Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Emil z rodziną

Z biurem Rego Bis byliśmy już kilka razy na wakacjach - w hoteli Drilon, Belleve a w tym roku pojechaliśmy do Czarnogóry - pierwszy raz samolotem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na lotnisku czekały na nas dwie uśmiechnięte rezydentki, zapakowały sprawie do autokaru. Jeszcze tego samego dnia było spotkanie informacyjne. Rezydentki co jakiś czas zaglądały do hotelu, nawet nas rozpoznały! Organizacja bez zarzutu - i to nie pierwszy raz. W tym roku też już kupilśmy wakacje - tym razem Turcja.

Krystyna

W dobie epidemii człowiekowi zostało tylko wspominać... byliśmy w sierpniu w Albanii, nie pierwszy raz, choć Durres nam się mniej podobało, ale Ksamil?1 Co to jest za niesamowite miejsce! tO JEST PO PROSTU BAJKA! Pensjonat niewielki, ale te plaże, ci ludzie! Re we la cja! Rezydenci w porządku, piloci na wycieczkach też, wszystko sprawnie i bezproblemowo. Nie wiem jak można narzekać. To nasz trzeci wyjazd z Rego i za każdym razem tak samo udany!

Zdecydowałam się na biuro Rego-Bis ze względu na stosunkowo niską cenę. Pozytywnie zdziwiłam się standardem usługi, ponieważ wszystko było dopięte na ostatni guzik! Pensjonat Mediteran w Igalo - czysty, widać ze wyremontowany, duże porcje posiłków, świetna lokalizacja. W Igalo jest mnóstwo restauracji i kawiarni, dużo plaż, piękna promenada, którą można przespacerować się aż do Herceg Novi. Obsługa mówiąca w języku polskim, pomoc rezydentów i możliwość wykupienia super wycieczek na miejscu. Szczególnie polecam rafting! Zakochałam się w Czarnogórze i w sierpniu 2021 wybieram się do Ulcinja. Oczywiście także z Rego-Bis!

Ewelina

Z Biurem Rego Bis wybrałam się na wczasy do Macedonii. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zwiedzić tego cudownego kraju, to koniecznie musi się wybrać. Nie ukrywam, że od dawna czyhałam na wakcje nad Jeziorem Ochrydzkim. Przeszukując strony internetowe natrafiłam na Rego Bis. Jestem niezwykle zadowolona z organizacji wyjazdu, wszystko przebiegło bez większych problemów. Standard hotelu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przemiła obsługa, która mówi po angielsku. Zróżnicowane posiłki, codziennie soczyste owoce, wysokoprocentowe trunki ;). Hotel Laki rzeczywiście okazał się dla mnie i mojej rodziny "lucky" :) Zdecydowanie było warto odważyć się na nowe miejsce. Jezioro Ochrydzkie na żywo jest jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!!!

Sandra

W 2019 wybrałam Rego-Bis ze względu na stosunkowo niską cenę. Jakość, którą otrzymałam bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Spędzałam wakacje w Hotelu Drilon w Ksamilu. Smaczne jedzenie, świetna lokalizacja, piękna plaża, rodzinna atmosfera. Dobry stosunek jakości do ceny. Szczerze polecam wypoczynek organizowany przez Rego-Bis

Na rego-bis trafiłam przypadkiem ale nie żałuję że skorzystałam z ich oferty. Wybrałam wycieczkę do Macedonii i od samego poczatku wyjazd przebywał bez najmniejszych zarzutów a rezydenci służyli pomocą w każdym momencie. Na pewno jak będę wybierała się po raz kolejny na Bałkany to skorzystam z ich oferty

nigdy z tym biurem.

Wiele niezgodności w ofercie ze stanem faktycznym a biuro REGO-BIS nie widzi w tym nic złego tłumacząc się że taki jest lokalny standard hotelu.brak jedzenia które bez obaw można by zjeść ponieważ wszędzie w restauracji był brud na niby czystych talerzach,sztućcach,stołach krzesłach nawet na stołach gdzie było wyłożone jedzenie.czesto brak napoi typu piwo,soki nie wiedzieć dlaczego,brak wody butelkowanej,jedzenie często zimne nawet świeżo po wyłożeniu.brudne pokoje z grzybem i odpadającą farbą na suficie.takie warunki według obsługi biura to nic strasznego i nie widzą w tym problemu.Stanowczo NIE POLECAMY tego biura.

Klientka

Wyjazd do Albanii - Ksamil , sierpień 2019. Podróż bez zarzutu, pobyt bardzo udany. Hotel skromny, ale czysty. Śniadania- codziennie to samo, obiadokolacje smaczne. Obsługa hotelu bardzo miła i uprzejma, ciężko pracują. Ogólnie- polecam gorąco zarówno biuro, jak i Albanię!!!

Mateusz

Na biuro trafiłem przypadkiem i nie żałuję. Nie mam zastrzeżeń. Mój pobyt w Macedonii był idealny. Pogoda dopisała, woda ciepła, animatorki i zabawa w hotelu ekstra! Świetnie dopasowany hotel do moich potrzeb.

Patrycja

Super! Naprawdę cieszę się że to właśnie REGO-BIS organizował mój wyjazd. Wszystko dopięte na ostatni guzik :) jestem ogromnie zadowolona, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Chcesz wypocząć w spokoju? Tylko REGO-BIS! Już mam wykupione wakacje na sierpień do Albanii i wiem,a nawet jestem pewna, że biuro zapewni mi rewelacyjny wypoczynek!!!