Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Malgorzata

Pobyt: Wrzesień 2020

Biuro SUN FUN to porażka. Wykupiłam wczasy w jednym z droższych hoteli w Tunezji. Biuro w opisie informowało, że hotel wyróżnia bogate allinclusive a na miejscu okazało się, że mamy zapewniony full board a za resztę w hotelu mamy płacić. Rezydentka poi formowała nas, że hotel jeszcze sam nie wie co będzie oferował gościa i żebyśmy chodzili i pytali się obsługi na bieżąco czy dadzą nam coś do picia lub jedzenia poza restauracją główną. Rezydentka nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na wiadomości. Po zgłoszeniu problemu w Sun Fun podczas pobytu odpisali, że poproszą rezydentkę aby się skontaktowała z uczestnikami wycieczki. Dalszy brak odzewu. Po zadaniu w wiadomości pytania czy zrobili coś aby rezydent od nas odebrał telefon SUN FUN nie odpowiedział wcale. Pierwszy i ostatni raz wyjazd z fikcyjnym biurem

Pobyt: Maj 2020

Szukam osób poszkodowanych przez to biuro do pozwu zbiorowego. Wycieczkę mialam w maju. Zrezygnowalam z niej w marcu po ogloszeniu pandemii. Prosilam aby nie naliczali oplat za rezygnację bo było małe prawdopodobienstwo że wycieczka się odbędzie. Nie zgodzili się. Wycieczka oczywiscie sie nie odbyła ale firma sun i fun zainkasowala 1000pln za fakt ze zrezygnowalam i nie chciala oddać również po pisemnej reklamacji. Mam 3 rodziny do pozwu. Dogaduje z prawnikiem koszta i możliwości. Proszę się do mnie zgłaszać, jak będzie nas więcej to więcej pieniędzy wywalczymy. Kontakt 691480964 Marta

Bemito

Pobyt: Czerwiec 2020

Złodzieje i tyle. Wycieczka się nie odbyła, a naliczają sobie jakieś opłaty wyssane z palca. Stanowczo nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Sprawę zgłosiłem do UOKIK oraz marszałka województwa. Mam nadzieję że padną.

oszukany

Pobyt: Czerwiec 2020

Blue Style Sp. z o.o , która jest właścicielem marki SUN&FUN jest firmą nierzetelną, która oszukuje klientów. Jednostronnie zmienia warunki umów. Po rezygnacji nalicza kosmiczne koszty, pomimo że w OWU z dnia zawarcia umowy nic na ten temat nie wspomina. Próbują powoływać się na nieistniejące przepisy. Twierdzą, że OWU ma zastosowanie tylko w standardowych sytuacjach, a ta jak piszą nie jest standardową sytuacją. Szczerze nie polecam. Banda oszustów i naciągaczy. Mam nadzieję, że UOKIK dobierze się im do tyłków. Oszukani nie dajcie się, zgłaszajcie takie występki do UOKIK.

beata

Pobyt: Sierpień 2020

Mam dokładnie taką samą sytuację. Umowę podpisałam w styczniu Nie rozumiem, dlaczgeo mialaby mnei obejmować zmiana regulaminu, jelsi go NIE akceptowałam? Także próbują na mnie wymusić voucher. Jesli ktos chcialby z nimi walczyć - myślę, że wspolnei bedzie latwiej - zapraszam do kontaktu linetbsk@gmail.com Takze zrobię wszystko co mozliwe aby ludzie dowiedzieli sie o poczynaniach tej firmy.

Kinga

Pobyt: Czerwiec 2020

Nie będę już korzystać usług tej firmy, prosząc o zwrot zaliczki wiedząc, że lot sie nie odbędzie odpisali ,że mam wybrać voucher bo loty nie są anulowane, oszuści NIE POLECAM

Pobyt: Sierpień 2020

Wykorzystują pandemie jako środek wyzyskujący pieniędzy od klientów. Odstąpienie od umowy jest jednoznaczne z utrata zaliczki oraz kolejnej raty. W naszym przypadku ponad 2 tysiące. Jak podpisywałem umowę była mowa o 250 zł od osoby. Z mojej strony mogę jedynie odwdzięczyć się negatywna opinia i utrata klienta, a także utrata wielu innych klientów (moja rodzina i znajomi). Pamietajmy jeden niezadowolony klient = ogromna ilość utraconych klientów a jak widać po innych komentarzach firma zapewne odejdzie w pewnym czasie w niepamięć - oby!

Oszukana

Pobyt: Sierpień 2020

W grudniu podpisywaliśmy umowę, kwota rezygnacji na 45 dni przed wylotem była 250 zł od osoby na 45 dni przed wylotem. W trakcie epidemii (W kwietniu) firma ta postanowiła sobie zmienić warunki i pobrać całość jaka wpłaciliśmy do dnia dzisiejszego czyli niecałe 2 tysiące plus dodatkowe koszta (bo ponieśli większe wydatki niż wpłaciliśmy ????????). W umówię jest dopisane *ze rezygnacja dotyczy standardowych sytuacji (wybaczcie jeżeli źle cytuje) no i dla nich pandemia jest nietypowa sytuacja i nagle należy im się całość pieniędzy. Pani kierownik z biura w Katowicach (Anita) strasznie niemiła osoba. Mam nadzieje, że firma zbankrutuje i powiem szczerze, że dołożę wszelkich starań aby wszyscy moi znajomi i ich znajomi nigdy już nie wybrali tej firmy.

Roman

Pobyt: Czerwiec 2020

Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.

Roman

Pobyt: Czerwiec 2020

Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.