Opinie o biurze Coral Travel / Wezyr

• Tunezja Bed&Breakfast
  • Turcja Bed&Breakfast
Zobacz wszystkie oferty Coral Travel / Wezyr

Adam

Coral po podpisaniu umowy,najpierw stwierdził że woli wziąć większą grupę niż moją rodzinę. Po moim oburzeniu -zaproponowano mi tą samą wycieczkę za 800zł więcej lub zwrot zaliczki. Szkoda że dzuała to tylko w jedną stronę. Odradzam wszystkim to biuro

Biuro Coraltravel udzieliło błędnej informacji na temat standardu hotelu w którym byliśmy. Kupiliśmy hotel 5 gwiazdkowy a na miejscu okazało się ,że hotel ma 4 gwiazdki . Byliśmy w Egipcie . Inne biura wypłaciły rekompensatę swoim klientom i poprawili ilość gwiazdek w opisie ale nie coral tam nadal na stronie hotel ma 5 gwiazdek. Złożyliśmy reklamacje odpowiedz 45 dni oczekiwania . czekamy . Odnośnie rezydentów sami Egipcjanie, na lotnisku wskazali autokar , nikt z nami nie jechał jak zwykle odbywa się w innych biurach. Na miejscu widzieliśmy rezydenta raz mówił po polsku lecz głównie o wycieczkach fakultatywnych które trzeba kupić natychmiast dziś u niego bo jutro będą dużo droższe lub wcale ich nie będzie,Kupiliśmy wycieczkę u lokalnych sprzedawców taniej i byliśmy zadowoleni. W drodze powrotnej był rezydent w autokarze ale nic nie mówił po porostu był ,

Pawel

Organizacja wyjazdu na bardzo wysokim poziomie. Warunki w hotelu nawet lepsze niż si spodziewaliśmy. Transfery lotnisko ->hotel->lotnisko w bardzo dobrych warunkach - dobrej klasy autokary z klimatyzacja. Przemiła obsługa. Ogólnie wszystko na duży PLUS.

Lukasz

Wszystko bylo ok. Realizacja zgodna z opisem uslugi

Iwona

Pobyt: Luty 2019

Wyjazd w dwie rodziny do Hurghady, hotel Steigenberger Aqua Magic. Byliśmy zadowoleni. Jedynie jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone.

Kasia i Robert

Witam serdecznie ???? Były to nasze pierwsze wakacje od lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zachwyceni piękną wyspą Kos. Nasz rezydent Adrian okazał się przesympatycznym człowiekiem. Postarał się przekazać i pokazać to co na wyspie najpiękniejsze. Hotel w pełni sprostał naszym oczekiwaniom,personel przemiły, chętnie służący pomocą. Z przyjemnością możemy polecić zarówno hotel jak i biuro podróży ????

Magdalena J

Coral Travel porostu tragedia. Nie polecam tego biura. Rezydenci zakręceni, brak im kompetencji,nic nie wiedzą i mają gdzieś swoich klientów.

Lola

Godzina wylotu na fakturze nie zgadza się z godzina wylotu na ich stronie. W ciągu 2 miesiący 3 razy zmieniała się godzina wylotu i powrotu. 8 dni robią się nam 6 dni.

Yan

Gdyby nie wyjątkowo korzystna cena --wakacje były by fatalne Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek Z uwagi na Rosjan { 98 % } standard bardzo zaniżony Spora odległość od plaży .Na plaży hotelowej ścisk Rosjanki palą papierosy a niedopałki wyrzucają na plaże Jedzenie bardzo monotonne .W barze przy basenie każdego dnia to samo -- przez dwa tygodnie Mało warzyw a owoce w ilościach śladowych i tylko jabłka i krojone pomarańcze Wszędzie kolejki brrrr Pani wymieniająca ręczniki plażowe --bezczelna . Polacy czekali na wymianę ręcznika po dwa trzy dni Za barem przy basenie śmietnik Smród dochodził do restauracji

Wyjazd na urlop o czasie, dobra opieka rezydenta. Niestety hotel tragedia, a u organizatora ma 5*