Opinie o biurze Funclub

Funclub

Daria

Pobyt: Luty 2020

To ta sama firma która oszukiwała klientów jako Sun & Fun, do dzisiaj nie wypłacili mi przyznanej rekompensaty.

Jestem zadowolona z wycieczek organizowanych przez FUN CLUB, mam jedno zastrzeżenie dotyczy to wykupu miejsca w autobusie. Miejsce wykupione powinno być oznakowane, niestety osoby które nie wykupiły miejsca siadają na nich i pomimo interwencji obsługi nie chcą się przesiąść. Sprawa ta powinna być dopilnowana bo przecież pobrano opłatę za miejsce 50 zł.

rozczarowany

Pobyt: Maj 2020

jeżeli nie chcecie być rozczarowani omijajcie to biuro bardzo szerokim łukiem po prostu nie polecam ze względu na bardzo wiele aspektów nie tylko organizacyjnych a przede wszystkim finansowych

M

W drodze powrotnej z Lloret de Mar , będąc w połowie drogi dostałam grypy żołądkowej (nic dziwnego skoro jedzenie w hotelu było niedogotowane , co potwierdziła jedna z rezydentek ) , nie miałam możliwości skorzystania z toalety w autokarze , bo walizki były w przejściu(gdzie to była jeszcze nasza wina bo za dużo rzeczy wzięliśmy) . Przy wielokrotnym zgłaszaniu wielkiej potrzeby skorzystania z toalety , to tak zwani opiekunowie olali sprawę i musiałam czekać ponad dwie godziny aż będzie postój , przy tym wymiotując i odwadniając się. Jedyna rzecz jaka usłyszałam od opiekunki to to że nic nie może zrobic , bo lekarz jest w Loret a to za daleko. Mieli problem wyciągnąć moja walizke z bagażnika gdzie miałam leki ;) Zero pomocy z niesamowicie wykwalifikowanej kadry. Odradzam z całego serca , już lepiej żeby wasze dzieci jechały sobie same na wakacje niż na taki oboz z funclubu gdzie każdy opiekun lata pijany wieczorami (rozumiem ze opiekunowie tez ludzie, ale maja pod opieka z 200 dzieciaków ). Stwarzali nerwowe sytuacje jak , stanie na miejscu zbiórki w nocy i wydzieranie się na uczestników , mówienie ze maja się zamknąć i inne wyzwiska , ponieważ dwie dziewczyny których nikt nie znał poszły do hotelu wczesniej ;) zero szacunku do uczestników . Gorąco nie polecam ????

xxsunset

PO PIERWSZE SA MISTRZAMI ZAMIATANIA SWOICH BRUDOW POD DYWAN. Niestety nigdzie na ich stronie nie ma miejsca do dodania opinii i sie z jednej strony nie dziwie... po napisaniu kilku komentarzy na stronie na fb zostalam zablokowana i mojenegatywne opinie jak i innych zostaly usuniete. Pewnie wiele osob decyduje sie skorzystac z tego biura i pojechac na oboz (tak jak wlasnie ja niestety zrobilam) z powodu na to ze opiekunowie sa luzni i pozwalaja na wszystko... po ostatnich wakacjach zrozumialam ze jednak nie jest to takie dobre... chce ostrzec rodzicow ale i (jak nie bardziej) osoby ktore same chca byc uczestnikami tych wakacji. Z obozu (Lloret, Hiszpania) wrociłam wyczerpana psychicznie jak nigdy... bez mojej zgody zmieniono mi hotel na sun beach (radze omijac szerokim lukiem tych złodziei) i tu zaczely sie problemy. Kiedy zostalam okradziona i wyrzucona przed hotel za to ze wlascicielowi nie podobalo sie ze wezwano policje i oskazono o to wszystko jego ochroniarza (byli swiadkowie) opiekunowie tak na prawde nie zrobili z tym nic tylko krzyczeli zebym sie uspokoila, czesc wgl mowila ze pewnie to klamstwo, kolejni mieli waty ze moglam to pierw komus powiedziec( zostalam okradziona juz kolejny raz i wczesniej jak o tym mowilam opiekunom smiali sie ze to przepilam wiec stwierdzialm ze i tak nie bede miec u nich wsparcia wiec sama musze cos zalatwic) a kolejna czesc stala pijana. Okazalo sie ze moj rezydent ktory powinien jako pierwszy cos z tym zrobic jest za miastem, nie wiadomo gdzie wiec stwierdzili ze maja to gdzies i w momencie zamkniecia drzwi(dodam ze nie chcieli mi oddac walizki) zostalam sama i po nocach biegalam po hiszpanskich komisariatach cala zaplakana. (pozdrawiam tylko pana lukasza, jedyny normalny ktory chociaz troche sie tym zainteresowal i dal mi adres) Bylam tysiace km. od domu i nie mialam do kogo sie zwrocic+ bylam bez pieniedzy... nikomu tego nie zycze... Moze mialam pecha ale spotkalo mnie kilka innych nieprzyjemnych akcji np jadac na oboz rok wczesniej majac 16 lat musialam siedziec prawie 30h z pijanym facetem (zostalo to zgloszone i kazali mi to samej zalatwic tylko nie wpadlo im to do glowy ze raczej nikt sie nie chcial przesiasc) albo doplacilam za wieloosobowy pokoj jadac tam w 3 z moimi kolezankami i zamiast dostac wiekszy pokoj przydzielili nam najmniejszy z 2 lozkami (oczywiscie zostalo to zgloszone opiekunom, wysluchali, wyszli i na tym sie skonczylo). podsumowujac strasznie sie zawiodlam i zaluje ze im zaufalam

Pobyt: Lipiec 2020

Koszmar. Nie chcą zwrócić zaliczki choć miałem wykupione ubezpieczenie. NIE POLECAM!!! Sami sobie strzelają w kolano...szkoda słów.

Obozowicz

Pobyt: Czerwiec 2020

BRAWO ,dzięki interwencji Urzędu Marszałkowskiego dostałem zwrot zaliczki (co prawda z potrącenie 80 zł. (kup sobie spokój)) ale nie czekałem 180 dni(też z potrącenie 80 zł.) jak mi zaproponowano w biurze turystycznym

ada

Pobyt: Maj 2020

UWAŻAJCIE I NIE KORZYSTAJCIE,SZCZEGÓLNIE ZFDFZIERAJĄ SKÓRĘ Z SENIORÓW,PRZY REZYGNACJI Z CZASÓW sSENIORALNYCH OPŁATA 150 ZŁ A INNYCH 100 ZŁ PYTAM TYCH OSZUSTÓW CZYMDDDF SIĘ RÓŻNIA TYM ŻE MAJĄ NOCLEG TRANZYTOWY?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zŻYCZĘ IM SZYBKIEGO UPADKU Z ICH KOMBINACJE

Pobyt: Lipiec 2020

Dzień dobry. Niestety jestem bardzo zawiedziona tym.biurem i nigdy już z niego nie skorzystam jak i odradze innym. Corka miała jechać do Hiszpani. Było wykupione ubezpieczenie. Zrezygnowałam z powodów osobistych A oni każą mi czekać na zwrot gotowki to 180 dni. Podobna sytuacja miałam w innym biurze i tam zwracają pieniądze po 14 dniach. Każde biuro po swojemu interpretuje ustawę antykryzysowa. Ja jednak nie polecam Funclub. Zaliczkę kazali wpłacić w ciągu 3 dni A teraz na zwrot każą pół roku czekać. To jakieś nieporozumienie.

Ewelina Jarmarczyk

Pobyt: Maj 2020

Zdecydowana odradzam! Polityka firmy chyba tylko dla nich zrozumiała, rezygnacja z wyjazdu z powodu wirusa a i tak trzeba za to zapłacić 300 zl. Pytam dlaczego tylko klient ma być na tym stratny? To nie moj dobrowolny wybór że wycieczka się nie odbyła. Omijać szerokim łukiem