Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Elegancko położony w malowniczej zatoce, ten komfortowy obiekt oferuje bezpośredni dostęp do piaszczysto-kamienistej plaży, gdzie Goście mogą cieszyć się bezpłatnym serwisem plażowym, w tym parasolami, leżakami i ręcznikami. Idealnie łącząc wygodę z rozrywką, hotel zapewnia szeroką gamę atrakcji, od aqua aerobiku i tenisa, po wieczory z muzyką na żywo w amfiteatrze. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw oraz miniklub, co czyni to miejsce doskonałym wyborem dla rodzin. Miłośnicy relaksu mogą skorzystać z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej, a także odpłatnych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych w centrum spa. Goście z pewnością docenią również sympatyczną obsługę oraz różnorodność oferowanych aktywności, sprawiającą, że każdy dzień spędzony w tym hotelu to niezapomniane przeżycie.
Położenie
Tuż przy Akyarlar i Bitez, bezpośrednio przy plaży.
- 18 km od Bodrum
- 55 km od lotniska w Bodrum
Plaża
Hotelowa plaża, zlokalizowana tuż przy obiekcie, jest piaszczysto-kamienista. Goście mogą korzystać z bezpłatnych parasoli, leżaków, materacy oraz ręczników plażowych.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości przygotowano plac zabaw oraz miniklub, zapewniając im mnóstwo atrakcji i rozrywki podczas pobytu.
Baseny
Hotel oferuje odkryty basen.
Atrakcje
Goście mają do dyspozycji szeroką ofertę sportów i rekreacji, w tym tenis stołowy, rzutki, boccia, aqua aerobik, koszykówkę, siatkówkę plażową oraz kort tenisowy z oświetleniem. Na plaży dostępne są również różnorodne sporty wodne.
Spa & Wellness
W centrum spa Goście mogą skorzystać z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, które są dostępne za dodatkową opłatą.
Informacje dodatkowe
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Świetny hotel, cudowna lokalizacja, pyszne jedzenie, pokoje i łazienka w porządku, animacje co nie miara. Nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem jak alkohol, bo nie piję, ale widzę po innych ludziach, że drinki są przeróżne i bardzo zróżnicowane. Obsługa sympatycznym, nie potrzebujemy mieć z nimi jakiejś większej styczności :) czystość jak najbardziej na plus, pokoje sprzątane, plaża czyszczona na bieżąco. Co trochę postawiona lodówka z butelkami zimnej wody. Polecam bardzo ten hotel. Obawialiśmy się hotelu ze względu na niską cenę, a dostaliśmy złoto.
Jedzenie Plaża Czystość Pokoje i Łazienki
Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany. Hotel jest pięknie położony, z dostępem do morza i pięknymi widokami. Teren obiektu jest zadbany, pełen zieleni, a pokoje codziennie sprzątane. Obsługa była miła i pomocna, a atmosfera sprzyjała wypoczynkowi.
Jedzenie było smaczne i urozmaicone, szczególnie podobał nam się wybór dań grillowanych oraz deserów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym plusem są również baseny, prywatna plaża i wieczorne animacje. Na uwagę zasługuje również oferta barów. Dostępne były zarówno lokalne alkohole, jak i bardziej znane, markowe trunki, w tym dobre whisky i inne mocniejsze alkohole, co było miłym zaskoczeniem.
Jeśli miałbym wskazać drobne minusy, to część wyposażenia pokoju nosiła już niewielkie ślady użytkowania, a Wi-Fi w niektórych miejscach na terenie hotelu mogło działać nieco stabilniej. Nie były to jednak rzeczy, które wpływały na komfort wypoczynku.
Dużo by pisać: teren hotelu piękny, zadbany, piękna roślinność. Jest gdzie spacerować (w szczególnych jeśli ktoś jest z wózkiem). Posiłki smaczne i różnorodne (najsłabsze w mojej ocenie obiady). 3 restauracje Ala carte: włoska, turecka i rybna (na pobyt przysługuje wizyta w jednej). W barze przy basenie może zjeść zamiast obiadu burgera, frytki, lahmacuna czy kurczaka w curry. W barach karta menu z drinkami alkoholowymi oraz bezalko. Plaża z kamienistym wejściem (po przejściu kilku metrów piasek). Możliwość wynajęcia pawilonów pod strzechą w kwocie 50€ bez obsługi ( z obsługą+25€). Teraz niestety minusy: na całym terenie hotelu który jest bardzo duży nie było miejsca w którym było by cicho: główny basen bardzo duży ale od samego rana głośna muzyka i hity typu #skolim, codziennie od 22:15 jakieś koncerty czy dyskoteki które kończyły się około 23:00/23:30 (bardzo głośne więc jeśli ktoś miał pokój obok to tylko współczuć). Niby jest drugi basen ze strefą ciszy ale muzyka z basenu głównego słyszalna jest nawet na plaży. Bar lobby obok którego znajdował się Mini Klub był do 21:30 najcichszym miejscem ponieważ o 21;30 animatorki włączały bajkę tak głośno że umarłego by obudził. Na plaży - muzyka. Wszędzie, w każdym zakątku hotelu okropnie głośno co dla nas i ludzi poznanych było mocno uciążliwe. Pokoje: pozostawiają wiele do życzenia. Stare, śmierdzące i brudne, gdzieś tam coś pomalowali ale żeby już resztki farby zmyć - po co jak można zostawić brudne. . Na każdy budynek przydzielone były 3 lub 4 panie sprzątające. W ciągu tygodniowego pobytu jeden raz została zmyta podłoga. "Sprzątanie" kończyło się na wymianie ręczników, zabraniu śmierci, dołożeniu papieru toaletowego oraz zascieleniu łóżka+ co 2gi dzień uzupełnienie mini baru. Tyle. Szklanka przyniesiona z baru stała tydzień na stoliku na balkonie (celowo jej nie wyniosłam żeby sprawdzić czy Pani sprzątająca to zrobi). My byliśmy z niemowlakiem, łóżeczko turystyczne dostawiane było w chwili naszego przyjazdu jednak nie korzystaliśmy z niego ponieważ śmierdziało wilgocią okropnie. Reasumując: hotel absolutnie nie jest wart swojej ceny, ładny widok nie zrekompensuje niesmaku który pozostał po pobycie. Ps. Oczywiście uwagi co do sprzątania były zgłaszane jednak kompletnie nikt nic z tym nie zrobił. Na obronę brawa zasługuje obsługa w restauracji głównej, wszystko wspaniali i sympatyczni. Warto dodać że jeżeli ktoś nastawia się na spacerowanie poza hotelem to daleko nie zajdzie. W najbliżej okolicy poza Carrefour Mini nie ma kompletnie nic. Nawet bankomatu w okolicy więc polecam zaopatrzyć się w gotówkę. Żadnej promenady, straganu z duperelami: totalnie Nic.
Roślinność, widoki, pyszna kawa w Pattiserie.
- Brzydkie i zaniedbane pokoje i balkony - Słabe obiady - Ogromny hałas i dudniąca muzyka na całym terenie - Brudne ręczniki w pokoju (ślady po szmince)
Właśnie wróciliśmy z tego hotelu jesteśmy zachwyceni bardzo dużo zieleni pokoje czyste codziennie sprzątane wymiana ręczników myta podłoga nawet nie wywieszaliśmy prośbę o sprzątanie trzy restauracje główna śniadania obiady kolację włoska z karty mieliśmy ultra więc jedzenie o każdej porze włoska czynna do 6.30 i przy drugim basenie również z karty przy basenie bar przy morzu bar w recepcji lobby bardzo wszyscy mili i pomocni a wszczególnosci animator (...) wspaniały wesoły człowiek jeśli chodzi o jedzenie naprawdę bardzo smaczne każdy coś dla siebie wybierze każdego dnia występ i koncert jest głośno
Dużo zieleni pyszne posiłki miła i pomocna obsługa
Dużo komarów na podestach do siedzenia kolo sceny
Hotel pierwsza klasa,czysty,miła i pomocna obsługa,jedzenia różnorodne każdy coś znajdzie dla siebie,napoje z wyższej półki nie byle co. Plaża fajna żwirkowa,ratownicy na plaży i basenie. Sprzątanie codziennie.Pełno toalet. Naprawdę hotel wart polecenia.
cicha okolica,plaża,blisko hotelu busy do samodzielnego poruszania się do innych miejscowości, jedzonko dobre personel bardzo pomocny mówią nawet po polsku lub chętnie uczą się polskiego od turystów
daleko od atrakcji i trzeba długo podróżować autobusem aby do nich dotrzeć