4,5 / 10

Opinie o biurze Szarpie Travel

Szarpie Travel

Ocena na podstawie 6 opinii

Szczegółowe oceny
 • 3,7
  Ocena
  Organizatora

 • 4,8
  Ocena
  rezydentów

 • 4,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 4,3
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 • 2,5 / 10

  Matka

  Pobyt: Sierpień 2019

  Nie polecam syn pojechał na obóz w pokojach wilgoć do dzisiaj wszyscy kaszlą jedzenie też są zastrzeżenia Hotel DANA PALACE, Golden Sands, Varna 9007, Bulgaria

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Ewa

  Pobyt: Lipiec 2018

  Moje dziecko 2018 bylo w Kolobrzegu na koloni z tego biura,tragedia,porazka,najgorsi opiekunowie .Nie polecam,raj dla dzieci starszych bo swoboda ,dla malych tragedia.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  anonim656

  Pobyt: Lipiec 2017

  Bardzo dobre biuro podróży. Opinie to chyba od konkurencji bo moja córka była 2 razy i bardzo zadowolona. Raz była w Polsce i raz w Hiszpanii. Dużo atrakcji a dobra cena. Opiekunowie mili i opiekuńczy a hotele zadbane. Polecam

  Opinia dodana:
 • 3,0 / 10

  rodzic

  Pobyt: Sierpień 2015

  koszmarne jedzenie, brak atrakcji i przede wszystkim brak nadzoru nad uczestnikami kolonii - czternastolatki pod wpływem alkoholu wychodzące z ośrodka po 22 BEZ nadzoru dorosłych!!!

  Opinia dodana:
 • 5,0 / 10

  Piotr

  Pobyt: Sierpień 2015

  Pobyt w Albanii w dniach 9.08-21.08.2015r. Podróż z właścicielem biura w roli pilota. Zachowanie pilota poniżej wszelkiej krytyki. Nie będę wchodził w szczegóły powiem tylko, że w drodze powrotnej został nam "zafundowany" 3-godzinny postój na granicy węgierskiej ponieważ pilot z kierowcami przewozili zbyt dużą ilość alkoholu. Zero samokrytyki ze strony pilota i właściciela biura w jednej osobie. Rzeczywistość na miejscu w hotelu Grand daleko odbiegająca od oferty. Kłopoty z otrzymaniem ręczników, brak suszarek sprzątanie raz w czasie pobytu, walka o leżaki na plaży, które były w połowie uszkodzone. Śniadania w czasie pobytu codziennie takie same: kawałek sera, jajka, dżem, i trzy razy opiekane parówki. Podobno raz nam podano wędlinę ale nikt jej nie widział na oczy. Dodam tylko, że już w drodze powrotnej została napisana zbiorowa skarga do biura i Krajowej Izby Turystyki. Najbardziej żenujące jest to, że pilot i właściciel biura w jednej osobie na prośby wyjaśnienia pewnych spraw reagował odwracając się i odchodząc od uczestników wyjazdu. W autobusie zacytował słowa pewnego pisarza; "psom wolno szczekać na Boga" to chyba najlepiej obrazuje jaki stosunek miał do ludzi, którzy zapłacili za wypoczynek organizowany przez Skarpa Travel.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  rodzic

  Pobyt: Sierpień 2015

  Koszmarne jedzenie, zero atrakcji i brak nadzoru ze strony kierownictwa kolonii.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią