Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

Bardzo źle

Zostaliśmy oszukani na warunkach jakie miały być zagwarantowane w hotelu na stronie tego biura.Zmieniono Nam na inny za dopłatą na którą nie dano żadnego pokwitowania i jak piszą inni biuro niema sobie nic do zarzucenia i odpowiada pismem z kancelarii adwokackiej więc widać że takie mają podejście do klienta który jest niezadowolony pomimo jasno przedstawionych dowodów na warunki jakie tam panowały.Stracony urlop,szkoda nerwów.

Zawiedziony

Zgroza,jak piszą inni wiele niezgodności w opisie biura które nic sobie z tego nie robi na zgłoszone wraz z dokumentacją odpisuje pani z kancelarii adwokackiej i odrzuca zgłoszone nieprawidłowości czyli taką mają metodę działania.Nigdy więcej.

Artur

Dzień dobry, ogólnie UNIKAJ REGO BIS, to biuro które inwestuje w adwokata, który odrzuca jakąkolwiek formę rozwiązania problemu - niewywiązania się z umowy. Aktualnie sprawa zakończyła się u Miejskiego Rzecznika Praw Konsumentów, po wielu pertraktacjach. Dlatego kto wybrał się z tym biurem zostają pisma i sąd, dla nowych klientów rada: omijaj szerokim łukiem.

Rodzina

Najgorsze biuro. Unikaj tego biuro, bo pożałujesz Ty i Twoja rodzina. Byłem w Turcji z tym biurem.

Józef Wielki

Pobyt: Sierpień 2020

Polecam to Biuro w 100% Wyjazd bardzo udany, szybki przelot i transfer do Hotelu Laki, Bardzo ładna i spokojna okolica, piękna starówka w Centrum Ochrydy no i oczywiście Jezioro! Mega czyste i przeźroczyste. ogólnie Polecam Każdemu kto nie szuka przepychu, imprezowni tylko chce w ciszy odpocząć i podziwiać te piękne widoki Polecam :)

Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Kilka razy korzystaliśmy z oferty biura Rego-Bis i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Komfort przejazdu autokarem, opieka pilota i rezydenta na miejscu była o niebo lepsza niż w przypadku innych biur. Hotele też super-czysto, dobre jedzenie, sprawdzone miejsca. W tym roku mamy wykupione wczasy w Chorwacji w sierpniu.

Mariola

Wraz z mężem spędziłam udany wczasy w Albanii. Był to kolejny nasz wyjazd z Burem Podróży Rego-Bis. Kilka lat temu wraz z tym biurem wybraliśmy się do Bułgarii. Z obu wyjazdów jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel czysty, dobre jedzenie. Porównując cenę wyjazdu do standardu jesteśmy bardzo zadowoleni. Południe Albani nas urzekło i na pewno tam jeszcze wrócimy. :)

Jak dotąd wszystko dopięte zawsze na ostatni guzik. To był nasz trzeci wyjazd z biurem i czy to wycieczka czy pobyt na miejscu - zawsze wracaliśmy zadowoleni. Dziwią te negatywne bezpodstawne komentarze, w naszym przypadku nie mieliśmy na co narzekać - kontakt z biurem zawsze profesjonalny, dojazd wygodnym autokarem, fajni piloci i w jedną i w drugą stronę, hotel czysty i miła Pani rezydent - pozdrawiamy serdecznie Panią Saszkę, która zawsze służyła pomocą z uśmiechem na twarzy. Polecam wyjazdy z RegoBis, widzimy się już w sierpniu w Czarnogórze :)

Piotr z rodziną

Znam to biuro od lat. Pierwsze rodzinne wczasy w Bułgarii, byliśmy na dojeździe własnym w Chorwacji, 2 lata temu w Czarnogórze a w zeszłym roku w Macedonii. Biuro wywiązuje się pod każdym względem. Cena jest bardzo dobra, jakość usług adekwatna do jej wysokości a rezydenci zawsze - ZAWSZE- na miejscu zawsze do dyspozycji. Nie wiem skąd te dziwne złe opinie, bo mnie biuro nigdy nie zawiodło. W tym roku planowaliśmy Turcję - oby się to wysztko uspokoiło, bo na prawde liczyliśmy na kolejny udany wyjazd z Rego Bis.

Adam

To jakaś zupełnie dziwna dla nas opinia - jeździmy z Rego Bis od lat i zawsze wszystko jest na 5+. W zeszłym roku byliśmy z dziewczyną w Alanya w Turcji i było ekstra - hotel w centrum miasta, dwa kroki od plaży Kleopatry, w okolicy mnóstwo sklepów, co wieczór impreza do białego rana. Rezydentki przemiłe i bardzo profesjonalne - pozdrawiamy panią Benitę i Marcelinę. Były z nami w trakcie przejazdu z lotniska do hotelu, było spotkanie informacyjne, na którym podały WSZYSTKIE potrzebne informacje i potem były w hotelu jeszcze dwa razy w trakcie naszego tygodniowego pobytu - jak dla mnie to aż za dużo, bo czego chcieć od rezydenta w takim pięknym miejscu? Na wylocie też była z nami pani Marcelina, busik przyjechał o czasie, odprawiliśmy się pod jej okiem, Rego Bis jak zwykle staneło na wysokości zadania - nie mam nic do zarzucenia i jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.