Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

21
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
basen
basen
pokój

Opis oferty

Region: Dolina ZillertalBiuro podróży (przedsiębiorca): SnowTrexKod oferty: WAK403393

Wyciągi

Gondolowe4
Orczykowe27
Krzesełkowe17

Trasy

Średnie94 km
Trudne20 km
Łatwe45 km

Mapa

Pogoda

4°C
-4°C
14

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Mayrhofen jest największą i najbardziej znaną miejscowością w całej dolinie Zillertal. To urocze tyrolskie miasteczko z niezliczoną ilością hoteli, pensjonatów, pubów, klubów muzycznych stanowi doskonałą bazę wypadową dla narciarzy i snowbodzistów, którzy chcą spróbować swoich sił w jednym z największych terenów narciarskich Austrii - Zilleral(550 ? 3286 m n.p.m). Na lodowcu TUX rozpościera się jeden z najbardziej urozmaiconych całorocznych terenów narciarskich. Dolina Zillertal to dodatkowo 10 stacji narciarskich, z których najważniejszymi są: Penken/Ahorn (Mayrhofen, Finkenberg), Hochzillertal (Kaltenbach), Skizell (Kreuzjoch, Gerlosstein). Łączna długość tras zjazdowych - 372 km, z czego 45 km to trasy trudne, 216 km średnie, 109 km łatwe. Trasy obsługuje 14 kolejek linowych, 45 wyciągów krzesełkowych, 83 orczykowych. Przygotowano również 150 km tras do narciarstwa biegowego, 20 szkółek narciarskich, trasy snowboardowe.

snowparki

Zimowy urlop w Dolinie Zillertal to możliwość korzystania z aż 7 snowparków: Betterpark Hintertux, Familypark, Vans Penken Park, Kristall Park Hochzillertal, Snowpark w Gerlos, Action-Park Kreuzwiese i Vans Penken Park. Pierwszy z nich - Betterpark Hintertux - jest położony na ponad 3.000 m n.p.m. Został zaprojektowany przez Willy'ego Kaufmana - uznanego projektanta snowparkowych atrakcji. Można tu także potrenować na 100-metrowym superpipe. Dla początkujących polecamy Familypark znajdujący się na wysokości 2.100 m n.p.m. Znajdziemy tu 3 linie: kicker line, rookie line i fun line. Snowpark Vans Penken Park w regionie Mayrhofen, położony jest na słonecznym zboczu szczytu Penken i składa się z aż 5 różnych części: Medium Area, Advanced Area, Pro Area, Halfpipe i Kidspark.

szkółki narciarskie

W Dolinie Zillertal można skorzystać ze szkoły narciarskiej Ski Schule Mayrhofen (z międzynarodową obsługą).

Zajęcia trwają 5-6 dni i prowadzone są w terminie 18.12.2016 - 14.04.2017, zarówno dla dorosłych jak i dzieci (w 2 grupach wiekowych: dzieci od 2 do 4 la i dzieci od 5 lat).

Dla dzieci w wieku 2-4 lata kurs kosztuje ok. 259 Euro/24 h (zajęcia realizowane w ciągu 6 dni) zaś dla dzieci od 5 lat ok. 189 Euro/20 h (zajęcia realizowane w ciągu 5 dni). Za popołudniową opiekę (wraz z lunchem) nad dzieckiem od 5 lat zapłacimy ok 12 Euro/dzień. Cena za kurs jazdy na nartach dla dorosłych to ok. 175 Euro/24 h (w 6 dni). Nauka jazdy na snowboardzie to ok. 249 Euro/24 h (w 6 dni).

Ceny szkoleń są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od szkoły narciarskiej. Szkolenia można wykupić przed wyjazdem lub na miejscu. Aby wziąć udział w szkoleniu każdy uczestnik musi mieć wykupiony skipass.

skipass

Karnet Zillertal Superskipass zakupiony na minimum 2 dni obejmuje ośrodki narciarskie: Hochzillertal-Hochfugen, Spieljoch-Fugen, Zillertal Arena, Gerlos, Konigsleiten, Hochkrimml-Gerlosplatte, Mayrhofen Penken, Ahorn, lodowiec Hintertux, Eggalm, Finkenberg, Rastkogel.

W ramach karnetu dzieci urodzone od 2011 r. bezpłatnie korzystają z wyciągów narciarskich. Dla młodzieży urodzonej w latach 1998-2001 ceny karnetu w sezonie niskim to ok. 162 Euro i ok. 194 Euro w sezonie wysokim. Wyżej wskazane ceny dla dzieci dotyczą dzieci urodzonych w latach 2002-2010.

Przy zakupie karnetu ze zniżką wymagany jest odpowiedni dokument.
Skipass na minimum 2 dni upoważnia do bezpłatnego korzystania z: lokalnych skibusów, lokalnej kolei oraz autobusów, lini autobusowej Greenline do Hintertux i autobusów kursujących pomiędzy: Mayrhofen-Zell-Hinzenberg-Gerlos-Konigsleiten. Depozyt za chip card wynosi ok. 2 Euro.

Podane ceny skipassów są uśrednione i zostały ustalone w oparciu o informacje pochodzące bezpośrednio od ośrodków narciarskich. Ceny karnetów mogą ulec zmienianie w trakcie sezonu.

apres ski

Miejscowość dostarcza zarówno dużą ilość atrakcji śniegowych, jak i atrakcji poza narciarskich. Miasteczko jest uważane przez wielu jako jedno z najbardziej "żywych" miejsc w austriackich Alpach. Z dużą ilością barów i dyskotek nie można się tu nudzić.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 230
Dzieci 103
Dorośli 230
Dzieci 103

Mapa tras

Kamery

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź