Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Justyna Pająk

Pierwszy raz leciałam na wakacje za granicę, były obawy jak to będzie( przylot, transfer itd.)- jednak jak się okazało nie potrzebnie. Wszystko przebiegało bez problemów , począwszy od lotu. Na lotnisku w Antalyi nie było problemu z odnalezieniem stanowiska z biura Rego-Bis, Panie kierujące do autobusów pomocne i miłe. Sam transfer z lotniska również bez problemów. Na miejscu czekała Rezydentka, która wyjaśniła wszystko jasno. Powrót również bez zarzutów. Bardzo pozytywnie oceniam to biuro

Dominika

Urlop z Rego-Bis w Turcji udał się absolutnie rewelacyjnie. Komfort, wygoda, piękne widoki, świetna rezydentka. No wszystko było mega. Polecam

Biuro przedstawia oferty w sposób nie rzetelny .Wypoczynek w Ohrydzie w hotelu Filip 4* ,w rzeczywistości 2 * bursa z obrzydliwym jedzeniem .pokój okropny zdjęcia do wglądu ale stan masakryczny jak na rzekomo 4* .brud i syf .obdrapane ściany .żarówka zamiast kinkietów .grzyb w łazience , na suficie odbite buty , obdarte tapety ,zimne jedzenie .nie polecam .mimo reklamacji Biuro ma klienta w ......Nigdy więcej .

Obcy

Ostrzegam przed tym biurem ponieważ wysyłają ludzi do niby 4* hotelu a tam warunki jakie panują to coś strasznego lecz według nich jest ok.stracony czas,pieniądze i zmarnowany wypoczynek to co zagwarantowalo Nam to biuro podróży.

Stan 21

We wrześniu byłem w Macedonii w hotelu Bellavue. Warunki zakwaterowania, wyżywienie na wysokim poziomie. Usługi świadczone przez biuro Rego-Bis oceniam bardzo dobrze. Polecam to biuro.

wujek

Wykupiony wyjazd do Turcji we wrześniu 2019 do hotelu który ma 4* to jedna wielka kpina.tak fatalnych warunków nie da się opisać to biuro wprowadza ludzi w błąd oferując im wyjazdy w takie miejsca gdzie panuje wielki bród,smród i nie ma co zjeść bo się skończyło jeszcze zanim się zaczęło.tak złe warunki muszą tam panować od długiego czasu więc niemożliwe jest żeby nikt z biura podróży nie wiedział jaki tam panuje chlew.

Artur

Polecam wszelkie info.: unikajregobis.cba.pl Niezgodność umowy z ofertą - arogancka odpowiedź adwokata na propozycję rozwiązania reklamacji.

Janina

Drugi raz urlop z Rego-Bis. Super organizacja i zaopiekowanie przez rezydentów. W tym roku był początkiem września Ksamil w Albanii hotel Drilon. Sam hotel bardzo czysty. Pokoje skromne, małe, podstawowe wyposażenie, lodówka, klimatyzacja. Do łazienki nie mogłam się przyzwyczaić - mała, natrysk bez żadnego przepierzenia. Podczas mycia zalana cała łazienka, ubikacja, ręczniki wiszące. obok stał mop do ścierania podłogi. Balkon ze stoliczkiem i krzesłami. Śniadania dobre, codziennie to samo. Obiadokolacje super. Wymiana pieniędzy w hotelu. Blisko plaże, w pięknych zatoczkach. Można codziennie być na innej., od żwirkowej do piaszczystej. Plażowiczów z dnia na dzień było coraz mniej, pełno wolnych płatnych leżaków i parasoli. Woda czysta, ciepła. Gorąco, ok. 30 stopni, wieczory bardzo ciepłe, ranki rześkie. Transport w nocy z lotniska na prom do Sarandy i dalej autokarem do Ksamil perfekcyjnie zorganizowany. Zero czekania. Rezydent Grzegorz dostępny osobiście i pod telefonem. Super zorganizowane wycieczki fakultatywne. Blisko Butrint, do którego dojazd miejskim autobusem zajmuje kilka minuty. Dużo sklepów, knajpek, kafejek. Ceny naprawdę niskie.

Ela

Byłam na wczasach na wyspie Hvar, w miejscowości Hvar w hotelu Sirena w pierwszej połowie września br.Był to już mój drugi wyjazd do tego hotelu.Wprawdzie sam obiekt "trąca myszką", ale jest schludnie i czysto o co dba sympatyczna obsługa, jest smaczne i urozmaicone wyżywienie i dobra organizacja wypoczynku. Może brakowało czajnika w pokoju i może by się przydała chłodziarka w pokoju dla schłodzenia napojów w upalne dni. Za to atutem jest położenie hotelu poza głośnym centrum, nad uroczą zatoką z powietrzem przepełnionym zapachem ziół i drzew piniowych i do tego koncerty cykad. Zadośćuczynieniem za drobne mankamenty była super Pani rezydent- Pani Basia. Była do dyspozycji wczasowiczów całą dobę co się rzadko zdarza na tego typu wyjazdach. Świetnie organizowała wolny czas i potrafiła zintegrować cały turnus. Nie sposób jej nie polubić. , Jest to wyjątkowa osoba o otwartym sercu, służąca pomocą w każdej chwili, osoba o dużej wiedzy o rejonie i całej Chorwacji, czym chętnie się z nami dzieliła. Serdecznie nas witała po przyjeździe i wzruszona żegnała jak wyjeżdżaliśmy. Jak wspomniałam byłam w Sirenie już drugi raz, spotkałam tam też innych wczasowiczów, którzy kolejny raz spędzali w tym miejscu urlop i nie mały wpływ na to miała osoba Pani Basi.Poleciłam ten ośrodek mojej rodzinie, byli i byli zadowoleni.Polecam więc i innym to miejsce, oczywiście pod opieką Pani Basi. Nowoczesność wyposażenia to nie wszystko, liczą się ludzie , atmosfera no i przyroda.

Elżbieta Nemś

ELA Byłam na wczasach na wyspie Hvar, w miejscowości Hvar, w hotelu Sirena w pierwszej połowie września br.Był to już mój drugi wyjazd do tego hotelu. Wprawdzie sam obiekt "trąca myszką", ale jest czysto o co dba sympatyczna obsługa, jest smaczne i urozmaicone wyżywienie oraz dobra organizacja wypoczynku.Może brakowało czajnika w pokoju i przydała by się chłodziarka aby w upalne dni schłodzić napoje.Za to ośrodek położony jest z dala od głośnego centrum, nad uroczą zatoką, z powietrzem przepełnionym zapachem ziół i drzew piniowych , a całość dopełniają koncerty cykad i wszystko to pozwala na relaksujący wypoczynek. Zadośćuczynieniem za drobne mankamenty była super Pani rezydent - Pani Basia. Była do dyspozycji wczasowiczów przez całą dobę( co jest rzadkością ), świetnie organizowała wolny czas, miała ogromny wpływ na integrację turnusu, posiada ogromną wiedzę o rejonie i całej Chorwacji.Nie sposób jej nie polubić. Jest to wyjątkowa osoba z otwartym sercem, służąca pomocą każdemu i w każdej chwili. Serdecznie nas witała po przyjeździe i wzruszona żegnała ja wyjeżdżaliśmy. Jak wspomniałam byłam w Sirenie już drugi raz, spotkałam tam też innych wczasowiczów , którzy kolejny raz spędzili w tym miejscu urlop i nie mały wpływ na to ma właśnie osoba Pani rezydent - Pani Basi. Poleciłam ten ośrodek mojej rodzinie, skorzystali i byli zadowoleni.Polecam więc i innym to miejsce, oczywiście pod opieką Pani Basi. Nowoczesność, SPA, marmury to nie wszystko, liczą się ludzie, atmosfera i otaczająca przyroda.