6,4 / 10

Opinie o biurze Exim Tours

Exim Tours

Ocena na podstawie 1655 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,0
  Ocena
  Organizatora

 • 6,0
  Ocena
  rezydentów

 • 6,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,7
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 6,5 / 10

  Jola

  Rezydentka robiła wielką łaske,że się nami zajmuje.Na zadawane pytania reagowała zniecierpliwieniem i złością.Transfer na lotnisko był o trzy ,cztery godziny za wcześnie!!!!!!!!

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Ela

  to raczej smutne,zalosne,moze biuro powinno przyjrzec sie lepiej swoim przedstawicielom na miejscu-psuja opinie

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Piotr Bizoń

  W katalogu biura podane są błedne informacje -np. nie wspomniano o likwidacji jednego z dwóch basenów,piaszczysta plaża o której w katalogu została zabetonowana.Kłopoty przy transporcie, przeloty opóżnione ok.10godz. które spędza się na lotnisku bo biuro nie zapewnia opieki na ten czas.S powodu opóżnień traci się 2dni z wykupionej wycieczki.Opieka rezydentów bardzo zła.Namolnie namawiają na wycieczki fakultatywne, a w chwili choroby uczestnika nie chcą rozmawiac o zwrocie jakichkolwiek kosztów

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Natalia

  Byłam w Tunezji w hotelu Prima Life Karawan. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Rezydent bardzo kompetentny.

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Oliwia Lubinska

  Byłam z dziecmi w Tunezji. na lotnisku rezydentka powiedziała tylko '' Dziendobry idzcie do deepa"". dojechalismy do hotelu i nikt nam niepomógł. Nasza rezydetke zobaczylismy tylko raz na lotnisku. ja nie polecam tego bióra podrórzy

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  agnieszka prusik

  organizacja bardzo dobra od A do Z. nic nie mozna zarzucic. opieka Rezydenta oczywiscie tez 100%

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Beata Rózik

  Nalezy bardzo uważać na oferte tego biura. W czasie podpisywania rezerwacji (jak zwykle drobny druk) podpisuje sie zapoznanie z regulaminem, w którym zostajemy poinformowani, że w razie zezygnacji bedzie problem z odzyskaniem zaliczki (trwa to bardzo długo, a w dodatku zabieraja 20% wartości całej wycieczki - nie kwoty zaliczki). W efekcie klient czuje sie nabity w butelkę, gdyz zabiera sie mu bardzo duża sumę pieniedzy, bez kalkulacji, jedynie na podstawie zapisów regulaminu, który w żaden sposób nie znajduje odzwierciedlenia w przepisach Kodeksu Cywilnego. Przestrzegam przed rezerwacja i wpłacaniem zaliczki, bo w razie konieczności rezygnacji raczej juz sie jej nie należy spodziewać (a przynajmniej w uczciwej wysokości).

  Opinia dodana:
 • 6,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Tomasz Obołończyk

  Byłem z tym biurem w tunezji i było rewelacyjnie nic złego nie mogłem powiedzieć. Wczoraj wróciłem z egiptu- sharm i to coś strasznego, ciesze sie, że byłem tylko 7 dni!!!! Rezydentka to porażka nic nie wiedzaca, bagaże ludziom zgineły na 5 dni-podobno zostały w w-wie. Wicieczki atokarowe to koszmar, bez klimatyzacji i świateł - na odcinku 100km 3 kozy przejechane, i co najbardziej straszne toaleta w autobusie nie czynna, poprostu zakaz uzywania- przejazd trwał 9 godzin!!!!!! Napewno z tym biurem do egiptu nie wybiore sie !!!!!!!!!!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Marek Bała

  Autor nie dodał opinii tekstowej

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  Anita W

  na miejscu na pomoc rezydenta w ogole nie mozna bylo liczyc, powrot został przesuniety o 26 godzin, a jedyna inf była kartka na tablicy hotelu...., nie odpowiada biuro na reklamacje, trzeba przez rzecznika praw konsumenta. Nigdy wiecej nie skorzystam z tego biura!!!!!!!!!!!

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią