Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Martyna

Świetne biuro organizuje wakacje na najwyższym poziomie Od wyjścia z domu aż do powrotu wszystko działo się zgodnie z planem, opis oferty zgodny z prawdą w 100 procentach Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ofert tego biura

Damian

Dobra cena, wszystko od strony na plus. Wystarczy kupić wakacje i nie martwić się niczym. Rezydenci bardzo pomocni w każdej sytuacji.

spokojny

Warunki i oferta w opisie biura znacznie odbiegały od rzeczywistości na naszą niekorzyść.Biuro nie chce się przyznać do błędu wręcz kpi z przedstawionych faktów, takich niezadowolonych osób z nami było więcej więc to pewnie taki właśnie standard zapewnia RegoBis.czujemy się oszukani,nigdy więcej nie damy się nabrać i innych też przestrzegamy.

Biuro praktycznie nie ma rezydentów, to znaczy sa ale tylko na papierze. Kontakt z nimi utrudniony. Lokalne wycieczki tylko poprzez miejscowych touroperatorów. W przypadku jakichkolwiek reklamacji biuro umywa ręce i mimo, że "coś" było w ofercie czarno na białym to udaje że tego nie ma.

Daniel Szczepaniak

Pobyt: Listopad 2019

W listopadzie byliśmy w Kapadocji, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wycieczka na najwyższym poziomie. Dawno nie mieliśmy tak profesjonalnych rezydentów. Polecam

Olga

W te wakacje skorzystałam z usług biura podróży RegoBis po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Zostałam bardzo miło obsłużona, wszystko zostało mi jasno przedstawione, a na moje wiadomości odpisywano niemal od razu. Polecam

Nabrany

Tragiczne biuro które wysyła ludzi do chlewu i jeszcze każe sobie za to płacić i być zadowolonym.podczas naszego wyjazdu z 16 osób 12 zmieniło hotel na inny więc to nie jest nasza fanaberia, inne osoby które przyjechały wcześniej także były oburzone takim poziomem usług za które zapłaciły.pozytywne opinie na temat tego biura to jeden wielki żart a takie same wpisy mają za zadanie ukryć niewygodne recenzje tego biura dla przyszłych osób które dadzą się nabrać na to co oferuje to biuro.arogancja pracowników biura na reklamację usługi świadczy o niskim poziomie jakie świadczy to biuro.

Świetne biuro, organizuje wakacje na najwyższym poziomie.

Damian

Dobrze przygotowana oferta, dostałem to czego oczekiwałem, udanych wakacji oraz ładnych widoków w rozsądnej cenie. Polecam

Jola

Pobyt: Maj 2017

Jeśli chodzi o samą obsługę klienta, biuro działa na bardzo dobrym poziomie. Miałam przyjemność wraz z mężem uczestniczyć w wycieczce objazdowej do Hiszpanii. Organizacja jak najbardziej na plus, jednak przyznam szczerze, że wszystko działo się zbyt szybko. Dużo było nadrabiane w autokarze. To było kilka lat wstecz. Poleciłabym to biuro każdemu, kto lubi dużo zwiedzać i jest ciekawy świata. Cena przystępna jak na Hiszpanię i wycieczki, które są oferowane w cenie. Serdecznie polecamy.