Opinie o biurze Grecos

Grecos

Ania Makowska

nie było najmniejszego problemu z tym biurem, rezydentka OK, dziewczyna która naszą grupę odbierała z lotniska (animatorka w jednym z hoteli)- mało kompetentna. Rezydentka bardzo miła i pomocna. generalnie polecam biuro. na pewno w przyszłym roku skorzystam z jego usług.

Dominik Lizak

Od samego początku problemy. Wczesna rezerwacja w lutym, po czym po kilku miesiącach informacja z biura, iż wycofano zarezerwowany przeze mnie termin wczasów i w zamian proponują hotel o "tym samym standardzie". Po szybkiej orientacji w Internecie widać było gołym okiem "ten sam standard", więc w grę wchodziła zmiana terminu wycieczki, aby zachować wybrany za pierwszym razem hotel... (wiadomo jak jest z urlopami w pracy i zmianą tych planów... ). I tak po wpłaceniu całości pieniążków, pierwotny termin rezerwacji hotelu 15.07 - 22.07 skrócił sie przed wylotem o dobę hotelową: przyjazd do hotelu 16.07 (godzina 15:00) - 22.07 (do godziny 12:00 należało opróżnić pokój mimo że wyjazd na lotnisko dopiero o 21.00) próba uzyskania pomocy na infolinii skończyła sie informacja, iż grecos nie odpowiada ze przewoźnika, który zmienił im rozkład lotów (z 15-tego na 16-tego lipca) proszę sobie radzić na miejscu, poprosić rezydenta o pomoc w przełożeniu terminu rezerwacji ... Samolot miał wylecieć z Polski o 2:55 16-tego lipca, ale miał 5 godzin opóźnienia :( na miejscu "skory do pomocy" rezydent oświadcza, iż „mam na głowie 130 osób nie dam rady nad wszystkim zapanować, wszystkiego dopilnować”. Powrót do Polski oczywiście też z przebojami, byliśmy jedynymi gośćmi hotelu Eva Bay lecącymi z Krakowa i autokar pominął nasz hotel przy zbiórce (zapomnieli o nas). Po naszej interwencji u rezydenta, został wstrzymany autokar i rezydent dowiózł nas do niego na trasę, tłumacząc iż nie wie jak to sie stało ale nie było nas na liście ... a on ma tyle na głowie ... Po prostu super ... Sam pobyt w hotelu był wprost wymarzony, Piękna miejscowość niesamowite budynki, zadbany codziennie sprzątany pokój, plaża z bezpłatnymi leżakami i parasolami, dwa bary z wyśmienitymi drinkami i napojami, pyszne rozmaite jedzenie dostępne prawie przez cały dzień... Było ekstra!!! Niestety powyższe to nie zasługa biura podróży, ale hotelu który nas gościł. A Grecos we wszystkiech pozostałych szczegółach dał ...y. – NIESTETY… NIE POLECAM BIURA....

Małgorzata Baranowicz

Rewelacyjny rezydent - Jakub Szymański

M R

Nie oceniam rezydenta ponieważ nie potrzebowaliśmy go. Sami sobie potrafimy dać rade i dlatego nasz stosunek do niego byl neutralny, co nie znaczy ze praca pani rezydent byla zla. nie wiemy tego po prostu. poza tym niemamy zastrzezen do pracy biura. spisali sie bez zarzutu, wszystko sie zgadzalo z oferta, chociaz zdjecia w katalogu nie dotycza dokladnie naszego hotelu, aczkolwiek przedstawiaja caly olbrzymi kompleks hotelowy w ktorym znajduje sie az 9 roznych miejsc. Polecam Grecosa.

Dorota i Kamil

Ola Kurosz

Korfu, Hotel Aquis Pelekas Beach: w katalogu biuro podaje wielkośc pokoi superior 43 m kw. W rzeczywistości nie ma tam tak dużych pokoi, i niepotrzebnie biuro wprowadza nas w błąd, a my robimy awanturę w hotelu. Rezydent jest niekompetentny. Transfer na lotnisko: autobus nie zjechał pod hotel, musieliśmy wciągać bagaże jakieś 40m pod stromą górę. Dla porówniania: po turystów z Anglii przyjeżdżała taksówka.

sylwek szymański

lecieliśmy z grecosem po raz pierwszy, więc z pewnymi obawami ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. wszystko było tak jak być miało. na lotnisku czekał na nas rezydent (egipcjanin mówiący idealnie po polsku!!!!!) który odtransportował nas do hotelu, na drugi dzień na spotkaniu przedstawił nam ofertę ewentualnych atrakcji. rezydent był pod telefonem 24/7 także w razie W nie było żadnego problemu aby się z nim skontaktować. ogólnie polecam

Anka Urbanek

Ja wybrałam hotel Tsamis Zante który poczatkowo zawiódł moje oczekiwania odnośnie zakwaterowania. Gorszego pokoju to już nie było. Woda która dostawała sie z zewnątrz z kratek ściekowych przyczyniła się do powstania pleśni. Syn jest uczulony na grzyby i pleśń dlatego nastepnego ranka po przylocie poprosiłam rezydenta -Sławka aby pomógł nam zmienic pokój. Ponieważ nie było już wolnych miejsc w bongalowach otrzymaliśmy za dodatkową opłatą piękny pokój z widokiem na morze. Hotel jest miejscem godny polecenia,spokój cisza to jego główne atuty. Jezeli chodzi o rezydenta to byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo kompetentna osoba. Pan Sławek wykazał się dużą wiedzą ,chęcia niesienia pomocy w kazdej chwili. Pierwszy raz widziałam u rezydenta takie pozytywne podejście do wykonywanej pracy.

Magdalena Żychowicz

Jestem zadowolona z wakacji zorganizowanych przez Biuro Podróży Grecos Holiday. Prosiłam o polecenie mi miejsca spokojnego i cichego. Grecos polecił mi wspaniale miejsce na Zakynthos w hotelu Belussi Beach. Pod tym względem są profesjonalistami godnymi polecenia. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to kwestia naszego rezydenta p.Sławka. Człowiek nie miał pojęcia i niczym. Spotkanie organizacyjne z nami zorganizował dopiero po dobie. Nie umiał odpowiedzieć na nasze pytania. W trakcie rejsu do Zatoki Navajo nie informował nas o żadnym z widzianych miejsc (w przeciwieństwie do rezydentów niemieckiego i czeskiego). Na nasze prośby o jakiekolwiek informacje stwierdził, że on tu jest pierwszy raz i nic nie wie. Na wyspie byłam po raz pierwszy i wiedziałam więcej, niż rezydent. Sami również załatwialiśmy sobie wcześniejsze śniadanie przed wypłynięciem, ponieważ rezydent nie zatroszczył się o to. Generalnie moja ocena rezydenta to jeden wielki minus.