Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Canifor

Kod oferty: WAK611919
Kod oferty: WAK611919
1/16
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
basen

Opis oferty

Region: wyspa MaltaOrganizator: TOP TouristikKod oferty: WAK611919
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Łukaz i Kasia
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 09.09.2022
8.0
Wnętrze hotelu wymaga odświeżenia. Wieczorami potrafi być głośno na korytarzu, w pokojach słychać gwar. Niemniej nam to nie przeszkadzało. Obsługa jest miła oraz sprawnie wykonuje wszystkie swoje obowiązki. Jedzenie bardzo dobre, smaczne, nieustannie uzupełniane, przez cały czas trwania posiłków. Śniadanie są takie same, ale jest duży wybór potraw. Obiadokolacja też jest obfita w różne potrawy, które zmieniają się każdego dnia (codziennie trzy rodzaje mięsa i ryba, w niedzielę owoce morza). Bogaty wybór warzyw, sałatek, jeden owoce zawsze, trzy ciasta do wyboru. Ogromnym atutem jest bliskość pętli autobusowej, dzięki której można się dostać w każdy zakątek wyspy. Port oddalony o kilometr umożliwia też pływanie w różne części Malty. Pokoje mają klimatyzację i wiatrak (można korzystać jak się chce). Wi-fi też działa w pokoju. Jeśli chcesz to codziennie sprzątają Twój pokój, wymieniają ręczniki, ścielą łóżka. Nawet gdy zepsuła się spłuczka w toalecie to tuż po powiadomieniu recepcji usterka została usunięta. W raz z moją partnerką jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel posiada też animacje, w formie występów muzycznych, ale nie uczęszczaliśmy.
ZaletyObsługa, jedzenie, usytuowanie w mieście.
WadyTrochę zapuszczone wnętrze, gwar z korytarzy słychać w pokoju.

Tym
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.07.2022
5.0
Na pewno na 4 gwiazdki nie zasługuje. Obsługa w podeszłym wieku mi osobiście nie przeszkadzała ,bardzo sprawna i miła , żadnych problemów. Ogólnie hotel jest do remontu i wyczyszczenia: krany w łazience chyba nigdy nie myte, klimatyzacja nie czyszczona, głośna i strach, że się nie uruchomi, gniazdka robią zwarcie i powstaje problem z zamknięciem drzwi na kartę. Jedzenie dobre- zawsze to samo, ale jest wybór, więc każdego dnia można zjeść coś innego :) obsługa się stara ,ale remontu nie zastąpi. Pilot i dodatkowa karta na kaucję. Hotel nie wpuszcza gości do pokoju przed godziną zameldowania i nie należy się lunch w tym dniu poza tym śniadanie w dniu wyjazdu jeśli wyjeżdża się przed 7:30 również się nie należy - stoi tylko chleb z dżemem w pokoju dla walizek. Dancing dla seniorów - mi to nie przeszkadza, ale nie wszyscy to lubią .
ZaletyObsługa, jedzenie, basen, blisko na miasto, plażę itp.
WadyHotel do remontu, słaba dbałość o higienę .

Beata
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2022
7.0
Hotel czysty, śniadania ciągle to samo obiado kolację ok
ZaletyBlisko dworca i lotniska
WadyHałas w nocy

Monika
Czerwiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 10.07.2022
8.0
Pobyt oceniam na dobry, miła obsługa, śniadania ok, obiadokolacje b. dobre, brakowało mi tylko więcej owoców.. był arbuz albo melon do śniadania i kolacji.
ZaletyObiadokolaje- duży wybór 3 rodz. Mięsa, codziennie inaczej przyrządzone, codziennie inna ryba, wegetarianie tez mają co wybrać.. Obsluga- miła i pomocna, codziennie room service
WadyNiskie cisnienie wody pod prysznicem.

Bożena
Maj 2022 ·

Para

Dodano: 16.05.2022
7.0
Umywalka zapchana. Klimatyzacja mega głośna, przy wyjeździe na samolot o g.4 rano śniadanie opłacone było podane na odczepnego. Kawa rozpuszczalna chleb, tostowy masło i marmoladą. Ogólnie śniadania są bogate . Wieczorem za to muzyka imprezowa roznosi się na cały hotel. Jacuzzi na dachu czynne tylko od g.9 do 17.00
ZaletySmaczne i bogate śniadania. Czystość zadowalająca. Miłe lobby hotelowe.
WadyBrak pomocy przy transferze z lotniska. Słabe ciśnienie wody pod prysznicem, kaucja za pilota od tv 5 Eu. Klimatyzacja przestarzała i niesprawna. W pokoju wtyczki były nieprzystosowane do 220 przez co telefony ładowaliśmy w łazience. Brak szamponu. A mydło w płynie najgorszego sortu. Obsługa na stołówce kobiet w wieku emerytalnym. Przykre to

Mapa

Mgarr ix-Xini 15 km w linii prostej od hotelu
Mgarr ix-Xini to niewielka, odosobniona zatoczka z kamienistą plażą, otoczoną zapierającymi dech w piersiach klifami. Oprócz zachwycających widoków, w pobliżu tego miejsca można znajduje się również wieża strażnicza z 1661 roku, której pełniła funkcje obronne przed zagrożeniem nadciągającym od strony morza. Miejscówka ta jest także bardzo popularna wśród nurków, bowiem podwodny świat oferuje tu mnóstwo atrakcji, jak np. ukryte u podstawy klifów jaskinie, koniki morskie czy zatopiony wrak promu "Xlendi". W Magrr ix-Xini przed laty kręcone były sceny do dramatu romantycznego "By the Sea", w którym główne role zagrali - Angelina Jolie oraz Brad Pitt. W lokalu na plaży można zobaczyć zdjęcie aktorki z jej podpisem.

Zobacz więcej

Mgarr ix-Xini
Wioska Sannat i klify Ta'Cenc 17 km w linii prostej od hotelu
Wioska Sannat znajduje się na południu Gozo, niedaleko zatoki Mgarr ix-Xini i przez wielu uznawana jest za najstarszą osadę na wyspie. W samym centrum miejscowości zlokalizowany jest urokliwy kościółek, ale warto pojawić się tym miejscu również po to, aby obejrzeć majestatyczne, wysokie na 130 metrów klify. Za czasów panowania Zakonu Maltańskiego, klify Ta'Cenc zapewniały miejsca lęgowe dla sokołów wędrownych (maltańskich). Widoki oraz pozytywne emocje z pobytu w tym wyjątkowym miejscu są spektakularne i niezapomniane, warto więc zabrać ze sobą aparat fotograficzny. Niesamowite wrażenia potęguje spacer z wioski Sannat w pobliże klifów Ta'Cenc o wschodzie oraz zachodzie słońca.

Zobacz więcej

Wioska Sannat i klify Ta'Cenc
Ggantija 17 km w linii prostej od hotelu
Ggantija jest najstarszym kompleksem świątynnym archipelagu maltańskiego, którego geneza związana jest z epoką neolitu. Świątynie na Gozo wpisane są również na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, a ich powstanie datowane jest pomiędzy 3600 a 3200 rokiem przed naszą erą. Nazwa stanowiska archeologicznego Ggantija - wywodzi się od wierzeń mieszkańców, iż wyspa zaludniona była przez gigantów. Cały kompleks zachowany jest w dobrym stanie, a niektóre bloki kamienne mają 5 metrów wysokości i ważą ponad 50 ton. Przed zwiedzaniem ruin dwóch świątyń, turyści mają możliwość zapoznania się z informacjami o życiu w epoce neolitu - zwiedzając pobliskie muzeum.

Zobacz więcej

Ggantija
Wiatrak Ta' Kola 17 km w linii prostej od hotelu
Wiatraki na Gozo są spuścizną po przybyłych w XVI wieku w te rejony Joannitów, którzy wprowadzili na wyspę znaną im już wcześniej technologię produkcji mąki. Przykładem jest wiatrak Ta' Kola, który swoją nazwę zawdzięcza ostatniemu młynarzowi, zmarłemu w 1987 roku. Konstrukcja wiatraka datowana jest na rok 1725, jednak sam budynek został przebudowany w pod koniec XVIII wieku. Budowla przetrwała do dnia dzisiejszego, włącznie z oryginalnym drewnianym mechanizmem, pełniąc obecnie funkcje muzealne. Podczas zwiedzania, turyści poznają m.in. historię młyna i sprzęty wykorzystywane przy produkcji mąki, zwiedzą pomieszczenia mieszkalne należące do rodziny młynarza oraz obejrzą doskonale zachowany mechanizm wiatraka.

Zobacz więcej

Wiatrak Ta' Kola
Cytadela w Victorii (Rabacie) 19 km w linii prostej od hotelu
Zniesiona na wzgórzu cytadela w stolicy Gozo - Victorii (Rabat) jest najchętniej odwiedzaną atrakcją wyspy. Pierwotnym jej zadaniem była obrona mieszkańców przed najazdami pirackich hord (Średniowiecze), ale z czasem - po przybyciu na Gozo szpitalników - cytadela zaczęła przekształcać się w ufortyfikowane miasto. Aktualnie cytadela pełni rolę muzeum i turystycznej atrakcji, a w trakcie spacerów po twierdzy, można podziwiać tam okoliczne kościoły, historyczną zabudowę mieszkalną oraz fortyfikacje. Większy obszar cytadeli stanowi zabudowa datowana na XVII i XVIII wiek. Na terenie twierdzy odnaleziono też liczne antyczne artefakty, które można oglądać w Muzeum Archeologii oraz w Muzeum Katedralnym.

Zobacz więcej

Cytadela w Victorii (Rabacie)

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
24°C
17°C
24°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY:
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Na Maltę Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
Na Malcie dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.