Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Mauricia Beachcomber Resort & Spa to znakomity hotel renomowanej marki Beachcomber, położony pośród tropikalnej roślinności przy plaży, a zarazem blisko centrum miasteczka ze sklepami, restauracjami i bazarem. Charakteryzuje się niską zabudową i eleganckimi wnętrzami, a przemiła obsługa dba o komfort Gości. Hotel oferuje doskonałe warunki dla miłośników nurkowania i sportów wodnych.
Położenie
Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miejscowości, gdzie Goście mogą znaleźć wiele restauracji, barów i sklepów.
- Centrum handlowe w pobliżu
- Centrum rozrywki w pobliżu
- 75km od lotniska
Plaża
Hotel dysponuje piaszczystą plażą z łagodnym zejściem do wody, która jest zagospodarowana, zapewniając idealne warunki do relaksu nad oceanem.
Dla dzieci
Dla dzieci hotel oferuje brodzik, mini klub oraz plac zabaw. Dodatkowo dostępna jest płatna opiekunka.
Baseny
Hotel posiada dwa odkryte baseny z parasolami i leżakami, zapewniając Gościom komfortowy wypoczynek przy wodzie.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z licznych atrakcji sportowych i rekreacyjnych, w tym siatkówki, tenisa ziemnego i stołowego, aerobiku, sauny, rzutków, biliardu (płatny), boule, łaźni tureckiej i lekcji tenisa ziemnego (płatnych). Za dodatkową opłatą dostępne są rowery, snorkeling, wędkarstwo, rowery wodne, kajaki, windsurfing, narty wodne oraz żeglarstwo.
Spa & Wellness
Centrum SPA oferuje masaże, łaźnię turecką i saunę, zapewniając pełen relaks dla Gości.
Informacje dodatkowe
Hotel zapewnia Gościom dwie restauracje, płatny room service, snack bar, pralnię/czyszczenie chemiczne oraz całodobową recepcję. Dodatkowo dostępne są sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, przechowalnia bagażu, butik, telefon, night club, pokoje łączone oraz centrum konferencyjne. Program rozrywkowy obejmuje muzykę na żywo, dyskotekę oraz różnorodne animacje.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Bardzo relaksujący pobyt w miłej tropikalnej atmosferze. Hotel ma duży basen, sporą ilość leżaków przy nim. Każdego dnia można było rozkoszować się czymś dobrym do jedzenia. Na kolacje zawsze było około 6 głównych potraw do wyboru, plus dodatki. Dużo świeżych soków, owoców. Obsługa nie przeszkadzała w niczym. Zachowywali sie poprawnie i zachowywali dyskrecje.
Minusem są zdarzające się karaluchy w pokojach (za to w innych hotelach są np. jaszczurki:)), jednak ogólnie hotel robi bardzo dobre wrażenie i mała ciekawostka - pokoje są sprzątane 2 razy dziennie!