Blue Fish
Turcja / Riwiera Turecka / Konakli

rabat do 35% tylko 15% zaliczki Blue Fish: obiekt

obiekt

Dodaj
do schowka
Wezyr alert-bell Nowość
Ustaw alert
Otrzymuj bieżące informacje ​​​o zmianie ceny i liczbie dostępnych pokoi
All Inclusive samolotem

Nr WAK190658

First Minute 1 367 zł 7 dni / 1 osoba
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Hotel
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Kurorty nadmorskie
Atrakcje
 • Basen odkryty
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
7,9 / 10
Opinie klientów (88) 94% poleca ten hotel
Zalety wg klientów
 • Świetna obsługa kelnerska
 • Obfite posiłki
 • Świetne możliwości komunikacyjne
 • Pomocna obsługa hotelowa

Kod oferty

WAK190658

Region

Alanya

Kameralny hotel położony w pobliżu popularniej miejscowości turystycznej - Alanya. Hotel oferuje swoim Gościom miłą i przyjazną atmosferę, bliskość plaży z pomostem oraz zadbane pokoje. Baseny oraz zjeżdżalnie wodne, animacje i zajęcia w mini klubie dla najmłodszych oraz bliskość miejskich rozrywek sprawią, że wakacje tutaj spędzone na pewno będą ciekawe i udane.

Kategoria hotelu

4

Kategoria lokalna hotelu

4

Data otwarcia

1992 r. Odnowiony w 2012 r.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja, 4 bary, 2 sale konferencyjne, pralnia (płatna), windy, 2 baseny odkryte, 4 zjeżdżalnie wodne (otwarte w godzinach: 10:00-12:00, 15:00-17:00).

Rabaty i zniżki

1. dziecko do 13 lat pobyt w hotelu gratis

Internet

Wi-Fi w lobby bezpłatne, Kawiarenka internetowa płatna

Kawiarenka internetowa płatna ok. 3€/h

Plaża

100m od hotelu, prywatna z pomostem, piaszczysto-żwirowa, 100m długości. Przejście do plaży przez ulicę lub tunelem. Parasole, leżaki, materace - bezpłatne. Bar na plaży serwuje napoje bezalkoholowe.

Pokoje

Wyposażone w klimatyzację indywidualną, sejf (płatny ok. 2€/doba), minibar (pusty), telefon, TV, łazienkę (prysznic, WC, suszarka), balkon.

Typy pokoi

W pięciopiętrowym budynku

Pokoje standardowe dla max 3 os. ,

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych dla max 3 os.

Wyżywienie

Restauracja główna, 3 bary (bar przy basenie, bar na plaży i bar \\"Aqua\\")

All Inclusive

(10:00-23:00)

Formuła zawiera: śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:00-21:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (12:00-17:00) serwowane w barze z przekąskami, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, pakiety dla nowożeńców i urodzinowe (na życzenie)

Formuła nie zawiera: napoi importowanych, świeżo wyciskanego soku pomarańczowego, kawy po turecku, lodów, napoi serwowanych w butelkach, napoi energetycznych, lobby baru

Z myślą o dzieciach

Animacje i zajęcia w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie mini klubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw, 2 brodziki, zjeżdżalnia wodna , krzesełka dla dzieci w restauracji głównej , łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

W cenie

Siłownia, aerobik, siatkówka , sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, rzutki, animacje

Płatne

Masaż, bilard (ok. 4€/h)

Aktualizacja opisu

30.10.2017 10:25

Usługi dostępne w hotelu

Niepełnosprawni

Wi-Fi

Siłownia

Mini Klub

All Inclusive

Serwis plażowy

Zjeżdżalnie

Sale konferencyjne

Pokoje 4 osobowe

Warunki uczestnictwa

 
Opinie dodane przez            
Byłeś w tym hotelu? Dodaj opinię
Wszystkie opinie o
Blue Fish
 
ładowanie...

trwa ładowanie opinii
Średnia pogoda w ciągu roku
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura
w dzień °C
15°
16°
18°
21°
25°
30°
34°
34°
31°
26°
21°
17°
Temperatura
wody °C
16° 16° 16° 17° 20° 23° 25° 27° 26° 23° 20° 18°
Temperatura
w nocy °C
11° 15° 19° 23° 23° 19° 15° 11°
Śr. liczba godzin
słonecznych
5 5 7 8 10 12 12 12 10 8 7 5

Paszporty

Do złożenia wniosku o wizę do Turcji podróżnym zaleca się posiadanie dokumentu podróży/paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
a) W przypadku wiz elektronicznych (dostępnych na stronie www.evisa.gov.tr) oraz wystawianych na lotnisku po przylocie do Turcji, podróżni muszą posiadać paszport ważny co najmniej 180 dni od daty wjazdu do Turcji, w przeciwnym razie wniosek o wizę zostanie odrzucony. Prosimy pamiętać, że posiadacze dokumentów podróży lub paszportów tymczasowych są uprawnieni do uzyskania wizy wyłącznie w tureckich placówkach dyplomatycznych znajdujący się na terenie Polski.
b) W przypadku wnioskowania o wizę w tureckich placówkach dyplomatycznych podróżni muszą posiadać dokument podróży/paszport ważny co najmniej 60 dni od daty opuszczenia Turcji
c) Paszport powinien posiadać co najmniej jedną wolną stronę (w celu umieszczenia na niej wizy). Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.

Wizy

Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu), bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy (tj. pół roku po terminie pierwszego przekroczenia granicy).

Wizę turystyczną można nabyć w dwojaki sposób:
1) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa (https://www.evisa.gov.tr/pl/). Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i za pomocą karty kredytowej dokonać opłaty w wysokości 20 USD. Potwierdzenie wydania wizy zostanie przesłane na adres e-mail wnioskodawcy (zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie go ze sobą w celu okazania podczas kontroli granicznej). Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej za granicą.
2) po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (do odwołania) zakupimy wielokrotną wizę typu wklejka (wiza wydawana automatycznie na 180 dni ważności, łączny pobyt nie może przekroczyć 90 dni w ramach 180 dni). Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką.

Szczepienia, służba zdrowia

Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

Waluta

Walutą obowiązującą w Turcji jest lira turecka (TRY). Najbardziej dogodne jest zabranie ze sobą dolarów amerykańskich (USD) lub euro (EUR) i zakup na miejscu lokalnej waluty.

Pamiętaj jednak, że podróżując w krajach, w których akceptowaną walutą jest EUR, USD lub GBP, możesz płacić kartą bez dodatkowych opłat.

Z kartą Visa zbliżeniową ING Banku Śląskiego z funkcją wielowalutową możesz płacić za granicą bez prowizji*.

Dowiedz się więcej>>>>>

*Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji.