0
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Lac Blanc

Kod oferty: WAK478840
Kod oferty: WAK478840
1/18
budynek główny, teren hotelu
budynek główny, teren hotelu
teren hotelu
budynek główny, teren hotelu
skimap

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji do 42 dni przed wyjazdem i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: Trzy DolinyOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK478840

Miasto

Val Thorens

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Obiekt Résidence Lac Blanc położony w górnej części Val Thrones i ok. 100m od stoku. Najbliższe sklepy i restauracje położone są w bezpośredniej okolicy. Płatne miejsca parkingowe zlokalizowane są w odległości ok. 300m przy wjeździe do miejscowości (publiczne miejsca parkingowe, tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji, patrz: "ważne wskazówki". WyżywienieOferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminie

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 12,- €/łóżko pojedyncze lub 14,- €/łóżko podwójneKomplet ręczników: 12,- €/osob. Sprzątanie końcowe (bez kuchni): 50 - 170,- € (wg typu zakwaterowania)Wi-FiŁóżeczko lub krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność): każde 35,- € /tydz./dzieckoPubliczne miejsca parkingowe (po wcześniejszym zarezerwowaniu, patrz: "ważne wskazówki")

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocKaucja: 350 - 1500,- €/studio/apartament (płatność tylko kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (35,- €/tydzień, bez karmy i po uprzednim zgłoszeniu)Wyjątki: patrz opis pokoju

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Rezerwacja dodatkowych świadczeń (częściowo dostępność ograniczona) możliwa jest najpóźniej na 7 dni przed przyjazdem! Prosimy o kontakt z obiektem po otrzymaniu dokumentów podróżnych (na ok. 2 tygodnie przed przyjazdem). Jeżeli potrzebują Państwo miejsce parkingowe w Val Thorens, prosimy o zgłoszenie tego wcześniej (minimum dwa tygodnie przed przyjazdem) w Valthoparc

Studio 4-osob. (ok. 26m?, lb306), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, 2 sofami do spania i TVnisza kuchenna z kuchenką mikrofalową z funkcją grilla, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzułazienka z wannąoddzielne WCbalkon od północnego-wschoduWi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 27m?, lb502), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVnisza kuchenna z kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzułazienka z wannąoddzielne WCbalkon od południowego-zachoduWi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 27m?, lb503), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVnisza kuchenna z kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzułazienka z wannąoddzielne WCbalkon od południaWi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 23m?, lb507), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVnisza kuchenna z mini-piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką , kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzułazienka z wanną i WCbalkon od północnego-wschoduWi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 23m?, lb609), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVnisza kuchenna z kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzułazienka z wanną i WCbalkon od północyWi-Fi (za opłatą)

Apartament 6-osob. (ok. 43m?, lb708), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVkuchnia z mini-piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzupokój sypialny z łóżkiem podwójnymłazienka z wanną i WCoddzielne WCbalkon od północyWi-Fi (za opłatą)

Apartament 5-osob. (ok. 35m?, lb710), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, wysuwaną kanapą i TVkuchnia z mini-piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyńłóżko piętrowe w korytarzupokój sypialny z łóżkiem podwójnymłazienka z wannąoddzielne WCbalkon od południowego wschoduWi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 23m?, lb409), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TV

Nisza kuchenna z mini-piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, lodówką, kuchenką i zmywarką do naczyń

Łóżko piętrowe w korytarzu

Łazienka z wanną i WC

Balkon od północnego-wschodu

Wi-Fi (za opłatą)

Zwierzęta domowe nie są dozwolone

Dojazd

Kolej: Mo?tiers (ok. 35km) Przelot: Chambéry (ok. 120km), Genewa (ok. 155km), Grenoble (185km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 195km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski val thorens-orelle

Maks. wysokość: 3230mMin. wysokość: 1800mWys. miejscowość: 2300mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 6Krzesełka: 15Gondole: 8Trasy łącznie: 150kmTrasy zielone/niebieskie: 76kmTrasy czerwone: 59kmTrasy czarne: 15km

Region narciarski trzy doliny

Maks. wysokość: 3230mMin. wysokość: 1100mWyciągi łącznie: 159Orczyki: 59Krzesełka: 60Gondole: 40Trasy łącznie: 600kmTrasy zielone/niebieskie: 312kmTrasy czerwone: 216kmTrasy czarne: 72kmTrasy do skialpinizmu: 50km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Studio 4-osob., ok. 23 qm, lb507

2 dorosłych

Bez wyzywienia
Zakwaterowanie2022-11-19
Wykwaterowanie2022-11-26
Aktualizujemy cenę

Studio 4-osob., ok. 27 qm, lb503

2 dorosłych

Bez wyzywienia
Zakwaterowanie2022-11-19
Wykwaterowanie2022-11-26
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

15°C
7°C
16°C
5

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Najwyżej w Europie położona stacja narciarska (2300 m n.p.m.), otoczona trzema lodowcami, nazywana jest prawdziwym królestwem nart. Tereny zjazdowe leżą między 1800 m a 3300 m n.p.m. i są pokryte śniegiem od początku listopada do połowy maja.

Atrakcje turystyczne

Duża różnorodność tras zadowoli każdego, od początkujących narciarzy do wytrawnych zjazdowców, a wrażeń dopełnia wspaniała panorama Mont Blanc i Les Ecrins. Należy tu także wymienić chociaż kilka z najbardziej znanych tras: Rosael, Christine oraz uważaną za najtrudniejszą - Combe de Caron. Dla zapewnienia większej wygody przebywającym w Val Thorens i dla ochrony miejscowego mikroklimatu wprowadzono całkowity zakaz poruszania się po stacji samochodami osobowymi. Bezpłatne autobusy rozwożą turystów do poszczególnych rezydencji i hoteli. Narty zakłada się za progiem.

Snowparki

Snowpark Val Thorens polecamy zarówno dla amatorów jazdy na nartach jak snowboardzistów. Na ponad 70000 m2 znajdują się: hopy, raile, boxy oraz hips-quartery i air jumpy. To także miejsce rozrywania różnych zawodów freestyle'owych takich jak The Ski and Boarderweek czy Slope Style French Cup.

Mapa tras