Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

31
basen
pokój
obiekt, basen
kawiarnia
basen, zjeżdżalnia

8.4

133 opinie

Opis oferty

Region: Słoneczny BrzegBiuro podróży (przedsiębiorca): OnholidaysKod oferty: WAK584632

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Dla dzieci

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Basen kryty
  • Tenis
  • Windsurfing

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 133

Zablokowanych opinii: 1
Paweł
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 11.09.2023

9.6

Jak najbardziej polecam wybranie tego hotelu. Pobyt przewyższył moje oczekiwania. Pokoje zadbane, czyste, codzienny serwis. Teren hotelowy rozległy, wiele atrakcji, animacje dla dzieci ale i dla dorosłych bardzo fajne. Oferta all inclusive szeroka, z dań każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo dobre drinki. Bardzo dobra lokalizacja, blisko morza (2 minuty wolnym spacerkiem), lecz to druga linia brzegowa, co uważam też za plus, ponieważ na deptaku jest tak głośno, że ciężko by było się odprężyć na basenie hotelowym.

Obsługa miła, można się dogadać, lecz niektórzy mieli ciężej z j. angielskim, ale nie było to jakieś uporczywe.

Zalety

Czystość

Lokalizacja

Bogata i dobra oferta all inclusive

Animacje

Spokój

Obsługa

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Action Aquapark 1 km w linii prostej od hotelu
Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września.

Zobacz więcej

Action Aquapark

Pogoda

23°C
15°C
21°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź