Funclub

• Chiny Wg. programu
  • Tajlandia Wg. programu
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Mikołaj Ś.

Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Jest ok, a nawet bardzo ok. Na minus - rezerwacja miejsc w autobusie za 50 zł, zresztą nie chodzi o pieniądze, a o bałagan, bo nikt tego nie pilnuje. Miejsca zarezerwowane dla Was bywają zajęte przez CHAMÓW, którzy jadą z Wami na wycieczkę. Nie pomaga nawet interwencja pilotki. Jedyna DOBRA RADA i METODA - nie płaćcie za obiadokolacje z góry, weźcie opcję płatności w autokarze. Gdy ktoś zajmie Wasze miejsce odliczajcie sobie te 50 zł czyli 12,5 euro od kwoty 40 euro za posiłki.

Teresa i Darek K

Pobyt: Luty 2019

Skarby Italii to niezapomniany wyjazd. Pilotka pani Iga z Funclubu zafascynowana Italią, co nam też się udzieliło. Świetni kierowcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Renata

Sylwester w Berlinie okazał się udany. Podróż autokarem przyjemna, wygodna. Zwiedziliśmy niektóre zabytki Berlina potem mieliśmy czas wolny dla siebie. Jak w taki dzień bardzo dużo petard, ogni itd. Jedyny minus dojście do Bramy Brandeburskiej było utrudnione i zastawione przez bramki i policję. Ale to wiadomo chodzi o bezpieczeństwo. Ogólnie wyjazd był udany.

Jolanta

Wysoko oceniam wyjazd do Drezna na JARMARKI ,gdyż nic mnie nie zaskoczyło,organizacja bardzo dobra,transport,jak zawsze, na wysokim poziomie.Drezno-bardzo ciekawe miasto,a jarmarki super atrakcyjne.Piszę tak,gdyż mam porównanie z jarmarkami w Wiedniu i Pradze.W Austrii też był bardzo interesujący,ale ten niemiecki jednak go przewyzszał. Taki wypad przed świętami bardzo optymistycznie nastraja.Polecam.

Jan i Jadzia

Skarby Italii Jechaliśmy pierwszy raz z Funclub`em, jesteśmy bardzo zadowoleni, wycieczka "Skarby Italii"10.11-17.11 godna polecenia, 65 osób z całej Polski. Autokar wygodny, kierowcy Leszek i Marcin wysokiej klasy, pani pilot Wioletta profesjonalistka zadbała o wszystko perfekcyjnie, panie oprowadzające po zwiedzanych miastach o dużej wiedzy.Hotele 3* pokój+łazienka-czysto, a wyżywienie wystarczające. Dużo zwiedzania, nogi czasem bolały ale czas był wykorzystany maksymalnie. Pogoda dopisała 5 dni słońca!?pozdrawiamy Jan i Jadzia

Filip

Pobyt: Sierpień 2016

Bardzo fajny wyjazd imprezowo ale takze jesli chodzi o zwiedzanie dobrze wspominam wakacje z kodem 3869 znizka

zadowolony

Wyjazd do Londynu 20-23 września - wyjazd bardzo udany.Autokar Platinum A31 kierowcy Mirek i Tomek pełen profesjonalizm ,pilotka Małgosia znająca Londyn jak własną kieszeń - hotel super.Wycieczka intensywna ale warto.

zasmucona

Skarby Italii- porażka .hotele brudne ,w jednym robaki chodziły po ścianach i pościeli, jedzenie tak słabe ,że chodziliśmy głodni .Nikomu nie polecam takiego wyjazdu ,ja z mężem zmarnowałam czas i pieniądze.to kompromitacja ,żeby kazać spać ludziom w takich obskurnych hotelach. mam zrobione zdjęcia ,więc powiadomię izbę turystyki oraz założę sprawę w sądzie,

Zenon

To co bylo w ALBANIIw Radhime tego sie nie da opisac . Hotel bez windy.Jedzenie ciagle to samo przez caly pobyt. Szkoda ze nie moge pokazac stolu szwedzkiego bo cos nie do opisania . Do sklepu okolo kolometra . Po powrocie czekanie w Poznaniu na antenki poltora godziny .Przejazd powrotny 28 godzin.Obecnie zlikwidowano wyjazd z miejscowosci co sie sprawdzalo Ogolnie FANCLUB traci klijentow na swoje zyczenie Nie polecam tego biura.

Pobyt: Czerwiec 2016

pobyt w hotelu Mireia bardzo udany, hotrlik ładny . polska osbługa super. mecząca droga autokarem ale to drobiazg. polecam