Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Sprawdź oferty biura podróży Coral Travel / Wezyr
  • Egipt All Inclusive

Pobyt: Grudzień 2019

Brak podstawowych standardów. W Egipcie pokoje hotelowe (mieliśmy dwa) brudne. Kurz zalega na wszystkim, firany, zasłony nie prane najprawdopodobniej od chwili powstania hotelu, okna brudne. Łazienka tragiczna, z kranu i toalety leci brązowa woda, blat umywalkowy z żółtymi nalotami, pod drzwiami resztki złuszczonej farby.. Pod prysznicem kolejna niespodzianka w postaci niedomykającej się kabiny oraz bardzo niskiego ciśnienia wody uniemożliwiającego kąpiel. Trzeba wspomnieć o wodzie , która leciała na przemian lodowata lub wrząca. Telewizor zakrywający 2/3 lustra, bez możliwości przestawienia. Oraz wiele innych rzeczy, które opisaliśmy w reklamacji. Organizator pomimo dołączonych zdjęć zaklina rzeczywistość , Powołując się na umowę i kolejne klauzule stwierdza, że kierujemy się subiektywnymi odczuciami. Ręce opadają, przyzwoitość umiera. Nie polecamy a wręcz odradzamy korzystania z Coral Travel.

Maciej

Pobyt: Luty 2020

Transfer z lotniska szybko sprawnie, jedynie co mi się nie podoba w organizacji biura Coral Travel to to, że wyjazd z hotelu na lotnisko jest dużo za wcześnie, żeby jeszcze się zatrzymać po drodze w sklepach.

Krystian

Pobyt: Luty 2020

Witam . Niestety mimo kilku przebytych wyjazdów z biurem Coral muszę powiedzieć że pora na zmianę biura . Hotel polecany straszna padaczka . Na miejscu nagle brak pokoju lub dostępny ale za dopłatą . Jedzenie dramat . Chyba biorąc hotel z 3 lub cztery gwiazdki mieli lepiej niż my w 5* . Wycieczki fakultatywne jeszcze gorzej . Zero organizacji . Kierowcy oraz rezydent brak kultury oraz.

roman

Porażka, Bylismy w grecji w 2019r. w hotelu Dodeca Resort. Pokoje w hotelu obskurne, zniszczone, a przede wszystkim śmierdzące. Prowadzą turystów do pokoju, a tam totalny bałagan po innych turystach. Nasz pokój dodatkowo miał usterkę hydrauliczną. Zalewało nam pokój przez 2 dni. Czekaliśmy na drugi pokój cały dzień na spakowanych walizkach. Obsługa hotelowa obojętna i leniwa. nie obchodziło ich nawet że mamy małe dziecko. Moznaby było dużo pisać, ale szkoda słów. Hotel nawet nie reagował na rezydenta. Biuro Coral Trawel odrzucił w całości naszą reklamację, twierdząc że wszystko z ich strony jest w porządku i nic sie nie stało. odradzam to biuro. omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

Ewelina

Pobyt: Styczeń 2020

Biuro jest konkretne i nie ma problemu z rezydentem nie tak jak z ITAKĄ

Pobyt: Styczeń 2020

Hotel Dreams Beach w Sharm El Sheikh - SERDECZNIE NIE POLECAM. Zepsuty prysznic , brak odpływu w umywalce, nie posprzątany pokój. Nawet za te 2300 zł za osobę to nie warto. Zdjęcia oferty nie pokrywają się z tym, co jest na miejscu. Porażka i zepsuty urlop. Szkoda pieniędzy. Cudownie zachwalana rafa niedostępna dla osób nie umiejących pływać.

Emi

Byłam na Korfu hotelu Oasis , z opcją HB, to były nasze pierwsze wakacje,. Trafiliśmy wycieczkę za 2300 za wszystkich (2+dziecko) więc nie spodziewałam się rarytasów. Po przylocie na Korfu pani rezydent sprawdzała z kartką czy wszyscy są. uważam że to normalne też czekaliśmy ok.godziny . Pózniej z trwogą wyglądałam gdzie nas ulokują, wiedziałam że może być różnie, ale hotel mimo 3 gwiazdek okazał się super. Pani Rezydent pojawiała się rzadko ale nam to nie przeszkadzało, oczywiście byli tacy co byle czym by dzwonili do niej a potem skarżyli że jest nieuchwytna. Hotel miał złe opinie okazał się bardzo fajny z prywatną plażą, bezpłatnymi leżakami i wifi. Widok z balkonu bajeczny. Polecam Coral Travel jak na pierwszy raz było świetnie. A do TYCH co nie lubią zapachu zalatującego szamba to cała Grecja prawie tak ma, więc proszę wybierać inne kraje. Pozdrawiam

Aleksandra

Pobyt: Listopad 2019

Coral Travel nie wywiązał się z obowiązku opieki rezydenta podczas pobytu. Rezydent nie poczekał na nas na lotnisku i po prostu odjechał z resztą grupy podczas gdy my odbieraliśmy bagaż. Mało tego, nawet nie zorientował się, że kogoś brakuje i że może coś się stał. Po prostu odjechał. Musieliśmy na własny koszt dzwonić do ich biura, żeby ktokolwiek się skontaktował z rezydentem. Po 20 minutach uzyskaliśmy informację, że rezydent odjechał, bo uwaga "nie mogli dłużej czekać", i że mamy podejść do stanowiska autobusowego i tam razem z kolejną grupą turystów zostaniemy zabrani do naszego hotelu. Czekanie na kolejną grupę zajęło półtorej godziny!! Przy czym żaden inny polski rezydent po nas nie przyjechał. Zostaliśmy przetransportowani razem z wycieczką z Rosji. Od momentu przylotu do dotarcia do hotelu minęło dużo czasu. Nie była to należyta opieka rezydenta na miejscu, jakiej się oczekuje kupując wycieczkę. Sami osądźcie co myśleć o tym biurze podroży.

ZmarnowaliMiurlop

Pobyt: Listopad 2019

Biuro SKANDALICZNE!!!!! Organizator nie informuje o zasadach przekroczenia granicy.Miałam paszport ważny 5 miesięcy a powinien być 6. Nie informuje jaka mają miec ważnośc paszporty w momencie wylotu do krajów Arabskich.Gdzie rodzina wyjeżdzała z TUI i oitrzmali informacje mailowo i sms 2 tyg przed wylotem. Miałabym czas wyrobić paszport tymczasowy. Zero pomocy, domagam się calkowitych zwrotów kosztów a jak nie oddadza to podam ich do sądu. Zmarnowane wakacje. SKANDAL! Odradzam wakacje z nimi!

Elzbieta

Pobyt: Grudzień 2019