Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Holiday Beach Club

Kod oferty: WAK245954
Kod oferty: WAK245954
1/13
obiekt, basen
basen
obiekt
obiekt
basen

Opis oferty

Region: BandżulOrganizator: RainbowKod oferty: WAK245954
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Urszula
Marzec 2020 ·

Para

Dodano: 23.03.2020
6.2
Ja już wydałam opinię o tym hotelu ale jej nie widzę a myślę że turyści powinni wiedzieć więcej co i jak.
Zaletyczyste pokoje
Wadybrak lampek nocnych

BARTŁOMIEJ
Grudzień 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 04.01.2020
4.8
Kiepska, powolna obsługa w restauracji, brak wielu potraw z karty, brak ręczników plażowych. Śniadania beznadziejne, z ciepłych na zmianę - jajko na twardo/omlet/sadzony. niejadalna szynka i ser. z owoców arbuz i banan i to wszystko. Kompletnie nieopłacalna opcja HB, lepiej jeść na mieście - 100 metrów od hotelu kilkanaście restauracji. Internet płatny, a i nie wszędzie działa, free na hasło w barze, z łaski. W większości pokoi brak klimatyzacji, a tam gdzie jest to za dodatkową opłatą. W dzisiejszych czasach - skandal, w takim miejscu (!). Wszystkie w zasadzie ewentualne udogodnienia - za dopłatą i to niemałą zazwyczaj. Za te pieniądze i w takim miejscu powinno być dużo dużo lepiej. Muszą sie jeszcze bardzo dużo nauczyć. Byle jaki hotel w Egipcie, Turcji, Tunezji czy Maroku oferuje o niebo lepsze warunki.
Zaletypołozenie blisko plaży, sporo zwierząt na terenie, głównie stada małp,
Wadypokoje ciasne, ciemne, w większości brak klimatyzacji, wiatrak za opłatą (!). Stary zużyty hotel, kompletnie nieprzystosowany do realiów turystycznych. Obsługa powolna, leniwa, roszczeniowa. Za każdą czynność bardzo chętnie wyciągająca ręce po pieniądze, ale jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
31°C
22°C
27°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID potwierdzający pełne szczepienie (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim). Od ostatniej dawki szczepienia musi minąć przynajmniej 14 dni.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Brak odrębnych warunków dla dzieci.
Kwarantanna na miejscu: Brak odrębnych warunków dla dzieci.
Kwarantanna/test po powrocie: Brak odrębnych warunków dla dzieci.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Wymagany jest paszport z terminem ważności powyżej sześciu miesięcy.
Z uwagi na możliwe nagłe zmiany przepisów celnych i wjazdowych, w sprawie aktualnych informacji na ten temat należy zwracać się bezpośrednio do placówek dyplomatycznych i konsulatów Republiki Gambii.

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji w sprawach wizowych należy kontaktować się z Ambasadą Republiki Gambii w Brukseli (+32 2 640 10 49, +32 2 646 32 77, info@gambiaembassybrussels.be, zobacz więcej).
Żadne szczepienia nie są wymagane. Wyjątek stanowią osoby przybywające z krajów, gdzie występuje ryzyko zachorowania na żółtą febrę - wówczas obowiązkowe jest posiadanie dowodu ważnego szczepienia przeciwko żółtej febrze w międzynarodowej książeczce szczepień.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca przyjęcie profilaktycznych szczepień przeciwko żółtej febrze (jeden zastrzyk na 10 lat). Zalecana jest także profilaktyka antymalaryczna (leki doustne, repelenty ze środkiem DEET).