Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

La Ginabelle

Last minute
Kod oferty: WAK173749
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • najsłynniejsza stacja narciarska w całych Alpach
 • zachowany malowniczy, alpejski klimat (rzadkie we Francji)
 • najwyżej położona na świecie górska kolejka linowa (Aiguille du Midi 3842 m n.p.m. oddalony od Mont Blanc o 8 km)
 • Dostępne pokoje

  Apartament czteroosobowy

  ok. 30 qm
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Apartament sześcioosobowy

  32 - 35 qm
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Apartament czteroosobowy

  ok. 37 qm
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Apartament sześcioosobowy

  ca. 45 qm
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  30.01.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  06.02.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK173749Region: Chamonix Mont BlancOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Chamonix

  Kraj

  Francja

  Położenie/wyposażenie

  Komfortowy obiekt Premium Résidence La Ginabelle położony jest w centrum miejscowości Chamonix, skąd rozciąga się widok na szczyt Mont Blanc. Do gondoli Aiguille du Midi i Plan Praz jest ok. 1km. Supermarkety, restauracje i bary znajdują się w pobliżu. Do wyposażenia obiektu należy recepcja z Wi-Fi, pokój wypoczynkowy z kącikiem zabaw dla dzieci, jak i schowek do przechowywania sprzętu narciarskiego. Płatny garaż jest do dyspozycji gości (zalecana rezerwacja, ograniczona dostępność). Korzystanie z ogrzewanego basenu i strefy wellness "Deep Nature Spa" przy Algotherm z saunami, łaźniami tureckimi i studiem fitness jest bezpłatne. Za opłatą i po wcześniejszym zgłoszeniu, można skorzystać z zabiegów kosmetycznych i masaży. WyposażeniePrzestronne apartamenty posiadają wannę lub prysznic oraz częściowo oddzielne WC, pokój dzienno-sypialniany z TV, oddzielne sypialnie, Wi-Fi (ograniczony przesył danych) oraz suszarkę do włosów. W pełni wyposażona nisza kuchenna posiada kuchenkę, lodówkę, toster, ekspres do kawy oraz czajnik elektryczny. Do dyspozycji w każdym apartamencie jest również balkon lub taras.

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęczniki (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z krytego basenuKorzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaKonsola do gry playstation (za kaucją)Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Zabiegi upiększające i masaże w Spa Deep Nature (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Garaż (dostępność ograniczona, konieczność wcześniejszej rezerwacji)

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 2,30 € za osob./nocKaucja: ok. 300,- € /apart. Keycard (opłata bezzwrotna, wielokrotnego użytku): 3,- €

  Zwierzęta domowe

  Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz., bez karmy, wyłącznie z ważnym zaświadczeniem o szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  Korzystanie z hammam tylko dla dorosłych gości!

  Apartament 4-osob. (ok. 30m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z dwuosobową rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

  Apartament 4-osob. (ok. 37m?), sc

  Pokój dzienny z sofą i TVsypialnia na poddaszu z dużym 2-osobowym łóżkiemsypialnia na poddaszu z dwoma łózkami pojedynczymibalkon lub taras

  Apartament 6-osob. (ca. 45m?), sc

  Pokój dzienno/sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymibalkon lub taras

  Apartament 6-osob. (32 - 35m?), sc

  Pokój dzienno-sypialniany z rozsuwaną kanapą do spania oraz TVsypialnia z podwójnym łóżkiemkabina sypialna z łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci)balkon lub taras

  Apartament 8-osob. (ok. 60m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym2 sypialnie, każda z dwoma łóżkami pojedynczymidodatkowy prysznic, 1x oddzielne WCbalkon lub taras

  Dojazd

  Kolej: Chamonix (w miejscowości), Martigny (ok. 50km), Aigle (ok. 75km)Przelot: Genewa (ok. 100km), Chambery-Savoie (ok. 150km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski chamonix

  Maks. wysokość: 3275mMin. wysokość: 1000mWys. miejscowość: 1035mWyciągi łącznie: 60Orczyki: 26Krzesełka: 22Gondole: 12Trasy łącznie: 172kmTrasy zielone/niebieskie: 57kmTrasy czerwone: 76kmTrasy czarne: 39km

  Region narciarski chamonix-mont blanc

  Maks. wysokość: 3842mMin. wysokość: 1030mWyciągi łącznie: 263Orczyki: 124Krzesełka: 84Gondole: 55Trasy łącznie: 870kmTrasy zielone/niebieskie: 349kmTrasy czerwone: 340kmTrasy czarne: 181km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  11°C
  Temperatura w nocy
  3°C
  Temperatura wody
  13°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Wokół najwyższego szczytu Europy ulokowały się liczne ośrodki, cieszące się wyjątkową sławą. Wśród nich prym wiedzie Chamonix , miejscowość w której zorganizowano w 1924 r.pierwsze Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

  Stacja położona jest w dolinie pomiędzy szczytami Aiguille du Midi (3842 m) i Le Brevent (2525 m). Entuzjaści wysokogórskich wypraw z nartami mają naprawdę w czym wybierać. Zadbano również o mniej odważnych alpejczyków i narciarzy biegowych (43 km tras biegowych). W Chamonix znajduje się również park snowboardowy. Okolice masywu Mont Blanc doskonale nadają się do uprawiania pozatrasowego i wysokogórskich wypraw z nartami. Sezon zimowy trwa tutaj od listopada do maja.

  W Chamonix można przyjemnie i aktywnie spędzić czas również po nartach. Znajduje się tu centrum sportowe: sztuczne i naturalne lodowisko, kryte korty tenisowe, kryty basen, ośrodek odnowy biologicznej a w nim sauna, solarium, ponadto curling oraz szkoła jazdy na łyżwach. Kina, kluby nocne, kasyno, koncerty, wystawy, restauracje i kafejki to miejsca gdzie z pewnością wstąpi każdy turysta chcąc odpocząć i umilić sobie czas po całym dniu spędzonym na nartach.

  Mapa tras

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review