Opinie o biurze Sun&Fun

• Egipt Śniadanie i obiadokolacja
  • Bułgaria Bez wyżywienia
  • Tunezja Śniadanie i obiadokolacja
Zobacz wszystkie oferty Sun&Fun

Sun&Fun a właściwie Blue Style Sp.zoo właściciel marki Sun&Fun podsumować to wszystko można w następujący sposób: sprzedali wycieczkę, wysłali na miejsce i tyle. Z tym biurem byliśmy na wakacjach pierwszy i... ostatni raz. Ocena po pobycie w Sangho Club Zarzis. Zgodność oferty z umową dla mnie żadna dla biura pewnie 100% dlatego podaruje sobie jakiekolwiek reklamacje. Uwagi zgłoszone na miejscu do rezydentki zgodnie z przysłowiem "Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu". Bez jakiegokolwiek sarkazmu, życzę sukcesów w działalności i wielu zadowolonych klientów.

szymon batog

Calimera Swiss Resort - Marsa Alam Oferta 7 dniowa - 13.08-20.08 13.08 wylot z Katowic o godzinie 20.20 - zameldowanie w Hotelu w granicach 02.00 - 14.08 rano -1 dzien z przestawionej oferty - dzień spędzony (zapłacony) w domu w oczekiwaniu na lot 20.08 wylot z Marsa Alam 0 godzinie 15.00 - wymeldowanie z Hotelu godzina 10.00 - efekt? -2 dzien z przedstawionej oferty - dzień spędzony (zapłacony) w poczekalni i na lotnisku Podsumowaujac z pobytu 7 dniowego robi sie 5 dniowy przy locie do Egiptu a nie na Bali Dla porównania klienci którzy dokonali wylotu z Warszawy wylatuja 13.08 o godzinie 8 rano i meldują się w hotelu w godzinach popołudniowych płacąc te same kwoty Czekamy na rozpatrzenie reklamacji - Sprawa zostala zgloszona do rzecznika prawa konsumenta - ostatni raz korzystamy z uslug

Krzysiek

Sunrise Royal Makadi Resort hotel jest cudowny bardzo zadbany obsługa sympatyczna,usmiechnieta wręcz idealna. Drinki i jedzenie wyśmienite i różnorodne.Plaza blisko hotelu bardzo czysta i zadbana rafa rewelacja baseny codziennie czyszczone.Animatorzy GIENIA i MIKOŁAJ po prostu ZAJEBISCI odwalają kawał dobrej roboty POLECAM

rzeczywistość skrajnie inna niż oferta, Tunezja hotel Riadh palm, fatalne warunki sanitarno higieniczne, nie działająca klimatyzacja w pokoju, wanna czarna od brudu, sedes z urwana klapą, brud na scianach, zagrzybiała kotara, poklejony zlew, problemy z ręcznikami, woda do picia, papierem toaletowym. brak działających gniazdek. zostaliśmy pogryzieni przez pluskwy. Stołówka brudna, poklejone stoły i krzesła, walka o szklanki, kubki, talerze, jeden automat z napojami i wieczna kolejka do niego, jedzenie bardzo monotonne (codziennie to samo). Fatalna współpraca z serwisem przy Help desck, kiepska znajomość angielskiego, brak możliwości płacenia kartą kredytową, tzw, Gym, bez klimatyzacji, brak reczników, wody do picia, kilka Hantli jedna stara zardzewiała sztaga, kilka starych niesprawnych przyrządów, nie ma muzyki, całość w nagrzanym od słońca pomieszczeniu za szkłem. Na basenie brud i smród chyba z toalet, na plaży cała masa niedopałków, kubków śmieci nawet w wodzie. leżaki brudne i poklejone od porozlewanych napojów. Opieka rezydenta żadna, brak kontaktu. Żeby umówic sie z reydentem trzeba mailowac do Polski. Rezydent na wyznaczonym spotkaniu czeka 15 min i ucieka, nie podaje miejsca spotkania (jesli sie ktos spóznił bo go nie znalazł to rezydent potem już sie nie kontaktuje) po za tym nie mówi w języku urzędowym. Odradzam kierunek,hotel i to biuro.

Michalina

Wszystko ok, Rezydent trochę straszył i chciał wyciągnąć kasę na wycieczki, ale ogólnie ok.

Xnia

Bardzo fajne wakacje, htotel przestronny, duzy.Jedzenie b.dobre, animacje urozmaicone. Sympatyczny i bardzo pomocny rezydent SAYED. Pzdrawiamy Sayeda :)

Przemysław z synem

Bez zastrzeżeń, wszystko było dobrze zorganizowane, żadnego chaosu także polecam.

Adam

Pełen profesjonalizm ze strony biura jak i rezydentów w Sharm El Sheikh.Szeroka oferta wycieczek fakultatywnych na miejscu. Jedynie co mogę poradzić organizatorom aby zrezygnowali z niektórych,, podwykonawców,,, chodzi o panów którzy organizują atrakcje związane z motorówka +banan, kanapa itd. Za 30 dolarów zamiast zdjęć na płytce można ewentualnie znaleźć muzykę. To tylko jedyne zastrzeżenie co do pobytu z tym biurem na tegorocznych wakacjach

Małżeństwo z dwójką dzieci

Wszystko w porządku, miły i pomocny rezydent. Przejżyste oferty

Wiktor

Zdecydowanie polecam biuro Sun&Fun. Firma rzetelna,dbająca o swoich klientów .Gdy wykupiłem wczasy w styczniu 2019 i odlot samolotu był lipcu o godz 7,30 to o tej godzinie odleciał. Z powrotem bylo tak samo Pani rezydent Pani Magda,mila,serdeczna,podała numer swojego telefonu oraz nr na WhatsApp, gdzie całodobowo była osiągalna.Na przyszły rok planuję wakacje z Tą samą firmą.