Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Pobyt: Wrzesień 2020

To biuro wyludza pieniądze od ludzi , chce byśmy zapłacili za egipt 2 rate do 3go sierpnia a loty do Egiptu odwołane do 8 sierpnia nie dając gwarancji czy wycieczka się odbędzie do tego jak nie wpłacimy to stracimy zaliczki , jest nas grupa 10 osobowa każdy straci oni się odkuja a jak im zapłacimy resztę będę mieli na oddanie 194dni to jest wyłudzenie na pół roku przynajmniej ludzie trzeba się za to wziąść gdzie prawa klienta odradzam to biuro to złodzieje

Rodzina 2+2

Pobyt: Lipiec 2020

Właśnie znalazłam karalucha w pokoju. Jestem na wakacjach w hotelu Star Beach w Hersonisos na Krecie. Rezydentka nic nie pomogła, na recepcji twierdzą, że nie mają pokoju dziś na wymianę. Zresztą co mi po wymianie, jak pewnie są wszędzie. Skoro jeden był u nas w pokoju, nie zdziwiłabym się gdyby było ich więcej. Pomijam kolejki do wejścia na posiłki, bo mamy czasy COVID, ale oferta i informacje od biuru były kompletnie inne. Godziny posiłków zupełnie inne niż w rezerwacji, do tego oczekiwanie na wolny stolik. Rozumiem, covid, ale karaluch w pokoju. To nie są moje pierwsze zagraniczne wakacje, ale pierwsze z corala i ostatnie. Zobaczymy co rano powiedzą, mają dzwonić i być może uda się wymienić pokój. To pierwszy dzień wakacji, nie udało nam się wszystkiego w hotelu i okolicach jeszcze zobaczyć bo obiekt jest bardzo duży, ale już na pierwszy rzut oka coś tu nie gra.

Rozczarowana

TO BIURO TO PORAŻKA!!!!TYLKO ABY KASĘ BRAĆ!!!!KUPILISMY WYCIECZKĘ DO TURCJI ZA PRAWIE 15 TYŚ, BRAK AKTUALNYCH PODPISANYCH UMÓW Z PRZYCHODNIAMI I ZA LECZENIE TRZEBA PŁACIĆ SAMEMU,POMIMO WYKUPIONEGO UBEZPIECZENIA,REKLAMACJA -ZERO ODZEWU, MAJĄ KLIENTA GDZIEŚ,REZYDENTKA KASIA Z TURCJI POJAWJA SIĘ RAZ ŻEBY SPRZEDAĆ WYCIECZKI FAKULTATYWNE I CISZA,NA TELEFONY I SMS NIE ODPOWIADA,JEDNYM SŁOWEM DO KITU.PANIE Z UL FOCHA W BYDGOSZCZY TEZ KŁAMIĄ BYLEBY SPRZEDAĆ I NA KLIENCIE ZAROBIĆ, JEDYNIE CO WARTO TO LOTY CZARTEROWE,BO MAJĄ TANIE RESZTA MNIEJ NIZ ZERO

Boguslaw

Pobyt: Sierpień 2020

Coral Travel nie zwraca pieniędzy za wakacje które nie mogą zorganizować. Wakacje w Turcji na początku sierpnia. Mimo tego że jest ostrzeżenie UE i Polskiego MSZ przed wyjazdem do Turcji i nie ma zaplanowanych żadnych lotów z Katowic do Turcji bo wszystkie są odwołane, Coral Travel wywiera psychiczną presję żeby zapłacić pozostałą sumę. Zamiast zwrócić pieniądze mamy im zapłacić całą sumę. To jakiś koszmar. Stanowczo odradzam kontakt z ą firmą

Pobyt: Lipiec 2020

Do wycieczki póki co nie doszło, ponieważ ma odbyć się od 22.07.2020 r., ale biuro oceniam bardzo nisko. Korzystaliśmy z tour operatora My Travel z Bydgoszczy. Zarówno oni, jak przedstawiciele Coral Travel nie kontaktowali się w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną. Zbliżał się termin płatności drugiej raty, na miesiąc przed planowanym wylotem. Nikt się nie skontaktował zaproponować aneksu do umowy o przedłużenie terminu płatności. Trudno żeby zainwestować dodatkowe 8 tysięcy złotych w wirtualną wycieczkę, która nie wiadomo czy się odbędzie. Byliśmy zmuszeni odstąpić od umowy. Voucher nas nie interesuje. Nie spełniamy jego warunków. Odpisali, ze nie ma podstaw żeby odstąpić i proponują voucher. Sprawdzam sobie dzisiaj wyloty i okazuje się, ze nasz odbędzie się planowo. Z biura Tour operatora i Coral Travel nadal cisza. Raczej na klientach im nie zależy. Nie polecam.

Grzegorz

Pobyt: Lipiec 2020

Uwaga! Po rezygnacji wycieczki w coral travel i próbie zarejestrowania się na stronie w celu uzyskania zwrotu zaliczki blokują celowo m?j adres email żebym nie mógł się zalogować i nieprzysylaja linku do potwierdzenia a podczas rozmowy telefonicznej pani jak jej to powiedziałem poprostu się rozłączyła.u mnie i moich znajomych są spaleni nie zarobią złotówki od nas.nie polecam tego biura

Daga i Mati

Byliśmy w Turcji w Bodrum i największy plus za Polskiego Rezydenta, oraz za przewodnika i osobę odbierająca z lotniska mówiącą w języku Polskim. Wszystko sprawnie i bez problemów.Polecamy

Daga i Mati

Byliśmy w Turcji w Bodrum opiekun Pani Ola w Turcji mówi po polsku.Bardzo miła i pomocna osoba. Polecamy to biuro

Patrycja

Byliśmy w zeszłym roku w Turcji pod koniec sierpnia. Opis hotelu a rzeczywistość to zupełnie dwie inne bajki. Lodówki w pokojach z pleśnią, łazienki całe zapleśniałe. Pomijając warunki w hotelu, rezydent i wycieczki fakultatywne to największa porażka z jaką się spotkałam w życiu. Wykupiliśmy 3 wycieczki w 1 dniu pobytu, żadna z nich się nie odbyła. W 3 dzień pobytu mieliśmy wyjechać na 1 wycieczkę, o 23 napisaliśmy do rezydenta czy wszystko zgodnie z planem, bo się nie odzywał to odpisał, że wycieczka odwołana ze względu na brak grupy. Mieliśmy wyjeżdzać o 4 rano więc jakbyśmy sami nie napisali to czekalibyśmy przed hotelem na nic. Później odwołał kolejną wycieczkę, twierdząc, że 2 osoby się zatruły i nie pojadą. Dlatego odwołuje całą?????? Cały czas takie same historie, w końcu zarządaliśmy natychmiastowego zwrotu gotówki, powiedział, że nie ma jak przyjechać do hotelu, bo popsuł mu się samochód. W tym samym czasie na whatsup grupowy dodał zdjęcia jak wygrzewa się na plaży z inną wycieczką z Rosjanami. Nigdy więcej tego biura podróży.

Ryszard

Jednym słowem ŻENADA!!! Nie polecam. Po przyjeździe do hotelu około godz. 00.30 okazało się, że nie ma dla Nas pokoju family room. Pracownicy recepcji zabrali paszporty i wzięli Nas na "przeczekanie". Gdy po 2 godzinach i ofercie pokoju w innym hotelu nie osiągnęli zamierzonego celu w końcu dali Nam pokój. Numer pokoju nie był zapisany na tablicach informacyjnych o pokojach, więc po kolejnych 30 minutach poszukiwań okazało się, że pokój jest w .., PIWNICY!!!, gdzie w jednym z pokoi na wysokości 190 cm były "okna" o wymiarach 20 cm na 100 cm. W pokoju nie było balkonu, a w ofercie pesudo biuro oferowało pokoje z balkonem. Reklamacja została odrzucona, gdyż jak wynika z treści pisma Coral Travel "kwaterowanie leży wyłącznie w gestii hotelu i uwarunkowanie jest ilością wolnych pokoi". Gdy kogokolwiek ze ZŁODZIEJSKIEJ pseudo firmy Coral travel dostanie "szałas" na terenie hotelu to też będzie w porządku!!! W tym przypadku, co jest oczywiste, nie było dla Nas pokoju. Jedyną rzeczą, które robi to biuro to zdziera z Nas pełną kwotę finansów, a po podpisaniu umowy zapomina o kliencie. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Przesłane zdjęcia nie zostały brane pod uwaga, a najważniejszym dowodem były kłamliwe wyjaśnienia hotelu. Czy w tym "chorym" kraju OSZUŚCI z Coraltravel mogą Nas okradać, nie ponosząc żadnej kary. NIGDY więcej nie wybiorę tego pseudo biura, DNO!!! PS. Dla zainteresowanych: posiadam zdjęcia i filmy.