Opinie o biurze Funclub

• Tajlandia Wg. programu
  • Gruzja Wg. programu
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Oliwia

Jeżeli miałabym sie podzielić opinią tego biura oraz obozu na którym byłam w tym roku to nie za bardzo polecam obozymłodzieżowe.pl osobą poniżej 16 roku życia. Na obozie w hotelu wszyscy palili pili , jedna wielka patologia, butelki po alkoholu można było zobaczyć wszędzie porozbijane na ziemi pod balkonami, nie wypowiem się nawet o głośnej muzyce po ciszy nocej więc wstawało się zawsze nie wyspanym , a ile razy przyjeżdzała policja pod hotel w nocy to nawet nie da się policzyć ,obozowicze tworzyli grupki na portalach społecznościowych obgadując młodsze osoby. Jeśli chodzi o opiekunów to byli w porządku ale jestem bardziej zdania ,że jeżeli sam/a czegoś nie zrobisz to nie będziesz miał/a , panował tam jeden wielki syf, nie umieli nad niczym zapanować i każdy robił co chciał. Przydział pokoi to było najgorsze co mogło być ,każdy był rozdzielany, nie obchodziło ich że przyjechałeś/aś z siostrą/bratem - macie być w innych pokojach - jeżeli się nie przydzielicie to bedziemy wam dawac pokoje tak jak jest w zapisce biura, nie którzy płacili za rezerwacje pokoi i i tak byli rozdzielani ( na stronie pisalo pokoje 2-3 osobowe ; dostaliśmy tylko 3 i był bardzo duzy problem gdyz po bardzo dlugiej podróży musieliśmy stac caly dzien przy recepcji by wykłócić sie o pokoj )

Właśnie mój syn wrócił z wycieczki do Hiszpanii Szczerze wszystkim odradzam wyjazd z tego biura - zero zainteresowania uczestnikami ,zainteresowanie kończy się wraz z wpłata całej sumy. Niestety był to prawdziwy obóz ale nie wypoczynkowy niestety .W hotelu jak zwykle z pokoi dwuosobowych zrobili trzyosobowe wstawiając w przejściu łóżko dodatkowe - przejście absolutnie niemożliwe po podłodze.Jedzenie obrzydliwe - dzieci codziennie zmuszone były do dożywiania się na mieście ,bo były głodne .Na śniadanie chleb i nic więcej (brak nawet jajek,parówek), na obiad mięso mielone (zawsze papka niezjadliwa), na kolacje to samo co na obiad .Salatki stojące od śniadanie do kolacji w tym samym miejscu ,może poszły same dalej - tego nie wie nikt.W cieście pleśń zielona pewnie dość świeża kilkudniowa.To tyle o jedzeniu'??? Jeśli chodzi o kadrę to chyba państwo byli tam za karę i próbowali przenieść to na dzieci .Od rana plaża ,po uroczym obiedzie - granie w pokojach na telefonach do kolacji ,po kolacji spacer po mieście do 22-ej. Pani kierowniczka na uwagi dzieci nie reagowała ale jak za dawnych lat straszyła ich karami. Wyjazd za 2600 zł porażka ,wyrzucone pieniądze ,30 godz w autokarze i powrót następne 30 godz. - tylko po to żeby siedzieć i grać w pokojach. Mam nadzieje ze inni rodzice będą mądrzejsi i zanim wyślą dziecko na obóz koncentracyjny to chociaż będą wiedzieli coś na ten temat - ot chociaż czytając tego maila. Agnieszka Majchrzak

Elżbieta

Wycieczka była załatwiania przez biuro ecotravel ale organizatorem był funclub Córka wyjechała na obóz do Hiszpanii. Miesiąc przed wyjazdem okazało się że ma tęzyczke, która objawia się skurczami w nogach i rękach. Pisałam do biura podróży czy może jechać, oni wyrazili zgodę jej lekarz prowadzący też więc pojechała. Po przyjeździe do Francji córka dostała pierwszy atak (skurcze) wezwano karetkę chociaż mówiłam że nie jest potrzebna dodam że napisałam dokładnie co należy robić w takich sytuacjach wystarczy rozmasowac miejsce w którym wystąpił skurcz oraz podać magnez. Następnie po przyjeździe do Hiszpanii pojawił się drugi atak ale już opiekun wycieczki poradził sobie z problemem. W tym samym dniu zadzwoniła do mnie pani organizator wycieczki bardzo niekompetenta osoba i kazała mi przyjechać po córkę do Hiszpanii ponieważ stwierdziła że nikt nie będzie przy niej chodził że przez nią opóźnil się przyjazd do miejsca docelowego dodam jeszcze że we Wrocławiu był opóźniony wyjazd o prawie dwie godziny ponieważ wszyscy czekali na busa który utknął w korku tego pani nie wzięła pod uwagę tylko wina obsrczyla moje dziecko twierdząc że opóźnila przyjazd do Hiszpanii. W ten sam dzień skonsultowalam się z prawnikiem któremu przedstawiłam sytuację i powiedziałam że dziecko ma wykupione dodatkowe ubezpieczenie a pani kazała mi po nią przyjechać a on powiedział że jeśli chcą wydalic córkę z obozu muszą zagwarantować jej powrót tak też przekazałam pani która chyba dopiero się uczy i od tego czasu nie było żadnych telefonów może też dlatego że córka już nie miała ataków do końca podróży. Jeśli chodzi o prowiant które dzieci dostały na koniec obozu też daje wiele do życzenia dzieci płacił 10 euro za pomarańcza jabłko i bulke z kwaśna szynka. Na zakończenie wycieczki też wielkie zdziwienie nikt nie interesował się tym czy ktoś przyjechał po córkę porostu wysiadla z autokaru i poszła w swoją stronę. Podsumowując nie polecam wypoczynku z tym biurem podróży

Aneta

Właśnie wróciliśmy z Albanii,wczasy w hotelu Leon.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Super kierowcy,hotel bardzo zadbany,miło i czysto.Rezydent Kris zawsze gotowy do pomocy, dzięki niemu wszystkie obawy które były przed wyjazdem zniknęły.Duża wiedza i zaangażowanie w swoją pracę.Gorąco polecam i wszystkiego najlepszego dla tego biura życzę :)

E+J

Wycieczka objazdowa Chorwacja Słowenia bajkowa kraina 06.2019 jestem bardzo zadowolona z wyjazdu program zgodny z opisem, piękne krajobrazy, świetni kierowcy p. Z.. I D... ORAZ OPIEKUN WYCIECZKI, DZIĘKUJĘ ZA UDANY WYJAZD

Ona

Po raz pierwszy skorzystałam z oferty tego biura i muszę przyznać z przykrością,że chyba ostatni raz. Byłam na objazdówce Szwajcaria - Włochy i jak program był ciekawy to jego realizacji mam dużo uwag. Już na starcie zaczęły się problemy. Autokar z Poznania przyjechał spóźniony o dobrą godzinę i nikogo to nie interesowało ,że spora grupa osób musiała czekać i nikt z nas nie usłyszał słowa przepraszam. Potem znowu przepychanka w zajmowaniu miejsc . skoro rezerwuję miejsce - za które trzeba zapłacić - to powinno być ale okazuję się ,że nie do końca. Pilot po prostu nie umiał nad tym zapanować. Nie czułam też opieki ze strony pilota ,który ograniczał się do bardzo krótkich komunikatów. organizacyjnych, Jeśli chodzi o czas to bardzo napięty. Długie przejazdy na spoczynek zajmowały wiele czasu i według mnie miejscowości gdzie znajdowały się hotele nieprzemyślane głównie na terenie Włoch. Zaś hotele w Szwajcarii bardzo ładne położone w miłej okolicy ale późny przyjazd nie pozwolił na jej zwiedzanie.

EVA

Wycieczka czerwiec 2019 koleje retyckie Pierwszy minus bałagan z miejscami w autobusie Pan Pilot grał role administratora wycieczki, a nie pilota - przewodnika. Po stronie Włoskiej kiepskie jedzenie. Na szczęście widok pięknych Alp ,i ładnych widoków ,wspaniałych zabytków uszczęśliwił człowieka. uważam że program przeładowany ,brak wytchnienia

autokar

Pod koniec maja byliśmy wraz z mężem w loret de Mar Hiszpania,tak pięknych wczasów już dawno nie mieliśmy ,autokar super,kierowcy to zawodowcy.Na miejscu rezydentka pani Dominika wspaniała osoba zna swoją pracę.Wycieczka była objazdowa zwiedziliśmy dobry kawał Hiszpani ,to wspaniały kraj przyjazny dla obcokrajowców człowiek dobrze się tam czuje .Z Fan Clubem byliśmy już trzeci raz każdemu polecamy to biuro na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich oferty .Małgorzata.

Grażyna

Właśnie wróciłam z wycieczki Paryż i Disneyland na Dzień Dziecka i jestem zachwycona.Dostałam więcej niż się spodziewałam.Mieliśmy wspaniałego opiekuna i przewodnika zarazem: pana Sebastiana.Doskonale poradził sobie z dziećmi,był niesamowicie cierpliwy i wyrozumiały a jednocześnie dbał o to aby wszystkim uczestnikom pokazać jak najwięcej.Widać,że ten Pan kocha to co robi ,posiada olbrzymią wiedzę,którą potrafi ciekawie przekazać.Organizacyjnie też był bez zarzutu.Wszystko to spowodowało,że mamy z córką wspaniałe wspomnienia i ochotę na więcej.Dziękujemy Panie Sebastianie.

Ewa Bartkowska

Oddział Poznań-byłam uczestnikiem pobytu w Albani dla seniora -okres 21.05-.1.06.br.Opieka rezydenta /Krzysztof Grzelczyk/ super , czuje potrzebę swoich rodaków , wychodzi na przeciw ich gustom i upodobaniom. Ostrzega przed niemiłymi niespodziankami .Zasób profesjonalnej wiedzy.Kompetencja. Trochę tylko zaskoczyła mnie dość wysoka cena wycieczek fakultatywnych - 45 euro , jak na ceny Albani? Reszta ok.Wcześniej korzystałam wraz z mężem z tego biura na wycieczce objazdowej po półwyspie Iberyjskim wraz z Maroko -opieka rezydenta Sebastian również bardzo pozytywna , ale " Kris" narazie bierze górę. Ogólnie biuro spełnia moje i męża oczekiwania.B ędę polecać innym . Pozdrawiam. Ewa i Marian Bartkowscy z Bystrzycy Kłodzkiej