Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Tomek

Byliśmy z żoną w Hurghadzie 2019,10z10-17 profesjonalny rezydent od samego lotniska do hotelu pełna opieka i wytlumaczenie pewnych zasad, powód też sprawny i profesjonalny jesteśmy. Z biura coral bardzo zadowoleni, napewno następnym razem też tylko coral travel

Beata i Arek

Nie mamy z Mezem zastrzeżeń. Wszystko przebiegło zgodnie z planem Słabo oceniamy rezydenta którego widzieliśmy tylko w czasie spotkania organizacyjne po to tylko chyba żeby sprzedać wycieczki Nie zastąpiona była Pani Joanna która pracowała na recepcji hotelu Serenty Makady Beach

Mateusz

Egipscy rezydenci Coral Travel w żywe oczy okłamują całe grupy klientów z Polski. Przy transferze na lot powrotny zamiast wieźć ludzi prosto na lotnisko autokary najpierw zawijają do sklepu. Rezydent informuje klientów, że po zamachach bombowych ze względów bezpieczeństwa zakupów nie można zrobić na lotnisku, zwłaszcza nie można tam kupić napojów i można je kupić wyłącznie w sklepie gdzie jest teraz postój, bo on jest bezpieczny. Jest to kłamstwo w żywe oczy. Niektórzy ludzie wierzą w te brednie i kupują. Następnie na lotnisku jest niespodzianka, bo oczywiście żadnych płynów wnieść nie można. Nie współpracują z żadnym "bezpiecznym" sklepem. Na lotnisku można normalnie kupić napoje w sklepach. Te wyrzucone do kosza prawdopodobnie wracają z powrotem do tego sklepu. Ja rozumiem, że bieda i zarabiać trzeba, ale to już przekracza granice przyzwoitości.

Martyna

Jak zapłacisz to juz nic Ci sie nie należy od biura. Nie polecam. Nie wygrasz z nimi

Martyna Zwiazek

W hotelu zostaliśmy zakwaterowani w jednym pokoju w czwórkę, a mieliśmy wykupione dwa osobne pokoje. Reklamacja nieuznana mimo ze od roku wysyłamy pisma. Czas odpuścić. Na wszystko maja zapis w umowach. Jedyna opcja to sąd. Nie polecam

Bogdan

Unikac jak zarazy. Pierwszy I ostatni raz z Coral Travel. Arogancja biura I rezydentow.

Jan

bardzo dobrze zorganizowany wyjazd, pobyt , powrót. Realizacja zadań bez opoznień.

Przemek

Nikomu nie polecam. Generalnie biuro nie ponosi odpowiedzialności za nic. Reklamowaliśmy wyjazd i pomimo przesłania dokumentacji zdjęciowej potwierdzającej niezgodność standardu pokoju i złych warunków dostaliśmy odmowę reklamacji z informacją, że hotel nie potwierdza zarzutów. Najbardziej dziadowskie biuro podróży. Nikomu nie polecam.

Aleksandra

Biuro dobrze zorganizowane. W miarę szeroką ofertą hoteli, chociaż przydałoby się więcej o wysokim standardzie. Szkoda, że w dniu wyjazdu urlopowicze lecący z różnych lotnisk, których wyloty są w odstępach conajmniej godzinnych są zabieranie o tej samej porze. Jeśli jest to godzina wczesnoporanna to mogłoby to być inaczej zorganizowane.

Ewa Franciszka

Super biuro podróży jechałam z tym biurem kilka razy, nie zawiodłam się