Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Pałac Myślęta

Last minute
Kod oferty: WAK602768
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, rozrywka
basen, sport i rekreacja
basen
obiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, basenteren hotelu, basen, rozrywkabasen, sport i rekreacjabasenteren hoteluteren hotelu, dla dzieci, plac zabawteren hotelu, pokójrecepcja / lobby, teren hotelurestauracja, lobby bar, drink barteren hotelu, restauracjateren hotelu, zwiedzaniesport i rekreacja, siłownia, rozrywkaSPA, sauna
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

25.02.2021 Czwartek

Wykwaterowanie

04.03.2021 Czwartek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK602768Region: Warmia i MazuryOrganizator: Nekera

Kraj

Polska

Opis

Pałac Myślęta to położony na Mazurach XIX-wieczny budynek otoczony pięknym, blisko 4-hektarowym parkiem rekreacyjno-wypoczynkowym z dwoma malowniczo usytuowanymi stawami. Dzięki swojemu położeniu, ten kameralny obiekt jest doskonałym miejscem odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku i cywilizacji.

Do dyspozycji gości oddanych zostało 11 starannie zaaranżowanych i ekskluzywnie urządzonych komnat (pokoi), z których każda jest wyposażona w: telefon, dostęp do sieci Internet, łazienkę z kabiną prysznicową, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, ręczniki oraz szlafrok. Pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W Pałacu działa centrum odnowy biologicznej ze Strefą Aqua, a w niej m.in.: basen rekreacyjny z biczami wodnymi, gejzerem i przeciwprądem, basen dla dzieci, sauna sucha, jacuzzi, łączka słoneczna. W strefie SPA goście mogą skorzystać z łaźni błotnej oraz łaźni parowej. Oprócz tego dostępna jest sala fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej.

W hotelowej restauracji Palatium skosztować można staropolskich przysmaków przyrządzonych m.in. z owoców, warzyw i ziół pochodzących z parku otaczającego Pałac. Króluje tu kuchnia sezonowa: latem pachnie malinami, a jesienią wzbogacona jest o grzyby i leśne owoce. W ciepłe dni goście restauracji mogą delektować się nie tylko doskonałym smakiem dań, ale także promieniami słońca na tarasie.

Miłośnicy aktywnych form spędzania czasu mogą skorzystać z wielu atrakcji: wypożyczyć rowery, uczestniczyć w grzybobraniu, czy Nordic Walking. Można również wybrać się na terenową przejażdżkę.

Lokalizacja

Myślęta to mała wieś położona w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego, na pograniczu Pojezierza Mazurskiego i Niziny Mazowieckiej. Oddalona jest o 3km od Uzdowa, gdzie krzyżują się tu drogi wojewódzkie nr 538 i 542.

Mazury, na terenie których położony jest Pałac Myślęta to obfitujący w liczne atrakcje region. Okoliczne lasy wraz z Welskim Parkiem szczycą się unikalną florą i fauną. 18km dalej zobaczyć można Zamek w Działdowie, a nieco ponad 20km od Pałacu zlokalizowany jest Grunwald. W promieniu 50km od Pałacu Myślęta znajdują się m.in. Zamek w Ostródzie, skansen w Olsztynku, rynek w Iławie.

Dojazdu samochodem

Pałac Myślęta położony jest w pewnym oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych. Najłatwiej będzie dojechać od drogi krajowej nr 7, z której należy w Nidzicy skręcić na drogę 545 (kierunek Działdowo), a w miejscowości Rozdroże skręcić w prawo w drogę 538 (kierunek Nowe Miasto). W Uzdowie należy skręcić najpierw w prawo, a następnie w lewo (na Nowe Miasto). Niemal tuż za wyjazdem ze wsi Myślęta należy skręcić ostro w prawo w drogę dojazdową do Pałacu.

Odległość od Nidzicy to 25km, a od Warszawy jedynie 165km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Najwygodniej będzie dojechać do Działdowa, skąd do Pałacu Myślęta pozostaje 17km, które można pokonać taksówką.

Atrakcje

Szlaki turystyczne - m.in. Szlak Grunwaldzki przechodzący przez Działdowo. W Działdowie można zobaczyć: XVII-wieczny ratusz w którym znajduję Muzeum Państwa Krzyżackiego nominowane w plebiscycie 7 nowych cudów Polski miesięcznika National Geografic Traveler. Na terenie miasta znajduje się również gotycki XIV-wieczny zamek.

Pole Bitwy pod Grunwaldem - Bitwa pod Grunwaldem została stoczona 15 lipca 1410r. Na polach pod Grunwaldem stoczono największą w historii średniowiecznej Europy bitwę (pod względem liczby uczestników) między siłami Zakonu Krzyżackiego (ok 21 tys.) pod dowództwem Wielkiego Mistrza Ulricha von Jungingena a połączonymi siłami polskimi, litewsko-ruskimi i oddziałami czeskimi pod dowództwem króla Władysława II Jagiełły, liczącymi w sumie ponad 34 tysiące żołnierzy.

Zamek w Nidzicy wybudowany w XIV wieku w stylu gotyckim. Budowę zamku rozpoczęto około 1370 r., a w 1409 roku rezydował już w nim krzyżacki Prokurator. Aktualnie zamek służy za miejskie centrum biznesu, kultury i rozrywki. Mieści się w nim Muzeum Ziemi Nidzickiej, Bractwo Rycerskie Komturii Nidzickiej, Pracownia Rzeźby oraz Restauracja.

Pałac otoczony jest licznymi jeziorami i plażami. Jedną z nich jest Plaża w Lidzbarku zmodernizowana w 2010 roku składająca się z 3 basenów kąpielowych, dwa z nich w płytszej części pomostu przeznaczone są dla dzieci. Znajduję się tam również wieża do skoków, zjeżdżalnia wodna oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Oddalona o 50km Żegluga Ostródzko-Elbląska organizuje rejsy turystyczne statkami wycieczkowymi po wodach Warmii i Mazur oraz Żuław. To największy operator rejsów pasażerskich na kanale Elbląskim. Podczas nich turyści mają okazję podziwiać jedne z najwybitniejszych osiągnięć hydrotechnicznych w Europie.

Cena zawiera

• Codzienne śniadania

• Codzienne obiadokolacje

• Nielimitowany wstęp do strefy aqua i fitness: basen rekreacyjny, basen dla dzieci z atrakcjami wodnymi, sauna sucha, jacuzzi, słoneczna łączka, sala fitness (zgodnie z dostępnością)

• Bezpłatny parking

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. standard

Komfortowy, starannie urządzony i ekskluzywny pokój (komnata) wyposażony w: telefon, dostęp do sieci Internet, sejf, łazienkę z kabiną prysznicową, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, ręczniki oraz szlafrok.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 12745)

Mocne strony

• Centrum Odnowy Biologicznej SPA

• Kusi przepychem i luksusem

• 2malowniczo usytuowane stawy

• Taras w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
2°C
Temperatura w nocy
-7°C
Liczba godzin słonecznych
4

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review