7,0 / 10

Opinie o biurze Prima Holiday

Prima Holiday

Ocena na podstawie 193 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,8
  Ocena
  Organizatora

 • 6,8
  Ocena
  rezydentów

 • 7,2
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Henryk Atak

  Pobyt: Lipiec 2019

  Masakra, wakacje w ubiegłym roku okazały się porażka, po wylądowaniu w Tunezji i dowiezieniu mnie i syna przez organizatora do hotelu okazało się że nie ma w nim miejsca dla nas. Po długim wyczekiwaniu w wysokiej temp bez wody przyjechał po nas bus który zabrał w zupełnie inne miejsce, hotel bez basenów na czym synowi zależało, robactwo w pokoju okrąż ochydne jedzenie. Jeszcze raz - MASAKRA!!! Trzymajcie się od tego biura z daleka, no chyba że lubicie ryzyko.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Jacek

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Dlaczego nie ma w ocenie "0"? Tyle dla mnie warte jest to biuro. Miałem tylko jedną prośbę o przesunięcie wyjazdu na późniejszy termin z uwagi na pandemię. Nic z tego płać karę, mamy gdzieś, że obawiasz się o zarażenie i że jesteś w grupie ryzyka. To nic, że biuro sprzedaje już wczasy na 2021, twoich nie przeniesiemy, znaczysz dla nas NIC, zero.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Monika

  Pobyt: Styczeń 2020

  Dziękuję Prima Holiday za cudowne wakacje w Dominikanie. Polecam z czystym sumieniem wszystko na wysokim poziomie. Rezydentki Madzia i Gosia bardzo pomocne, miłe, i sympatyczne Pierwszy raz korzystałam z Waszych usług, ale na pewno nie ostatni

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Izabela

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Nie polecam wyjazdów z Prima Holiday. Sprzedają hotel 4* (Water Planet Aquapark w Turcji) jako 5*, natomiast w rzeczywistości hotel nie zasługuje na 3*. Co z tego, że tłumaczą swoją ocenę posiadaniem przez hotel certyfikatów ISO, skoro w hotelu jest brudno, na basenach panuje wszechobecny syf, strach do wody wejść z obawy przed zakażeniem jakimś syfem. Ale skoro jest okazja, żeby wziąć kasę na poziomie hotelu 5*, to tak postępują. Zwykłe kłamstwo niezgodne z zasadami uczciwej konkurencji. Prima Holiday bardzo lekceważąco traktuje turystów. Jako turyści wrześniowi otrzymaliśmy jeszcze w autokarze informacje o hotelu wydrukowane na zwykłej kartce i skserowane wielokrotnie. Rezydentka dodała, że większość tych informacji jest nieaktualna, bo były przeznaczone dla turystów w szczycie sezonu. Nikt zatem nie zadaje sobie trudu, aby te informacje zaktualizować. Przecież to zwykła kartka z drukarki, wystarczyłoby 10 min na to poświęcić... Szereg mam zastrzeżeń co do tego biura, lepiej wybierać większe, bardziej renomowane biura o ugruntowanej pozycji na rynku.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Darek B.

  Pobyt: Lipiec 2019

  Wszystko w najlepszym porządku. Spędziliśmy urlop w Albanii. Mieliśmy zarezerwowane hotel Henry Resort 4 gwiazdkowy. Hotel nie zdążyli zbudować, to Prima nam zaproponowała świetne hotel 5* all inclusive bez doplaty. Bardzo mole nam zaskoczyli. Dbają o klienta! Obsługa n miejscu świetna.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Tomasz R

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wszystko tak jak być powinno, zgodnie z opisem, pełna opieka w każdym momencie wycieczki

  Opinia dodana:
 • 4,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Paweł

  Pobyt: Wrzesień 2019

  "U wrót Sahary..." taką objazdówkę postanowiliśmy sobie tym razem zafundować. Program w necie wydawał się atrakcyjny, warunki też. Kupiłem. Opinię trzeba by podzielić na dwie części. Wycieczka i organizator. Może zacznę od tego drugiego. Szwędamy się trochę po świecie ale jeszcze nigdy nie trafiliśmy na takie olewanie klienta jak na zaserwowała Prima poprzez swoich przedstawicieli w Tunezji. Rezydentkę zobaczyłem na lotnisku, potem na spotkaniu organizacyjnym, gdzie naopowiadała samych bajek (jak się później okazało) a potem sobie robiła wycieczkę ze znajomymi, którzy akurat przyjechali.Pilot, skądinąd bardzo miły Pan Nuri, z totalnie olewczym podejściem do tematu. Jak stwierdził to nie jego praca tylko hobby wiec spinał się nie będzie a my się mamy bawić. W efekcie tego byliśmy wiezieni w jakieś miejsce i puszczani na czas wolny. Z zazdrością można było tylko patrzeć na inne wycieczki gdzie przewodnicy oprowadzali i opowiadali o tym co ludzie mają przed oczami. Jak zresztą na wszystkich innych objazdówkach bywało. My zaś mieliśmy sobie poszukać w internecie. Na porządku dziennym było również wymuszanie kupowania dodatków poprzez nieprawdziwą sugestię że jak się nie kupi to się czegoś nie zobaczy. A następnego dnia było to samo, w lepszym wydaniu za darmo. Być może przyczyną tego jest fakt, że "U wrót Sahary" nie jest, wbrew deklaracjom organizatora, wycieczką objazdową a zwykłymi wczasami pobytowymi z doklejonymi paroma fakultetami, na które bilety sprzedały się ludziom z różnych hoteli a na jedną nawet z różnych krajów. Świadczyć może również o tym fakt, że nie ma żadnego planu na zajęcie się ludźmi, którzy fakultetu nie kupili i musieli spędzić długie godziny w autokarze czekając na powrót rozczarowanej grupy. Jeśli chodzi o samą wycieczkę to kraj jest ciekawy, dużo zobaczyliśmy ale prawie nic się o nim nie dowiedzieliśmy może poza tym, że to Europejczycy odpowiadają za złe postrzeganie kultury muzułmańskiej :) Jedzenie fajne, hotele... pierwszy z AI (Sahara Beach w Monastyrze) od biedy mógł być choć zakwaterowano nas w najstarszej i najgorszej części bez żadnego wyposażenia, a drugi Golf Residence w Suse to porażka totalna, syf, kiła i mogiła. A ponoć 4*. Wiem, że to inny standard niż np. w Europie ale porównując nawet do takiego objazdu w Egipcie (oczywiście nie z PH) tu mieliśmy zakwaterowanie w ładnych z zewnątrz ruderach. Reasumując. Wycieczka w założeniu bardzo ciekawa ale co można było organizator modelowo spieprzył.

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  J&J

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Pierwszy raz byliśmy z tym biurem i muszę przyznać, że tego czego się spodziewaliśmy to otrzymaliśmy. Wszelkie informacje zdobyte jeszcze w Polsce potwierdziły się na miejscu- byliśmy w Tunezji, Hotel El Mouradi Skanes. Punkt wypadowy znakomity, do większych miast jak Monastir i Sousse można wybrać się samemu korzystając z taksówki za przysłowiowe grosze. Jeśli chodzi o rezydentkę p. Olę to w skali do 10 otrzymuję dziesiątkę! Bardzo kontaktowa, bardzo konkretna i bardzo zorganizowana. Przewodnik, który współpracuje z biurem na wycieczkach po Saharze i Kartaginie- rewelacyjny! Tunezyjczyk, który studiował w Polsce i znakomicie mówi po polsku... Organizacja wszystkiego znakomita.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Maciej

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Wakacje na dominikanie na 5. Hotel, organizacja i rezydent na miejscu, indywidualny transfer - wszystko super, .

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Karolina

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Super biuro organizacja wyjazdu na 100% polecam wczasy w Bulgarii na Slonecznym Brzegu w hotelu Marlin Beach

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 20
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią