Opinie o biurze Rego-Bis

• Turcja All Inclusive
  • Hiszpania FB 3 POSILKI
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Przemysław Chorąży

Witam. Również byłem na tej samej wyciecze co pani Teresa, czyli w Albanii i Macedonii i nie zgadzam się z tą opinią. Pan Maciek bardzo miły i uczynny człowiek. W autokarze na głowie miał ponad 70 ludzi, ale zawsze chetnie pomógł i odpowiadał na wszelakie pytania. Co do jakiś tam zajść w busie, to szybko zostały rozwiązane. Każdy kto wie gdzie leży Albania na mapie powinien się liczyć z tym, że podróż jest długa i mecząca. Hotele jak to hotele, każdy kto zapoznał sie choć przez chwilę z historią tych krajów powinien wiedzieć, że są to biedne kraje i nie wszystko idzie zawsze po naszej myśli. Co do wycieczek zorganizowanych to byłem bardzo zadowolony. Kto chciał sie dowiedzieć czegoś to słuchał, ten kto nie chciał to plotkował.Prosta sprawa. (PS. Enver Hoxha to był wariat :). Co do drogi powrotnej. Jechałem przez tą granice kilka razy i wygląda to tak, że jest raz lepiej raz gorzej. Wszystko zależy od strażników granicznych w jakim są humorze itp. Do pani Teresy słów kilka. Najpierw proponuje zapoznać się ze słownikiem ortograficznym a w następnej kolejności z krajem do którego się jedzie. Bo łatwiej jest wylewać pomyje niż powiedzieć parę miłych i pozytywnych słów. Pozdrawiam całą wycieczkę i pana Macieja. Do następnego roku przygodo :)

Zadowolona

Pobyt: Kwiecień 2019

Niedawno wróciłam z wycieczki Koniak i Rakija do Albanii i Macedonii. Było dużo plusów i jeden duży minus. Plusy to bardzo ciekawy program wycieczki. W Albanii nasz pilot Maciek bardzo ciekawie opowiadał o tym kraju. Podczas wycieczek fakultatywnych dwoił się i troił aby zarazić nas miłością do tego kraju. Udało mu się ????. Spojrzeliśmy zupełnie inaczej na ten kraj, a opowiadania o czasach komuny były niesamowicie ciekawe. W Durres poza programem zabrał nas na targ owoców i na tradycyjna albańska potrawę. Spędził z nami cały czas wolny ????. W Macedonii mieliśmy przewodników macedońskich. Równiez bardzo ciekawie opowiadali. David w Skopje również zasługuje na uznanie! Na pochwałe zasługuja też kierowcy. Mili i uśmiechnięci. No i autokar. Czysty, nowy, pachnący. To plusy. A jeden wielki minus to zakwaterowanie. Spałam w hotelu Akileda. Tragedia. Hotel wymaga remontu. Na szczęście w Macedonii spaliśmy w super hotelu. Ogólnie polecam biuro Rego-Bis ale niech zwrócą uwagę na to gdzie kwaterują klientów w Albanii.

teresa

wlasnie wrocilam z Albani i Macedoni sama wycieczka w miare Rezydent Macie taki na wpol gwizdka pokazal w Dures pare zabytkow bardzo ciekawie opowiedzial historie Albani dalej kazal samemu zwiedzac miasto i tak bylo na kazdej wycieczce samotne zwiedzanie np mozeow Maciek strachliwy jak w autobusie turysci przesadzili z alkoholem nie potrafil ich uspokoic dopiero kierowca zrobil porzadek na wycieczce bylo 150 osob przyjechalismy do Dures o 11 do 14 czekalismy na meldunek ktory trwal do 16 i pod koniec okazalosie ze jeszcze musimy czekac bo pokoje nie gotowe masakra taka duza grupa to porazka bylismy w 3 hotelach jeden hotel porazka bez wody i pradu ,droga powrotna trwala strasznie dlugo ponad 6 godzin czekania na wegierskiej granicy dziwie sie ze wiedzac jak jest na tym przejsciu nie pojechalismy na inne przejscie i inna trasa w grupie bylo nas 76 osob i przewodnik nie dal nam sluchawek i nie wszyscy slyszeli co Maciek mamrotal dopiero przewodnik w Macedoni mial mikrofon jechalismy pietrowy autobusem siedzielismy na dole nisko ciasno obok mojego siedzenia kibel i smietnik co troche budziy mnie otwierane i zamykane drzwi od toalety smrod ze smietnika w powrotnej drodze zabraklo wody w toalecie i smrod byl niesamowity jak jechalismy po nierownej powierzchni podskaiwalismy jak na trampoinie wiec komfort ponad 30 godzinnej jazdy rzadny nie mozna bylo podstawic 3 normalne autobusy logistyka to bardzo slaby punkt tego biura podrozy chyba juz nie zdecyduje sie na ich oferty

Kamil

Biuro słabo zorganizowane. Nie przekazują wszystkich istotnych informacji w sposób profesjonalny. Niektóre podane informacje wprowadzają w błąd. Rezydenci bardzo nierówni jeśli chodzi o jakość usług. Brakuje odpowiednich procedur i zaangażowania.

Joanna Orczyk

Pobyt: Kwiecień 2019

Witam serdecznie. Kilka zdań na temat odbytej własnie wycieczki do Hiszpanii. 10 dni po drodze zwiedzanie Wenecji, na miejscu Barcelony w drodze powrotnej Monako. 1. Hotel Samba ok tym bardziej, że pokój z widokiem na plażę rekompensował wszystko. 2. Hotel Samba wyżywienie oceniam na dobre++:) 3. Hotel Samba sam pokój - wystarczy mi wygodne łózko, ciepła woda, czyta pościel - więc było ok :) 4. Podróż - strasznie męcząca dwa dni, dwie noce w autokarze to jakaś ogromna pomyłka. W tym czasie również zwiedzanie Wenecji 2 godz z przewodnikiem a później 6 godzin oczekiwania na dalszą jazdę. Dobrze, że była pogoda - czas kompletnie niewykorzystany, ludzie zmęczeni i źli. Bez spania, możliwości umycia, przebrania tu OGROMNY MINUS dla organizatora. To samo droga powrotna 9 godz w Monaco ! dobrze, że Monaco jest na tyle piękne że jakoś nerwy człowieka opuszczają. Ale tyle godzin jazdy jest MASAKRĄ. Można by było dodać ze 300 zł i zapewnic nocleg w trakcie przejazdu. 5. Pilot-TU OGROMNA MASAKRA. Pani Gabrysia przez 10 dni może powiedziała ze 30 zdań , grupa podzielona na dwa hotele brak jakiejkolwiek opieki, informacji, Odnoszę wrażenie że Pani kompletnie nie przygotowana . Największy MINUS DLA ORGANIZATORA TO BARDZO NIEKOMPETENTNY PILOT. 6. Dobre towarzystwo i widoki rekompensują częściową złość:)

ULA emerytka Tychy

Pobyt: Marzec 2019

Z biurem Rego-Bis podróżuję zarówno na wczasy jak i wycieczki od 6 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń ostatnio byłam w Grecji na wyspie Korfu w lipcu 2018r, i było wspaniale wszystko zapięte na ostatni guzik zgodnie z ofertą. Każdemu polecam to Biuro w tym roku znowu będę spędzać z nim urlop w Grecji i Chorwacjii. Rezydenci i piloci wspaniali, obsługa i kadra też.

Alek

Biuro oszukalo ponieważ zrezygnowałem z hotelu tańszego ponieważ sobie poczytałem opinie na temat tego hotelu i wybrałem droższy hotel po czym okazało się, że i tak zmuszony byłem jeść w tym hotelu. Jedzenie było beznadziejnie, monotematyczne. Obsługa bez kultury.pokoje nigdy nie były sprzątane. W łazienkach pleśń. Rezydentki nic nie wiedziały o Czarnogórze. Była pisana wspólna skarga do biura, oczywiście Regobis nie poczuwa się do żadnej winy. Gdyby ktoś chciał to niech poda adres e mailowy to mu wyślę zdjęcia rosolkow i inne zrobione przez innych wycieczkowiczów. Nigdy Regobis.

Weronika

Urlop w 2017 roku spędziliśmy w hotelu Desaret w Macedonii. Hotel trochę stary, wymaga odnowienia.. dla osób o małych wymaganiach.... ale ma to swój urok. Hotel dla osób chcących uciec od hałasu.. na samym końcu miasteczka..Spod hotelu odjeżdżają busy do Ochrydy. Blisko szlaki górskie... W 30 min mozna spacerkiem dojść do Muzeum na wodzie. Opieka rezydentów dobra. Wycieczki fakultatywne trochę niedograne - wszystko w biegu. Mało czasu na zwiedzanie.. ale generalnie polecam. Wakacie uważam za bardzo udane! A Macedonia przepiękna!! Jezioro ochrydzkie czyste. Ludzie mili i pomocni!! Jedyny minus - bardzo zimna woda w basenie! Ale na co komu basen jak ma jezioro pod nosem ;) Polecam.

Weronika

Polecam biuro Rego-Bis. W 2018 roku byliśmy w Albanii - hotel Regina City. Hotel nowy, z basenem na dachu, blisko plaży i promenady. Jedzenie bardzo dobre, pokoje dziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Rezydenci obecni na lotnisku. Pani Agnieszka - rzeczowa, pomocna, dobrze zorganizowana, zawsze uśmiechnięta! Wakacje w 100% udane.

Byłam na wakacjach w Albanii w hotelu Mell Holiday 3 września 2018 r. Hotel i opieka rezydentów super ,nie mam żadnych zastrzeżeń. Wielki szacun dla animatorów ,zawsze uśmiechnięci i chciało im się działać.