Opinie o biurze Rego-Bis

• Turcja All Inclusive
  • Albania LIGHT ALL INCLUSIVE
    990 zł 7 dni / os. Sprawdź

Mariusz

podróż bez problemów, opóźnień itp. kontakt z rezydentem bezproblemowy - choć oprócz spotkania wstępnego nie był potrzebny - wszystko OK.

Edyta

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pobyt w Bułgarii hotel Riva Park , blisko do plaży , jedzenie bardzo dobre , miła obsługa.

Już drugi raz byliśmy na wyjeździe z tym biurem. Wybraliśmy hotel Riva w Bułgarii. Wszystko na plus. Wyjazd odbył się zgodnie z planem, opieka pilotki i rezydenta od pierwszej minuty do ostatniej sekundy. Pilotka Alinka, pomimo zmęczenia odpowiadała na każde pytanie z uśmiechem na twarzy, a rezydent Marcin był zawsze dostępny pod telefonem. Oferta hotelu zgodna z opisem. Nawet dużo lepiej... Hotel na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach, jedzenie urozmaicone, duży wybór, smaczne. Zupy-kremy najlepsze. Pozdrawiam całe biuro i liczę na ciekawe oferty do Macedonii na lato 2020.

Wczasy Albania Ksamil, Villa Shpetimi. Cudowne wczasy w pięknym Ksamil, polecam jechać poza sezonem np we wrześniu kiedy turystów jest trochę mniej. Rezydent Pan Grzegorz to jedna z najbardziej entuzjastycznych osób jakie poznałam, zawsze uśmiechnięty, ogromna wiedza na temat kraju ludzi i miejscowości. Mieliśmy mały problem w pokoju ale po interwencji Pana Grzegorza od razu sprawa została załatwiona. Gospodarze villi bardzo sympatyczni i pomocni, śniadania pyszne choć trochę monotonne. Jak dla mnie 10 na 10. Polecam

Aneta

Wszystko w najlepszym porzadku od wyjazdu do powrotu. Czarnogóra miejscowość Cajn .

Sandra

To był najbardziej wyczekiwany wyjazd w roku ale jak potem się okazało, niepotrzebnie!!! Nigdy w życiu nie pojadę z tego biura i będę komu tylko się da odradzała. Miałam okazje wykupić 8 dniowy pobyt w Albani, a dokładnie w hotelu Mediterane. Zdjęcia na stronie oraz na katalogu-piękne. Nowoczesne i zadbane pokoje,a przede wszystkim czystość i estetyczność sprawiła że wycieczka aż się rwała do wykupienia. Jednak po przyjeździe czar prysł. Pokój który dostałam był brudny,brodzik cały zagrzybiały a klamki wyłamane. Pułki oraz regały się ledwo trzymały,strach było cokolwiek na tym polozyc. Bylo brudno i niezachęcająco. A co najdziwniejsze,pokój który dostałam kompletnie odbiegał przy tym co mi zaoferowali w biurze,nawet przy tym nie stał(gdybym wcześniej wiedziała że tak to będzie wyglądać to nawet za darmo bym tego nie wzięła). Pani rezydentka po praktycznie natychmiastowej reklamacji od nas(jak się okazało potem i od większości wczasowiczów) rozłożyła ręce i nie potrafiła odpowiedzieć dlaczego zostaliśmy oszukani i dostaliśmy coś za co nie płaciliśmy. Oczywiście w hotelu znajdowały się pokoje takie jakie były w katalogu,było ich zaledwie pare na cały ośrodek ale była to loteria kto mógł taki dostać mimo ,że każdy płacił tyle samo. Jednak większa czesc tego nieszczęsnego przytułku pozostawiała wiele do życzenia. Jedzenie było monotonne,ciagle praktycznie to samo,chociaż mało kto z tego korzystał bo szef kuchni chyba pomylił zawód-wszystko było obrzydliwe. Mimo ze większość miało wykupione posiłki-bez stołowania sie na mieście chodziło by się głodnym. Nawet jak przychodziło się na czas na stołówkę to było wszystko zimne-jak z lodowki albo już wybrakowane mimo ze nikogo nie było przed. Alkohole i jakiekolwiek napoje były rozcieńczane i w sumie trzebabylo się domyślać co to w ogóle jest. Jedynie woda była w porządku bo tego chyba tylko nie da się podrobić. Oczywiście po złożeniu reklamacji,biuro umyło ręce. Moim zdaniem i większości jest to najgorsze biuro. Nie polecam!!!

Sandra z rodzina

Leszek

Organizacja bardzo dobra. Niepotrzebne wpisy o konieczności przybycia na lotnisku do biura podroży. Organizacja rozwożenia do hoteli bardzo szybka. Rezydentki super. Dobre ceny wycieczek.

marek

Byłem z rodzinką w Albanii,hotel"Driloni",przejazd,pilot i organizacja-super!na miejscu-pokoik w hotelu-maleńki,jedzenie-śniadanie co dzień to samo-i zimne!obiady-na 9obiadów-dwa ciepłe i jadalne!!!rezydent-nie ma pojęcia o niczym-dobry jako przewodnik na wycieczce.Jedyny plus hotelu-czystość i obsługa. Dobry dla singli i bez wyżywienia.

Aleksandra

Gorąco polecam wyjazdy do Macedonii z tym biurem. Super organizacja, rezydentka, Pani Ela w pełni profesjonalna, przekazał nam mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących pobytu. Wszystko zgodnie z oferta