Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Les Fermes de Chatel

Last minute
Kod oferty: WAK321929
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Apartament czteroosobowy

ok. 34 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

ok. 40 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

ok. 48 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

27.02.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK321929Region: Les Portes du SoleilOrganizator: SnowTrex

Miasto

Châtel

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Résidence Les Fermes de Châtel położony jest w sercu miejscowości narciarskiej i w związku z tym leży przy wyciągu narciarskim Super Châtel oraz w pobliżu sklepów i restauracji. Nowoczesny obiekt posiada recepcję, Wi-Fi i bar. Dodatkowo znajdą Państwo tutaj strefę wellness z podgrzewanym basenem, hammam, jak również różne oferty masaży i zabiegów, z których można skorzystać za opłatą. Bezpłatne zadaszone miejsca parkingowe znajdują się również przy obiekcie (każdorazowo jedno miejsce na apartament). Dodatkowe miejsca parkingowe za opłatą do Państwa dyspozycji. Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne apartamenty są wyposażone w pokój dzienno-sypialny, oddzielną sypialnię, łazienkę lub prysznic/WC, TV, Wi-Fi, jak również balkon lub taras. Kompleksowo wyposażona nisza kuchenna posiada płytę ceramiczną, zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową z funkcją grilla oraz lodówkę. Oferta bez wyżywienia. Na życzenie można zamówić dostawę pieczywa (za opłatą) po wcześniejszym zgłoszeniu.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Korzystanie z krytego basenuAkcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Miejsca parkingowe (1 x /apart.)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywa (wg info. na miejscu)Zestaw do sprzątania: 6,- €Korzystanie ze strefy spa oraz masażyHammamDodatkowe miejsca parkingowe: 40,- € /tydz./auto

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,30 € za osob./nocKaution: 500,- € /apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- €/tydz., bez karmy, po uprzednim zgłoszeniu podczas rezerwacji i za okazaniem zaświadczenia o aktualnych szczepieniach)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy. Prosimy zwrócić uwagę, że dzieci poniżej 5 roku życia nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski i na miejscu należy zakupić dla nich karnet. Więcej informacji otrzymają Państwo na miejscu podczas odbioru karnetu w kasie wyciągu.

Apartament 8-osob. (ok. 53m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2możliwościami do spaniapokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczyminisza sypialna z łóżkiem piętrowym lub 2 łóżkami pojedynczymidodatkowy prysznicbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Apartament 8-osob. (ok. 63m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV2 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymidodatkowy prysznic i oddzielne WCbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Apartament 4-osob. (ok. 34m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2możliwościami do spania i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (ok. 40m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z dwoma możliwościami do spania i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Apartament 6-osob. (ok. 48m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z dwoma możliwościami do spania i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łózkami pojedynczymiczęściowo prysznicbalkon lub tarasczęściowo mieszkania dwupoziomowe

Apartament 10-osob. (ok. 72m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV2 sypialnie z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczyminisza sypialnia z łóżkiem piętrowymdodatkowy prysznic i oddzielne WCbalkon lub tarasmieszkanie dwupoziomowe

Dojazd

Kolej: Monthey (ok. 20km), Aigle (Szwajcaria, ok. 30km), Thonon-les-Bains (ok. 40km)Przelot: Genewa (ok. 80km), Annecy-Meythet (ok. 110km), Chambéry (ok. 160km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski châtel

Maks. wysokość: 2100mMin. wysokość: 1200mWys. miejscowość: 1191mWyciągi łącznie: 61Orczyki: 39Krzesełka: 19Gondole: 3Trasy łącznie: 130kmTrasy zielone/niebieskie: 75kmTrasy czerwone: 42kmTrasy czarne: 13km

Region narciarski les portes du soleil

Maks. wysokość: 2466mMin. wysokość: 1000mWyciągi łącznie: 172Orczyki: 86Krzesełka: 75Gondole: 11Trasy łącznie: 580kmTrasy zielone/niebieskie: 310kmTrasy czerwone: 210kmTrasy czarne: 60km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Chatel to pełna życia miejscowość narciarska łącząca przyjazność i korzystne położenie z pełną uroku i wdzięku typową sabaudzką górską wioską. Leży tuż przy granicy ze Szwajcarią.Stacja połączona jest wyciągami ze szwajcarskimi ośrodkami narciarskimi. Dominują łatwe i średnie trasy zjazdowe. Istnieje również możliwość nauki narciarstwa biegowego a także jazdy w głębokim śniegu.Teren narciarski położony jest na wysokości 1200-2100 m.n.p.m. i nadaje się zarówno dla narciarzy początkujących, jak i tych zaawansowanych. Atutem regionu jest piękny pejzaż masywnych, górskich szczytów, które dominują nad dolinami. Zjeżdżając na nartach podziwiać można kształty Dents du Midi.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review