie nieporozumienie , za prawie 14 tys zł za 2 osoby za tydz to żart, Z opini pracowników z biura na Kubie to jest najlepszy hotel na Varadero - dla mnie to jest oszukiwanie ludzi Hotel nie jest wart napewno tej ceny i wyjazd na Kubę , wielkie rozczarowanie Radzę kilka razy się zastanowić czy jechać na Kubę za te pieniądze , 100 razy lepiej mieliśmy na Dominikanie i wróciliśmy zadowoleni
Hotel zalet nie ma, może jedynie palmy na plaży, nie zwracając uwagi na brud, to nawet nie są dwie gwiazdki
Baseny przy plaży brudne i stare - kafelki odpadające i zaśniedziałe , czyściejsze baseny troszkę są w części famili, plaża brudna, leżaki na plaży tez brudne - nie czyszczą ich , pobite szkło na piasku jak i w wodzie. Ozdobne baseniki w około czy przy hotelu bez wody a jak była w nich woda to brudna. Pełna Komuna 30 lat wstecz. Restauracja czynna przeważnie tylko jedna główna w samym środku hotelu, przy plaży tylko jedna restauracja tylko na czas obiadu, i jedna Ala karte, jedzenie straszne - koszmarne - wszystko zimne nawet na samym początku otwarcia restauracji, tak było dzień w dzień , ryby mrożone podawane na wpół surowe, warzywa - raczej ich brak , pieczywo nie świerze , owoce to jakiś żart ananas kwaśny jak cytryna, nic nie było zjadliwe, ale to chyba tak jest wszędzie bo w havanie tez jedzenie koszmarne. Napoje bezalkoholowe - podróbki coca cola, fanty i sprite. Pokoje w części famili nam trafiły się duże i czyste , inni turyści nażekali na pokoje w częściach przy plaży .Animacje - to nawet raczej ich brak , niby były jakieś występy wieczorami ale po obejrzeniu jeden raz daliśmy sobie spokój . Obsługa ciagle licząca na napiwki, ja rozumiem bieda w kraju itp ale bez przesady nikt tam za darmo nie pojechał i chciałby odpocząć a nie czuć się skrępowanym ze nie daje za każdym razem napiwku. A poza hotelem ceny z kosmosu - woda 2 dolary, kawa 3-4 dolary
Pobyt:7.09-21.09.2010. Przestrzenne lobby, bar i uśmiechnieta obsługa robią wrażenie. Pokoje codziennie sprzątane. Bardzo mało Polaków-2 pary, najwiecej Niemców, Brytyjczyków, hiszpańskjęzycznych oraz Rosja. Plaża-piasek jak mąka-delikatny, dużo palm, woda bardzo ciepła, spora wilgotność, lekki wiaterek, turkusowy ocean, rafy, mnóstwo ryb podpływającyhc pod nogi. Na plaży - można wypić z kokosa:)Niezliczona ilosc drinków - praktycznie 24h można rozkoszować się pinakolada, mochito. Warto wybrać się na wycieczke w kameralnym gronie z przewodnikiem. Jeden z najlepszych hoteli na Kubie, z dala od ulic, kameralny klimat bungalowów i spora ilośc palm/zieleni robia wrazenie.
Świetny hotel, polecam. Nawet wybredni będą zadowoleni. Spaliśmy w 4 hotelach na Kubie i tylko w tym obsługa była miła i uśmiechnięta.
Przebywaliśmy w Paradisusie od 27.11 do 4.12.2009 . Wrażenia z pobytu super. Duże przestrzenne lobby wśód masy zieleni, pływających ryb , recepcja ,bar robią wrażenie Wybór potraw bardzo duży . Pokoje codziennie sprzątane , a za 5 Peso :-) na tydzień sprzątaczki zostawiają kwiaty i z ręczników łabędzie .. Kuchnia bardzo urozmaicona , posprzątane stoliki ...no i bardzo mało polaków ( 2 osoby akurat w tym ośrodku)Plaża przy samym ośrodku , dużo palm. Na plaży bar i grill iii rum ;-) .
Tripadvisor