Opinie o biurze Rego-Bis

• Hiszpania All Inclusive
  • Chorwacja Bez wyzywienia
    721 zł 10 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Spędziliśmy w hotelu Dosinia Luxury Resort (Turcja, Kemer) fantastyczny tydzień. Komunikacja z biurem oraz rezydentkami była bezproblemowa, dostaliśmy wszystkie potrzebne informacje. Hotel w pełni zasługuje na swoje gwiazdki ? pomocna obsługa (niestety raczej nie mówią po angielsku, najlepiej porozumiewać się po rosyjsku), piękny obiekt z widokiem na góry, ładnie urządzone pokoje, ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych, pyszne jedzenie o każdej porze dnia i nocy. Do morza jest blisko, wystarczy przejść przez ulicę na teren zewnętrznego hotelu Dosinia, gdzie jest basen, leżaki, bar i mnóstwo zieleni. Plaża kamienista, ale jest wiele leżaków i molo ? nigdy nie brakowało miejsca. Morze ciepłe i przyjemne, choć buty do wody się przydały. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym miejscu.

Anita

Nie polecam biura Rego Bis jako organizatora, zero zainteresowania klientem.miałam wykupione wakacje w Albanii wraz z synem i wycieczka dla mnie zakończyła się na granicy serbskiej. Celnicy stwierdzili że mój dowód osobisty jest nieważny (pismo z policji stanowi inaczej) Pilot zostawił mnie wraz z niepełnoletnim synem z numerem telefonu do konsula, a z biura które zostało przez niego poinformowanie o zaistniałej sytuacji brak jakiegokolwiek kontaktu. Sama musiałam sobie radzić - bez środka lokomocji i bez dokumentu Zdecydowanie nie polecam

Wróciliśmy z Ksamil w Albanii - hotel Joni. Biuro Rego-Bis oceniam na akademickie 5! W samym Ksamil - rezedyntem był Pan Grzegorz. To jest 100% wariata w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ogromna wiedza, poczucie humoru oraz odpowiedzialności - tak można przedstawić mojego rezydenta. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał przyjemność Go spotkać, gdyż z Rego-Bis to nie pierwsza i na pewno nie ostatnia przygoda. Co do miejsca pobytu - plaża Bora Bora jest przereklamowana - są piękniejsze i tańsze. Co do hotelu - wszysko w porządku, jedzenie pyszne, kelnerzy/obsługa fantastyczna. Za parę groszy można pojechać komunikacją miejską (50 Lek/osoba) do Butrint-u (poczytajcie o tym) - nie dać się naciągać taksiarzom (100 Lek/osoba). Wycieczki fakultatywne OK. Polecam Ksamil z biurem Rego-Bis!!!

Laura

Hotel Mel Holiday to był zdecydowanie strzał w 10. Jedynym minusem był brak miejsc na plazy w niektórych dniach, ale nadrabiali tw braki animatorzy przy basenie. Na plazy mogłoby znajdować się więcej leżaków, co poprawiłoby znacząco komfort wczasowiczów. Biuro i rezydent na duży plus.

KRZYSZTOF

WŁASNIE WRÓCILIŚMY Z BUŁGARII.DZIECI SZCZĘŚLIWE.JA Z ŻONĄ RÓWNIEŻ BARDZO MILE BĘDĘ WSPOMINAŁ BUŁGARIĘ.FAJNY HOTELIK,50 METRÓW DO MORZA,CZYSTA WODA,INTERESUJĄCE WYCIECZKI ORAZ MIŁA OBSŁUGA PANI PILOT MONIKI I PANI REZYDENT SASZKI. BIURO GODNE POLECENIA.NA PEWNO W PRZYSZŁOŚCI SKORZYSTAM Z ICH USŁUG.

Alicja

Hotel adekwatny do ceny, z pięknym widokiem na całą Sarandę. Pokoje czyściutkie, jedzenie bardzo dobre. Obsługa pomocna i zawsze uśmiechnięta. Jeżeli chodzi o biuro Rego-Bis katastrofa. W trakcie pobytu wynikła bardzo nieprzyjemna sytuacja, podczas jednej z wycieczek fakultatywnych (Jeep safari), w której brała udział rezydentka biura-pani Daria. Rego-Bis nie zainteresowało się klientem, nie chciało udzielić pomocy, nie odbierali telefonu, nie odpowiadali na mail-e. Po prostu schowali głowę w piasek. Rezydentka, do której obowiązków należy dbanie o dobro uczestników wycieczki troszczy się tylko o swoje interesy, które prowadzi ze swoim partnerem naciągając klientów Rego-Bis. Wielkie brawa dla animatorów- Julii i Pawła, którzy w tej całej sytuacji spisali się na medal. To były nasze pierwsze i ostatnie wakacje z biurem Rego-Bis. Nie polecam.

Martyna Jastrzębska

Biuro Rego-Bis spisało się na medal - Pani rezydentka bardzo miła i zawsze pod telefonem ,Organizacja bardzo dobra .Polecam

Emilia Wiśniewska

Super opieka, rzetelne informacje, wszystko punktualnie i zgodnie z opisem a nawet lepsze. Hotel 4* w pełni zasługuje na nie. Cudowna i pomocna obsługa hotelowa i przepyszne jedzenie

ULA seniorka

ZADOWOLONA. ALBANIA - SARANDA OD 26.06 -3.07.19R. NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI POD ADRESEM BIURA REGO-BIS W CZASIE TEGO POBYTU. OWSZEM REZYDENTKA P. DARIA ZAWIODŁA CO PONIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW ,ALE NIE WSZYSTKICH. OSOBA KTÓRA UCZESTNICZYŁA W WYCIECZCE JEEP-SAFARII NA WŁASNE ŻYCZENIE MIAŁA KOLIZJĘ, NIEDOŚWIADCZONY MŁODY KIEROWCA W KIEROWANIU ZDECYDOWAŁ SIĘ JECHAĆ BEZ PILOTA NAWET O NIEGO NIE POPROSIŁ I STAŁO SIĘ TO CO SIĘ STAŁO ALE MOŻNA BYŁO TEMU ZAPOBIEC. . CO DO HOTELU TO NIE MAMY ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ, A PISZĘ TO W IMIENIU MOJEJ GRUPY SENIORÓW, KTÓRZY WRAZ ZE MNĄ KORZYSTAJĄ Z TEGO BIURA I TO KILKA RAZY W ROKU Z RÓŻNYCH KRAJÓW MIEJSCOWOŚCI ZARÓWNO NA WYCIECZKACH JAK I WYPOCZYNKU NIGDY NAS NIE ZAWIODŁO. CHCĘ TĄ DROGĄ PODZIĘKOWAĆ ANIMATOROM JULII I PAWŁOWI KTÓRZY SPISALI SIĘ NA MEDAL ZARÓWNO DLA MŁODSZYCH JAK I STARSZYCH. DZIĘKUJE ZA MIŁY POBYT.

Misia

Byliśmy z Rego-Bis w Macedonii w hotelu Drim. Super cena za 3 osoby w wersji all inclusive niecałe 4400 zł :) pobyt na przełomie czerwca i lipca. Dostaliśmy ogromny pokój z dużym balkonem i widokiem na góry. Jesteśmy zachwyceni hotelem, jedzeniem (nie do przejedzenia),obsługą w hotelu. Szczególne ukłony dla przesympatycznych panów kelnerów ze śniadań i obiadów. Oryginalne alkohole nalewane z butelek, białe wino poezja :) Bardzo czysto. Jezioro Ochrydzkie - bajka. Plaża przy samym hotelu, leżaki i parasole gratis. Struga bardzo ładna, jest gdzie wyjść wieczorem, pełno sklepików, pamiątek, mały bazar z pysznymi owocami i ubraniami Nike,Adidas, pyszna chałwa itd. ;). MEGA TANIO w całej Macedonii. Polecamy Ochrydę, taxi 15 km za kwotę 30 zł, albo autobus 7 zł od osoby. Piękne cerkwie, twierdza Samuela, deptak, sklepy jubilerskie z perłami ochrydzkimi, stare miasto z wąskimi uliczkami i kameralnymi restauracjami. Struga to mieszanka kultur islamu i prawosławia ale jest bardzo bezpiecznie. My tam na pewno wrócimy. Jedyny minusik za Imama który o 4.30 rano nawoływał muzułmanów do modlitwy z minaretu obok ;) w pokojach od tej strony Imam jest w gratisie na cały pobyt :)