Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Rubi Platinum

Kod oferty: WAK229483
obiekt, basen
basen, zjeżdżalnia
obiekt, basen
obiekt, basen
basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Pamukkale - jeden z najwspanialszych cudów natury - słynne wapienne tarasy kształtowane już od 14000 lat.
 • Hotele z bogatą ofertą rekreacyjno-wypoczynkową, położone blisko plaży, świetnie skomunikowane z centrum miasta.
 • Plaże i zatoki tej okolicy są rajem dla plażowiczów i entuzjastów sportów wodnych.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK229483Region: Riwiera TureckaOrganizator: WEZY
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  11°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Turcji pozostają otwarte. Od 15.03.2021 wszyscy Podróżni niezależnie od narodowości, udający się do Turcji, zobowiązani są wypełnić, na 72 h przed wylotem, elektroniczny formularz zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form zobacz więcej.

  Po wypełnieniu formularza klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.

  Turcja zniosła obowiązek wizowy dla obywateli polskich przy pobytach turystycznych do 90 dni w okresie półrocznym (180 dni). Paszport musi być ważny jeszcze przez minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.

  Od 28.12.2020 roku pasażerowie przybywający z zagranicy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego na 72 godziny przed podróża. Wynik testu będzie sprawdzany podczas odprawy. Pasażerowie, którzy nie przedstawią negatywnego testu PCR, nie mogą wejść na pokład samolotu.

  Dodatkowo władze Turcji wprowadzają dodatkowy wymóg kwarantanny dla pasażerów przylatujących do kraju rejsami z Wielkiej Brytanii, Danii oraz Republiki Południowej Afryki.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.1
  Joanna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  wczoraj wróciłam z urlopu. Hotel super. bardzo dużo zieleni, super plaża.
  Zaletypołożenie, infrastruktura, dużo zieleni, obsługa hotelu, czyste baseny , dużo miejsca, pyszne lunche
  Wadysprzątanie pokoi(późno) i mało dokładne, jedzenie (zbyt monotonne śniadania i kolacje)

  10
  Marta
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Hotel jest położony na dużym terenie, w otoczeniu zieleni która jest dobrze utrzymany. Jest dużo atrakcji dla dzieci jak i starszych, korty tenisowe, boiska do gry np w siatkówkę. Jedzenie super duży wybór codziennie coś nowego, w restauracji dużo miejsca ale posiłek je się w cichy. Hotel Extra dla każdego. Plaża duża i piaszczysta
  Zaletydużo przestrzeni, zjeżdżalnie , plaża a głownie jedzenie
  Wadybrak

  10
  Edyta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
  Hotel na wysokim poziomie dla wymagających. Urozmaicone posiłki, markowe alkohole. Pokoje czyste, nowoczesne. Ogród zadbany. Przy hotelu sklepy.
  ZaletyDobre i urozmaicone posiłki, czyste ładne pokoje, zielone otoczenie, ciekawe animacje.
  WadyBrak podrzewanego basenu, zimna woda w październiku.

  9.0
  kaliope12
  Pobyt - Wrzesień 2016Para
  Hotel PRZEPIĘKNY !!! wykończony z wysokiej klasy materiałów- pokoje bardzo ładnie urządzone, łazienki w marmurach; lobby zapiera dech w piersiach.... Polaków praktycznie nie ma; większość gości to Rosjanie i Turcy. Jedzenie przepyszne- duży wybór owoców morza, świeżych produktów (warzyw ,owoców), ciast- cukiernia czynna cała dobę, nocna kuchnia serwująca ciepłe posiłki, alkohole wysokogatunkowe do wyboru- wszystkie mi znane praktycznie dostępne. Animacje dla dorosłych (także w ciągu dnia)- świetne, w barze głównym po 22 muzyka na żywo, w barze przy plaży imprezy- np. salsowa. Dla dzieci mini disco do godz 21 :), mini klub i duży zacieniony plac zabaw. Fajne zjeżdżalnie i basen główny. Korty tenisowe, minigolf, sporty wodne. Bogata oferta Spa- polecam masaż tradycyjny :). Jedyny mały minus za dyskotekę- miejsce niezachęcające- mocno pachniało tam wilgocią. Dużo zadbanej zieleni wokół. Niedaleko hotelu miasteczko z dużą ilością sklepików . Hotel polecam w 99% napewno tam wrócę.... :)
  Zaletyluksusowy wystrój, jedzenie i alkohole, wieczorne animacje, zielone otoczenie
  Wadybrak

  8.9
  Ewelina Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2016Para
  Bardzo udany urlop. Przy basenie można się było zrelaksować....nie za głośna muzyka, wszędzie blisko do każdego baru. Animacje wieczorne na najwyższym poziomie. Pokoje czyste i przestronne. Jedzenie mogłoby być lepsze .Rezydentka TUI Pani Edytka Uncu super. Chętnie tam wrócimy. POLECAM!!!!!
  ZaletyPołożenie,
  WadyBRAK