Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Mirek

Pobyt: Lipiec 2020

Generalnie OK, realia dokładnie jak w ofercie, To już mój drugi wyjazd z Rego-Bis i na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Jeszcze jeden fakt który mnie do tego zachęca to realność oferty internetowej, bo często się zdarza że ceny podane w internecie niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. W Rego-Bisie coś takiego nie ma miejsca, wszystko jest OK. Dziękuję za niezapomniane wakacje we wspaniałym hotelu w Albanii!

Grzesiek

Pobyt: Lipiec 2020

Przemiła i fachowa obsługa w oddziale biura w Katowicach. Rzetelne i prawdziwe informacje dotyczące hoteli i całego pobytu. Super opieka rezydentów.

Darek

Pobyt: Lipiec 2020

Wróciłem z wycieczki w Albanii. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Było extra. Program wycieczki bez zastrzeżeń nowoczesny Autokar Sinbada. W hotelach czyściutko, uśmiech. Pyszne jedzenie. Rezydent super. Pan Maciej. Jego wiedza, elokwencja, uśmiech na twarzy.Potrafił mówić o Albanii z taką pasją i znajomością rzeczy jakby to był Jego cały świat.Był uczynny, pomocny. Życzył bym sobie takich rezydentów na wszystkich wycieczkach. Wielkie brawa.

Gabrycha

Pobyt: Lipiec 2020

Polecam to Biuro każdemu kto szuka wypoczynku na Bałkanach ja w tym Roku byłam w Czarnogórze i jestem bardzo zadowolona. Opieka i realizacja 11/10

Ostrzegam

Jeśli ktoś twierdzi że to biuro zapewnia świetne warunki to chyba nie wie o czym pisze,żal mi takich ludzi bo dużo stracili.Jak piszą inni biuro na zgłoszone fakty niezgodności z ofertą odpowiadają pismem z kancelarii adwokackiej która w ordynarny sposób odrzuca wszelkie roszczenia nawet na podstawie wysłanych zdjęć z warunkami które to przedstawiały.Omijać szerokim łukiem jeśli nie chcesz stracić nerwów i pieniędzy.

Jarosław Kafinek

Pobyt: Lipiec 2020

Przestrzegam przed współpraca z tym tzw biurem podróży. Brak możliwości dodzwonienia się, brak kontaktu mailowego. Nie odpisują na zadane pytania w zawiązku z covid 19. Brak potwierdzenia wykupionej oferty. Straszą nie podpisanymi imieniem i nazwiskiem pismami przed sądowymi. Amatorskie listy wysyłane zwykłą pocztą :). Brawo :). Brak możliwości przełożenia wyjazdu na kolejny rok. Brak odpowiedzi na próbę ustalenia zmiany rezerwacji - > nie potrafią zagwarantować tych samych warunków pobytu w związku covid 19. Nie podpisujcie żadnych umów z tą firmą !!!. Mam szczerą nadzieję że tacy jak oni będą szybko znikać z rynku. Na koniec informacja dla właściciela biura: mi szczerze było by wstyd za taką amatorszczyznę jaką prezentujecie. Nr telefonu do mojej skromnej osoby posiadacie. Zapraszam do kontaktu,,,.

URSZULA

Pobyt: Czerwiec 2020

CO to za negatywne opinie o tym biurze. Współpracuję z tym biurem od 7 lat z nimi zwiedziłam prawie wszystkie miejscowości w katalogu ,zawsze wszystko było zapięte na ostatni guzik począwszy od pracowników,rezydentów i pilotów w danej miejscowości w jakiej się przebywało zawsze są do dyspozycji i kulturalni.Hotele czyste,jedzenie super i wycieczki wyskokowe były, A widoki i okolice super czego jeszcze wymagać.NAJGORZEJ JAK SIĘ JUŻ JEDZIE NA WYPOCZYNEK Z KWAŚNĄ MINĄ I WSZYSTKO CO BY BYŁO BARDZO DOBRE JEST NA ''NIE'' NAJLEPIEJ SIEDZIEĆ W DOMU A NIE PSUĆ ATMOSFERY WCZASOWICZOM BO NA PEWNO SOBIE TEGO NIE ŻYCZĄ . POLECAM TO BIURO W 100% KAŻDEMU, W TYM ROKU TEŻ JEDZIEMY NA CHORWACJĘ I DO BUŁGARII A NA 2021 r. JUŻ MAMY ZAREZERWOWANE WCZASY. Z Poważaniem wczasowiczka URSZULA

Bardzo źle

Zostaliśmy oszukani na warunkach jakie miały być zagwarantowane w hotelu na stronie tego biura.Zmieniono Nam na inny za dopłatą na którą nie dano żadnego pokwitowania i jak piszą inni biuro niema sobie nic do zarzucenia i odpowiada pismem z kancelarii adwokackiej więc widać że takie mają podejście do klienta który jest niezadowolony pomimo jasno przedstawionych dowodów na warunki jakie tam panowały.Stracony urlop,szkoda nerwów.

Zawiedziony

Zgroza,jak piszą inni wiele niezgodności w opisie biura które nic sobie z tego nie robi na zgłoszone wraz z dokumentacją odpisuje pani z kancelarii adwokackiej i odrzuca zgłoszone nieprawidłowości czyli taką mają metodę działania.Nigdy więcej.

Artur

Dzień dobry, ogólnie UNIKAJ REGO BIS, to biuro które inwestuje w adwokata, który odrzuca jakąkolwiek formę rozwiązania problemu - niewywiązania się z umowy. Aktualnie sprawa zakończyła się u Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów, po wielu pertraktacjach. Dlatego kto wybrał się z tym biurem zostają pisma i sąd, dla nowych klientów rada: omijaj szerokim łukiem.