6,0 / 10

Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Ocena na podstawie 1836 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,6
  Ocena
  Organizatora

 • 5,5
  Ocena
  rezydentów

 • 6,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,1
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Ryszard

  Pobyt: Sierpień 2019

  Jednym słowem ŻENADA!!! Nie polecam. Po przyjeździe do hotelu około godz. 00.30 okazało się, że nie ma dla Nas pokoju family room. Pracownicy recepcji zabrali paszporty i wzięli Nas na "przeczekanie". Gdy po 2 godzinach i ofercie pokoju w innym hotelu nie osiągnęli zamierzonego celu w końcu dali Nam pokój. Numer pokoju nie był zapisany na tablicach informacyjnych o pokojach, więc po kolejnych 30 minutach poszukiwań okazało się, że pokój jest w .., PIWNICY!!!, gdzie w jednym z pokoi na wysokości 190 cm były "okna" o wymiarach 20 cm na 100 cm. W pokoju nie było balkonu, a w ofercie pesudo biuro oferowało pokoje z balkonem. Reklamacja została odrzucona, gdyż jak wynika z treści pisma Coral Travel "kwaterowanie leży wyłącznie w gestii hotelu i uwarunkowanie jest ilością wolnych pokoi". Gdy kogokolwiek ze ZŁODZIEJSKIEJ pseudo firmy Coral travel dostanie "szałas" na terenie hotelu to też będzie w porządku!!! W tym przypadku, co jest oczywiste, nie było dla Nas pokoju. Jedyną rzeczą, które robi to biuro to zdziera z Nas pełną kwotę finansów, a po podpisaniu umowy zapomina o kliencie. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Przesłane zdjęcia nie zostały brane pod uwaga, a najważniejszym dowodem były kłamliwe wyjaśnienia hotelu. Czy w tym "chorym" kraju OSZUŚCI z Coraltravel mogą Nas okradać, nie ponosząc żadnej kary. NIGDY więcej nie wybiorę tego pseudo biura, DNO!!! PS. Dla zainteresowanych: posiadam zdjęcia i filmy.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Ryszard

  Pobyt: Sierpień 2018

  Nie polecam. Pseudo firma Coraltravel powinna być zamknięta i nie mieć możliwości dalszego oszukiwania klientów. W hotelu nie było dla Nas pokoju, więc po przyjeździe o godz. 00.30 zostaliśmy poddani 2-godzinnemu "zmiękczeniu". Gdy nie zgodziliśmy się na inny hotel to otrzymaliśmy pokój w ... PIWNICY!!! Dosłownie, gdzie w jednym z pokoi okna były o wymiarach 20 cm na 100 cm oraz brak balkonu pomimo, że w ofercie balkon był. Numer pokoju nie widniał na tablicach informacyjnych więc zanim go znaleźliśmy w piwnicy minęła kolejna godzina. Po rozpatrzeniu reklamacji psueudobiuro oczywiście oddaliło reklamację tłumacząc "kwaterowanie leży wyłącznie w gestii hotelu i uwarunkowane jest ilością wolnych pokoi". To gdybym otrzymał pokoje w szałasie na terenie hotelu też byłoby wszystko OK??? Bezczelność i żenada. Coraltravel po podpisaniu umowy zapomina o kliencie i uważa, że jest zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności za zorganizowaną imprezę. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Czy w tym "chorym" kraju Ktoś w końcu zainteresuje się takimi "wybrykami" jakim jest pseudo Coraltravel. NIGDY WIĘCEJ I NIE POLECAM INNYM!!! PS. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia i filmy jakie posiadam.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Jacek Lachendro

  Pobyt: Październik 2019

  Nie polecam. Biuro uważa, że po podpisaniu umowy jest zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności za zorganizowaną imprezę. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Jeżeli tak, to następnym razem umowę podpiszę z hotelem, a za takiego pośrednika serdecznie dziękuję. Więcej nie będę korzystał z ich usług, a Ty sam zdecyduj czy warto.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agnieszka

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Największy plus za Polskiego Rezydenta, oraz za przewodnika i osobę odbierająca z lotniska mówiącą w języku Polskim , pomocną i z poczuciem humoru :)

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Stanisław

  Pobyt: Luty 2020

  Poleciałem z nimi już drugi raz i muszę przyznać, że wszystko bez zarzutu. Pełna profeska!

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  Robert ZIUŁKOWSKI

  Pobyt: Listopad 2019

  Masakra samolot opóźniony o 4.5h wylot zamiast o 7 rano to został przyspieszony na 2 rano ale coral travel nie widzi w niczym swojej winy i oczywiście odszkodowania za opóźniony lot brak więc czytajcie co w umowie bo następny gość może spędzić wczasy pod namiotem a nie w hotelu :)) pozdrawiam Robert

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  agata pastuszko

  Pobyt: Czerwiec 2019

  rozpacz,od pół roku walczę o 700zl ,dopłaciłam do wycieczki 700zl za widok na morze ,oczywiscie takiego pokoju nie dostałam !!!! żenada,poinformowałam juz rzecznika ,teraz idę do prawnika.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Paula

  Pobyt: Maj 2019

  wszystko bez zarzutu, rezydenci mili i pomocni, trasnport idealny

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Małgorzata

  Pobyt: Grudzień 2019

  Brak podstawowych standardów. W Egipcie pokoje hotelowe (mieliśmy dwa) brudne. Kurz zalega na wszystkim, firany, zasłony nie prane najprawdopodobniej od chwili powstania hotelu, okna brudne. Łazienka tragiczna, z kranu i toalety leci brązowa woda, blat umywalkowy z żółtymi nalotami, pod drzwiami resztki złuszczonej farby.. Pod prysznicem kolejna niespodzianka w postaci niedomykającej się kabiny oraz bardzo niskiego ciśnienia wody uniemożliwiającego kąpiel. Trzeba wspomnieć o wodzie , która leciała na przemian lodowata lub wrząca. Telewizor zakrywający 2/3 lustra, bez możliwości przestawienia. Oraz wiele innych rzeczy, które opisaliśmy w reklamacji. Organizator pomimo dołączonych zdjęć zaklina rzeczywistość , Powołując się na umowę i kolejne klauzule stwierdza, że kierujemy się subiektywnymi odczuciami. Ręce opadają, przyzwoitość umiera. Nie polecamy a wręcz odradzamy korzystania z Coral Travel.

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Maciej

  Pobyt: Luty 2020

  Transfer z lotniska szybko sprawnie, jedynie co mi się nie podoba w organizacji biura Coral Travel to to, że wyjazd z hotelu na lotnisko jest dużo za wcześnie, żeby jeszcze się zatrzymać po drodze w sklepach.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 184
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią