Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Pobyt: Sierpień 2015

Nie mam żadnych zastrzeżeń do biura podróży :) Wszystko odbywało się tak jak należy i nawet w Albanii czułam się jak w domu. Rezydent Pan Maciej zaraził mnie swoim zamiłowaniem do tego kraju i gdybym tylko mogła to zostałabym tam do końca sezonu ;) Wycieczki fakultatywne dobrze zorganizowana, dopasowane do szerokiego grona odbiorców. Nie wiem czy dobrze jest zachwalać Albanię ponieważ jest to kraj JESZCZE nie zniszczony przez masowo przyjeżdżających turystów przez co ludzie są bardzo mili i uprzejmi.

Jolanta Stawarz

Pobyt: Czerwiec 2015

Byłam na przełomie czerwca/lipca w Igrane. Bardzo wygodne autobusy. Podróż minęła szybko, sprawnie. Nie prawdą jest, iz miejsca przydzielane są w chwili stawienia się do autokaru. Pensjonat spokojny, kameralny. Pokój jednoosobowy - Brak szafy, wieszaków, połaczony dzrwiami z innym pokojem. W drzwiach w moim pokoju klucz do pokoju obok.!!!Przez 10 dni nikt nie sprzątał pokoi, nie wyrzucał smieci. Jedzenie bardzo monotonne. Panie w jadalni miłe, uśmiechniete. Pilot/rezydent p.Tatiana sympatyczna, pomocna. Miejscowość spokojna, mozna odpoczącć. Na dwa dni przed wyjazdem okazało się, że wyjazd jest z Katowic a nie z Krakowa. Na pytanie dlaczego tak jest Bardzo nieuprzejmy i arogancki p. Michał poinformował, iż przyjazd po turystów do Krakowa i odwiezienie ich po powrocie z Katowic do Krakowa to wydatek 1000 zł. Biuro się ceni. Wysłałam reklamację i czekam na rozstrzygnięcie. Jolanta

Pobyt: Lipiec 2015

Warto wybierać oferty last minute (ok 2 dni przed), wtedy cena jest najniższa i w pełni adekwatna do oferowanego przejazdu. Przed wylotem musiałam kilkakrotnie dzwonić i dowiadywać się rzeczy, które miały być podane w mailu. Jak na osoby pierwszy raz korzystające z wakacji przez biuro podróży byliśmy skonsternowani brakiem dokładnych informacji o parkingu (na miejscu nie zastaliśmy nikogo). Również na lotnisku nikt nas nie pokierował. Po przylocie na miejsce rezydentkę zastaliśmy dopiero przed lotniskiem, o czym nie wiedzieliśmy wcześniej. Straciliśmy prawie godzinę, ponieważ myśleliśmy, że powinniśmy "trzymać się" grupy kolonijnej z opiekunami REGO BIS (Pani, którą zapytałam czy jest z naszego biura i czy nas pokieruje była bardzo niemiła). Rezydentka super! Bardzo miła pogodna pani, która odpowiadała na wszystkie pytania. Transfer z lotniska do hotelu i odwrotnie. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki.

Sebus

Pobyt: Czerwiec 2015

Wszystko ok, żadnych niemiłych niespodzianek, pomimo tego, że biuro nie należy do czołówki polskiego travelingu.

Janusz

Pobyt: Czerwiec 2015

Od 20.06-4.07.2015 bylismy na wczasach w Albanii w hotelu AS.Hotel czysty pokoj dziennie sprzatany reczniki dziennie wymieniane jedzenie dobre i przedewszystkim swierze dania duza ilosc owocow na sniadanie i obiadokolacje plaza bardzo blisko z darmowymi lezakami i parasolami morze cieplutkie Opieka rezydenta pana Macka Sokalskiego bardzo dobra dyspozycyjny staral sie wszelkie uwagi natychmiast zalatwic w miare swoich mozliwosci polecam takiego rezydenta wszystkim.Polecam rowniez wczasy w Albani z biurem Rego- Bis Przelot samolotem wskazany okolo 1,5godz odradzam autokar 31GODZIN Albanczycy bardzo zyczliwi.Mlodzi Albanczycy znaja jezyk angielski,staraja sie tez mowic kilka slow po polsku,szczegolnie w sklepach.Jedynie co brakowalo to kosciola katolickiego,ale to kraj o umiarkowanym islamie,bardzo tolerancyjny wobec innych,Polecam Albanie

LUK

Pobyt: Czerwiec 2015

Przed wylotem zmiana terminu i zamiana Hotelu z 4* na 3*!!! Nigdy więcej tych oszustów!!!

Aneta

Pobyt: Maj 2015

Wycieczka fajna, przede wszystkim pochwała dla rezydenta, bo był dostępny o każdej porze i pomocny.

Aśka

Pobyt: Kwiecień 2015

Hotel przepiękny, czysty, dokładnie tak jak mówiła pani z biura. Dziękujemy za polecenie, bo warto było wybrać tą ofertę.

Pobyt: Kwiecień 2015

Wycieczka, na którą pojechałam była niedroga, a była świetnie zorganizowana i rezydent bardzo fajny, znał ciekawe miejsca i plaże, gdzie można się poopalać w spokoju.

Daniel

Pobyt: Sierpień 2014

Bez zarzutów w jedną stronę nawet jechaliśmy autobusem powyżej spodziewanego przeze mnie standardu.