Opinie o biurze Prima Holiday

• Tanzania Śniadania
  • Meksyk Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

Marzena

Byłyśmy z biurem w Tunezji maj-czerwiec 2019 rok, hotel Riadh Palms bardzo udany wyjazd. Wycieczkę wykupiłyśmy w biurze aleJazz.pl, które polecam z całego serca ani przez chwilę nie musiałyśmy się martwić wszystko było na czas:)Organizacja super od przyjazdu, aż do nocnego pożegnania przed odlotem zawsze mogłyśmy liczyć na opiekę rezydentki Pani Oli. Była z nami przy zameldowaniu, wymianie waluty, zamawianiu specjalnych kolacji itp.Profesjonalizm w 100%:) Hotel bardzo ładny zgodny z opisem, bezpośrednio przy hotelu czysto plaża.Wyżywienie rewelacyjne każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorne rozrywki tez super. Dziękujemy za wspaniały wypoczynek :)

Wiesiek

Dobrze zorganizowane biuro, znakomicie przygotowani rezydenci

Bożena

Właśnie wróciłam z Grecji. Byłam na Zakynthos w hotelu Locanda Beach w Argassi i jestem bardzo zadowolona z zakupu wczasów w tym biurze. Obsługa miła, warunki w hotelu super. Najważniejsze jednak jest to że mieliśmy super Rezydenta Pana Pawła A., który zajmował się nami i był zawsze pomocny. Podczas wycieczek (2 dni) świetnie opowiadał o historii wyspy. Ponadto profesjonalizm z jakim podszedł do nas był na najwyższym poziomie a kultura osobista na jeszcze wyższym. Gorąco polecam wszystkim

Aga

Wymarzony wyjazd na Malediwy! Wszystko zorganizowane na najwyższym pozimie, hotel przepiekny.

MARIUSZ GRZENIA

Pierwszy raz pojechaliśmy na wakacje z tym biurem i nie żałujemy wszystko odbyło się na najwyższym poziomie .

Moje niezadowolenie wynika po pierwsze z obsługi hotelowej- personelu jak również z jedzenie które prowadziło do zatruć pokarmowych oraz z brudu który panował zarówno w pokojach jak i w całym hotelu. Po pierwsze wiele do życzenia pozostawiała obsługa, która z kaprysem i jakby za kare wykonywała swoje obowiązki. Mieliśmy sytuację w której była godzina 13.56 posiłki były wydawane do 14 .00 chcieliśmy dołożyć siebie jedzenia ze stołówki niestety talerze zostały nam wyrwane z rak i zostaliśmy wyproszeni. Kelnerki nie sprzątały stołów notorycznie panował brud i niepożądane oraz resztki jedzenia na stołach i podłodze. W basenie brakowało co drugiej płytki na dnie basenu co groziło licznym uszkodzoną i uszczerbkiem na zdrowiu. Praktycznie co drugi leżak i stolik przy basenie był pęknięty. Co do pokojów nie było odkurzane, było tylko mydło w płynie w aplikatorze, ręczniki nie były zmieniane codziennie , nie było można wypożyczyć ręczników hotelowych na basen co było zaznaczone na ofercie. Na umywalce pierwszego dnia były włosy, pod prysznicem znajdował się grzyb. Z rur kanalizacyjnych unosił się fetor który rozprowadzał się po całym pokoju. Wykładzina podłogowa była brudna i był na niej piach i inne zanieczyszczenia. Co do jedzenia codziennie na śniadanie było to samo. Wszystkie napoje były podawane w plastikowych kubkach co uważam ze na cztero gwiazdkowy hotel jest nieporozumieniem. Jeżeli chodzi o obiady były serwowane stare odgrzewane jedzenie które było zimne lub spalone, stare mięso widać było po jego kolorze i smaku jest to zatruwanie ludzi! Nie mówię już o walorach smakowych arbuz smakował tak jak kotlet z mielonej piersi kurczaka. Na deser były podawane niedojrzałe owoce lub rozproszone lody które mogły zarazić ludzi salmonella. Na kolację były podawane resztki z obiadu zmielone lub w tej samej formie. Z związku z tym ze wszyscy po jedzeniu ze stołówki mieliśmy zatrucie pokarmowe ( biegunka, wymioty, uczucie wydęcia brzucha) byliśmy zmuszeni jeść na mieście.

Zbigniew

Profesjonalna obsługa . Bardzo udane wczasy w Tunezji. Rezydentka bardzo miła i pomocna . Polecamy hotel Shara Beach w Monastirze !

Kuba

Witam odradzam to biuro, hotel nie wiele miał wspólnego z opisywanym w ofercie,plaża miała byc piaszczysto kamienista z ciężko było dostrzec na niej ziarnko piasku ale to tak naprawdę szczegół przy tym co spotkało nas pod koniec wyjazdu mianowicie do przedostatniego dnia pobytu nie było wiadomo w jakich godzinach będzie wylot i zapewniano nas, ze jeśli będzie w godzinach nocnych otrzymamy pokoje d których będziemy mogli korzystac.otrzymaliśmy jeden pokój na 6 osób dorosłych i dwoje trzyletnich dzieci straciliśmy przy tym mnustwo nerwów i poświeciliśmy ostatni dzień na telefony i dyskusje z opryskliwymi paniami z biura które uważały ze powinnismy ostatniej nocy koczować z dziećmi na basenie lub w korytarzu hotelowym.Nigdy więcej omijajcie tych oszustów szerokim łukiem

Odradzam, stracone pieniądze. Wycieczka Paryż + parki to nieporozumienie. Wycieczka 4 dni ok 3000 pln/os Hotel tragedia, brudno, brak wifi, brak seriwsu, brak ciepłej wody przez 2 dni pobytu. Wg organizatorów to standard więc nie ma problemu. Haos organizacyjny brak zainteresowania ze strony biura odnośnie zgłaszanych uwag. Nie polecam, z 4 tylko dni i takie pieniądze to nieporozumienie.

Byłem z tym biurem na Krecie w hotelu Mari Beach. Wszystko bardzo ok a i hotel bardzo przypadł nam do gustu. Bardzo miły kameralny obiekt na samej plaży. Obsługa biura tez staneła na wysokości zadanie . Po prostu wszystko OK