Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Atria-Crozats

Last minute
Kod oferty: WAK199519
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Apartament pięcioosobowy

34 - 50 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

superior, 34 - 50 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK199519Region: Les Portes du SoleilOrganizator: SnowTrex

Miasto

Avoriaz

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Résidence Atria-Crozats położony jest w samym sercu miejscowości Avoriaz w dzielnicy Les Crozats, skąd jest bezpośredni dostęp do nartostrad. Obiekt posiada wspaniały widok panoramiczny na miasteczko. W dzień przyjazdu i powrotu mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego busa w tej pozbawionej ruchu kołowego miejscowości (konieczność wcześniejszego zgłoszenia). Nowoczesny obiekt składający się z czterech budynków posiada recepcję, Wi-Fi, strefę dla dzieci, przechowalnię bagażu, jak również schowki na sprzęt narciarski. Do dyspozycji również strefa fitness, jak i sauna i hammam (za opłatą). Płatne miejsca parkingowe przy wjeździe do miejscowości (zalecana rezerwacja). WyżywienieBez wyżywienia, na życzenie można na miejscu zarezerwować dostawę pieczywa (za opłatą).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaSuszarka do włosów (wypożyczenie przy recepcji, ograniczona dostępność)Przechowalnia bagażuShuttle hotelowy (wg opisu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaKorzystanie z sauny, hammam i studia fitness: 5,- € /os./godz. Akcesoria dla niemowląt (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoOgólnodostępne miejsca parkingowe (wg opisu, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKaucja: 500 € /apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz., bez karmy, należy okazać ważne zaświadczenie o szczepieniach, bez ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Avoriaz jest miejscowością wolną od ruchu kołowego. Publiczne miejsca parkingowe i garaż przy wjeździe do miejscowości za opłatą. Polecamy rezerwację garażu na stronie

Www.avoriazparkings.com. Serwis transportowy do wybranego obiektu dostępny jest codziennie 24h na dobę (za opłatą). Dzieci poniżej 5 roku życia otrzymają bezpłatny karnet (więcej informacji otrzymają Państwo w kasie wyciągu).

Apartament 5-osob. (34 - 50m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV

Kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy

Sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami i rozsuwanym łóżkiem (zalecane dla dzieci)

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

Wi-Fi

Apartament 7-osob. (52 - 62m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozsuwaną kanapą, pojedynczą kanapą do spania i TVkuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawysypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymiłazienka z wanną i WCŁazienka z prysznicembalkonWi-Ficzęściowo mieszkania dwupoziomowe

Apartament 12-osob. (ok. 105m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 niszami kuchennymi, 2 podwójnymi rozkładanymi sofami i pojedynczą sofą do spania, a także TV2 nisze kuchenne z lodówką, kuchenką, zmywarką do naczyń, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy

Pokój sypialny z łóżkiem podwójnym

2 pokoje sypialne z 2 pojedynczymi łóżkami i łóżkiem rozkładanym

2 łazienki z wanną i WC

Łazienka z prysznicem

Balkon

Wi-Fi

Zawiera 2 połączone apartamenty

Apartament 5-osob. (34 - 50m?, superior), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, pojedynczą rozkładaną kanapą i TV

Kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy

Sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, kanapą do spania i rozsuwanym łóżkiem

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

Wi-Fi

Apartament 7-osob. (52 - 62m?, superior), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozsuwaną kanapą, pojedynczą kanapą do spania i TV

Kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy

Sypialnia z łóżkiem podwójnym

Sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi

Łazienka z wanną i WC

Łazienka z prysznicem

Balkon

Wi-Fi

Częściowo mieszkania dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: Thonon-Les-Bains (ok. 45km)Przelot: Genewa (ok. 85km), Chambery (ok. 145km), Lyon-Saint Exupery (ok. 220km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski avoriaz

Maks. wysokość: 2460mMin. wysokość: 1100mWys. miejscowość: 1800mWyciągi łącznie: 34Orczyki: 14Krzesełka: 18Gondole: 2Trasy łącznie: 49kmTrasy zielone/niebieskie: 29kmTrasy czerwone: 14kmTrasy czarne: 6km

Region narciarski les portes du soleil

Maks. wysokość: 2466mMin. wysokość: 1000mWyciągi łącznie: 172Orczyki: 86Krzesełka: 75Gondole: 11Trasy łącznie: 580kmTrasy zielone/niebieskie: 310kmTrasy czerwone: 210kmTrasy czarne: 60km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Avoriaz to słynny ośrodek narciarski we francuskiej części Les Portes du Soleil.
Stacja pełna jest nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów. Jest to wymarzone miejsce dla zapalonych narciarzy. Słynie ono ze zbocza Mur de Chavanette, uważanego za najbardziej strome na świecie. Stoki Avoriaz to istne wyzwanie dla najbardziej wytrawnych alpejczyków chociaż tras nie brakuje również dla mniej zaawansowanych narciarzy.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review