Funclub

• Wietnam Wg. programu
  • Księstwo Monako Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Funclub

Renata

Sylwester w Berlinie okazał się udany. Podróż autokarem przyjemna, wygodna. Zwiedziliśmy niektóre zabytki Berlina potem mieliśmy czas wolny dla siebie. Jak w taki dzień bardzo dużo petard, ogni itd. Jedyny minus dojście do Bramy Brandeburskiej było utrudnione i zastawione przez bramki i policję. Ale to wiadomo chodzi o bezpieczeństwo. Ogólnie wyjazd był udany.

Jolanta

Wysoko oceniam wyjazd do Drezna na JARMARKI ,gdyż nic mnie nie zaskoczyło,organizacja bardzo dobra,transport,jak zawsze, na wysokim poziomie.Drezno-bardzo ciekawe miasto,a jarmarki super atrakcyjne.Piszę tak,gdyż mam porównanie z jarmarkami w Wiedniu i Pradze.W Austrii też był bardzo interesujący,ale ten niemiecki jednak go przewyzszał. Taki wypad przed świętami bardzo optymistycznie nastraja.Polecam.

Jan i Jadzia

Skarby Italii Jechaliśmy pierwszy raz z Funclub`em, jesteśmy bardzo zadowoleni, wycieczka "Skarby Italii"10.11-17.11 godna polecenia, 65 osób z całej Polski. Autokar wygodny, kierowcy Leszek i Marcin wysokiej klasy, pani pilot Wioletta profesjonalistka zadbała o wszystko perfekcyjnie, panie oprowadzające po zwiedzanych miastach o dużej wiedzy.Hotele 3* pokój+łazienka-czysto, a wyżywienie wystarczające. Dużo zwiedzania, nogi czasem bolały ale czas był wykorzystany maksymalnie. Pogoda dopisała 5 dni słońca!?pozdrawiamy Jan i Jadzia

Filip

Pobyt: Sierpień 2016

Bardzo fajny wyjazd imprezowo ale takze jesli chodzi o zwiedzanie dobrze wspominam wakacje z kodem 3869 znizka

zadowolony

Wyjazd do Londynu 20-23 września - wyjazd bardzo udany.Autokar Platinum A31 kierowcy Mirek i Tomek pełen profesjonalizm ,pilotka Małgosia znająca Londyn jak własną kieszeń - hotel super.Wycieczka intensywna ale warto.

zasmucona

Skarby Italii- porażka .hotele brudne ,w jednym robaki chodziły po ścianach i pościeli, jedzenie tak słabe ,że chodziliśmy głodni .Nikomu nie polecam takiego wyjazdu ,ja z mężem zmarnowałam czas i pieniądze.to kompromitacja ,żeby kazać spać ludziom w takich obskurnych hotelach. mam zrobione zdjęcia ,więc powiadomię izbę turystyki oraz założę sprawę w sądzie,

Zenon

To co bylo w ALBANIIw Radhime tego sie nie da opisac . Hotel bez windy.Jedzenie ciagle to samo przez caly pobyt. Szkoda ze nie moge pokazac stolu szwedzkiego bo cos nie do opisania . Do sklepu okolo kolometra . Po powrocie czekanie w Poznaniu na antenki poltora godziny .Przejazd powrotny 28 godzin.Obecnie zlikwidowano wyjazd z miejscowosci co sie sprawdzalo Ogolnie FANCLUB traci klijentow na swoje zyczenie Nie polecam tego biura.

Pobyt: Czerwiec 2016

pobyt w hotelu Mireia bardzo udany, hotrlik ładny . polska osbługa super. mecząca droga autokarem ale to drobiazg. polecam

Aleksandra

Na przełomie IX-X 2018 byłam z FUNCLUBEN w Albanii. Cieszę się, że mogłam tyle zobaczyć i usłyszeć. Podróżowanie wygodne z dobrym noclegiem w Chorwacji. Kierowcy panowie Szymon i Łukasz (załoga A7) bardzo profesjonalni, mili, zorganizowani. Rezydent na miejscu -pan Krzysztof "Kris"- potrafił zainteresować, przekazać wiele informacji i był bardzo opiekuńczy. Na miejscu w Radhime jest blisko do morza. Nie podobało się większości, że nie ma windy w hotelu (chociaż bagaże nam wnosiła i znosiła obsługa). Jedzenia było dużo, ale monotonne (zwłaszcza zupa stale ta sama). Ktoś wspominał, że kawa lura (ta w termosach), ale w barze można było kupić super. Opłaty za 2 wycieczki fakultatywne były trochę wyższe niż w ofercie. 3 razy wyjeżdżałam z tym biurem i jestem zadowolona.

JUREK

Albania Radhime dla seniorów . Schody na najwyższe piętro 96 bez poręczy 4 razy dziennie Pościel nie wymieniana ,natrysk zalewa wc podczas używane/reakcja rezydenta czego żądanie za te pieniądze to Albania,pokój nie zamknięty przez sprzataczkę /reakcja rezydenta tu nie kradną/ Śniadania przez cały turnus takie same pomidory, ogórki,omlet ,jajka na twardo,parówki przypiekane w osłonkach,kawa lura. Obiady zupa taka sama codziennie, prawie to samo codziennie. Transport i panowie kierowcy jak zwykle SUPER Ten osrodek psuje dobrą reputację Fanclub i nie nadaje się dla seniorów.Jechałem z Fanclubem 7 raz a tu było najgorzej.