Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

Coral Travel / Wezyr

Ryszard

Jednym słowem ŻENADA!!! Nie polecam. Po przyjeździe do hotelu około godz. 00.30 okazało się, że nie ma dla Nas pokoju family room. Pracownicy recepcji zabrali paszporty i wzięli Nas na "przeczekanie". Gdy po 2 godzinach i ofercie pokoju w innym hotelu nie osiągnęli zamierzonego celu w końcu dali Nam pokój. Numer pokoju nie był zapisany na tablicach informacyjnych o pokojach, więc po kolejnych 30 minutach poszukiwań okazało się, że pokój jest w .., PIWNICY!!!, gdzie w jednym z pokoi na wysokości 190 cm były "okna" o wymiarach 20 cm na 100 cm. W pokoju nie było balkonu, a w ofercie pesudo biuro oferowało pokoje z balkonem. Reklamacja została odrzucona, gdyż jak wynika z treści pisma Coral Travel "kwaterowanie leży wyłącznie w gestii hotelu i uwarunkowanie jest ilością wolnych pokoi". Gdy kogokolwiek ze ZŁODZIEJSKIEJ pseudo firmy Coral travel dostanie "szałas" na terenie hotelu to też będzie w porządku!!! W tym przypadku, co jest oczywiste, nie było dla Nas pokoju. Jedyną rzeczą, które robi to biuro to zdziera z Nas pełną kwotę finansów, a po podpisaniu umowy zapomina o kliencie. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Przesłane zdjęcia nie zostały brane pod uwaga, a najważniejszym dowodem były kłamliwe wyjaśnienia hotelu. Czy w tym "chorym" kraju OSZUŚCI z Coraltravel mogą Nas okradać, nie ponosząc żadnej kary. NIGDY więcej nie wybiorę tego pseudo biura, DNO!!! PS. Dla zainteresowanych: posiadam zdjęcia i filmy.

Ryszard

Nie polecam. Pseudo firma Coraltravel powinna być zamknięta i nie mieć możliwości dalszego oszukiwania klientów. W hotelu nie było dla Nas pokoju, więc po przyjeździe o godz. 00.30 zostaliśmy poddani 2-godzinnemu "zmiękczeniu". Gdy nie zgodziliśmy się na inny hotel to otrzymaliśmy pokój w ... PIWNICY!!! Dosłownie, gdzie w jednym z pokoi okna były o wymiarach 20 cm na 100 cm oraz brak balkonu pomimo, że w ofercie balkon był. Numer pokoju nie widniał na tablicach informacyjnych więc zanim go znaleźliśmy w piwnicy minęła kolejna godzina. Po rozpatrzeniu reklamacji psueudobiuro oczywiście oddaliło reklamację tłumacząc "kwaterowanie leży wyłącznie w gestii hotelu i uwarunkowane jest ilością wolnych pokoi". To gdybym otrzymał pokoje w szałasie na terenie hotelu też byłoby wszystko OK??? Bezczelność i żenada. Coraltravel po podpisaniu umowy zapomina o kliencie i uważa, że jest zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności za zorganizowaną imprezę. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Czy w tym "chorym" kraju Ktoś w końcu zainteresuje się takimi "wybrykami" jakim jest pseudo Coraltravel. NIGDY WIĘCEJ I NIE POLECAM INNYM!!! PS. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia i filmy jakie posiadam.

Jacek Lachendro

Nie polecam. Biuro uważa, że po podpisaniu umowy jest zwolnione z wszelkiej odpowiedzialności za zorganizowaną imprezę. Uważają, że za wszystkie niedogodności jakie wystąpiły odpowiada hotel, a oni umywają ręce. Jeżeli tak, to następnym razem umowę podpiszę z hotelem, a za takiego pośrednika serdecznie dziękuję. Więcej nie będę korzystał z ich usług, a Ty sam zdecyduj czy warto.

Największy plus za Polskiego Rezydenta, oraz za przewodnika i osobę odbierająca z lotniska mówiącą w języku Polskim , pomocną i z poczuciem humoru :)

Stanisław

Pobyt: Luty 2020

Poleciałem z nimi już drugi raz i muszę przyznać, że wszystko bez zarzutu. Pełna profeska!

Robert ZIUŁKOWSKI

Pobyt: Listopad 2019

Masakra samolot opóźniony o 4.5h wylot zamiast o 7 rano to został przyspieszony na 2 rano ale coral travel nie widzi w niczym swojej winy i oczywiście odszkodowania za opóźniony lot brak więc czytajcie co w umowie bo następny gość może spędzić wczasy pod namiotem a nie w hotelu :)) pozdrawiam Robert

agata pastuszko

rozpacz,od pół roku walczę o 700zl ,dopłaciłam do wycieczki 700zl za widok na morze ,oczywiscie takiego pokoju nie dostałam !!!! żenada,poinformowałam juz rzecznika ,teraz idę do prawnika.

Paula

wszystko bez zarzutu, rezydenci mili i pomocni, trasnport idealny

Pobyt: Grudzień 2019

Brak podstawowych standardów. W Egipcie pokoje hotelowe (mieliśmy dwa) brudne. Kurz zalega na wszystkim, firany, zasłony nie prane najprawdopodobniej od chwili powstania hotelu, okna brudne. Łazienka tragiczna, z kranu i toalety leci brązowa woda, blat umywalkowy z żółtymi nalotami, pod drzwiami resztki złuszczonej farby.. Pod prysznicem kolejna niespodzianka w postaci niedomykającej się kabiny oraz bardzo niskiego ciśnienia wody uniemożliwiającego kąpiel. Trzeba wspomnieć o wodzie , która leciała na przemian lodowata lub wrząca. Telewizor zakrywający 2/3 lustra, bez możliwości przestawienia. Oraz wiele innych rzeczy, które opisaliśmy w reklamacji. Organizator pomimo dołączonych zdjęć zaklina rzeczywistość , Powołując się na umowę i kolejne klauzule stwierdza, że kierujemy się subiektywnymi odczuciami. Ręce opadają, przyzwoitość umiera. Nie polecamy a wręcz odradzamy korzystania z Coral Travel.

Maciej

Pobyt: Luty 2020

Transfer z lotniska szybko sprawnie, jedynie co mi się nie podoba w organizacji biura Coral Travel to to, że wyjazd z hotelu na lotnisko jest dużo za wcześnie, żeby jeszcze się zatrzymać po drodze w sklepach.