Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

13
obiekt, basen
obiekt, teren hotelu, basen
basen
basen
teren hotelu, basen

8.7

51 opinii

Opis oferty

Region: Gran CanariaBiuro podróży (przedsiębiorca): TOP TouristikKod oferty: WAK496452

Opinie

Zbyszek
Klient Wakacje.pl
Październik 2023 ·

Singiel

Dodano: 14.10.2023
9.9

Hotel bardzo wygodnie położony; 17 min do YUMBO. Bardzo duży, ale po za tłokiem nad basenem, nie odczuwa się ścisku, a zawsze jakieś miejsca są wolne. Pokoje przestronne, bardzo czysto, duże umeblowane balkony. Sejf do wynajęcia za 2€ dziennie

Zalety

W All Inclusive, dla mnie wyróżniająca ciekawostka; jeden z bufetów jest czynny całą dobę, a w innym ( Snack & Go) można brać gotowe kanapki i wiele innych rzeczy na plaże, spacer, czy wycieczkę, po za hotel. To ba rdzo wygodne.

Wady

Nie jestem przesadnie wymagający. Wakacje, to luz.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Wydmy Maspalomas 3 km w linii prostej od hotelu
Wydmy Maspalomas, które zajmują powierzchnię ponad 400 h - przez wielu turystów uznawane są za największą atrakcję na wyspie Gran Canaria! To chyba najlepsza rekomendacja, aby dotrzeć w to wyjątkowe miejsce, biegać, brodzić, turlać się po piachu i uwiecznić na zdjęciach te cudne momenty. Fragment wydm Maspalomas jest częścią rezerwatu przyrody, dlatego w niektórych, oznaczonych miejscach - nie można wchodzić na ich teren. Na rezerwat składają się trzy ekosystemy - gaj palmowy El Palmeral, rozlewisko la Charca i same wydmy w pasie przybrzeżnym. Spędzając czas na wydmach, nie sposób ominąć innej atrakcji, jaką jest 55-metrowa latarnia morska Faro de Maspalomas, wybudowana z końcem XIX wieku.

Zobacz więcej

Wydmy Maspalomas

Pogoda

19°C
18°C
19°C
11

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej