Średnia ocena12 opinii
4.4

2 981

za osobę
Podsumowanie ceny
21
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
pokój
pokój

Opis oferty

Region: Riwiera CzarnogórskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK444527

Opis oferty

Położenie

Obiekt znajduje się w miejscowości Canj, nieopodal Baru, spadkobiercy antycznego Antibaris, obecnie jednego z największych miast na czarnogórskim wybrzeżu. W pobliżu leży też słynna turecka twierdza Haj Nehaj oraz największe na bałkanach jezioro Szkoderskie (około 15km). Z miejscowości Canj, komunikacją publiczną, można dostać się do większych kurortów, takich jak Petrovac czy Sutomore (ok 20min. jazdy). W bezpośredniej okolicy hotelu znajdują się punkty gastronomiczne oraz lokalne sklepy. Transfer z lotniska w Podgoricy trwa około 45minut.

Plaża

Canj słynie z ponad kilometrowej, piaszczysto-żwirkowej plaży, która znajduje się ok 150metrów od hotelu. Na plaży dostępne są do wypożyczenia zestawy leżaków i parasoli (dodatkowo płatne ok.7 EUR/dzień), a w szczycie sezonu pojawia się także przenośna, mała gastronomia. Przez lokalnych mieszkańców ten fragment wybrzeża jest często nazywany perlistym, ze względu na piękne, świetlne refleksy jakie można obserwować na obmywanej morską wodą plaży.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, restauracja.

Informujemy iż w nowowybudowanej części 4 hotelu znajduje się niewielki basen, z którego mogą korzystać Klienci zakwaterowani w tym budynku.

Pokoje

Kompleks hotelowy składa się z kilku budynków, do wyboru 2 standardy pokoi:

Pokój standardowy 3 - w budynku Alexandra wybudowanym na przełomie 2016/2017,

Pokój standardowy 4 - w nowym budynku, oddanym do użytku w 2019.

Wszystkie pokoje wygodnie urządzone, wyposażone w łazienkę, klimatyzację (bezpłatna), TV SAT, lodówkę i balkon. Część pokoi posiada boczny widok na morze.

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje, podawane w formie różnorodnego bufetu. W trakcie obiadokolacji będzie serwowany 1 napój bezalkoholowy lub alkoholowy (piwo, wino, rakija) na osobę.

Program sportowy i animacyjny

Na plaży w sezonie działają wypożyczalnie podstawowych sprzętów (np. rowery wodne lub kajaki). Na okolicznych plażach dostępne sporty wodne dla aktywnych (skutery wodne, parasailing itp.). Dla spragnionych rozrywki wieczorami w okolicy odbywają się dyskoteki i koncerty.

Internet

Dostępny na terenie całego obiektu.

Naszym zdaniem

HIT SPRZEDAŻOWY OSTATNICH SEZONÓW. Ciekawie położony i z roku na rok rozbudowywanyobiekt, który polecamy wszystkim pragnącym odkrywać nowe miejsca. Idealny wybór zarówno dla aktywnie wypoczywających (położenie na środku" czarnogórskiego wybrzeża), jak i dla preferujących leniwe wakacje (malownicza plaża i typowo wakacyjna okolica). Bonus w postaci basenu w nowowybudowanym budynku o standardzie 4.

"

Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

Uwagi do programu

W rezerwacjach prosimy o wpisywanie danych z dokumentu tożsamości Klientów (dowód lub paszport), z którymi będą podróżować, ponieważ są one niezbędne do tworzenia list granicznych.

"

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta (Hotele: Iberostar Herceg Novi, Palma, Palmon Bay, Regent Porto i Bijela Delfin -możliwy kontakt tylko telefoniczny), pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż). UWAGA. Przylot do Podgoricy w wybranych terminach (dotyczy wylotu z Warszawy, Poznania i Katowic) lub do Dubrovnika w Chorwacji i transfer przez granicę chorwacko-czarnogórską. Przejazd na podstawie paszportu lub dowodu osobistego.

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Wycieczki lokalne

MONTENEGRO TOUR - cena ok. 45 EUR

Czyli Czarnogóra w pigułce! To wycieczka, dzięki której w najlepszy sposób można poznać najważniejsze miejsca związane z czarnogórską historią i turystycznymi atrakcjami dla ducha. Wyruszamy w kierunku Zatoki Kotorskiej (Fiordy na Adriatyku), zwiedzamy zabytkowy Kotor (miasto na liście dziedzictwa UNESCO), a następnie malowniczą górską trasą z której rozpościera się panorama fiordu kotorskiego udajemy się do górskiej wioski Njeguszi, słynącej m.in. z wyśmienitej suszonej szynki, której możemy skosztować w trakcie wyjazdu. Kolejny przystanek to przejazd do parku narodowego Lovćen oraz do Cetinja – dawnej czarnogórskiej stolicy. Następnie powrót na wybrzeże malowniczą górską trasą widokową. Podczas wycieczki zwiedzamy również Budvę, jedną z największych atrakcji turystycznych tego kraju.

ALBANIA - ORIENTALNY ŚWIAT EUROPY - cena ok. 45 EUR

Wyruszamy rano, aby dotrzeć do Szkodry, stolicy północnej Albanii, gdzie w samym środku Europy można poczuć na plecach oddech orientu. Wizyta w tym mieście pozwala nieco lepiej zrozumieć burzliwą i nieco mroczną historię tego tajemniczego kraju. Tutaj udajemy się na zamek Rozafa skąd roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Bałkanach. Następnie czeka na nas przejazd do Kruji, stolicy albańskiej tradycji, gdzie zatrzymujemy się na starym bazarze oraz przy zabytkowej twierdzy w pobliżu której znajduje się odwiedzane przez nas Muzeum Skanderbega. Jest również możliwość degustacji tradycyjnej kuchni albańskiej w ramach przerwy na obiad (7 eur). Ta wycieczka to doskonała okazja do doświadczenia odmiennej albańskiej kultury i obserwowania realiów codziennego życia społecznego mieszkańców tego kraju.

KANIONY CZARNOGÓRY - cena ok. 45 EUR

Rozpoczynamy przejazd od malowniczego płaskowyżu w pobliżu miasta Nikszić, aby dotrzeć do stolicy gór, Żabljaka. Następnie odpoczynek nad Czarnym Jeziorem, który jest wspaniałą okazją do cieszenia się górską przyrodą. Przejazd na prawie 500-metrowy most na rzece Tarze rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Spacer po moście i chwila odpoczynku pozwolą na pełne przeżywanie wrażeń i emocji związanych z tym magicznym miejscem. Z mostu ruszamy wzdłuż kanionu Tary, najgłębszego w Europie, do kanionu rzeki Moraczy, którym zjeżdżamy do wybrzeża, zatrzymując się po drodze w Monastyrze Moracza. Podczas przejazdów przez kaniony postoje na tarasach widokowych oraz przerwa na obiad (dodatkowo płatny).

LAZUROWE MONTENEGRO – REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wypływamy z portu w Tivacie, podziwiając luksusową marinę Porto Montenegro. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów dotrzemy do plaży Ž anjice, uważanej za najbardziej malowniczą na całej Riwierze Hercegnowskiej. Plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystym Adriatyku, chętni mogą urozmaicić wizytą w Błękitnej Grocie, gdzie pływając w promieniach wpadającego do jaskini słońca, można cieszyć oko najgłębszym odcieniem lazuru czarnogórskiego morza (jeśli pogoda nie pozwoli na plażowanie odwiedzimy miasto Herceg Novi). Nasz statek popłynie również do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej. Przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Zakotwiczymy przy wyspie Matki Boskiej ze Skały, miejscu jak z pocztówek, a chętni zwiedzą Kościółek na wyspie, namacalny dowód potęgi niewielkiej osady. Później pożeglujemy w stronę portu w Kotorze, gdzie zakończymy naszą morską przygodę. Powrót do hotelu na kolację.

BOKA BY NIGHT – WIECZORNY REJS PO ZATOCE KOTORSKIEJ - cena ok. 35 EUR.

Wieczorny rejs po jednej z najpiękniejszych zatok południowej części Europy (UNESCO). Wczesnym wieczorem wypływamy z portu w Kotorze. Płynąc wzdłuż imponujących kotorskich fiordów, z krótką przerwą na kąpiel (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą), dotrzemy do Perastu, barokowej perły Boki Kotorskiej, lśniącej w blasku zachodzącego słońca. Perast to przepiękne, niewielkie miasteczko leżące u zboczy fiordu, słynące ze swojego bogactwa, architektury i mieszkańców – wyśmienitych żeglarzy. Po przerwie pożeglujemy w stronę portu w Tivacie, racząc się kolacją serwowaną na statku (posiłek wliczony w cenę). Rejs zakończymy w Porto Montenegro, najbardziej luksusowej części czarnogórskiego wybrzeża, gdzie przez chwilę wtopimy się w wieczorną, śródziemnomorską atmosferę tego miejsca. Powrót do hotelu w godzinach nocnych.

THETH – W KRAINIE ALBAŃSKIEJ VENDETTY - cena ok. 90 EUR.

Wyjazd wcześnie rano. Przejazd do Albanii, gdzie zaczynamy naszą przygodę wsiadając do jeepów. Celem jest Theth – niewielka, piękna osada, zagubiona pośród dzikich i niedostępnych gór Północnoalbańskich nazywanych też górami Przeklętymi. Czas w tym miejscu się zatrzymał – pozostały tradycje, wspaniali ludzie, natura i niesamowite widoki. Najpierw trasa wiedzie drogą asfaltową, ale szybko zmienia się w trakt o nawierzchni szutrowej i kamienistej przeznaczony dla aut terenowych. Z Thethu udamy się pieszo przez wieś, szlakiem widokowym do wodospadu (ok, 1,5 h). Odwiedzimy symbol Thehtu – tzw., kulę – kamienną wieżę, gdzie według tradycji ukrywali się mężczyźni w czasie trwania vendetty czyli krwawej zemsty. Tam powita nas przedstawiciel rodziny, do której wieża należy od pokoleń. Po zwiedzaniu lunch w cenie (sałatka, wołowina lub kurczak, deser, woda). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Czarnogórze. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.

Inne

CZARNOGÓRA informacje ogólne

Waluta

EUR - Euro. (Choć Czarnogóra nie jest oficjalnie w strefie euro ani w UE). Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. Dolary USA można wymienić w bankach w każdej miejscowości.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza

Obywatele polscy mogą podróżować do Czarnogóry na podstawie dowodu osobistego.

Czas

Taki jak w Polsce.

Orientacyjne ceny

Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l - 0,6 EUR piwo w barze ok 1,5-3 EUR kawa w kawiarni od 0.5-1 EUR. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

System publicznych aparatów telefonicznych praktycznie nie istnieje. Zamiast tego szeroko rozwiniętą usługą jest telefonia VoIP dostępna w kafejkach internetowych i bardzo tania. Telefony komórkowe działają w całej Czarnogórze. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.

Czarnogóra / Riviera Ulcinjska

Riwiera ulcinjska zachwyca orientem i różnorodnością plaż. Najbardziej znana to Wielka Plaża, szeroka piaszczysta plaża ciągnąca się na 13 kilometrów. Oprócz niej znajdziemy również wiele urokliwych zakątków jak np. plaża Valdanos - kamieniste miejsce idealne do snorkelingu, czy też plaże skaliste leżące w centrum miasta. Ulcinj i jego okolice to przede wszystkim mieszanka kultur, gdzie tradycyjny świat czarnogórski przeplata się z kulturą albańską. Na udany wypoczynek mogą liczyć tu zarówno miłośnicy błogiego lenistwa, jak również poszukiwacze przygód, którzy mogą pobyt na riwierze ulcinjskiej wykorzystać jako inspirację do odkrywania lokalnych uroków i zbierania niezapomnianych wrażeń.

Czarnogóra / Riviera Budvańska

Państwo zajmuje niewielki obszar, lecz to co ma do zaoferowania zachwyci każdego. Różnorodne, w tym także piaszczyste plaże, malownicze góry, nadmorskie miasteczka i tajemnicze klasztory. Największą popularnością cieszą się piaszczysta wielka plaża ciągnąca się 13km aż do granicy z Albanią oraz stare miasto w Budvie i Kotorze.

Budva

Jest najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową, żyjącą od rana do nocy i oferującą wiele turystycznych rozrywek. Największą atrakcją miasta, poza plażą jest piękna, średniowieczna starówka, nad którą góruje cytadela. To wszystko sprawia, że nie sposób się tu nudzić, a przywiezione wrażenia i zdjęcia są niepowtarzalne.

Wyloty z: Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Czarnogórzetrwa od15czerwcado 15 września.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 os. pokój standardowy 3*

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje plus
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
5 962 zł
za pokój

2 os. pokój standardowy 4*

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje plusStandardowy4*
Wylot
WAW · 27.04 (Czw.)Warszawa - Chopin
TGD · 27.04 (Czw.)Pogdorica
Godziny lotu podamy później
Przylot
TGD · 04.05 (Czw.)Pogdorica
WAW · 04.05 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
6 679 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

660
za 1 auto
1 auto
Data od
27.04.2023
Data do
04.05.2023
660
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka5 962
Cena całkowita5 962
Zaliczka płatna teraz1 789
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Anna
Wrzesień 2022 ·

50+

Dodano: 09.10.2022
2.0
Nie polecam ani miejscowości ani hotelu. Miejscowośc mała brudna. Hotel częściowo po remoncie wiec jak sie trafi raz pokój ładniejszy raz beznadziejny. Na jedzenie trzeba czekac w długiej kolejce i zaraz po otwarciu bo póżniej mozna byc głodnym( raz przyślismy po 20 i nie było prawie nic) Do posiłków była woda zarówno rano jak i wieczorem oraz kawa inka, herbata zielona i mięta-rano . Hotel zupełnie nie wyrabia przy wiekszym obłożeniu gośćmi. Przez pare dni było w miarę OK ( ok 50-100 gości) potem przyjechaly 3 autokary Serbów i zaczeło wszystkiego brakować . Po przyjeżdzie Serbów jakośc jedzenia troche sie poprawiła ale nie ilość. Hotel zakłada że każdy gość weżmie sobie jeden kawałek mięsa i jeden owoc lub ciasto . Cena (ponad 3000zł) nie adekwatna do jakości. Program zmusza mnie do do polecenia tego mejsca ale ja go NIE POLECAM NIKOMU .
ZaletyJasny przestronny pokój -który sie nam trafił .
WadyBrak napojów -trzeba przynosic na posiłek własną kawe ,herbatę i soki. Kolejki do posiłków, wczesne przychodzenie na posiłek bo zabraknie jedzenia.

Magda
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 19.08.2022
1.0
+1
Byłam uczestnikiem wycieczki „ Czarnogóra bez pośpiechu” z Rainbow. Hotel okropny. Brud, smród i pleśń pod prysznicem. Hotel 3*** bez windy, co przy zakwaterowaniu na 4 lub 5 piętrze nie jest fajne, zwłaszcza wnoszenie walizek o północy. Nie działająca klimatyzacja!!! Brak możliwości umycia się w godz 18 -23, jak wszyscy schodzą z plaży to ludzie zakwaterowani na wyższych piętrach nie maja w ogóle wody. Nie sprzątane pokoje, brak wymiany ręczników, nie wspominając już o pościeli. Wystające kable ze ściany, chyba miała być tam lampka 🤣 stołówka to jakaś kpina. Niesmaczne jedzenie, najgorszej jakości. Brak owoców i warzyw. Można wziąć do picia tylko jeden napój alkoholowy i jeden bezalkoholowy. Jeżeli ktoś nie pije alkoholu to niestety nie ma prawa w zamian wziąć drugiego napoju bezalkoholowego. Ponad 3/4 grupy rozchorowało się. Rezydentka stwierdziła ze to jakaś bakteria, ale śmiem w to wątpić. To po prostu syfiasty hotel z arogancką obsługą i nie miłą właścicielką. Nigdy więcej w tym hotelu nie pojawię sie. Nie polecam. Jakby jeszcze było ciekawiej to nie wolno korzystać z plaży jeżeli nie zapłaci się za leżaki. Tubylcy wyganiają z plaży, twierdzą ze jest ich i morze także. Okolica brudna, jak w slamsach. OHYDA!!!!
ZaletyNie ma żadnych zalet.
WadyWszystko brudne.

Ewa
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 19.07.2022
1.0
Nie polecam. Trzymajcie się jak najdalej od tego przybytku. Brud, smród z kanalizacji, okropna obsługa. posiłki bardzo słabe. Basen czynny od 9-12 i od 15-19 .

Krystyna
Czerwiec 2022 ·

50+

Dodano: 09.07.2022
4.0
Hotel sam w sobie czysty i ładnie urządzony. Nowe meble ładna łazienka. I to na tyle bo miejscowość kiepska brudna. Wieczorem nie ma dostępu do morza. W dzień tylko płatne leżaki.
ZaletyCzysto i ogólnie ładnie chodzi mi o hotel 4 gwiazdkowy bo w nim byłam.
WadyBarierki na balkonach są stanowczo za niskie. Aż dziwne, bo ja przy niskim wzroście miałam je do bioder.

Wiesław
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 14.09.2019
9.2
Pobyt w hotelu Montenegro możemy zaliczyć do bardzo udanych. Przed przyjazdem mieliśmy pewne obawy po przeczytaniu niektórych negatywnych opinii w internecie ale na miejscu okazało się, że zdecydowana większość z nich była krzywdząca. Ten hotel to w zasadzie kilka osobnych budynków o różnym standardzie od 2 do 4 gwiazdek. My byliśmy w 3 gwiazdkowym budynku Willa Aleksandra. Był to nowy 4 piętrowy budynek oddany chyba w 2016 r (brak windy). Pokoje przestronne, jasne, czyste i dobrze wyposażone (m. in. płaski telewizor, lodówka, suszarka do włosów). My dostaliśmy pokój na 3 piętrze z frontowym widokiem na morze. Pokoje po drugiej stronie niestety miały zdecydowanie gorsze widoki. Pokoje były codziennie sprzątane a papier, mydełka i szampon uzupełniane na bieżąco. Do obsługi nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Miła i pomocna. Właściciel znał język polski co było dodatkowym plusem. Odległość od plaży sto kilkadziesiąt metrów. Miejscowość nieduża, spokojna. Trochę na uboczu. Kilka uliczek, hotele, sklepiki, bary i restauracje. Plaża była dość szeroka. Drobny kamyczek. Na plaży można było wypożyczyć zestaw 2 leżaki + parasol za 5 do 7 Euro lub rozłożyć się na własnych ręcznikach. Wieczorami niewiele się działo co dla wielu może być sporym minusem. Przy plaży był przystanek autobusowy z którego odjeżdżał autobus do Sutomore (1 Euro), Baru (1,5 Euro), i Starego Baru (2 Euro). Aby dojechać do innych miast należało pojechać najpierw do Sutomore a stamtąd dalej: Budva (od 3,5 do 4Euro), Kotor (od 5,5 do 7 Euro) w zależności od przewoźnika. Posiłki były wydawane w budynku hotelu 4 gwiazdkowego przy basenie. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Na śniadanie (od 7 do 9) było zawsze kilka rodzajów pieczywa - raczej jasnego i grzanki. Szynka, kilka rodzajów salami, ser biały, żółty i topiony, masło, dżem, pasztet. Na ciepło: parówki, 2 rodzaje kiełbasy, jajecznica, jajka na twardo. Mamałyga, musli, ogórki, pomidory papryka, bułeczki półfrancuskie z serem, z wędliną, z nutelą, czasami mini pączki i inne ciasteczka. Do tego kilka rodzajów soków, woda, kawa, herbata, czekolada, mleko. Obiadokolacje (od 18:30 do 21) były bardzo smaczne i urozmaicone. Codziennie przynajmniej 3 rodzaje mięsa. Często była ryba. Zupa. Kilka rodzajów surówek, makarony, ryż, ziemniaki, frytki, sosy, gulasze, owoce. Jedzenia było dużo i cały czas było uzupełniane. Nawet jak ktoś przyszedł pod sam koniec niczego nie brakowało. My mieliśmy wersję HB+ więc do obiadu dostawaliśmy jeden napój (piwo - 250 ml lub lampkę wina lub kieliszek wódki albo szklankę soku). Dodatkowo każdy mógł skorzystać z wody albo zrobić sobie herbatę. Minusem natomiast była bardzo niewielka lada z wystawionym jedzeniem co przy dość dużej ilości gości hotelowych bardzo często powodowało długie kolejki za jedzeniem. Czasami trzeba było stać nawet kilkanaście minut. Nie prawdziwe są natomiast opinie, że obsługa sama nakładała i wydzielała porcje jedzenia. Raz zdarzyło się, że kierownik sali pomagał w nakładaniu jedzenia ale nie dla tego żeby wydzielać jedzenie tylko aby pomóc w zmniejszeniu kolejki.
ZaletyBlisko plaży, dobre jedzenie i obsługa, wygodne, przestronne i dobrze wyposażone pokoje.
WadyBrak windy, kolejki za jedzeniem.

Pogoda

20°C
12°C
15°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularze nie są wymagane.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej
Do Czarnogóry Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się, aby osoby nieletnie podróżujące do Czarnogóry posiadały paszport.
W Czarnogórze dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli czas pobytu nie przekracza 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.