Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Zdecydowałam się na biuro Rego-Bis ze względu na stosunkowo niską cenę. Pozytywnie zdziwiłam się standardem usługi, ponieważ wszystko było dopięte na ostatni guzik! Pensjonat Mediteran w Igalo - czysty, widać ze wyremontowany, duże porcje posiłków, świetna lokalizacja. W Igalo jest mnóstwo restauracji i kawiarni, dużo plaż, piękna promenada, którą można przespacerować się aż do Herceg Novi. Obsługa mówiąca w języku polskim, pomoc rezydentów i możliwość wykupienia super wycieczek na miejscu. Szczególnie polecam rafting! Zakochałam się w Czarnogórze i w sierpniu 2021 wybieram się do Ulcinja. Oczywiście także z Rego-Bis!

Ewelina

Z Biurem Rego Bis wybrałam się na wczasy do Macedonii. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zwiedzić tego cudownego kraju, to koniecznie musi się wybrać. Nie ukrywam, że od dawna czyhałam na wakcje nad Jeziorem Ochrydzkim. Przeszukując strony internetowe natrafiłam na Rego Bis. Jestem niezwykle zadowolona z organizacji wyjazdu, wszystko przebiegło bez większych problemów. Standard hotelu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Przemiła obsługa, która mówi po angielsku. Zróżnicowane posiłki, codziennie soczyste owoce, wysokoprocentowe trunki ;). Hotel Laki rzeczywiście okazał się dla mnie i mojej rodziny "lucky" :) Zdecydowanie było warto odważyć się na nowe miejsce. Jezioro Ochrydzkie na żywo jest jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!!!

Sandra

W 2019 wybrałam Rego-Bis ze względu na stosunkowo niską cenę. Jakość, którą otrzymałam bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Spędzałam wakacje w Hotelu Drilon w Ksamilu. Smaczne jedzenie, świetna lokalizacja, piękna plaża, rodzinna atmosfera. Dobry stosunek jakości do ceny. Szczerze polecam wypoczynek organizowany przez Rego-Bis

Na rego-bis trafiłam przypadkiem ale nie żałuję że skorzystałam z ich oferty. Wybrałam wycieczkę do Macedonii i od samego poczatku wyjazd przebywał bez najmniejszych zarzutów a rezydenci służyli pomocą w każdym momencie. Na pewno jak będę wybierała się po raz kolejny na Bałkany to skorzystam z ich oferty

Wolny

Bardzo zły standard oferowanego hotelu który miał 4 * lecz nie powinien mieć więcej jak 2* dla pracowników biura to nic złego i nie widzą w tym problemu,a hotel zaniedbany pewnie od dłuższego czasu.Brak odpowiedzialności ze strony biura za zaistniałą sytuacje.NIE POLECAM tego biura!

nigdy z tym biurem.

Wiele niezgodności w ofercie ze stanem faktycznym a biuro REGO-BIS nie widzi w tym nic złego tłumacząc się że taki jest lokalny standard hotelu.brak jedzenia które bez obaw można by zjeść ponieważ wszędzie w restauracji był brud na niby czystych talerzach,sztućcach,stołach krzesłach nawet na stołach gdzie było wyłożone jedzenie.czesto brak napoi typu piwo,soki nie wiedzieć dlaczego,brak wody butelkowanej,jedzenie często zimne nawet świeżo po wyłożeniu.brudne pokoje z grzybem i odpadającą farbą na suficie.takie warunki według obsługi biura to nic strasznego i nie widzą w tym problemu.Stanowczo NIE POLECAMY tego biura.

Klientka

Wyjazd do Albanii - Ksamil , sierpień 2019. Podróż bez zarzutu, pobyt bardzo udany. Hotel skromny, ale czysty. Śniadania- codziennie to samo, obiadokolacje smaczne. Obsługa hotelu bardzo miła i uprzejma, ciężko pracują. Ogólnie- polecam gorąco zarówno biuro, jak i Albanię!!!

Mateusz

Na biuro trafiłem przypadkiem i nie żałuję. Nie mam zastrzeżeń. Mój pobyt w Macedonii był idealny. Pogoda dopisała, woda ciepła, animatorki i zabawa w hotelu ekstra! Świetnie dopasowany hotel do moich potrzeb.

Patrycja

Super! Naprawdę cieszę się że to właśnie REGO-BIS organizował mój wyjazd. Wszystko dopięte na ostatni guzik :) jestem ogromnie zadowolona, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Chcesz wypocząć w spokoju? Tylko REGO-BIS! Już mam wykupione wakacje na sierpień do Albanii i wiem,a nawet jestem pewna, że biuro zapewni mi rewelacyjny wypoczynek!!!

Anna K.

Rego bis to najlepsze biuro! byłam z nimi w Albanii na objazdówce końcem września, wszystko dopracowane w każdym momencie. Zwiedzony Berat, cudowny rejs, na samo wspomnienie już chce kolejnych wakacji! w tym roku może Macedonia lub znowu piękna Albania !