Rego-Bis

• Chorwacja Bez wyzywienia
    721 zł 10 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Weronika

Urlop w 2017 roku spędziliśmy w hotelu Desaret w Macedonii. Hotel trochę stary, wymaga odnowienia.. dla osób o małych wymaganiach.... ale ma to swój urok. Hotel dla osób chcących uciec od hałasu.. na samym końcu miasteczka..Spod hotelu odjeżdżają busy do Ochrydy. Blisko szlaki górskie... W 30 min mozna spacerkiem dojść do Muzeum na wodzie. Opieka rezydentów dobra. Wycieczki fakultatywne trochę niedograne - wszystko w biegu. Mało czasu na zwiedzanie.. ale generalnie polecam. Wakacie uważam za bardzo udane! A Macedonia przepiękna!! Jezioro ochrydzkie czyste. Ludzie mili i pomocni!! Jedyny minus - bardzo zimna woda w basenie! Ale na co komu basen jak ma jezioro pod nosem ;) Polecam.

Weronika

Polecam biuro Rego-Bis. W 2018 roku byliśmy w Albanii - hotel Regina City. Hotel nowy, z basenem na dachu, blisko plaży i promenady. Jedzenie bardzo dobre, pokoje dziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Rezydenci obecni na lotnisku. Pani Agnieszka - rzeczowa, pomocna, dobrze zorganizowana, zawsze uśmiechnięta! Wakacje w 100% udane.

Byłam na wakacjach w Albanii w hotelu Mell Holiday 3 września 2018 r. Hotel i opieka rezydentów super ,nie mam żadnych zastrzeżeń. Wielki szacun dla animatorów ,zawsze uśmiechnięci i chciało im się działać.

Rozgoryczona

Bylismy na wczasach w sierpniu 2018 r w Albani . Hotel mial byc 4- ro gwiazdkowy i oferta all inclusive. Na miejscu okazalo sie ze hotel nie ma zadnej gwiazki. Cena z kosmosu , ibsluga masakra.Wszedzie brudno na plazy smietnisko. Soki rozrobione z woda. Jedzenie zimne . Napisalismy reklamacje . Wedlug biura wszystko jest ok. Wedlug biura rego bis resort jest zgodny z lokalnym standadem. Niewazne ze zaplacilismy za 4- gwiazdkowy hotel.Najgorsze wczasy na jakich bylam i naprawde nikimu nie polecam tego biura. Zostalismy okrutnie oszujani.

Wiktoria Janiszewska

Biuro warte polecenia. dba o klientow. rezydentka bardzo pomocna. wspaniale wycieczki fakultatywne

Paulina

Trochę zwlekałam z opinią ale czas się podzielić przeżyciami. Byliśmy z mężem w lipcu 2018 w Chorwacji w hotelu Sirena i uwaga według opinii Rego Bis hotel trzy gwiazdkowy. Zaraz po przyjeździe na miejsce ludzie zdezorientowani czy to na pewno ten hotel z powodu tego, że od razu na wejściu widnieją dwie gwiazdki i szybko się przekonaliśmy, że te trzy gwiazdki to ściema. Po przyjeździe musieliśmy czekać na zakwaterowanie z 3 godziny zmęczeni po ponad dwudziesto godzinnej podróży. W opcji all inclusive mieliśmy do dyspozycji "bar". Często tam brakowało napoi a nie mówiąc o alkoholu, który był okropny i nie dało się niego pić. Alkohol lano z butelek z innych alkoholi bez banderoli. Hotel do totalnego remontu. Barierki zardzewiałe, panele sufitowe odpadały, hotelowy basen to porażka cały brudny a woda słona z morza... Jedyny plus hotelu to animatorzy, którzy odwalili kawał niezłej roboty, żeby zrekompensować warunki jakie tam panują i można było dzięki temu trochę zapomnieć o tym ile człowiek wtopił kasy. Jedzenie takie sobie, śniadania codziennie te same. Do miasta daleko. Ostatniego dnia musieliśmy w holu hotelu czekać ponad trzy godziny. W Splicie nie było organizacji wyszliśmy z promu i szliśmy zatłoczoną ulicą za pilotem, który zlewał się z tłumem... Jednym słowem nie polecam nikomu. Biuro nie uwzględnia reklamacji. Nawet słowa przeprosin nie potrafią napisać. Na fejsie blokują jeśli się napisze negatywną opinię. Z strony internetowej usuwają nagle informacje o hotelu. Miała być mini siłownia na terenie hotelu i nawet widnieją tam super zdjęcia tego ale chyba po naplywie reklamacji usunęli tą informację po jakimś czasie.

Darek

Wczasy wykupiłem przez internet, więc nie miałem okazji spotkać nikogo z biura Rego-Bis, jedyną osobą którą poznałem była Pani Grażyna, pilotka i rezydentka. Wizerunek firmy tworzą ludzie w niej zatrudnieni, więc jeśli pozostali pracownicy biura są tak wspaniałymi ludźmi, to wielkie gratulacje. Poza tym wszystko było zgodne z opisem, pobyt wspaniały, wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

Dorota

Wczoraj wróciliśmy z niesamowitej wycieczki do Albanii. Było cudownie, a dzięki Rego Bis niczym się nie martwiliśmy. Świetni rezydenci! Polecam!

Skier

Hotel Regina City Vlora Albania, wrzesien. Bdb organizacja całej imprezy: np transfery, wycieczki,hotel. Na etapie rezerwowania szybki konkretny kontakt z biurem. Hotel: super (nowość, obsługa, położenie, wyposażenie duże balkony, HB typu bufet. Male minusy, ktore na pewno sie poprawią to: wyraźnie oszczędnościowe jakościowo ze strony hotelu obiadokolacje i plaża sprawiająca wrazenie niezadbanej ale mozna bylo bez problemu dostac sie na inne. Na niezwykle wysoką ocenę zasługuje Rezydentka Pani Agnieszka - 100 % profesjonalizmu. Zawsze dostępna, punktualna, konkretna, zorganizowana i pomocna i z ciepłym uśmiechem.

Profesjonalne biuro.Super rezydenci.Jestem bardzo zadowolona.Napewno ponownie skorzystam.