2468 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ten hotel odnowiony w 2016 roku to nowoczesny kompleks, oferujący komfortowe warunki wypoczynku w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Maskacie. 6-piętrowy budynek usytuowany jest na klifie, co gwarantuje spektakularne widoki na Zatokę Omańską. Goście mogą korzystać z licznych udogodnień, takich jak restauracje serwujące różnorodne dania kuchni międzynarodowej i lokalnej, bary oraz doskonale wyposażone centrum konferencyjne.
Położenie
Obiekt znajduje się w Maskacie.
- bezpośrednio przy plaży
- 21 km od lotniska MSC
- 2 km od centrum handlowego
- 11 km od Muzeum Historii Omanu
- 11 km od Meczetu Sułtana Qaboosa
- 12 km od pola golfowego
Plaża
Hotel dysponuje prywatną, piaszczystą plażą bezpośrednio przy obiekcie. Goście mają do dyspozycji bezpłatne leżaki i parasole słoneczne, co gwarantuje komfortowy wypoczynek nad morzem.
Dla dzieci
Dla najmłodszych dostępny jest brodzik oraz plac zabaw. Hotel oferuje również możliwość wynajęcia opiekunki, co zapewnia rodzicom chwile wytchnienia i relaksu.
Baseny
Obiekt oferuje 2 baseny ze słodką wodą, w tym basen typu infinity, zapewniający piękne widoki na zatokę. Przy basenach dostępne są bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki, co pozwala na relaks na świeżym powietrzu.
Atrakcje
Do dyspozycji Gości jest centrum fitness, kort tenisowy oraz różne sporty i rozrywki, takie jak tenis stołowy i siatkówka plażowa.
Spa & Wellness
Hotelowe spa oferuje liczne usługi, w tym masaże, zabiegi na twarz i ciało, co pozwala Gościom na odprężenie i regenerację sił.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje całodobową recepcję, bezpłatne Wi-Fi w lobby i pokojach, salę konferencyjną, przechowalnię bagażu oraz pralnię i salon fryzjerski (za opłatą). Goście mają również możliwość skorzystania z bankomatu oraz usług kantoru.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Jeśli planujecie wycieczkę w te strony to serdecznie polecam hotel. Ja nie bywam tutaj wakacyjnie lecz służbowo. Dzięki wspaniałej obsłudze będziecie się czuć nie tylko gościnnie przyjęci ale również ważni. Z tego typu formą podejścia do gościa można się spotkać tylko w takich krajach. W Europie obsługa tylko czycha na kasę na nic więcej. Pokój zawsze dostaje ten sam ale wiem że inne tego standardu nie różnią się zbytnio po za numerkiem. Łóżko jest najwygodniejsze na jakim miałem okazję spać. Szanse na dobry widok z okna są pół na pół. Wyżywienie zawsze mi odpowiadało i byłem pod wrażeniem.
Znakomity, elegancki hotel. Może ma mniej z typowego wakacyjnego obiektu, ale w pełni nadaje się na wypocznek zarówno dla starszych osób oraz par. Z pokoju roztaczał się widok na zatokę, potrafiący zaprzeć dech w piersi. Kuchnia podawała wyśmienite posiłki. Mi smakowały głównie dania kuchni perskiej. Kadra hotelowa nie była zbyt oficjalna. Mi to odpowiadało ponieważ nie znoszę lizusów rodem z angielskich hoteli. Owszem byli grzeczni, fachowi ale nie natrętni. Jedząc kolacje w restaracji nie miałem nad sobą kelnera....
Tripadvisor