Bardzo dobry1 opinia100% poleceń
8.1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Mikołajki

Kod oferty: WAK645115
Kod oferty: WAK645115
teren hoteluobiektobiekt, budynek głównyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokój, balkon / tarasłazienkarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hotelubasenbasenbasenbrodziksaunasaunarozrywkadrink bar, rozrywka
teren hotelu
obiekt
obiekt, budynek główny
recepcja / lobby
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Stylowy i nowoczesny hotel na Mazurach
 • Komfortowe Spa i Wellness na najwyższym poziomie
 • Własna przystań jachtowa, otwarta na Mazury
 • Opis oferty

  Region: Warmia i MazuryOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645115

  Opis oferty

  Położenie

  Hotel Mikołajki Leisure & SPA zlokalizowany w centrum malowniczo położonych Mikołajek, na środku jeziora Mikołajskiego, na Ptasiej Wyspie. Od ścisłego centrum hotel oddalony jest o zaledwie 1km.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, 2 restauracje: serwująca dania w formie bufetu oraz restauracja ala carte New Island - jedną z najlepszych w Mikołajkach, strefa relaksu z przepięknym widokiem na jezioro, Klub hotelowy After Dark z barem, płatny parking.

  Pokoje

  W hotelu znajduje się 100 pokoi urządzonych w klasycznym, eleganckim stylu który nawiązuje do tego urokliwego miejsca. Pokoje typu Premium o pow. 33m2 dla max 3 os. (w większości pokoi dostawka w formie rozkładanej kanapy) . Wyposażone w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, szlafrok, TV- Sat., klimatyzacja, mini bar (konsumpcja za dodatkową opłatą), zestaw do przygotowania kawy i herbaty, bezpłatny sejf. Hotel akceptuje zwierzęta - wymagana dodatkowa opłata.

  Wyżywienie

  Śniadania w formie bogatego bufetu serwowane w restauracji Yachtowa. Za dopłatą możliwe obiadokolacje.

  Program sportowy i animacyjny

  Basen kryty z wydzielonym brodzikiem dla dzieci z mini zjeżdżalnią, siłownia. W basenie dostępne atrakcje: przeciwprądy, hydromasaż oraz jacuzzi. Ponadto za dodatkową opłatą: elegancka strefa SPA oraz Świat saun z bardzo szerokim wyborem dostępnych atrakcji: sauny sucha i solna oraz łaźnie: parowa, aromatyczna i błotna. Dla dzieci dostępny jest plac zabaw.

  Rainbow organizuje szereg aktywności dla dorosłych w miejscowości turystycznej. Jeżeli zechcesz, pierwszego dnia zaprosimy Cię na spacer po okolicy, w trakcie którego poznasz najciekawsze miejsca w Twojej miejscowości urlopowej, a w trakcie wieczoru integracyjnego będziesz mógł poznać innych wczasowiczów. Codzienne zajęcia ze stretchingu zapewnią Ci wspaniała porcję energii na cały dzień. W trakcie swojego urlopu będziesz mógł też wziąć udział w zajęciach z nordic walkingu oraz poznasz uzdrawiającą moc jogi. Inne zajęcia jakie będą prowadzić nasi specjaliści to np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła .

  W okresie 12.06-18.09.2021 Rainbow będzie oferował również animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Figlokluby i nasi animatorzy to specjaliści od dobrej zabawy! Przez 6 dni w tygodniu zabiorą dzieci do wspaniałego świata wyobraźni i aktywności. Na najmłodszych czekają niezliczone zagadki, wyprawy, dzikie tańce, rozmaite sztuki plastyczne i teatralne, gry i zabawy prowadzone w bezpiecznej atmosferze. Uważni na różne potrzeby dzieci animatorzy proponują szeroki wachlarz atrakcji zarówno na świeżym powietrzu, jak i w naszym Figloklubie, zlokalizowanym na terenie miejscowości i dostępnym codziennie z wyjątkiem sobót.

  Internet

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w pokojach oraz miejscach ogólnodostępnych.

  Strona www

  Www.hotelmikolajki.pl

  Naszym zdaniem

  Nowoczesny hotel, który zachwyca standardem wykończenia i nietypowym położeniem na wyspie. Polecamy miłośnikom żeglarstwa a także osobom szukającym spokoju w połączeniu z komfortowym zakwaterowaniem. Dodatkowy plus za bogatą strefę SPA oraz restauracje. Wysoki standard zadowoli bardzo wymagających Klientów.

  Program

  Dzień pierwszy

  Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

  Dzień drugi do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpielew jeziorachi kąpielesłoneczne, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie.

  świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację aktywności dla dorosłych (w wybranych miejscowościach), m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06-18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranychmiejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

  Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów autokarem organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  04.09.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  11.09.2021

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.1
  Piotr Nowakowski Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Po pojawieniu się na recepcji dowiedziałem się że jestem za wcześnie o dwie godziny ( na wołczeże miałem podaną inną godzinę doby hotelowej niż jest w hotelu) tutaj zawinił operator wycieczki . Kolejnym nie miłym akcentem była wizyta na śniadanku kiedy to kelnerce upadł sztuciec na moje krzesło brudząc je . Pani kelnerka widząc że czekam ma możliwość spoczynku nawet nie przetarła ubrudzonego krzesła . Postanowiła się oddalić . Również podczas porannego sprzątania pokoju nie było włożonego worka do kosza . Kosz był pozostawiony na środku pokoju w dwóch częściach . Natomiast pozytywnie byłem zaskoczony obsługą spa i w szczególności saun . Pan przeprowadził delikatny seans . Dodam że regularnie saunuję i sam obiekt jest ciekawy natomiast niestety goście nie przestrzegają zasad prawidłowego saunowania . Mimo że jest informacja że jest to strefa dla dorosłych pojawiały się dzieci . Po rozmowie z obsługą dowiedziałem się że tak właściwie to oni mogą tylko bardzo grzecznie poinformować o panujących zasadach i nic więcej .
  ZaletyCiekawe położenie
  WadyWszystkie instrukcje obsługi pisane są bardzo drobnym drukiem przez co są praktycznie nie czytelne . Następnym problemem były trzaskające drzwi wejściowe do pokoi. Problemem był brak wentylacji . W łazience na suficie pod prysznicem był grzyb.

  Mapa

  Pogoda

  18°C
  6°C
  6