Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Rego-Bis

599 zł 10 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria własne
    699 zł 10 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Niestety Rezydent Maciej sie nie popisal. Bylismy w Albani. P. Maciej zaproponowal wszystkim fajna wycieczke Jeep-safari. Mozliwosc podziwiania widokow z jeepow jadac po bezdrozach. No niestety kierowcy nie znali angielskiego. w ostatnim samochodzie w ktorym nas umieszczono byly lawki dostawione w bagazniku. siedzialy tam 4 najwyzsze osoby z glowami miedzy kolanami prawie. Plecami do okna. Bez pasow bezpieczenstwa. Kierowcy notorycznie przekraczali predkosc na drogach publicznych. Nie musze chyba mowic czym grozilby wypadek takiego samochodu. Wszystkie 4 osoby zsiedzace z tylu moglyby zostac inwalidami do konca zycia przy jakims bocznym udezeniu. podziwianie widokow ograniczalo sie do ogladania drogi i troche pasa ponad nia. Nie bylo mozliwosci sie rozgladac bo bylismy tam "Upchani" jak "Bydlo". Po licznych skargach udalo sie wlascicielowi firmy ktora organizowala to safarii dostawic kolejny samochod. Sama jazda po bezdrozach to tez jakas kpina bo autobusy wycieczkowe i osobowe samochody nas wyprzedzaly a my przeciez mielismy "Terenowki" :P Nie wiem czy nie lepiej i nie wygodniej byloby podstawic wygodny autobus ktory zawiozlby nas do miejsca przeznaczenia. Zlozylismy reklamacje u p.Macieja. Dostalismy obietnice, ze w ciagu kilku dni bedzie kontakt mailowy itp. Niestety od Wrzesnia do teraz czyli Stycznia nie mamy zadnej wiadomosci. Wyglada na to, ze rezydent dokladnie wie na jakie niebezpieczenstwo naraza swoich gosci wysylajac ich na jazde niebezpiecznym samochodem w bagazniku bez pasow . Ogolnie nie lubie pisac zlych opini bo kazdy moze popelnic blad, ale w tym wypadku czuje, ze nikogo nie interesuje juz klient ktory zaplacil za cos. Na dzien dzisiejszy nie mam ochoty wiecej wspolpracowac z tym biurem podrozy. Jak sprawa sie zakonczy pozytywnie to napewno to dopisze.

No tragedia to mało powiedziane. W ofercie mieliśmy pokój z balkonem ze stolikiem i dwoma krzesłami- nie było. Pokój z klimatyzacją-klimatyzacja wiecznie nie działała. Hotel z windą-wiecznie wyłączona. Ciągły brak prądu i bieganie do recepcji innego hotelu żeby coś zrobili bo wykąpać się nie da wieczorem. W umowie animacje po polsku- brak, w momencie złożenia reklamacji biuro odpisuje, że animatorkę użądliła osa a na miejscu rezydent poinformował Nas, że było dwóch animatorów i zostali zwolnienie bo nic nie robili, no śmiech na sali. Sprawa kończy u rzecznika praw konsumenta i pewnie w sądzie. W życiu nie widziałam tak zakłamanego biura podróży, które nie potrafi przyznać się do błędu. A na domiar złego: autokar z Polski do Albanii z przyjeżdżającym turnusem jechał 30 h, kierowcy mieli przerwę 2-3 h i Nasz turnus wracał z tymi samymi kierowcami. Skończyło się tym, że kierowca ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ I UDERZYŁ W BARIERKI. Nie polecam absolutnie.

Pierwsza raz byłam na wakacjach w Albani z Tego Bis . Bardzo polecam tę biuro. Wszystko było tak jak powinno, świetny kontakt z prezydentami na miejscu. Przed wyjazdem super kontakt z organizatorem.

Wrzesień, Albania Durres hotel Marina. Hotel czysty, obsługa sympatyczna- zaleta tuż nad morzem, wada brak dojazdu autokaru do budynku, all inclusive mocno lokalne: brandy, rakija, piwo(niezłe chociaż lane z dużych plastikowych butelek), wino białe i czerwone, posiłki dość monotonne w dodatku niezbyt ciepłe. Na szczęście pogoda wynagrodziła niedogodności chociaż czystość plaży pozostawiała sporo do życzenia (po prostu nie sprzątana ale to już prawie po sezonie).Generalnie ocena Albanii-nie zachwyca drogi lokalne dziurawe, dużo śmieci, ceny mocno zbliżone do naszych chociaż espresso w kawiarni ok. pół euro. Jeżeli Albania chce dołączyć do państw żyjących z turystyki muszą jeszcze sporo popracować. Jeżeli chodzi o biuro podróży przed wyjazdem nikt nie przedstawił możliwości załatwienia przez organizatora transportu z Katowic na lotnisko w Pyrzowicach (odbiór samochodu zaparkowanego przy lotnisku) jeśli istnieje taka możliwość każdy powinien dostać taką informację przed wylotem a nie w drodze powrotnej . Plusem wyjazdu był rezydent p. Maciej kompetentny sympatyczny z dużą wiedzą.

Byłem w hotelu Izgrev w Macedonii.W opisie tego hotelu było,że pokoje posiadają panoramiczny widok na jezioro.Jakie było moje zaskoczenie,kiedy po wejściu do pokoju,i wyjsciu na balkon,ujrzałem jezioro jedynie pomiędzy rosnącymi tam drzewami.Szlafroki i kapcie w opisie,to też wielka ściema,po prostu nie ma.Wykupiłem też miejsca w samolocie,tzw.extra leg,w tamtą stronę nie było problemu,do Katowic lecieliśmy na ostatnich miejscach,reklamacje uznano poprzez kancelarię adwokacką;o zgrozo' za 30 dni,a pieniądze wypłacono nieco pózniej.Ogólne wrażenia z pobytu,takie sobie.Byłem drugi raz z tym biurem i myślę że ostatni,ponieważ nie opisują hoteli należycie.W tamtym roku byłem w Albanii w hotelu Mel.W opisie pokoi nie było,że pokoje posiadają boczny widok na morze,a ja taki miałem

Pierwszy wyjazd z biurem Rego - Bis i sądzę że nie ostatni. Podróż autokarem na tak długim kursie oczywiście nie należała do wielkich przyjemności, ale jeśli wybierasz tę formę podróży to wiesz na co się piszesz. Autokar wyposażony w WC, gniazdka przy każdym siedzeniu. Postoje co 3, 4 godziny pozwalają chwilę rozprostować kości. Pani Ania, pilotka, w czasie podróży włączała różne filmy dla umilenia czasu przejazdu oraz opowiadała o miejscach, do których zmierzamy. Jednak ceny wycieczek fakultatywnych różniły się od tych podanych w ofercie (różnice kilku euro ale jednak..) Hotel 3* Samba standardowy, pokoje dosyć małe ale zupełnie wystarczające; codziennie czyszczone, wymieniane ręczniki, myte podłogi. Jedynym minusem była klimatyzacja działająca minimum do 21 stopni - potem się wyłączała, ale z racji września i tak jej nie używaliśmy. Śniadania, obiady i kolacje bardzo smaczne, każdy znajdzie na pewno coś dla siebie ze względu na dosyć różnorodne potrawy, praktycznie codziennie zmieniające się dania. Różnego rodzaju animacje oraz wieczorki (taneczne, pokazy iluzjonisty, karaoke) organizowane w barze hotelowym, pozwalały urozmaicić czas przy dobrej zabawie. Miasta opisywane przez panią pilotkę obszernie, poznaliśmy dużo ciekawych informacji i najważniejsze miejsca, w każdym mieliśmy dosyć sporo czasu dla siebie (wyjątek Barcelona, jednak ze względu na zmieszczenie się w ramach czasowych śniadanie - kolacja było to zrozumiałe). Polecam serdecznie to biuro, a wszystkie osoby przebywające na tym wyjeździe pozdrawiam :)

Baosici - 2017. ostatni turnus. Dobra organizacja, zwłaszcza przejazdów i wycieczek fakultatywnych. Duża zasługa rezydenta: Marty Grabowskiej (kultura osobista, znajomość chorwackiego, wiedza i umiejętność rozwiązywania problemów), animatorki Igi oraz pilotów: Marcina i Konrada. Krytycyzm Biura mało obiektywny i momentami fałszywy. Aby mieć zapewniony wysoki komfort należy wykupić przelot samolotem za znacznie większe pieniądze. Z kolei dla niektórych malkontentów menu domowe nie wymaga wyjazdu z domu. Skosztowanie miejscowej kuchni i miejscowych przysmaków jest zawsze ryzykowne i nie zależy od Biura. To samo dotyczy warunków pogodowych. Do podróżowania i poznawania nowych regionów trzeba dorosnąć. W przyszłym roku planujemy wakacje z tym Biurem w Albanii.

Jeżeli chodzi o jedzenie to tak złego, jeszcze nigdy nie jadłam. Śmiem twierdzić , że to co zostało ze śniadania przerabiano na obiad i kolację. Połowa wczasowiczów zatruła się źle przyrządzonymi mulami. Obiecywano nam pokój z widokiem na morze (według umowy), a dostałam z widokiem na budujący się hotel obok, gdzie cały dzień trwały roboty budowlane a zapach z kanalizacji wdzierał się do pokoju. Impreza kosztowała mnie tyle samo co w sezonie letnim. Zdecydowanie odradzam Hotel Marina.

Byliśmy z meżem we wrześniu 2017 roku w hotelu SAMBA od biura REGO-BIS. Pobyt byl bazdzo udany, hotel na swoje 3* odpowiadal komfortem,czysto w pokojach. W restauracji podawali wyśmienity dania,wybor dań bardzo duży,posilki byli i gotowane, i diszone, i gril,Menu bazdzo urozmaicone , codziennie nowe dania. Caly czas nad nami czuwała nasza rezydentka Agata Prejis.O każdej porzę dnia można było z nią skontaktować się ,zapytać . P.Agata jest świetnym organizatorem, osobą inteligentną, komunikatywną , dokladną , Na zebraniach byla zawszę bez opóżnień.Zorganizowała nasz powrot tak , że nie czekaliśmy długo na autokar,a odrazu po śniadaniu autokar czekał na nas , a do tego dostaliśmy suchy prowiant. Z każdym pytaniem można było zwrócić się do naszej rezydentki , niczego nie lekcewaźyła. Bardzo dziękujemy p. Agacie Prejis za nasz nasz udany wypoczynek w hotelu Samba , firmie autokarowej Sindbad , a w szczególności naszym kierowcom p.Tomku i p.Mariuszowi za szczęśliwy powrót . . małżeństwo Tatiana i Eugenius. restaracja

Mieszkaliśmy w Marinie. Bardzo kameralny hotel, dla nas był ok bo takiego szukaliśmy. Po kilku dniach znają się wszyscy goście. My trafiliśmy na świetną ekipę ze Śląska i było bardzo wesoło i miło. Fajnym pomysłem jest wyjazd do Ochrydu w Macedoni i wyjazd do Dures. Na inne wycieczki nie starczyło nam siły.