Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

34
obiekt, basen
obiekt, basen
basen
basen
pokój

7.4

67 opinii

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK755659

Hotel

 • Dostęp do Internetu
 • Darmowe Wifi
 • Sprzęt AGD
 • Parking
 • Dla dzieci
 • Blisko lotniska
 • Klimatyzacja
 • Kurort nadmorski

Atrakcje

 • Spa & Wellness
 • Basen odkryty
 • Sport

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 67

Kacper
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 27.09.2023

4.3

Pobyt w tym hotelu był naprawdę fatalny. Zaczynając od niewygodnych łóżek. Niedopasowanych pościelach które nie były w stanie zakryć całej kołdry czy materaca kończąc na włączniku światła znajdującego się pod głową przez co w nocy przypadkowo się włączało światło. Sprzątaczki hotelowe nie sprzątają pokoi nawet kiedy zawieszka wisi na drzwiach pełną dobę. Po trzech dniach dopiero po małej spinie w recepcji do nas przyszły i dały nowe ręczniki i papier toaletowy, jednakże nie zabierały starych przez co skończyliśmy z 7 ręcznikami w łazience i pokojem w piasku. Zgadza się. Nie odkurzyli nam pokoju przez 7 dni. Jedzenie mdłe i zrobione w sposób recyklingowy czyli na śniadanie parówki, a na obiad makaron z tymi parówkami. Na śniadanie wędlina i ta sama w pizzy w lunch barze. Z tego też powodu w pizzy znaleźliśmy larwę muchy. Napoje są rozwodnione do naprawdę wyjątkowych rozmiarów. W coli leci praktycznie sama woda. Ice tea przez jeden dzień miała zwykłą wodę, nawet bez tego napoju i dopiero wtedy oznaczyli że to jest Woda. Obiady jak już mówiłem mdłe i ciągle to samo. Ryba zawsze taka sama. dużo zapychaczy czyli zawsze makaron, ziemniaki, ryż i frytki. zawsze tak samo zrobione. Czasami dorzucali drugi rodzaj makaronu a raz nawet zwykłą kukurydze z puszki. Mięso to zwykłe kawałki kurczaka w sosie. z innych potraw to może raz czy dwa razy było coś innego, ale jak już było to nie dało się tego zjeść. lunch bar do 23 max otwarty przez co po tej godzinie jak nic nie masz u siebie w pokoju to nawet sobie wody nie nalejesz. nie polecam tego hotelu i to naprawdę.

Zalety

Baseny. Widać, że jest to ich oczko w głowie. Duże i czyste. Osobiście trochę za zimne, ale to subiektywna opinia

Blisko do plaży

Dani. Miły barman.

Wady

to co wyżej wspomniałem w opisie.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Action Aquapark 2 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark

Pogoda

23°C
15°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź