Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaHurghadaSentido Mamlouk Palace Resort & Spa (ex Sunrise)

Sentido Mamlouk Palace Resort & Spa (ex Sunrise)

Kod oferty: WAK448766
obiekt, basen
teren hotelu, basen, wakacjepl
teren hotelu, basen, wakacjepl
teren hotelu, basen, wakacjepl
basen, pool bar
obiekt, basenteren hotelu, basen, wakacjeplteren hotelu, basen, wakacjeplteren hotelu, basen, wakacjeplbasen, pool barteren hotelu, zjeżdżalnia, wakacjeplbasenrecepcja / lobby, wakacjeplpokój, wakacjepl, PR/2_4P, SR/2_4P, PR/SGL, SR/SGLpokój, wakacjepl, PRWNB, PRWNO, FR/2_5Ppokój, wakacjepl, PR/2_4P, SR/2_4P, PR/SGL, SR/SGLbalkon / taraspokójłazienkateren hotelu, restauracja, wakacjeplrestauracjateren hotelu, restauracja, wakacjeplteren hotelu, restauracja, wakacjepldrink barteren hotelupool barteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjepldla dziecidla dzieciplażateren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bogata oferta sportowa: siłownia, siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej, boccia, korty tenisowe, aerobik, water polo.
 • Atrakcje dla najmłodszych: program animacyjny, miniklub dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, plac zabaw, brodzik.
 • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK448766Region: HurghadaOrganizator: Sun&Fun
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  ROMAN i KAMILIA
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  To był mój i żony 21 raz w Egipcie.Hotel Mamlok Palac z górnej półki .Można go porównać do Albatros Palac,Wyśmienita kuchnia ,duży wybór dań od śniadań do kolacji.Super wejście do morza gdzie można podziwiać podwodny świat.Bardzo dobre drinki .Obsługa hotelowa miła.Poprosiliśmy o pokój na piętrze i taki dostaliśmy( za małą dopłatą).Już mamy rezerwację na wrzesień.Hotel warty polecenia. Organizator Sun Fun ok.Linie Al Masria ok.
  ZaletyDoskonała lokalizacja nad samym morzem, wyśmienita kuchnia
  WadyAbsolutnie brak

  9.8
  lila
  Pobyt - Listopad 2019Grupa przyjaciół
  Byłam od 3.11 do 10.11.2019. Byliśmy już wiele razy w różnych hotelach ten nas urzekł wyglądem i przede wszystkim plaża gdzie można popływać i trochę rafy koralowej a nie jest to tak oczywiste w okolicach Hurghady. Posiłki pyszne i sporo owoców morza - obsługa miła uśmiechnięta a wcale nie ma jej za wiele jak na tak duży obiekt . Pokoje codziennie sprzątnięte i czyste . Jest codziennie godzinny koncert którego warto posłuchać a później są różne występy animatorów i można potańczyć . Jeszcze też jest amfiteatr w którym też codziennie są jakieś występy . Jednak podczas dnia nie ma hałaśliwej muzyki i można spokojnie wypocząć. Jest rozrywka dla dzieci i dorosłych. Wiele się dzieje podczas dnia i wieczorami do udziału zachęcają animatorzy. Jeśli chodzi o drinki można zamówić jaki się chce ale jest też dobre piwo i wino. Zakupy - sklepiki są na terenie hotelu lub po przejściu na drugą stronę ulicy . Turyści - różnorodność Niemcy, Ukraińcy, Anglicy , Polacy oczywiście z dużą przewagą tych drugich ale atmosfera jest super. Teren jest olbrzymi bo są dwa hotele z tej samej sieci i można w obu korzystać ze wszystkiego. Jest wszystkiego wiele ale chyba trzeba wybrać się jeszcze raz bo przez tydzień trudno wszystko ogarnąć. Polecam , polecam ten hotel ze szczerego serca
  ZaletyDużą zaletą hotelu jest plaża ale też zadbany cały obiekt , oraz posiłki które były urozmaicone i smaczne
  Wadynie dopatrzyłam się jakiś rażących

  8.5
  zdzisław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Rodzina z dziećmi
  hotel ,jedzenie ,baseny OK :) nieco mała plaża dla tak dużego hotelu
  8.5
  zdzisław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Grupa przyjaciół
  przyzwoity hotel w rozsądnej cenie ,zaletą możliwość korzystania z aqaparku w hotelu garden -polecam
  10
  Norbert Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Dla mnie hotel na 10 pełne 10 czysto schludnie miła obsługa fajne restauracje tematyczne i co mnie najbardziej zaskoczyło CZYŚCIUTKO i PACHNĄCO na całym terenie hotelowym. Byłem ok 20 razy w Egipcie i było różnie jednak SENTODO MALMOUK PALAC wg mnie to czołowy hotel w EGIPCIE do którego na pewno jeszcze wrócę.
  ZaletyCzysto, dużo restauracji, napoje z butelek, duża ilość obsługi.
  Wadydla mnie brak, jeżeli już to brak rafy jednak nie jest problemem można popłynąć statkiem i zobaczyć podwodny świat.