Prima Holiday

• Jordania Śniadania
  • Indie Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

Ola i Daniela

Byłyśmy w Monastirze (Tunezja) na przełomie września i października z innym biurem podróży. Nasz rezydent w ogóle nie zjawił się na spotkanie, ale trafiliśmy na panią Olę Burdę z Prima Holiday. Przygarnęła nas życzliwie, udzieliła wszelkich wyjaśnień i rad. Skorzystałyśmy więc z wycieczek fakultatywnych do Tunisu i na Saharę. Jesteśmy pełne podziwu i wdzięczności dla super przewodnika Nuriego. Przekazał nam w jasny i ciekawy sposób mnóstwo wiedzy o Tunezji. Jeszcze raz podziękowania dla pani Oli w pana Nuriego.

Henryk Maliszewski

Bylem pierwszy razy i ostatni z tym biurem podrozy . Wybralismy sie we wrzesniu 2018 w 6-tke do Turcji /Alania-Konakli hotel Mirabell. Samo potkanie z hotelem wprawilo nas w osupienie i przebudzenie. Mielismy wg.biura byc w hotelu 4* ,a po problematycznym zakwaterowaniu i zobaczeniu pokoji i stanu czystosci mielismy przekonanie,ze jestesmy w hoteli zaledwie 2*. Jedna karta wejsciowa na dwie osoby, Wi-Fi platne 1? na dzien zasieg tylko w recepcji.Mimo ze mielismy wykupione wczasy ALL INKLUSIVE Nie mozna bylo zrealizowac mozliwosci wynikajace z All inklusive poniewaz w hotelu nie bylo restauracji ani baru. Bary przy basenach mialy ograniczony czas pracy i napoje podawane w plastykowych pojemnikach odbiegaly znaczaco od norm smakowych i ilosciowych. Plaza mala ,brudna ,kamienista i niebezpieczna przy wchodzeniu do morza.Jedzenie monotonne brudne taleze i sztucce trzeba bylo " przeswietlac ". Sala jadalna jak stolowka robotnicza brak biezacego sprzatania. Spozywanie posilkow w towarzystwie kotow. Muzyka z sasiednich hoteli ( bliskosc 5 m ) i pobliska ( 15m ) autobana uniemozliwialy spokojny wypoczynek i spanie.Liczylismy dni by jak najszybciej zakonczyc i wyjechac do domu by odpoczac. Nigdy wiecej do tego hotelu pamiatka na cale zycie.

zyga

Przed wyjazdem zadzwoniłem bezpośrednio do biura z pytaniem o wizę ONLY SINAI -bezpłatną do Sharm- pani strzeliła focha i stwierdziła,że trzeba było bezpośrednio u nich wykupić imprezę to wszystko bym wiedział i odesłała do wakacje.pl . Na miejscu miała być opieka polskiego rezydenta - nie było. Po emailu do wakacje.pl odezwał się pan Mahomed podał nr i w razie kłopotów kazał kontaktować się przez whatsaap..... Nie podobało mi się to ,bo turyści z Rainbow mieli każdy dzień swoją rezydentkę w lobby! Tak więc wycieczki i inne przyjemności trzeba organizować na swoją rękę. Wszystko to słabo wyglądało

Było ok, my akurat nie korzystaliśmy z wycieczek (organizowalismy sobie na własną rękę) wiec ocena dotyczy tylko transferu - bez problemów.

Jadwiga

Wyjazd do Paryża "Paryż i Disneyland" oceniam bardzo dobrze. Nasz pilot pan Michał - rewelacja. Zawsze obecny, uczynny, pomocny i opowiadający o ciekawostkach Paryża. Pani przewodnik również z wielką wiedzą i pasją- super kobieta. Dużo zwiedzania więc trzeba mieć wygodne buty, ale dostosowane do możliwości uczestników. Jedynym minusem może być hotel - nie za duży pokój. Ale codziennie był sprzątany przez personel i wymieniali ręczniki. W rezultacie tylko tam się spało, bo cały dzień zwiedzaliśmy. Śniadanie kontynentalne - codziennie maślany rogalik, bułka, 1 plasterek wędliny, jajko, ser topiony i dzemy. Soki, kawa, herbata, kakao. Dla nas ok i wystarczająco. Warto dokupić - Paryż nocą - było wesoło (dużo niespodzianek) i cudne widoki. POLECAM.

Cała organizacja wyjazdu , pobyt i powrót bez żadnych problemów . Polecam !

Alina Wyka

W tym roku wyjeżdżając do Turcji do Alanya skorzystałam z oferty Biura Prima Holiday i się nie zawiodłam. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pani Małgosi G. stawiam ocenę najwyższą, jaka tylko jest możliwa. W przyszłości chętnie skorzystam z oferty tego biura.

Aga

Bardzo pozytywna opinia. Od przylotu na lotnisko do wylotu z Tunezji pełna opieka. Wszystkie informacje czytelne i konkretne. Hotel Sahara Beach ogromny z wieloma atrakcjami i przemiłą obsługą. Rezydentka Ola do pełnej dyspozycji. Przy tygodniowym pobycie było spotkanie organizacyjne na którym Pani Ola wyjaśniła wszystko. Niesamowity przewodnik Nurii ( o ile dobrze napisałam imię:) W podróży na Saharę zagwarantował nam super zabawę i bezpieczny objazd. To było super przeżycie, a Nurii był jak nasz przyjaciel a nie tylko przewodnik:) Serdecznie polecam biuro Prima Holiday !

Bernard

Wróciliśmy z Tunezji tydzień temu. Wczasy w hotelu Sahara Beach bardzo udane. Trochę się martwilismy przed wyjazdem że 3* tunezyjskie i różnie może być. Ale to było bardzo miłe zaskoczenie. Hotel idealny pod każdym względem. Obsługa biura Prima Holiday na wysokim poziomie!

iwa

wszystko bylo ok !! rezydentka odebrala gości z lotniska po czterech dniach pokazała sie ledwie na godzinę póżniej w dzień wyjazdu żeby odwiezć nas na lotnisko