Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Jager (Wildermieming)

Kod oferty: WAK280277
Kod oferty: WAK280277
1/7
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój, balkon / taras
pokój, balkon / taras
restauracja

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z rabatem w wysokości 146 zł/os. (wliczony w cenę) i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: Tyrol ZachodniOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK280277

Miasto

Mieming

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulny 3-gwiazdkowy Landhotel Jäger jest spokojnie położony na płaskowyżu Mieming, ok. 2km od centrum miasta, stanowiąc doskonały punkt dostępu do pobliskich terenów narciarskich. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem i zabierze Państwa do oddalonego o ok. 8km terenu narciarskiego Obsteig. Do kolejki Acherkogelbahn i tym samym terenu narciarskiego Hochoetz-Kühtai jest ok. 25km. Przytulny obiekt posiada recepcję z kącikiem wypoczynkowym i sejfem, Wi-Fi i kącik internetowy, windę, restaurację oraz bar hotelowy. Bezpłatnie do Państwa dyspozycji strefa wellness i saun z sauną fińską, bio sauną, łaźnią parową i pokojem wypoczynkowym. Bezpłatne miejsca parkingowe przy obiekcie. Na czas pobytu otrzymają Państwo ponadto kartę gościa "Welcome Card", która upoważnia do licznych zniżek w regionie, jak np. bezpłatnych przejazdów komunikacją publiczną (np. autobus dla narciarzy lub bezpłatne skorzystanie z trasy do biegów narciarskich w regionie Innsbrucku i Seefelder Plateau. Wielbiciele wędrówek i sanek mogą natomiast przy pobycie na 3 noclegi i dłuższym skorzystać z wyciągu Oberperfuss (organizator zastrzega sobie prawo zmian, wg informacji na miejscu). PokojePrzytulnie urządzone pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat., radio, Wi-Fi, telefon, suszarkę do włosów, kącik wypoczynkowy oraz balkon lub taras. WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB PLUS obejmuje bufet śniadaniowy z kącikiem bio, kawę, herbatę i bufet z ciastem po południu (w godz. 16:00-17:00) oraz 4-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację. Kolacja bożonarodzeniowa i sylwestrowa jest również wliczona w cenę.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Ręcznik do sauny (do wypożyczenia)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweKącik internetowyKarta gościa (wg opisu)Sejf (w recepcji)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (7,- € /osob., bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci ), hb plus

Przytulne pokoje z TV sat.

Balkon lub taras

Dostawki przeznaczone są dla dzieci do 17 roku życia!

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb plus

Przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras

Pokój 2-osob. dla 1-osoby, prysznic/wc, hb plus

Przytulne pokoje z TV-sat.balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Telfs-Pfaffenhofen (ok. 15km), Innsbruck (ok. 45km)Przelot: Innsbruck (ok. 35km), Monachium (ok. 180km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski region narciarski kühtai - hochoetz

Maks. wysokość: 2520mMin. wysokość: 1410mWys. miejscowość: 864mWyciągi łącznie: 28Orczyki: 13Krzesełka: 12Gondole: 3Trasy łącznie: 84kmTrasy zielone/niebieskie: 21kmTrasy czerwone: 48kmTrasy czarne: 15km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
20.12.2022

Wykwaterowanie

Sobota
24.12.2022

Dostępne pokoje

Pokój 2-osob. prysznic/wc

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, maks. 2 doroslych + 2 dzieci

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
2

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej Formularz

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.
DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci muszą przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.