Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

30
obiekt, teren hotelu, zwiedzanie
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu

Opis oferty

Region: GasteinertalBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK795210

Wyciągi

Orczykowe9
Krzesełkowe9
Gondolowe7

Trasy

Średnie70 km
Łatwe35 km
Trudne13 km

Mapa

Pogoda

5°C
-3°C
13

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Jak przystało na jedną z najlepszych stacji narciarskich również tu nie brakuje barów restauracji, w których można doskonale bawić się aż do samego rana.

Inwestycje poczynione w rejonie sprawiają, iż nie tylko amatorzy białego szaleństwa regularnie odwiedzają to miejsce. W Gastein mieści się duży ośrodek odnowy biologicznej.

snowparki

Mimo iż Snowpark Gastein działa dopiero od kilku sezonów jest bardzo dobrze znany wszystkim entuzjastom freestyle'u. Do dyspozycji są między innymi: boxy, kickery, fun slope, wallride i jump rail. Dodatkową atrakcją jest strefa relaksu z muzyką oraz przytulny taras z którego można podziwiać wyczyny podniebnych akrobatów. Snowpark polecamy głównie początkującym oraz średniozaawansowanym.

skipass

Wybierając się na narty do Doliny Gastein możemy skorzystać z dwojakiej oferty skipassów. Pierwszy to Skipass Ski Amade (ważny w 25 ośrodkach narciarskich w rejonach: Salzburger Sportwelt, Schladming Dachstein-Tauren, Gastein, Hochkonig i Grossarltal. Wymagany jest keycard - kaucja to 3 EUR). Do wyrobienia skipassu powyżej 8 dni potrzebne jest zdjęcie (można je zrobić w jednym z automatów znajdujących się przy kasach głównych).

Możemy także kupić Salzburg Super Ski Card - największy narciarski karnet regionu. Decydując się na jego zakup otrzymamy wstęp do 22 ośrodków narciarskich Ziemi Salzburskiej: Zell am See-Schmittenhöhe, Kaprun, Saalbach-Hinterglemm, Kitzbühel, Hochkönig oraz Zillertal Arena.

latem

Turyści odwiedzający region latem mogą skorzystać z 350 km oznakowanych szlaków zarówno łatwych na rodzinne wycieczki, jak i trudniejszych, wysokogórskich. Spacerując odkryć można dziewicze tereny, potężne białe lodowce i stare ścieżki poszukiwaczy złota. Przy szlakach położonych jest ponad 50 górskich schronisk, w których można odpocząć i posilić się.

apres ski

Jak przystało na jedną z najlepszych stacji narciarskich również tu nie brakuje barów restauracji, w których można doskonale bawić się aż do samego rana.

Inwestycje poczynione w rejonie sprawiają, iż nie tylko amatorzy białego szaleństwa regularnie odwiedzają to miejsce. W Gastein mieści się duży ośrodek odnowy biologicznej.

Ceny skipassów

Dni
Wysoki sezon
Niski sezon
6
Dorośli 234
Dzieci 117
Dorośli 217
Dzieci 108

Mapa tras

Kamery

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź