Prima Holiday

• Egipt All Inclusive
  • Tunezja śniadania i obiadokolacje
  • Turcja All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

Perfekcyjna i bardzo miła obsługa, po przelocie czekał przedstawiciel z prywatnym transferem. Zameldowanie w hotelu trwało dosłownie małą chwilę. Przedstawiciel byl non stop do dyspozycji. Hotel Atlantis luksusowy. Jak dla wymagających ludzi to zdecydowanie polecam Prima Holiday.

Idealny wypoczynek w Dubaju. Obsługa świetna. Wszystko na najwyższym poziomie. Stała opieka kompetentnych rezydentów. Polecam !

Super zorganizowane wyjazd na Dominikanie, wylot liniami Air France, na miejscu czekał na nas rezydent i od razu prywatny transfer do hotelu. Rezydent pojawił się punktualnie w hotelu w trakcie pobytu. Brawo dla super organizacji ! :)

Bardzo udane wakacje w Grecji. Polecamy biuro Primaholiday, wszystko zgodnie z planem. Rezydent bardzo sympatyczny.

Pierwsze biuro z którym jechałem a nie widziałem żadnego z jej pracowników, na lotnisku powitała nas pani od lokalnego przewoźnika, przez cały pobyt nikt się nie pojawił a godziny odlotów dowiedzieliśmy się w recepcji bo Pani rezydent napisała sesemesem że możemy się spotkać ale już nie chciała sprecyzować kiedy i gdzie. Także wycieczka nam się udała ale na wsparcie od organizatora nie mogliśmy liczyć. Życzył bym sobie na przyszłość alby trzy posiłki opisywać jako trzy posiłki a nie All bo to nie to samo

Świetna organizacja! Polecamy wyjazdy z Prima Holiday do Turcji. Rezydentka bardzo miła, punktualnie się pojawiła na spotkaniach z turystami. Czuliśmy się na prawdę pod stałą opieką. Nawet ci co często wyjeżdżają i korzystają z różnych biur stwierdzili że obsługę tum razem była wyjątkowa. Hotel Water Planet godny polecenia!

Spędziliśmy urlop w Bułgarii, z Prima Holiday były to pierwsze wakacje. Wszystko OK, oferta zgodna z opisem, zorganizowane, jedynym minusem to opieka Rezydenta, który mógłby się trochę bardziej zaangażować, poza tym to nie było żadnych niespodzianek. Hotel w porządku, czysto, miło, all inclusive jak najbardziej na wysokim poziomie. Wakacje były udane więc na pewno skorzystamy w przyszłości z Prima Holiday.

Byliśmy z BP Prima Holiday i nam było super. Byliśmy z rodzinką 2+2 i czuliśmy się bezpiecznie. Transfer lotniskowy, Rezydent, Hotel, Oferta, wszystko wzorowo, na czas i zgodnie z harmonogramem . Na spotkaniu z rezydentem okazalo się niestety, że 4 osoby które przyleciały w tym samym dniu co my, pierwszą noc musiały spędzić w innym hotelu bo w naszym brakło dla nich miejsc. Były na spotkaniu z rezydentem bardzo rozgoryczone tym faktem oraz niskim standartem zamiennego hotelu.

Biuro podróży to totalna porażka. Organizacja poniżej krytyki, praca rezydenta tragiczna, hotel Dream World Aqua w Turcji bez komentarza. Ponadto BP Prima Holiday obniżyło gwarancje ubezpieczeniową wiec może być różnie. Odradzał.

Przed wyjazdem szukałam opinii w necie o BP Prima Holiday. Nie było ich zbyt wiele i trochę niepokoiłam się. Niepotrzebnie! Nie było absolutnie żadnych problemów. Nasz wyjazd do Hiszpanii był super. Dwie osoby dorosłe i dzieci w wieku 11 i 6 lat. Hotel zgodny z ofertą (Alegria Pineda Splash - polecam!). Godziny wylotu zgodne z planem, na lotnisku w Barcelonie czekali rezydenci Ola i Błażej. Zaprowadzili nas do autokaru (klimatyzacja :) powrót równie sprawnie zorganizowany. Odbiór z hotelu i transport na lotnisko. Dla nas wszystko super i sprawnie zorganizowane.