6,1 / 10

Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Ocena na podstawie 1801 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,6
  Ocena
  Organizatora

 • 5,5
  Ocena
  rezydentów

 • 6,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,2
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Coral Travel / Wezyr
 • Egipt All Inclusive
  1 022 zł 7 dni / os. Sprawdź

Opinie

 
 • 10 / 10

  MonikaNNN

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Byłam na kilku wczasach z tym biurem podróży i muszę przyznać, że wszystko było dobrze zaplanowane, także nie musiałam mieć niczego na głowie, jak tylko się spakować i jechać. Polecam to biuro podróży za profesjonalne podejście do turystów.

  Opinia dodana:
 • 3,3 / 10

  Katarzyna

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Zdecydowanie nie polecam tego biura podróży. Na złożoną reklamację odpowiadają w 45 dniu, czyli ostatnim przysługującym im, co tylko pokazuje ich stosunek do klienta (Mój przypadek nie jest odosobniony, tylko poparty opinia miejskiego rzecznika praw konsumenta, który potwierdził że we wszystkich przypadkach, którymi się zajmuje odpowiedź nadeszła w ostatnim dniu) . Odpowiedź na reklamację została oparta na odpowiedzi pracowników hotelu, którzy na pewno nie powiedzą że coś było nie tak. Przez takie podejście tracicie klientów

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Anna

  Pobyt: Sierpień 2019

  Biuro to totalne dno... Gdy w biurze dopytywalismy się szczegółowo o rozmaite rzeczy, "doradca" nie potrafił odpowiadać często na nawet podstawowe pytania. Obsługa niekompetentna...Kłamali, że hotel jest cudowny, normalnie wypisz wymaluj, mimo iż przedstawiałam mega Tywne opinie w Internecie.... żenada. Gdy zalecieliśmy na miejsce, pokój to była istna tragedia, zglaszalismy wszystko rezydentowi, który nas olał I nic nie zrobił.... Gdy złożyliśmy reklamację napisali w niej, że nasze oskarżenia są bezpodstawne, bo nikomu tego nie zglaszaliśmy... A to rezydent miła nas gdzieś. Paranoja. W 5 gwiazdkowym hotelu, w restauracji po stole chodził kot I wyjadał resztki....Jeśli mam byś szczera, już nigdy nie skorzystam z usług tego beznadziejnego I żałosnego biura... cena za wyjazd była ogromna, a jakość okropna. Jeśli cenione swoje ciężko zarobione pieniądze radzę się dokładnie zastanowić I przede wszystkim wybrać inne biuro, bo to zasługuje tylko na bankructwo.

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Krzysztof

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wycieczka do Turcji Wrzesień 2019 Wylot 2h50min po czasie. Natomiast przylot 2h30min przed czasem Była to nasza podróż poślubna. W samolocie w obie strony siedzieliśmy osobno. Nigdy więcej ta linia lotnicza.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Anna

  Pobyt: Listopad 2019

  Biuro to tragedia, obsługa niekompetencja, totalny brak szacunku wobec klienta...

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Ela

  Pobyt: Listopad 2019

  Z biura CORAL TRAVEL korzystamy po raz drugi i jesteśmy b.zadowoleni. Z przedstawicielami biura podróży można wszystko telefonicznie i meilowo uzgodnić b.sprawnie i miło.

  Opinia dodana:
 • 4,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jolanta Trawicka

  Pobyt: Listopad 2019

  Wróciłam 13.11.2019r. z Turcji , jestem bardzo zaskoczona brakiem profesjonalizmu i oszukaniem nas , wylot był wcześniej aż o 12 godzin, bez wcześniejszej informacji, co najmniej 2 posiłki nie zrealizowane , miałam uzgodniony masaż i nie zdążyłam odwołać, wzywałam nowy kurs taxi z lotniska, wiele planów nie zrealizowałam. Biuro nie poczuwa się do informacji ani przeprosin, cały samolot powrotny wczasowiczów do Gdańska był zbulwersowany takim tokiem sprawy. Proszę o odszkodowanie. Proszę o zajęcie w tej sprawie stanowiska.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Agnieszka

  Pobyt: Listopad 2019

  W październiku byłam w Antalya w Hotelu Royal Seginus z ty m biurem.Od samego wyjscia na lotnisku obsługa biura błyskawiczna i profesjonalna.Wprowadzenie do hotelu ,sprawdzenie czy wszystko oki.Spotkanie z rezydentem ,którym była przesympatyczna pani Ania (która serdecznie pozdrawiam) bez zarzutu,bardzo pomocna dziewczyna.Na pewno skorzystam z usług tego biura.

  Opinia dodana:
 • 1,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Agnieszka

  Pobyt: Listopad 2019

  Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z oferty biura podróży Coral Travel. Kompletny brak profesjonalizmu czy poprostu ludzkiej uprzejmości. Brak informacji, wsparci, brak rezydenta - nie pojawił się na umówionym spotkaniu, nie był dostępny pod podanym numerem telefonu.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Jackie

  Pobyt: Październik 2019

  Jestem mega zadowolona z wyjazdu do Antalya Turcją hotel Royal Seginus z biurem Coral Travel ! Suuuuuper hotel, suuuuuper rezydentka pani Ania, organizacja na lotnisku błyskawiczna. Polecam wszystkim to biuro ! 10 punktów to za mało piątka z plusem tak po szkolnemu ????

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 181
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią