Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Grzegorz

Pobyt: Październik 2020

Omijajcie biuro podróży szerokim łukiem! Nigdy więcej wyjazdu z tym biurem! W dzień przyjazdu podczas transferu z lotniska kierowca pięciokrotnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle a na koniec jechał około 900 metrów pod prąd bo nie chciało mu się jechać kilka kilometrów więcej. Na moją skargę biuro nie zrobiło nic. Jak chcecie zginąć lub ucierpieć w wypadku to trzeba wykupić wycieczkę w Coral Travel. W życiu nie spotkałem się z taką postawą i zachowaniem biura. Mają gdzieś życie i zdrowie ludzi którzy wydają u nich kasę. Najważniejsza dla Coral Travel jest mamona i tyle. Nie wspomnę o braku wystarczającej liczby setapu plażowego dla gości hotelowych na plaży oraz wprowadzaniu w błąd kupujących ofertę, że bar na plaży jest darmowy w cenie al inclusiv.

Grzegorz

Magdalena

Pobyt: Wrzesień 2020

Hotel Titanic w Turcji wyjątkowy. Doskonała obsługa gości, najwyższy standard, trudno o lepszy. Wyjazd w ostatnim tygodniu października okazał się bardzo udany. Rezydent Adam miły i pomocny. Mogłam na niego liczyć w dwóch kryzysowych sytuacjach kiedy zgubiliśmy ubrania oraz kiedy czekaliśmy na przyjazd busa. Wycieczki atrakcyjne. Połączenie bagów i raftingu bardzo fajne, nawet nie spodziewaliśmy się, że będziemy się tak dobrze bawić. Pammukale również fajne, niepotrzebna wizyta w fabryce skór (ktoś się chyba pomylił w łączeniu tych wycieczek ;) ) Jeśli chodzi o organizatora, to odejmuję za brak kontaktu przez wyjazdem przy jednoczesnej zmianie parametrów wycieczki oraz za organizację transferów. Zapłaciliśmy za tydzień tymczasem do hotelu przyjechaliśmy w sobotę po południu a w kolejną sobotę musieliśmy wstać na transfer o 2:30. Wątpliwym jest czy lot czarterowy naprawdę trzeba robić w takich godzinach, ale nie to jest największym problemem. Na samym lotnisku byliśmy dużo za wcześnie i można by spokojnie zrobić transfer później. Było jednak zapłacone jak za dobę a musieliśmy wstać w środku nocy. To nie było konieczne.

Przemek

Pobyt: Wrzesień 2020

Dwutygodniowy pobyt w Tunezji od 13.09.2020. 1.Na samym początku po wylądowaniu dowiedzieliśmy się ze nasz hotel jest zamknięty i zostaniemy przeniesieni do innego hotelu o trochę lepszym standardzie.Oczywiscie nie zostaliśmy o tym poinformowani przed wyjazdem,lecz dopiero na miejscu.Gdyby informacja została przekazana przed wylotem zapewne odwołali byśmy wyjazd. 2.Jak się okazało nasz nowy hotel zamiast w Sousse znajduje się w Hammamet czyli ponad 100 kilometrów dalej.Wiec zamiast 10 min. od lotniska jechaliśmy ponad 2,5 godziny(bo trzeba było porozwozic innych gości).Bez wody bez jedzenia,dodatkowo żona źle się czuła jadąc autostradą na której co chwilę jakiś wypadek oglądaliśmy. 3.Zamiast hotelu z aquaparkiem,zwykly ale przyzwoity hotel. 4.I TERAZ HIT.pANI rezydentka o której widzę że już parę osób ma podobne zdanie.pANI AGNIESZKA H. Najgorsza najbardziej opryskliwa i niemiła osoba jaka może być rezydentem,rozkrzyczana i całkowicie bezkarna.Jak można kogoś takiego zatrudniać,ta pANI to kwintesencja słowa porażka. Nastawiona na sprzedanie wyvieczek fakultatywnych i tyle ja widziano.Zadnej informacji o dacie odlotu,rownie dobrze mogliśmy w tej Tunezji zostać i nikt by nie zauważył.Dramat organizacyjny. Sytuację uratowali trochę przesympatyczni animatorzy hotelu Phenicia. Nigdy więcej z tym biurem a jak kiedyś te "wredna babę "spotkam to nawet nie splune w jej strone. P.s.Mamy zamiar składać reklama je ale jak czytam w innych postach,marne szanse

Aneta

Pobyt: Wrzesień 2020

Myślę, że to jedno z lepszych biur! Szczególnie na wyjazdy do Turcji ma bardzo kuszącą ofertę!

Aneta

Pobyt: Sierpień 2020

Oferta bardzo różniła się od tej przedstawionej przej turoperatora, np. miało być all inclusive ultra- było all inclusive ( bez ultra) mało tego bardzo okrojone ( do śniadania tylko kawa , bez napoji) . Przy covid hotel miał mieć 50% obłożenia a miał 100% . Brak dezynfekcji hotelu. Mogłabym pisać i pisać... Najgorsze jest to że pomimo złożonej reklamacji biuro podróży odmówiło reklamacji. Nie polecam!!!

Katarzyna Janaszak

Pobyt: Wrzesień 2020

Nie polecam dwa razy odwoływali mi lot byłam skłonna nawet zmienić miasto wylotu ale doliczono mi 1400 zł do pierwotnej ceny. Przy takim stosunku do klienta będę omijać szerokim łukiem.

ilona

Pobyt: Wrzesień 2020

polecam , super biuro , bardzo dobra organizacja i opieka rezydenta , wszystko sprawnie ,

Grzegorz Kisielewski

Pobyt: Wrzesień 2020

Nie polecam tego biura podróży oferta wykupiona 10,09,2020 do Tunezji hotel Marhaba Royal Salem nie zgodny z opisem w/w Hotel w remoncie byśmy w zastępczym obsługa nie miła zwłaszcza w recepcji brak w hotelu informacji organizacyjnych i brak informacji o rezydencie nie polecam tego biura koszmar .

Pobyt: Maj 2020

Nie polecam tego biura podróży. Ze względów na Covid19 zrezygnowalismy z wyjazdu. Po 4 miesiącach dostaliśmy zwrot 24 zł. Porażka. Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!