Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

10972 zł/os.

13 891  /os.

Podsumowanie ceny
30

9.0

1 opinia

Opis oferty

Region: DubajBiuro podróży (przedsiębiorca): Best ReisenKod oferty: WAK776988

Naszym zdaniem

Komfortowy hotel znanej marki, doskonale usytuowany przy promenadzie West Beach. Piękna panorama Dubaju, własna plaża, szykowne, gustowne wnętrza, eleganckie pokoje z balkonami, znakomita obsługa.

Położenie

Palm Jumeirah - u nasady słynnej sztucznej wyspy, przy plaży, ok. 300 m od stacji Monorail, ok. 3 km od parku wodnego Aquaventure, 500 m od Nakheel Mall i tarasu widokowego The View at The Palm, 3 km od Dubai Marina, 16 km od najwyższej budowli na świecie Burj Khalifa i centrum handlowo-rozrywkowego Dubai Mall. Ok. 34 km od lotniska od Dubaju (DXB), ok. 101 km od lotniska w Abu Dhabi (AUH).

Wyposażenie

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, punkt wymiany walut, bezpłatne łącza Wi-Fi, restauracja z tarasem (widok na Zatokę Perską i miasto), snack bar przy basenie, luksusowy (tylko dla dorosłych powyżej 21 lat) bar na tarasie dachowym z basenem, inspirowany tradycją latynoską Esko-Bar, Black Flamingo - bar w stylu amerykańskim, bar przy plaży (w budowie od listopada 2022), sale konferencyjne, usługi konsjerża, room service, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje

389 pokoi

Superior Room - sypialnia, łazienka, klimatyzacja sterowana indywidualnie, sejf, łącza Wi-Fi, telefon, minibar, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, panoramiczne okno i balkon (widok na Palmę). Powierzchnia - ok. 32 m kw. Superior Room Partial Sea View - sypialnia, łazienka, klimatyzacja sterowana indywidualnie, sejf, łącza Wi-Fi, telefon, minibar, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, panoramiczne okno i balkon (częściowy widok na zatokę). Powierzchnia - ok. 32 m kw. Premium Room Sea View - sypialnia, łazienka, klimatyzacja sterowana indywidualnie, sejf, łącza Wi-Fi, telefon, minibar, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, panoramiczne okno i balkon (widok na zatokę). Powierzchnia - ok. 33 m kw. W powyższych pokojach możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 1 dziecka do 12 r.ż. lub 3 dorosłych. Dodatkowa osoba śpi na sofie (dostępna tylko w pokojach z łóżkiem king size). Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - śniadania

HB - śniadania oraz kolacje. 31.12.23 - możliwy tylko lunch

HB Plus - śniadania oraz kolacje z napojami bezalkoholowymi i wodą oraz 2 drinkami (wino lub piwo). 31.12.23 - możliwy tylko lunch

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. Najbardziej aktualna informacja dostępna na recepcji. Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp. Alkohol będzie serwowany po zachodzie słońca.

Sport i rozrywka

Basen na 1 piętrze, siłownia, odpłatnie: basen na tarasie dachowym, ośrodek spa na 13. piętrze (sauna, hammam, gabinety zabiegowe, salon fryzjerski).

Dla dzieci

Brodzik, sezonowo miniklub.

Errata

Update z 6.02.2024:

Restauracja Tonino Lamborghini Mare Nostrum Skypool przeszła rebranding i obecnie nosi nazwę ilios Dubai Restaurant. Ponadto od dzisiaj, 5 lutego 2024 r., goście zatrzymujący się w Radisson Beach Resort Palm Jumeirah będą mogli korzystać z dostępu do Skypool w następujący sposób:

Od poniedziałku do czwartku:

Darmowy dostęp

•Bezpłatny dostęp do skypoolu z leżakami (w zależności od dostępności - na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy")

•Usługi gastronomiczne są płatne zgodnie ze standardowymi cenami menu

Piątki, soboty i niedziele:

•Wstęp płatny wg cennika hotelu

Update z 13.09.2023:

Z przyjemnością ogłaszamy aktualizację dotyczącą dostępu gości hotelowych do Tonino Lamborghini Skypool ważną od 1 października 2023 r.

• Wszyscy goście zatrzymujący się w hotelu będą mieli bezpłatny dostęp do basenu na dachu od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00. Hotel zastrzego sobie prawo do zmiany powyższych ustaleń bez wcześniejszego powiadomienia.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczna obsługa wycieczek fakultatywnych na miejscu, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji). Wysokość podatku turystycznego:

Dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:

•5 hotel - 20 AED na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 AED = 40 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 AED = 60 AED, etc)

•4 hotel - 15 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 AED = 30 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 AED = 45 AED, etc)

•3 hotel - 10 AED za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 AED = 20 AED, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 AED = 30 AED, etc)

Dla pobytów w Abu Dhabi:

• Od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników. W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. //

Emirates Airlines

Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)

Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. //

Flydubai

Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm. (UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)

• Jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg. Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową. Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie (nawet jeśli leci dziecko z rodzicem). //

LOT Polish Airlines

Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm). W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji.

Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy. Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa

//

Enter Air

Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,

• Jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg. //

Wizz Air

Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

• Jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).

Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu. WIZZ Priority za dopłatą:

Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji

Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem. Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju. Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200 - 1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi.

Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Ramadan i inne święta lokalne

Podczas trwania Ramadanu (który trwa ok. miesiąc) oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp.

Ramadan jest świętem ruchomym i każdego roku wypada w innych datach. Jest to specyfika kraju muzułmańskiego dlatego zachęcamy do sprawdzenia czy Państwa wyjazd wypada w tym okresie.

Bezpieczne wakacje

Html

Warunki uczestnictwa

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Superior superior room

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacjeSuperior
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 01.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
DXB · 02.03 (Sob.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.03 (Czw.)Dubai
WAW · 07.03 (Czw.)Warszawa - Chopin
23 944 zł
za pokój

Superior superior room partial sea view

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 01.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
DXB · 02.03 (Sob.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.03 (Czw.)Dubai
WAW · 07.03 (Czw.)Warszawa - Chopin
24 602 zł
za pokój

Superior superior room

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje +Superior
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 01.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
DXB · 02.03 (Sob.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.03 (Czw.)Dubai
WAW · 07.03 (Czw.)Warszawa - Chopin
24 744 zł
za pokój

Premium room sea view

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Wylotflydubai, FZ1840, FZ1
20:35
05:40
WAW · 01.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
DXB · 02.03 (Sob.)Dubai
Przylot
15:35
19:10
DXB · 07.03 (Czw.)Dubai
WAW · 07.03 (Czw.)Warszawa - Chopin
25 284 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpiecz podróż z AXA Assistance MAX wraz z kosztami rezygnacji

406
za wycieczkę
406
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Wycieczka23 944

Cena całkowita

23 944
Do zapłaty teraz23 944

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie 1

Daria
Użytkownik Wakacje.pl
Maj 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 04.06.2023

9.0

Hotel jest nowy. Co do obiektu czysto. Wszystko nowe na wysokim poziomie.

Obsługa znakomita. Panie Azjatki na śniadaniu i obiadokolacji pracują rewelacyjnie.

Zameldowanie. Szybkie.

Otrzymałam num pokoju 505. Skierowaliśmy się do windy. I nikt nie powiedział, se to 5 Piero i że trzeba przyłożyć kartę do czytnika wind i kliknąć w 5. Ale szybko zapytałam Pana, który był w windzie co i jak mamy zrobić. Może być to głupie ale nie wiedziałam.

Windy czyste, hole czyste, wykładziny czyste. 505 pokój z widokiem z częściowym widokiem na morze. A nie płaciłam za to.

😁 Pokj czysty, duży, na poziomie.

Sorzatany codziennie. W pokoju kilka rodzajów herbat, kawa rozpuszczalna, cukier, śmietanka, czajnik, lodówka, suszarka, płatki do demakijażu, nitka igła, pilniczek, notes, ołówek, czepek do włosów, mydełka, laczki itd...

Mieliśmy opcje Hb. Restauracja na 1 piętrze. W szoku jestem, że do opcji Hb śniadanie były soki, woda, kawa. Obiadokolacja butelka wody. Jedzenia tyle, że szok. Każdy coś dla siebie znajdzie. Obsługa pracowita, mila.

Basen. Średniej wielkości, woda zimna dla ochłody 😍. Nie jest głęboki.

Plaza super, morze ciepłe.

Imprezy wieczorne na plaży. Piwo 50 AED, pizza 75AED, SHISHA 150AED.

Koło hotelu jest sklep Viva ceny jak w Polsce albo taniej!

Taksówka na Marine 15/18AED powrót koło 27AED.

Na parterze hotelu są restauracje, paby.

Hotel naszpikowany kamerami, nowoczesny styl Boho z nuta loftu.

Jak ktoś jest roszczeniowcem i kręci nosem na wszystko niech siedzi w domu.

Jedyny minus jaksś pinda wzięła na nasz num pokoju piwo. Bo chcąc zamówić sobie coś na basenie, plaży podajemy num pokoju. Nie ma opasek.

Dzwoniono do naszego pokoju 2 razy w celu uiszczenia opłaty. Nie będę płaciła za coś czego nie bralam. Sprawa została wyjaśniona. Proponowałabym obsłudze by od razu pobierali opłatę za towar, który wydają

Poinformowaliśmy, że niczego nie braliśmy i, że jest tyle kamer niech pokażą, że to ja 😁.

To nie mój problem był tylko ich.... Okazało się, że niby num 105 ";) ktoś źle zapisal.

Mimo tego urlop 10/10

Podatek 105AED

Zalety

Czystość

Lokalizacja

Obsługa

Nowy

Wady

Ceny rezerwacji /alko ale w końcu to Dubaj

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Wyspy Palmowe 1 km w linii prostej od hotelu
Będąc w Dubaju koniecznie skierujemy swoje kroki w stronę Wysp Palmowych - jedynych wysp na świecie stworzonych sztucznie przez człowieka, które absolutnie zachwycają. Kompleks składa się z trzech wysp-palm: Palmy Jumeirah, Palmy Jebel Ali oraz Palmy Deira. Każda z nich wyróżnia się czymś wyjątkowym ale z pewnością na każdej znajdziemy luksusowe hotele, domy i apartamentowce chętnie zamieszkiwane przez gwiazdy Hollywood.

Zobacz więcej

Wyspy Palmowe

Pogoda

29°C
16°C
22°C
12

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.
Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź