Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

21

Opis oferty

Region: Wyspa MaltaBiuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK1013605

Opinie 1

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 1 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Jacek
Opinia zweryfikowana

Wrzesień 2025

·

50+

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 25.09.2025

8.3

Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Wszędzie czysto, pokoje codziennie sprzątane. W pobliżu wiele dobrych i niezbyt drogich restauracji, a także spożywczych sklepów.

Śniadania w formie bufetu dobre i smaczne, choć wybór świeżych warzyw był bardzo skromny jak na kraj na południu Europy - tylko pomidory, ogórki i zielona sałata; były tylko 3 automaty do kawy, do których ustawiały się kolejki.

Zalety

Świetna lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe z których wszędzie można dojechać, także na lotnisko. Bardzo dobrze urządzony basen na dachu, wystarczająca ilość leżaków przy basenie (zawsze były wolne miejsca), wspaniałe widoki na okolice - załączone zdjęcie.

Wady

Brak wielu elementarnych sprzętów w pokoju: zamiast szafy jest otwarty wieszak z sześcioma wieszakami i dwiema otwartymi półkami (zdjęcie). W całym pokoju nie ma ani jednej szuflady! Stoliki przy łóżkach to prosty blat na 4 nóżkach, bez żadnej szuflady czy półki. W łazience nie ma żadnych wieszaków czy chociażby prostych haczyków na których można powiesić ręczniki czy ubranie! Mokre ręczniki rzucaliśmy na podłogę - były codziennie wymieniane, ale w ciągu dnia nie mieliśmy czym się wytrzeć.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Novotel Malta Sliema

Mgarr ix-Xini 24 km w linii prostej od hotelu
Mgarr ix-Xini to niewielka, odosobniona zatoczka z kamienistą plażą, otoczoną zapierającymi dech w piersiach klifami. Oprócz zachwycających widoków, w pobliżu tego miejsca można znajduje się również wieża strażnicza z 1661 roku, której pełniła funkcje obronne przed zagrożeniem nadciągającym od strony morza. Miejscówka ta jest także bardzo popularna wśród nurków, bowiem podwodny świat oferuje tu mnóstwo atrakcji, jak np. ukryte u podstawy klifów jaskinie, koniki morskie czy zatopiony wrak promu "Xlendi". W Magrr ix-Xini przed laty kręcone były sceny do dramatu romantycznego "By the Sea", w którym główne role zagrali - Angelina Jolie oraz Brad Pitt. W lokalu na plaży można zobaczyć zdjęcie aktorki z jej podpisem.

Zobacz więcej

Mgarr ix-Xini

Pogoda

Styczeń

14°C
13°C
16°C
10

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Wytyczne dotyczą osób z polskim obywatelstwem.
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.

Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.