Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Les Terrasses d'Eos

Last minute
Kod oferty: WAK175823
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Apartament czteroosobowy

30 - 32 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

33 - 37 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

46 - 48 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

49 - 56 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

30.01.2021 Sobota

Wykwaterowanie

06.02.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK175823Region: SabaudiaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Flaine

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Komfortowy obiekt Premium Résidence Les Terrasses d'Eos znajduje się bezpośrednio przy stoku. Centrum miasteczka Flaine oddalone jest o ok. 15minut pieszo, dojazd możliwy jest również bezpłatnym autobusem.

Niewielki supermarket znajduje się w odległości ok. 500m przy résidence les terrasses d'hélios. nowoczesny a jednocześnie urządzony w tradycyjnym stylu obiekt składa się z dwóch budynków. do wyposażenia należą

Hol, recepcja, Wi-Fi (ograniczony przesył danych), przechowalnia bagażu, pokój zabaw dla dzieci i schowki na narty. Bezpłatnie do dyspozycji gości strefa wellness z ogrzewanym basenem zewnętrznym, sauną, hammam, jacuzzi z widokiem panoramicznym na otaczające góry oraz studio fitness. Za opłatą można skorzystać z garażu (ograniczona dostępność, zalecana rezerwacja). Wyposażenie i wyżywienieNowoczesne apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, osobne sypialnie, łazienkę lub prysznic/WC, Wi-Fi (ograniczony przesył danych), sejf, suszarkę do włosów oraz balkon lub taras. Nisza kuchenna jest wyposażone w kuchenkę, piekarnik lub mikrofalówkę, lodówkę, zmywarkę do naczyń i częściowo ekspres do kawy Nespresso. Oferta bez wyżywienia. Na życzenie można zarezerwować na miejscu dostawę pieczywa (za opłatą).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczenia (2 szt./apart.)Przechowalnia bagażuKonsola do gry playstation (do wypożyczenia , dostępność ograniczona, za kaucją)Sejf (w pokoju)Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywaWi-Fi (większy przesył danych): 15,- € /1 - 3 dni lub 25,- € /4 - 7 dniBilardGaraż (dostępność ograniczona): ok. 18,- €/dzień lub ok. 89,- €/tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKaucja: 300,- € /apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (75,- € /tydz., bez karmy, po okazaniu ważnego zaświadczenia o szczepieniach, bez psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy wellness od 16. roku życia. Flaine jest miejscowością całkowicie wyłączoną z ruchu drogowego. Do załadunku i rozładunku samochodu można jednak dojechać do miejsca zakwaterowania, potem trzeba jednak zaparkować samochód w garażu (częściowo za opłatą). Bliższe informacje otrzymają Państwo na miejscu, w obiekcie noclegowym.

Apartament 8-osob. (ok. 80m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kominkiem i TV

2 sypialnie z podwójnymi łóżkami i 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi

Dodatkowy prysznic i oddzielne WC

Balkon lub taras

Apartament 4-osob. (30 - 32m?), sc

Pokój dzienno-sypialniany z podwójną wysuwaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymibalkon lub taras

Apartament 4-osob. (33 - 37m?), sc

Pokój dzienno-sypialniany z podwójną wysuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (46 - 48m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną wysuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem podwójnymdodatkowo prysznic i oddzielne WCbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (49 - 56m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem podwójnymdodatkowy prysznic i oddzielne WCbalkon lub tarasczęściowo mieszkania piętrowe

Apartament 8-osob. (68 - 80m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TV3 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnymLUB2 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnym i 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymidodatkowy prysznic i osobne WCbalkon lub taras

Dojazd

Kolej: Cluses (ok. 30km)Przelot: Genewa (ok. 90km), Berno (ok. 250km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grand massif

Maks. wysokość: 2480mMin. wysokość: 697mWys. miejscowość: 1600mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265kmTrasy zielone/niebieskie: 135kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 35km

Region narciarski grand massif

Maks. wysokość: 2480mMin. wysokość: 697mWyciągi łącznie: 67Orczyki: 34Krzesełka: 25Gondole: 8Trasy łącznie: 265kmTrasy zielone/niebieskie: 135kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 35km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
13°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review