Opinie o biurze Rego-Bis

Rego-Bis

JUSTYNA

Pobyt: Wrzesień 2020

BEZNADZIEJNE BIURO BRAK KONTAKTU MIMO,ŻE WYCIECZKA BYŁA ZAKUPIONA PRZEZ WAKACJE.PL A ORGANIZATOREM MIAŁO BYĆ REGO-BIS . WIEC WYCIECZKA MIAŁA SIĘ ODBYĆ PIERWSZEGO WRZEŚNIA DO ALBANII Z WIADOMYCH PRZYCZYN NIE ODBYŁA SIĘ FIRMA MA NAPISANE,ŻE ZWROT VOUCHERA TO 110% MY WPŁACILIŚMY PRAWIE 6 TYŚ A ONI NAM ODDALI NIE CAŁE DWA GDZIE TE 110%? MAM W NOSIE TE 110% CHCE ODZYSKAĆ TYLKO TYLE ILE ZOSTAŁO WPŁACONE . OD MIESIĄCA BRAK ODPOWIEDZI KONTAKTOWALIŚMY SIĘ Z WAKACJE.PL TŁUMACZĄ ,ŻE REGO BIS JESZCZE NIE ZAKSIĘGOWAŁO PIENIĘDZY KTÓRE WYSŁALIŚMY 2 MIESIĄCE TEMU DNO I WODOROSTY

Michaela

Pobyt: Sierpień 2020

Świetne biuro organizuje wakacje na najwyższym poziomie Od wyjścia z domu aż do powrotu wszystko działo się zgodnie z planem, opis oferty zgodny z prawdą w 100 procentach Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ofert tego biura

Elżbieta i Mirek

Pobyt: Sierpień 2020

Wahaliśmy się przed wyjazdem, ale w końcu podjęliśmy ryzyko wyjazdu do Czarnogóry. Nie żałujemy! Zdecydowanie lepszym wyborem podczas lata 2020 jest Adriatyk niż zatłoczony Bałtyk! Byliśmy w apartamentach Luka. Oferta bez wyżywienia, co niektórym może przeszkadzać, ale dla nas nie było żadnym problemem. Obiekt czysty. Przyjemny, pomocny gospodarz. Piękny ogród i fajny basen. Do tego siłownia. Ładna spokojna okolica. Polecam wyjazd na rafting i mini montenegro! I ogólnie polecam Czarnogórę z Rego Bis!

Agata

Pobyt: Sierpień 2020

Tegoroczne wakacje w Villi Margot w Czarnogórze uważam za niezwykle udane! Cudowna okolica, dość puste plaże (nie wiem jak to wygląda normalnie, ale w sezonie 2020 dużo miejsca i prawie wszędzie bezpłatne leżaki), smaczne domowe jedzenie, fajny basen i regularne dyżury rezydenta. Jak za tą cenę - polecam! Super stosunek jakości do ceny. Czarnogóra to miejsce do którego jeszcze na pewno wrócimy całą rodziną!

Lolinki

Przed wyjazdem na szybko przeczytaliśmy co piszą inni na temat biura.Jedne z ostatnich komentarzy same pozytywy więc pojechaliśmy do Turcji i przeżyliśmy tam szok że wysłali Nas do chlewu który miał 4* przez 2 dni chodziliśmy głodni bo strach było tam coś zjeść albo było zimne lub podśmiardywalo obrzydlistwo.Inni Polacy którzy przybyli wcześniejszym transferem i byli tam już kilka dni potwierdzili że tak jest codziennie.Ogólny stan hotelu to katastrofa po powrocie zwróciliśmy uwagę na warunki jakie tam panowały i były niezgodne z ofertą lecz biuro nie widziało w tym nic złego odrzucając wszelkie roszczenia w mało elegancki sposób.Dopiero po powrocie czytając więcej komentarzy zobaczyliśmy że to przytrafiło się większej ilości osób w innych miejscach więc zrozumieliśmy Nasz błąd i sposób w jaki działa to biuro.Po kilku dniach przeniesiono Nas jak i kilka osób do innego hotelu (mieliśmy 30 minut na opuszczenie) pobrano od Nas za to dodatkową opłatę bez żadnego pokwitowania.My już nie skorzystamy z ofert tego biura i przestrzegamy innych żeby nie zmarnowali sobie czasu i pieniędzy.

My

Ocena to 1.0 bo mniej nie można dać. Wysłali nas do hotelu w Turcji który miał 4* w Polsce 2* są dużo lepsze.

Mirek

Pobyt: Lipiec 2020

Generalnie OK, realia dokładnie jak w ofercie, To już mój drugi wyjazd z Rego-Bis i na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Jeszcze jeden fakt który mnie do tego zachęca to realność oferty internetowej, bo często się zdarza że ceny podane w internecie niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. W Rego-Bisie coś takiego nie ma miejsca, wszystko jest OK. Dziękuję za niezapomniane wakacje we wspaniałym hotelu w Albanii!

Grzesiek

Pobyt: Lipiec 2020

Przemiła i fachowa obsługa w oddziale biura w Katowicach. Rzetelne i prawdziwe informacje dotyczące hoteli i całego pobytu. Super opieka rezydentów.

Darek

Pobyt: Lipiec 2020

Wróciłem z wycieczki w Albanii. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Było extra. Program wycieczki bez zastrzeżeń nowoczesny Autokar Sinbada. W hotelach czyściutko, uśmiech. Pyszne jedzenie. Rezydent super. Pan Maciej. Jego wiedza, elokwencja, uśmiech na twarzy.Potrafił mówić o Albanii z taką pasją i znajomością rzeczy jakby to był Jego cały świat.Był uczynny, pomocny. Życzył bym sobie takich rezydentów na wszystkich wycieczkach. Wielkie brawa.

Gabrycha

Pobyt: Lipiec 2020

Polecam to Biuro każdemu kto szuka wypoczynku na Bałkanach ja w tym Roku byłam w Czarnogórze i jestem bardzo zadowolona. Opieka i realizacja 11/10