Opinie o biurze Prima Holiday

• Tunezja Śniadania i obiadokolacje
  • Tanzania Śniadania
  • Meksyk Śniadania
Zobacz wszystkie oferty Prima Holiday

Moje niezadowolenie wynika po pierwsze z obsługi hotelowej- personelu jak również z jedzenie które prowadziło do zatruć pokarmowych oraz z brudu który panował zarówno w pokojach jak i w całym hotelu. Po pierwsze wiele do życzenia pozostawiała obsługa, która z kaprysem i jakby za kare wykonywała swoje obowiązki. Mieliśmy sytuację w której była godzina 13.56 posiłki były wydawane do 14 .00 chcieliśmy dołożyć siebie jedzenia ze stołówki niestety talerze zostały nam wyrwane z rak i zostaliśmy wyproszeni. Kelnerki nie sprzątały stołów notorycznie panował brud i niepożądane oraz resztki jedzenia na stołach i podłodze. W basenie brakowało co drugiej płytki na dnie basenu co groziło licznym uszkodzoną i uszczerbkiem na zdrowiu. Praktycznie co drugi leżak i stolik przy basenie był pęknięty. Co do pokojów nie było odkurzane, było tylko mydło w płynie w aplikatorze, ręczniki nie były zmieniane codziennie , nie było można wypożyczyć ręczników hotelowych na basen co było zaznaczone na ofercie. Na umywalce pierwszego dnia były włosy, pod prysznicem znajdował się grzyb. Z rur kanalizacyjnych unosił się fetor który rozprowadzał się po całym pokoju. Wykładzina podłogowa była brudna i był na niej piach i inne zanieczyszczenia. Co do jedzenia codziennie na śniadanie było to samo. Wszystkie napoje były podawane w plastikowych kubkach co uważam ze na cztero gwiazdkowy hotel jest nieporozumieniem. Jeżeli chodzi o obiady były serwowane stare odgrzewane jedzenie które było zimne lub spalone, stare mięso widać było po jego kolorze i smaku jest to zatruwanie ludzi! Nie mówię już o walorach smakowych arbuz smakował tak jak kotlet z mielonej piersi kurczaka. Na deser były podawane niedojrzałe owoce lub rozproszone lody które mogły zarazić ludzi salmonella. Na kolację były podawane resztki z obiadu zmielone lub w tej samej formie. Z związku z tym ze wszyscy po jedzeniu ze stołówki mieliśmy zatrucie pokarmowe ( biegunka, wymioty, uczucie wydęcia brzucha) byliśmy zmuszeni jeść na mieście.

Zbigniew

Profesjonalna obsługa . Bardzo udane wczasy w Tunezji. Rezydentka bardzo miła i pomocna . Polecamy hotel Shara Beach w Monastirze !

Kuba

Witam odradzam to biuro, hotel nie wiele miał wspólnego z opisywanym w ofercie,plaża miała byc piaszczysto kamienista z ciężko było dostrzec na niej ziarnko piasku ale to tak naprawdę szczegół przy tym co spotkało nas pod koniec wyjazdu mianowicie do przedostatniego dnia pobytu nie było wiadomo w jakich godzinach będzie wylot i zapewniano nas, ze jeśli będzie w godzinach nocnych otrzymamy pokoje d których będziemy mogli korzystac.otrzymaliśmy jeden pokój na 6 osób dorosłych i dwoje trzyletnich dzieci straciliśmy przy tym mnustwo nerwów i poświeciliśmy ostatni dzień na telefony i dyskusje z opryskliwymi paniami z biura które uważały ze powinnismy ostatniej nocy koczować z dziećmi na basenie lub w korytarzu hotelowym.Nigdy więcej omijajcie tych oszustów szerokim łukiem

Odradzam, stracone pieniądze. Wycieczka Paryż + parki to nieporozumienie. Wycieczka 4 dni ok 3000 pln/os Hotel tragedia, brudno, brak wifi, brak seriwsu, brak ciepłej wody przez 2 dni pobytu. Wg organizatorów to standard więc nie ma problemu. Haos organizacyjny brak zainteresowania ze strony biura odnośnie zgłaszanych uwag. Nie polecam, z 4 tylko dni i takie pieniądze to nieporozumienie.

Byłem z tym biurem na Krecie w hotelu Mari Beach. Wszystko bardzo ok a i hotel bardzo przypadł nam do gustu. Bardzo miły kameralny obiekt na samej plaży. Obsługa biura tez staneła na wysokości zadanie . Po prostu wszystko OK

Ola i Daniela

Byłyśmy w Monastirze (Tunezja) na przełomie września i października z innym biurem podróży. Nasz rezydent w ogóle nie zjawił się na spotkanie, ale trafiliśmy na panią Olę Burdę z Prima Holiday. Przygarnęła nas życzliwie, udzieliła wszelkich wyjaśnień i rad. Skorzystałyśmy więc z wycieczek fakultatywnych do Tunisu i na Saharę. Jesteśmy pełne podziwu i wdzięczności dla super przewodnika Nuriego. Przekazał nam w jasny i ciekawy sposób mnóstwo wiedzy o Tunezji. Jeszcze raz podziękowania dla pani Oli w pana Nuriego.

Henryk Maliszewski

Bylem pierwszy razy i ostatni z tym biurem podrozy . Wybralismy sie we wrzesniu 2018 w 6-tke do Turcji /Alania-Konakli hotel Mirabell. Samo potkanie z hotelem wprawilo nas w osupienie i przebudzenie. Mielismy wg.biura byc w hotelu 4* ,a po problematycznym zakwaterowaniu i zobaczeniu pokoji i stanu czystosci mielismy przekonanie,ze jestesmy w hoteli zaledwie 2*. Jedna karta wejsciowa na dwie osoby, Wi-Fi platne 1? na dzien zasieg tylko w recepcji.Mimo ze mielismy wykupione wczasy ALL INKLUSIVE Nie mozna bylo zrealizowac mozliwosci wynikajace z All inklusive poniewaz w hotelu nie bylo restauracji ani baru. Bary przy basenach mialy ograniczony czas pracy i napoje podawane w plastykowych pojemnikach odbiegaly znaczaco od norm smakowych i ilosciowych. Plaza mala ,brudna ,kamienista i niebezpieczna przy wchodzeniu do morza.Jedzenie monotonne brudne taleze i sztucce trzeba bylo " przeswietlac ". Sala jadalna jak stolowka robotnicza brak biezacego sprzatania. Spozywanie posilkow w towarzystwie kotow. Muzyka z sasiednich hoteli ( bliskosc 5 m ) i pobliska ( 15m ) autobana uniemozliwialy spokojny wypoczynek i spanie.Liczylismy dni by jak najszybciej zakonczyc i wyjechac do domu by odpoczac. Nigdy wiecej do tego hotelu pamiatka na cale zycie.

zyga

Przed wyjazdem zadzwoniłem bezpośrednio do biura z pytaniem o wizę ONLY SINAI -bezpłatną do Sharm- pani strzeliła focha i stwierdziła,że trzeba było bezpośrednio u nich wykupić imprezę to wszystko bym wiedział i odesłała do wakacje.pl . Na miejscu miała być opieka polskiego rezydenta - nie było. Po emailu do wakacje.pl odezwał się pan Mahomed podał nr i w razie kłopotów kazał kontaktować się przez whatsaap..... Nie podobało mi się to ,bo turyści z Rainbow mieli każdy dzień swoją rezydentkę w lobby! Tak więc wycieczki i inne przyjemności trzeba organizować na swoją rękę. Wszystko to słabo wyglądało

Było ok, my akurat nie korzystaliśmy z wycieczek (organizowalismy sobie na własną rękę) wiec ocena dotyczy tylko transferu - bez problemów.

Jadwiga

Wyjazd do Paryża "Paryż i Disneyland" oceniam bardzo dobrze. Nasz pilot pan Michał - rewelacja. Zawsze obecny, uczynny, pomocny i opowiadający o ciekawostkach Paryża. Pani przewodnik również z wielką wiedzą i pasją- super kobieta. Dużo zwiedzania więc trzeba mieć wygodne buty, ale dostosowane do możliwości uczestników. Jedynym minusem może być hotel - nie za duży pokój. Ale codziennie był sprzątany przez personel i wymieniali ręczniki. W rezultacie tylko tam się spało, bo cały dzień zwiedzaliśmy. Śniadanie kontynentalne - codziennie maślany rogalik, bułka, 1 plasterek wędliny, jajko, ser topiony i dzemy. Soki, kawa, herbata, kakao. Dla nas ok i wystarczająco. Warto dokupić - Paryż nocą - było wesoło (dużo niespodzianek) i cudne widoki. POLECAM.