Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Sprawdź oferty biura podróży Coral Travel / Wezyr
  • Grecja Bed&Breakfast
  • Turcja Ultra All Inclusive
  • Egipt All Inclusive

Największy plus za Polskiego Rezydenta, oraz za przewodnika i osobę odbierająca z lotniska mówiącą w języku Polskim , pomocną i z poczuciem humoru :)

Stanisław

Pobyt: Luty 2020

Poleciałem z nimi już drugi raz i muszę przyznać, że wszystko bez zarzutu. Pełna profeska!

Robert ZIUŁKOWSKI

Pobyt: Listopad 2019

Masakra samolot opóźniony o 4.5h wylot zamiast o 7 rano to został przyspieszony na 2 rano ale coral travel nie widzi w niczym swojej winy i oczywiście odszkodowania za opóźniony lot brak więc czytajcie co w umowie bo następny gość może spędzić wczasy pod namiotem a nie w hotelu :)) pozdrawiam Robert

agata pastuszko

rozpacz,od pół roku walczę o 700zl ,dopłaciłam do wycieczki 700zl za widok na morze ,oczywiscie takiego pokoju nie dostałam !!!! żenada,poinformowałam juz rzecznika ,teraz idę do prawnika.

Paula

wszystko bez zarzutu, rezydenci mili i pomocni, trasnport idealny

Pobyt: Grudzień 2019

Brak podstawowych standardów. W Egipcie pokoje hotelowe (mieliśmy dwa) brudne. Kurz zalega na wszystkim, firany, zasłony nie prane najprawdopodobniej od chwili powstania hotelu, okna brudne. Łazienka tragiczna, z kranu i toalety leci brązowa woda, blat umywalkowy z żółtymi nalotami, pod drzwiami resztki złuszczonej farby.. Pod prysznicem kolejna niespodzianka w postaci niedomykającej się kabiny oraz bardzo niskiego ciśnienia wody uniemożliwiającego kąpiel. Trzeba wspomnieć o wodzie , która leciała na przemian lodowata lub wrząca. Telewizor zakrywający 2/3 lustra, bez możliwości przestawienia. Oraz wiele innych rzeczy, które opisaliśmy w reklamacji. Organizator pomimo dołączonych zdjęć zaklina rzeczywistość , Powołując się na umowę i kolejne klauzule stwierdza, że kierujemy się subiektywnymi odczuciami. Ręce opadają, przyzwoitość umiera. Nie polecamy a wręcz odradzamy korzystania z Coral Travel.

Maciej

Pobyt: Luty 2020

Transfer z lotniska szybko sprawnie, jedynie co mi się nie podoba w organizacji biura Coral Travel to to, że wyjazd z hotelu na lotnisko jest dużo za wcześnie, żeby jeszcze się zatrzymać po drodze w sklepach.

Krystian

Pobyt: Luty 2020

Witam . Niestety mimo kilku przebytych wyjazdów z biurem Coral muszę powiedzieć że pora na zmianę biura . Hotel polecany straszna padaczka . Na miejscu nagle brak pokoju lub dostępny ale za dopłatą . Jedzenie dramat . Chyba biorąc hotel z 3 lub cztery gwiazdki mieli lepiej niż my w 5* . Wycieczki fakultatywne jeszcze gorzej . Zero organizacji . Kierowcy oraz rezydent brak kultury oraz.

roman

Porażka, Bylismy w grecji w 2019r. w hotelu Dodeca Resort. Pokoje w hotelu obskurne, zniszczone, a przede wszystkim śmierdzące. Prowadzą turystów do pokoju, a tam totalny bałagan po innych turystach. Nasz pokój dodatkowo miał usterkę hydrauliczną. Zalewało nam pokój przez 2 dni. Czekaliśmy na drugi pokój cały dzień na spakowanych walizkach. Obsługa hotelowa obojętna i leniwa. nie obchodziło ich nawet że mamy małe dziecko. Moznaby było dużo pisać, ale szkoda słów. Hotel nawet nie reagował na rezydenta. Biuro Coral Trawel odrzucił w całości naszą reklamację, twierdząc że wszystko z ich strony jest w porządku i nic sie nie stało. odradzam to biuro. omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

Kobieta

Pobyt: Luty 2020

Najgorsza z możliwych dokumenty do wyjazdu wysyłają 20 godzin do wylotu...