Opinie o biurze Prima Holiday

• Grecja Śniadania
  • Tunezja All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

J&J

Pierwszy raz byliśmy z tym biurem i muszę przyznać, że tego czego się spodziewaliśmy to otrzymaliśmy. Wszelkie informacje zdobyte jeszcze w Polsce potwierdziły się na miejscu- byliśmy w Tunezji, Hotel El Mouradi Skanes. Punkt wypadowy znakomity, do większych miast jak Monastir i Sousse można wybrać się samemu korzystając z taksówki za przysłowiowe grosze. Jeśli chodzi o rezydentkę p. Olę to w skali do 10 otrzymuję dziesiątkę! Bardzo kontaktowa, bardzo konkretna i bardzo zorganizowana. Przewodnik, który współpracuje z biurem na wycieczkach po Saharze i Kartaginie- rewelacyjny! Tunezyjczyk, który studiował w Polsce i znakomicie mówi po polsku... Organizacja wszystkiego znakomita.

Super biuro organizacja wyjazdu na 100% polecam wczasy w Bulgarii na Slonecznym Brzegu w hotelu Marlin Beach

Pierwszy raz z tym biurem, rezydent chamski. Nic szczególnego

Wakacje w Bułgarii-Obzor bardzo udane.Hotel Marina sands piękny ,czysty i 50m od plaży. CUDOWNE ANIMACJE DLA DZIECI I DOROSLYCH-POZDROWIENIA DLA P. KAROLINY ANIMATORKI PRIMA HOLIDAY. Zawsze uśmiechnięta,pełna energii i pomysłów,.Nie było mowy o nudzie. Pyszne posiłki,obficie i na ,,bogato".Wakacje bardzo udane!!! Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami które przedstawia oferta.Polecam!!!!!

Wakacje w Das Club Słoneczny Brzeg. Rezydenci Prima Holiday na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem uroczej i sympatycznej Rezydentki pani Pauli, która pomimo młodego wieku jest osobą niezwykle profesjonalną i zaangażowaną w swoją pracę. Opieka Rezydentów na najwyższym poziomie. Polecam !

Katarzyna Piwowarczyk-Petr

Biuro ok, rezydent hamski, ale brakuje pracowników, więc nie mozna sie dziwić

Podróżowałem z tym biurem kilka razy. Ostatnim razem była to wyspa Zakynthos i hotel Zante Sun Resort. Piękny, czysty, miła obsługa, jedzenie smaczne. Należy wspomnieć również, że rezydent Paweł zawsze służy pomocą i dobrą radą. Całość oceniam bardzo dobrze. Biuro godne polecenia.

Kolejny raz z Prima Holiday w hotelu Sahara Beach w Tunezji. Wyjazd super zorganizowany, wyśmienite warunki i atrakcje dla dużych i małych. Znakomita opieka Pani Adrianny, która jest z gośćmi od przylotu do odlotu i w każdej sytuacji pomocna. Prowadzi również zajęcia w mini klubie dla dzieci. Rezydentka p. Ola bardzo konkretna. Warunki pobytu w hotelu zarówno zakwaterowanie, wyżywienie jak i atrakcje na bardzo wysokim poziomie.

Pierwszy raz pojechaliśmy na wakacje z trójką dzieci z tego biura. Przy zakupie oferty bardzo miłe osoby, które odpowiedziały nam na każde pytanie. Byliśmy w Sahara Beach &Aquapark w Tunezji. Super rezydentka z Prima Holiday p.Adrianna, która odebrała nas z lotniska, potem czekala z nami na recepcji przy zakwaterowaniu. Prowadziła także animacje dla dzieci. Była z nami do dnia wyjazdu i do odprawy. Byla tez rezydentka p.Ola z ktora mielismy spotkanie w dniu przyjazdu, ktora super opowiadala o wycieczkach. Niestety my nie skirxystslismy, bo bylismy z trojka dzieci. A w hotelu było bardzo dużo atrakcji. Wszyscy byliśmy zadowoleni z pobytu.

tomasz

Dobra relacja ceny do jakości. Oferta zgodna z opisem. W zasadzie wszystko OK z jednym małym wyjątkiem dotyczącym powrotnego transferu na lotnisko. Zbyt dużo musieliśmy sami ustalać dzwoniąc kilkukrotnie do rezydentki w sytuacji gdy informacje powinny na nas "czekać".