Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Antares (Avoriaz)

Last minute
Kod oferty: WAK173387
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Czteroosobowy

ok. 24 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

27.02.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK173387Region: Les Portes du SoleilOrganizator: SnowTrex

Miasto

Avoriaz

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Résidence Antar?s położony jest w Les Crozats, w górnej części miejscowości Avoriaz, skąd rozpościera się przepiękny widok na dolinę Morzine. Obiekt położony jest bezpośrednio na nartostradzie, co umożliwia jazdę na nartach od razu po wyjściu z obiektu. Do oddalonego o 900m centrum miejscowości dotrzeć można windami. W dzień przyjazdu i powrotu mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego busa, gdyż Avoriaz jest wyłączone z ruchu kołowego (konieczność wcześniejszego zgłoszenia, wg info. na miejscu). Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego (w cenie). Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się przy wjeździe do miejscowości (za opłatą, zalecana rezerwacja). WyżywienieOferta bez wyżywienia, na życzenie jednak można zamówić na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaShuttle hotelowy (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaSejf (w studiach i apart.): 15,- € /tydz. Wi-Fi (większy przesył danych w studiach i apart.): 15,- € / 1-3 dni lub 25,- € /4-7 dniAkcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoOgólnodostępne miejsca parkingowe (wg opisu, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKaucja: 200 - 500,- € /studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydz., bez karmy, należy przedstawić ważne zaświadczenie o szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Avoriaz jest miejscowością wolną od ruchu kołowego. Publiczne miejsca parkingowe i garaż przy wjeździe do miejscowości za opłatą. Polecamy rezerwację garażu na stronie

Www.avoriazparkings.com. Serwis transportowy do wybranego obiektu dostępny jest codziennie 24h na dobę (za opłatą). Dzieci poniżej 5 roku życia otrzymają bezpłatny karnet (więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu).

Apartament 4-osob. (ok. 24m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą lub 2 pojedynczymi rozsuwanymi kanapami, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnymłazienka z wanną, WC i suszarką do włosów (bezpłatne wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność)balkonWi-Fi

Studio 4-osob. (ok.21m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawynisza sypialna z łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci)

Łazienka z wanną, WC i suszarką do włosów (bezpłatne wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność)balkonWi-Fi

Apartament 7-osob. (ok. 43m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, pojedynczą rozsuwaną kanapą (zalecana dla dzieci), TV i sejfem (za opłatą)kuchnia ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, kuchenką, lodówką i ekspresem do kawy

Pokój sypialny z łóżkiem podwójnym

Nisza sypialna z łóżkiem piętrowym

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów (bezpłatne wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność)

Łazienka z wanną

Częściowo oddzielne WC

Balkon

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Thonon-Les-Bains (ok. 45km)Przelot: Genewa (ok. 85km), Chambery (ok. 145km), Lyon-Saint Exupery (ok. 220km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski avoriaz

Maks. wysokość: 2460mMin. wysokość: 1100mWys. miejscowość: 1800mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 14Krzesełka: 18Gondole: 2Trasy łącznie: 49kmTrasy zielone/niebieskie: 29kmTrasy czerwone: 14kmTrasy czarne: 6km

Region narciarski les portes du soleil

Maks. wysokość: 2466mMin. wysokość: 1000mWyciągi łącznie: 172Orczyki: 86Krzesełka: 75Gondole: 11Trasy łącznie: 580kmTrasy zielone/niebieskie: 310kmTrasy czerwone: 210kmTrasy czarne: 60km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Avoriaz to słynny ośrodek narciarski we francuskiej części Les Portes du Soleil.
Stacja pełna jest nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów. Jest to wymarzone miejsce dla zapalonych narciarzy. Słynie ono ze zbocza Mur de Chavanette, uważanego za najbardziej strome na świecie. Stoki Avoriaz to istne wyzwanie dla najbardziej wytrawnych alpejczyków chociaż tras nie brakuje również dla mniej zaawansowanych narciarzy.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review