Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Funclub

30 zł 11 dni / os. Sprawdź
  • Niemcy według programu
    89 zł 0 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Polecam wyjazdy z tym biurem. Moje dziecko już drugi raz było na obozie młodzieżowym i pomimo obaw jest dobry kontakt z rezydentami a nawet możliwość śledzenia GPS lokalizacji autokaru. Dobry plan każdego dnia.

Ofertę biura podróży fun club oceniam bardzo pozytywnie. Zgodność oferty ze stanem faktycznym zgodny w 100 % . Polecam. Rezydentka Pani Agnieszka posiada dużą wiedzę na temat miejscowości w której sie znajdowalismy pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Służyła pomocą od samego początku pobytu do końca. Z czystym sumieniem polecam

Witam serdecznie, oto kilka spostrzeżeń z naszego rodzinnego wyjazdu do Albanii (miasto Vlora) Dojazd do Vlory dłuuuugi i uciążliwy (przesiadka w Szkodrze o której prawie nikt nie wiedział, jazda ponad 2h zdezelowanym albańskim autokarem)!!! Turnus rozpoczęliśmy 10-go lipca 2017 w Villa Bregdetti. Pokoje schludne do plaży publicznej w miarę blisko, śniadania SŁABE (mało i ciągle to samo - jajka, pomidory, dżem oraz TYLKO herbata)!!! ???? Kluczowym i niezwykle POZYTYWNYM elementem podnoszącym ocenę naszego pobytu we Vlorze była rezydentka Pani Agnieszka!!! ???? Osoba niezwykle miła, uczynna i z PROFESJONALNYM podejściem do swoich obowiązków! Pani Agnieszka potrafiła właściwie doradzić wybór wycieczek fakultatywnych czy miejsc w mieście, które warto zobaczyć - szczególnie że byliśmy z mniejszymi dziećmi! ? Zawsze przygotowana i służąca dobrą radą, w ustalonych godzinach dyżury Fun Club w Pierra 6, kontakt telefoniczny bez żadnych utrudnień! Gorrrąco pozdrawiamy Panią Agnieszkę i liczymy że w tym roku też będziemy mogli liczyć na Pani pomoc i zaangażowanie?! ???? Pomijając trudy przejazdu i niedociągnięcia w zakwaterowaniu szczerze polecamy Albanię bo to piękny, zaskakujący (szczególnie zasad ruchu drogowego) kraj z dobrą kuchnią i życzliwymi ludźmi !!! ????

Byłem z funclubem dwa razy i być może pojadę trzeci raz. Wszystko OK

10 września wybraliśmy sie do Albanii miejscowość Vlora. Podróż autokarem A3 całkiem dobra, lecz o przesiadce w Szodrze dowiedzieliśmy się przypadkiem dzwoniąc do biura. Wiele osób o tym nie wiedziało. Autokar to jakaś porażka brudny, mało mejsca na nogi i o nie przyjemnym zapachu. Podróż ze Szkodry do Vlory trwała 4h. Po drodze spotkała nas mega nawałnica, kierowca wjezdzal w największe kałuże które sięgały po sam dach. Po dotarciu na miejsce i otworzeniu luku bagażowego spotkała nas niemiła niespodzianka, bagaże które leżały na spodzie były zamokniete w tym znalazły się nasze :( Po otwarciu mojej walizki ciuchy były mokre, i brudne od wody,a białe rzeczy pofarbowaly sie od różowej bluzki. Pani Agnieszka rezydentaka wzięła ciuchy do wyprania dzięki czemu mialam w czym chodzić:). Pani Agnieszka jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. O Albanii opowiadała z ogromną pasją. Wycieczki fakutaltywne przeprowadzone rewelacyjnie. Nie mamy co do Pani żadnych zastrzeżeń :)

Byliśmy z rodziną pierwszy raz na Jarmarku w Wiedniu 2017, wspaniała impreza z tym biurem! 110% zadowolenia!!! Wycieczka w szybkim tempie ale warta wysiłku! Gorące pozdrowienia dla Pana Janusza, naszego opiekuna, który wkłada serce w swoja pracę, wspaniała osoba! Kierowcy super i pani Basia rewelacja bardzo ciekawie opowiadała o Wiedniu. Wyjazd ogólnie bardzo udany, wart każdych pieniędzy.

A20 Pani lub Pani znajomym na ktorych sie Pani powoluje to chyba cos sie po mylilo. Bo bylam na tej wyciec i to jest prawda ze gdyby nie Pan Janusz to bysmy moze znalezli jeden lub 2 jarmarki. jeszxze zaden pilot jak jezdze nie poswiecil calego czasu na grupe a ten czlowiek to zrobil. Brawo P. Janusz i minus dla Pani A20 za nie zetelna opinie

Bylam z Fun Club juz na kilku wyjazdach z da firma i nigdy mnie nie zawiedli. Sytuacje ktora opisuje Pani A20 nie do konca byla taka jak jest napisane. Faktycznie zrobilismy jedno kolko 10 min max ale P. Janusz zbieral zagubionych ludzi z naszej grupy. Byl to czas wolny i nie mial wogole obowiazku z nami cjodzic bo w programie mielismy 3 godziny zwiedzania. Dziekuje ze tym razem natrafilam na Pana Janusza jako pilota bo dla niego nie ma wolnego czasu zawsze chetnie chodzi z turystami. Aten brzydki cytat tez jest wyrwany z kontekstu faktyczniw padlo takie slowo ale tyczylo sie jego znajomych ktore to mialy do odebrania jakiws dokumenty bo widzialam to jak przekazywal. To dzieki p. Januszowi zobaczylismy az 4 duze jarmarki, to dzieki P. Januszowi zrobilismy zakupy w markecie. rownie dobrze mogl oglosic spotykamy sie tej i otej godzinie i bawcie sie. Ania

Jak widzę autokar z fan clubu dostaje dreszczy.moj tata ż jednej z waszych wycieczek wrócił do nas w trumnie. Mój żal do was nigdy się nie przestanie istnieć

Poczytałam opinie poprzedników i moje doświadczenie wydaje mi się już mniej tragiczne ponieważ ja musiałam się "umęczyć" z tym biurem tylko przez niecałe 48 godzin wyjazdu na Jarmark do Wiednia. W skrócie to wg mnie po prostu tragiczny pilot, zero organizacji z jego strony, brak konkretnej komunikacji z pasażerami, a P. Janusz za wszystkie swoje "braki" próbował nadrobić głupim i tanim humorem, nieśmiesznymi żartami i powtarzaniem tego samego co mówiła przewodniczka. Jedyne plusy tej wycieczki to obejrzenie kilku perełek Wiednia i trochę nowych informacji o jego historii i to jedynie dzięki P. Basi, która miała ewidentnie ogromną wiedzę. Pan Zbyszek natomiast dno totalne i nie lubię być chamska, ale nie da się tego inaczej określić. Tak wszystko wytłumaczył, że ciągle ktoś mu się gubił, po czym zapomniał raz wyłączyć zestawu głośnomówiącego więc cała grupa słyszała jak mówi, że "musi teraz szukać tych starych pizd, które się pogubiły." Hańba i powinniście się wstydzić, że macie takiego pilota, który na ludzi niepełnosprawnych mówi "niepełnosprytni". Mam nadzieję, że już się dorobiliście bo wiele osób, które z nami było zadeklarowało, że już z Waszych usług na pewno nie skorzysta. Olga