Opinie o biurze Prima Holiday

Prima Holiday

Pobyt: Styczeń 2020

Dziękuję Prima Holiday za cudowne wakacje w Dominikanie. Polecam z czystym sumieniem wszystko na wysokim poziomie. Rezydentki Madzia i Gosia bardzo pomocne, miłe, i sympatyczne Pierwszy raz korzystałam z Waszych usług, ale na pewno nie ostatni

Izabela

Nie polecam wyjazdów z Prima Holiday. Sprzedają hotel 4* (Water Planet Aquapark w Turcji) jako 5*, natomiast w rzeczywistości hotel nie zasługuje na 3*. Co z tego, że tłumaczą swoją ocenę posiadaniem przez hotel certyfikatów ISO, skoro w hotelu jest brudno, na basenach panuje wszechobecny syf, strach do wody wejść z obawy przed zakażeniem jakimś syfem. Ale skoro jest okazja, żeby wziąć kasę na poziomie hotelu 5*, to tak postępują. Zwykłe kłamstwo niezgodne z zasadami uczciwej konkurencji. Prima Holiday bardzo lekceważąco traktuje turystów. Jako turyści wrześniowi otrzymaliśmy jeszcze w autokarze informacje o hotelu wydrukowane na zwykłej kartce i skserowane wielokrotnie. Rezydentka dodała, że większość tych informacji jest nieaktualna, bo były przeznaczone dla turystów w szczycie sezonu. Nikt zatem nie zadaje sobie trudu, aby te informacje zaktualizować. Przecież to zwykła kartka z drukarki, wystarczyłoby 10 min na to poświęcić... Szereg mam zastrzeżeń co do tego biura, lepiej wybierać większe, bardziej renomowane biura o ugruntowanej pozycji na rynku.

Darek B.

Wszystko w najlepszym porządku. Spędziliśmy urlop w Albanii. Mieliśmy zarezerwowane hotel Henry Resort 4 gwiazdkowy. Hotel nie zdążyli zbudować, to Prima nam zaproponowała świetne hotel 5* all inclusive bez doplaty. Bardzo mole nam zaskoczyli. Dbają o klienta! Obsługa n miejscu świetna.

Tomasz R

Wszystko tak jak być powinno, zgodnie z opisem, pełna opieka w każdym momencie wycieczki

"U wrót Sahary..." taką objazdówkę postanowiliśmy sobie tym razem zafundować. Program w necie wydawał się atrakcyjny, warunki też. Kupiłem. Opinię trzeba by podzielić na dwie części. Wycieczka i organizator. Może zacznę od tego drugiego. Szwędamy się trochę po świecie ale jeszcze nigdy nie trafiliśmy na takie olewanie klienta jak na zaserwowała Prima poprzez swoich przedstawicieli w Tunezji. Rezydentkę zobaczyłem na lotnisku, potem na spotkaniu organizacyjnym, gdzie naopowiadała samych bajek (jak się później okazało) a potem sobie robiła wycieczkę ze znajomymi, którzy akurat przyjechali.Pilot, skądinąd bardzo miły Pan Nuri, z totalnie olewczym podejściem do tematu. Jak stwierdził to nie jego praca tylko hobby wiec spinał się nie będzie a my się mamy bawić. W efekcie tego byliśmy wiezieni w jakieś miejsce i puszczani na czas wolny. Z zazdrością można było tylko patrzeć na inne wycieczki gdzie przewodnicy oprowadzali i opowiadali o tym co ludzie mają przed oczami. Jak zresztą na wszystkich innych objazdówkach bywało. My zaś mieliśmy sobie poszukać w internecie. Na porządku dziennym było również wymuszanie kupowania dodatków poprzez nieprawdziwą sugestię że jak się nie kupi to się czegoś nie zobaczy. A następnego dnia było to samo, w lepszym wydaniu za darmo. Być może przyczyną tego jest fakt, że "U wrót Sahary" nie jest, wbrew deklaracjom organizatora, wycieczką objazdową a zwykłymi wczasami pobytowymi z doklejonymi paroma fakultetami, na które bilety sprzedały się ludziom z różnych hoteli a na jedną nawet z różnych krajów. Świadczyć może również o tym fakt, że nie ma żadnego planu na zajęcie się ludźmi, którzy fakultetu nie kupili i musieli spędzić długie godziny w autokarze czekając na powrót rozczarowanej grupy. Jeśli chodzi o samą wycieczkę to kraj jest ciekawy, dużo zobaczyliśmy ale prawie nic się o nim nie dowiedzieliśmy może poza tym, że to Europejczycy odpowiadają za złe postrzeganie kultury muzułmańskiej :) Jedzenie fajne, hotele... pierwszy z AI (Sahara Beach w Monastyrze) od biedy mógł być choć zakwaterowano nas w najstarszej i najgorszej części bez żadnego wyposażenia, a drugi Golf Residence w Suse to porażka totalna, syf, kiła i mogiła. A ponoć 4*. Wiem, że to inny standard niż np. w Europie ale porównując nawet do takiego objazdu w Egipcie (oczywiście nie z PH) tu mieliśmy zakwaterowanie w ładnych z zewnątrz ruderach. Reasumując. Wycieczka w założeniu bardzo ciekawa ale co można było organizator modelowo spieprzył.

J&J

Pierwszy raz byliśmy z tym biurem i muszę przyznać, że tego czego się spodziewaliśmy to otrzymaliśmy. Wszelkie informacje zdobyte jeszcze w Polsce potwierdziły się na miejscu- byliśmy w Tunezji, Hotel El Mouradi Skanes. Punkt wypadowy znakomity, do większych miast jak Monastir i Sousse można wybrać się samemu korzystając z taksówki za przysłowiowe grosze. Jeśli chodzi o rezydentkę p. Olę to w skali do 10 otrzymuję dziesiątkę! Bardzo kontaktowa, bardzo konkretna i bardzo zorganizowana. Przewodnik, który współpracuje z biurem na wycieczkach po Saharze i Kartaginie- rewelacyjny! Tunezyjczyk, który studiował w Polsce i znakomicie mówi po polsku... Organizacja wszystkiego znakomita.

Maciej

Wakacje na dominikanie na 5. Hotel, organizacja i rezydent na miejscu, indywidualny transfer - wszystko super, .

Super biuro organizacja wyjazdu na 100% polecam wczasy w Bulgarii na Slonecznym Brzegu w hotelu Marlin Beach

Agata

Moj pierwszy wyjazd z Prima Holiday i mam nadzieje ,ze nie ostatni.Polecam.Pani z numeru alarmowego to anioł.Niestety nie pamietam imienia ale jeszcze raz dziękuje za pomoc.Wakacje udane!!

Pierwszy raz z tym biurem, rezydent chamski. Nic szczególnego