Opinie o biurze Funclub

• Włochy Śniadania
  • Portugalia Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Beti

Wykupiłam wypoczynek we Vlorze,w Albanii, w willi "Bregdeti". Zakupu i wpłaty zaliczki dokonałam w marcu- wyjazd koniec sierpnia. Pięć dni przed wyjazdem zmiana zakwaterowania na hotel "Leon". Lekka konsternacja, bo nie do końca wiadomo czego się spodziewać. Jednak na miejscu okazało się, że jest ok. chociaż pensjonat na sporym wzniesieniu. Podróż z Polski do Albani to 37h ale z kierowcami z autokaru A4 fantastyczna- panowie profesjonalni, mili i kulturalni. Droga długa ale do przeżycia. Albania cudowna, słoneczna. Rezydent Kris- świetny i pomocny- właściwie do dyspozycji 24h na dobe. Już planuję wyjazd w następnym roku.

Teresa Mikołajewska

Porażka. Na tydzień przed wyjazdem wycieczka objazdowa "Bałkany dla ambitnych" została odwołana. O zwrot pieniędzy ciężko sie doprosic, od 4 dni słyszę, ze przelew został zrealizowany-szkoda tylko, ze nadal nie ma pieniędzy na moim koncie. Nie polecam, szkoda nerwów

Michał Machul

mielismy jechac do ksamil tydzien przed wyjazdem telefon ze wycieczka odwołana pieniązki odzykamy albo mogą nam zapoponowac inną wycieczke do vlora powiem tak to jest stała zagywka biura podrózy niebylismy jedyni jak niemają obłozenia na inne hotele to robią takie zagrywki

Patrycja

Przede wszystkim wywalić pilota Budapeszt/Wiedeń/Praga panią- opiekuna mojej grupy. Kłamstwo niekompetencja i interesować . Traktowanie grupy jak bydło, znieczulica na prośby uczestnikow wycieczki. Oczywiście wszelkie uwagi zgłoszone będą do biura .

Oszukani przez Fun Club

Wykupiłam przez wakacje.pl z Funclubu wycieczkę do Albanii i zostałam oszukana . Miałam mieszkać w Willi Bregdetii blisko centrum . Na miejscu oświadczono mi dopiero, ze biuro dokonało zmiany i umieszczono mnie 3.5 km dalej od willi Bregdetii za miastem. Żądałam natychmiastowego przeniesienia mnie do miejsca, które wykupiłam. Byłam z dwójką dzieci . Kupiłam wycieczke, aby korzystać z plaży i chodzenia do centrum. A pójście do Centrum zajmowało godzinę w jedną stronę. Zostałam oszukana. Oczywiście na miejscu. Klienci wybierający ten hotel z mojego turnusu zostali przeniesieni 6 km od centrum Vlory do innego hotelu. A informacje ta otrzymaliśmy na miejscu. Nie ma tam dojazdu. Fun Club nie wzięło za to odpowiedzialności, Byliśmy zdani sami na siebie. Jest to oszukiwanie klientow. Wakacje.pl oczywiście tez nie pomogło. Wakacje.pl nie bierze odpowiedzialności , bo sa pośrednikami. Rezydent nic nie pomogł, powiedział, ze to wina biura i proponowali jezdzenie taksowka.

Oszukana

Wykupiła przez wakacje.pl z Fun Club wycieczkę do Albanii i zostałam oszukana . Miałam mieszkać w Willi Bregdetii blisko centrum . Na miejscu oswiadczono mi dopiero, ze biuro dokonało zmiany i umieszczono mnie 3.5 km dalej od willi Bregdetii za miastem. Żądałam natychmiastowego przeniesienia mnie do miejsca, które wykupiłam. Byłam z dwójką dzieci . Kupiłam wycieczuje, aby korzystać z plaży i chodzenia do centrum. A pójście do Centrum zajmowało godzinę w jedną stronę. Zostałam oszukana. Oczywiście na miejscu. Klienci wybierajacy ten hotel z mojego turnusu zostali przeniesieni 6 km od centrum Vlory do innego hotelu. A informacje ta otrzymalismy na miejscu. Nie ma tam dojazdu. Fun Club nie wzieło za to odpowiedziałnosci, Bylismy zdani sami na siebie. Jest to oszukiwanie klientow. Wakacje.pl oczywiscie tez nie pomogło. Wakacje.pl nie bierze odpowiedzialnosci , bo sa posrednikami. Rezydent nic nie pomogł, powiedział, ze to wina biura i proponowal jezdzenie taksowka.

Asia

Córka i jej koleżanki były na obozie w Makarskiej. Dziewczyny były zadowolone, bo miały dużo swobody, może za dużo... ale to o czym córka odpowiadała, co tam się działo, woła o pomstę do nieba. Młodzież piła alkohol! To jest niedopuszczalne na obozie dla niepełnoletnich. Gdzie wychowawcy?! Opieka była nieodpowiednia. Młodzież sama wychodziła na miasto, nad morze! Wychowawcy chyba nie zdawali sobie sprawy z zagrożeń. Zgroza! Wycieczki owszem, te płatne, były super. Kontakt z kierownikiem obozu jak najbardziej w porządku. Samo miejsce zakwaterowania, porażka. Za mała ilość łóżek, co do ilości osób! Wille to nie były te wille, o których była mowa w ofercie. Klimatyzacja za 5 euro /osoba /dzień to zdzierstwo, więc młodzi męczyli się w upale. Odległość do morza - daleka, a w opisie było inne zapewnienie. Posiłki beznadziejne. Córka z koleżankami kupowały sobie dodatkowo jedzenie. Autokar w stronę Chorwacji wysokiej klasy, z powrotem juz nie. Mimo tego, że córka i jej koleżanki były zadowolone, chyba ze względu na to, że miały dużo swobody.... Ale nie tak powinna wyglądać opieka nad młodzieżą. Jeśli kiedykolwiek jeszcze córka będzie chciała jechać na obóz, na pewno nie z tego biura. Rodziców też przestrzegam! Nie puszczajcie swoich pociech, młodszych i starszych na wakacje z tego biura.

Ktoś powinien się przyjrzeć kadrze na wyjazdach. Dzieci w Hiszpanii bawiły się w klubie do rana bez opieki, wracały pijane do hotelu bez opiekuna. Powrót ustalany dopiero w ostatni dzień, dzieci zdają klucze rano i pozostają bez opieki do wieczora, do końca nie wiedząc o której będą wracać. Godzina powrotu cały dzień przekładana, chaos i brak organizacji.

Magdalena Bochen

Przestrzegam wszystkich przed tym biurem. Na parę dni przed wyjazdem do Włoch dowiedzieliśmy się że anulowano wyjazd a od 23 sierpnia do dnia dzisiejszego nie ma zwrotu pieniedzy. Wedlug regulaminu biuro powinno nas powiadomić o anulacji 20 dni przed terminem wyjazdu wtedy zwrot pieniędzy byłby szybszy i można by sobie w tym terminie coś zarezerwować a tak to nic z tego. Po wielokrotnych rozmowach telefonicznych to pracownicy biura byli oburzeni, że upominam się o moje pieniądze Takiego traktowania jeszcze w życiu nie widziałam a z wielu biur korzystałam. Naprawdę są inne dobre biura a od tego z daleka.

Powiem szczerze gdy przeczytałam zamieszczone poniżej opinie o fc włosy zjeżyły mi się na głowie. Fc jest jedynym organizatorem zorganizowanych wyjazdów dla 18+.Po raz pierwszy wysłałam 3 studentów do Czarnogóry z wymienionego biura w sierpniu . Moje obawy o bezpieczeństwo, komfort zakwaterowania, jakość posiłków, wyposażenie zupełnie się nie sprawdziły. Drodzy Państwo ! Z całą odpowiedzialnością polecam obozy studenckie w Budvie. Jest to sprawdzone miejsce, młodzi są zadowoleni z pobytu, zauroczeni Czarnogórą.Jedyny mankament to droga z plaży pod górę do willa Lazzi (można się nieźle zmachac ).Jeżeli mogę coś zasugerować to dobrze by było aby jednak na takim obozie była osobą organizująca obozowiczom czas,ponieważ nie znając terenu i niekiedy języka trudno się obrócić. Pozdrawiam