Rego-Bis

• Grecja SOFT ALL INCLUSIVE
  • Turcja All Inclusive
  • Czarnogóra HB sniadania i obiadokolacje
Zobacz wszystkie oferty Rego-Bis

Byłam na wakacjach w Albanii w hotelu Mell Holiday 3 września 2018 r. Hotel i opieka rezydentów super ,nie mam żadnych zastrzeżeń. Wielki szacun dla animatorów ,zawsze uśmiechnięci i chciało im się działać.

Rozgoryczona

Bylismy na wczasach w sierpniu 2018 r w Albani . Hotel mial byc 4- ro gwiazdkowy i oferta all inclusive. Na miejscu okazalo sie ze hotel nie ma zadnej gwiazki. Cena z kosmosu , ibsluga masakra.Wszedzie brudno na plazy smietnisko. Soki rozrobione z woda. Jedzenie zimne . Napisalismy reklamacje . Wedlug biura wszystko jest ok. Wedlug biura rego bis resort jest zgodny z lokalnym standadem. Niewazne ze zaplacilismy za 4- gwiazdkowy hotel.Najgorsze wczasy na jakich bylam i naprawde nikimu nie polecam tego biura. Zostalismy okrutnie oszujani.

Wiktoria Janiszewska

Biuro warte polecenia. dba o klientow. rezydentka bardzo pomocna. wspaniale wycieczki fakultatywne

Paulina

Trochę zwlekałam z opinią ale czas się podzielić przeżyciami. Byliśmy z mężem w lipcu 2018 w Chorwacji w hotelu Sirena i uwaga według opinii Rego Bis hotel trzy gwiazdkowy. Zaraz po przyjeździe na miejsce ludzie zdezorientowani czy to na pewno ten hotel z powodu tego, że od razu na wejściu widnieją dwie gwiazdki i szybko się przekonaliśmy, że te trzy gwiazdki to ściema. Po przyjeździe musieliśmy czekać na zakwaterowanie z 3 godziny zmęczeni po ponad dwudziesto godzinnej podróży. W opcji all inclusive mieliśmy do dyspozycji "bar". Często tam brakowało napoi a nie mówiąc o alkoholu, który był okropny i nie dało się niego pić. Alkohol lano z butelek z innych alkoholi bez banderoli. Hotel do totalnego remontu. Barierki zardzewiałe, panele sufitowe odpadały, hotelowy basen to porażka cały brudny a woda słona z morza... Jedyny plus hotelu to animatorzy, którzy odwalili kawał niezłej roboty, żeby zrekompensować warunki jakie tam panują i można było dzięki temu trochę zapomnieć o tym ile człowiek wtopił kasy. Jedzenie takie sobie, śniadania codziennie te same. Do miasta daleko. Ostatniego dnia musieliśmy w holu hotelu czekać ponad trzy godziny. W Splicie nie było organizacji wyszliśmy z promu i szliśmy zatłoczoną ulicą za pilotem, który zlewał się z tłumem... Jednym słowem nie polecam nikomu. Biuro nie uwzględnia reklamacji. Nawet słowa przeprosin nie potrafią napisać. Na fejsie blokują jeśli się napisze negatywną opinię. Z strony internetowej usuwają nagle informacje o hotelu. Miała być mini siłownia na terenie hotelu i nawet widnieją tam super zdjęcia tego ale chyba po naplywie reklamacji usunęli tą informację po jakimś czasie.

Darek

Wczasy wykupiłem przez internet, więc nie miałem okazji spotkać nikogo z biura Rego-Bis, jedyną osobą którą poznałem była Pani Grażyna, pilotka i rezydentka. Wizerunek firmy tworzą ludzie w niej zatrudnieni, więc jeśli pozostali pracownicy biura są tak wspaniałymi ludźmi, to wielkie gratulacje. Poza tym wszystko było zgodne z opisem, pobyt wspaniały, wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.

Dorota

Wczoraj wróciliśmy z niesamowitej wycieczki do Albanii. Było cudownie, a dzięki Rego Bis niczym się nie martwiliśmy. Świetni rezydenci! Polecam!

Skier

Hotel Regina City Vlora Albania, wrzesien. Bdb organizacja całej imprezy: np transfery, wycieczki,hotel. Na etapie rezerwowania szybki konkretny kontakt z biurem. Hotel: super (nowość, obsługa, położenie, wyposażenie duże balkony, HB typu bufet. Male minusy, ktore na pewno sie poprawią to: wyraźnie oszczędnościowe jakościowo ze strony hotelu obiadokolacje i plaża sprawiająca wrazenie niezadbanej ale mozna bylo bez problemu dostac sie na inne. Na niezwykle wysoką ocenę zasługuje Rezydentka Pani Agnieszka - 100 % profesjonalizmu. Zawsze dostępna, punktualna, konkretna, zorganizowana i pomocna i z ciepłym uśmiechem.

Profesjonalne biuro.Super rezydenci.Jestem bardzo zadowolona.Napewno ponownie skorzystam.

Tomek i Renata

Biuro w tym konkretnym przypadku spisało się na szóstkę.Transport bardzo wygodnym autokarem,bez spóźnień i awarii.Kierowcy na poziomie,pilotka zainteresowana turystami.Ochryda przepiękna,hotel Willa Arte świetny.Personel przemiły pomocny zawsze uśmiechnięty.Rezydent na miejscu,zawsze do dyspozycji,przewodniczka po Macedoni z olbrzymią wiedza i pasja.Olbrzymi wybór wycieczek fakultatywnych w przystępnych cenach.Jestesmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Macedonię Elle Arte i samo biuro

Grzegorz Bytom

Z usług REGO BIS korzystałem w tym roku po raz pierwszy, jestem zadowolony. Podziękowania dla kierowców wraz z P.Karoliną za opiekę, P.Dorocie za życzliwość ,dobre słowo ,uśmiech.Odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku.