6,3 / 10

Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Ocena na podstawie 2132 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,1
  Ocena
  rezydentów

 • 6,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Malgorzata

  Pobyt: Wrzesień 2020

  Biuro SUN FUN to porażka. Wykupiłam wczasy w jednym z droższych hoteli w Tunezji. Biuro w opisie informowało, że hotel wyróżnia bogate allinclusive a na miejscu okazało się, że mamy zapewniony full board a za resztę w hotelu mamy płacić. Rezydentka poi formowała nas, że hotel jeszcze sam nie wie co będzie oferował gościa i żebyśmy chodzili i pytali się obsługi na bieżąco czy dadzą nam coś do picia lub jedzenia poza restauracją główną. Rezydentka nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na wiadomości. Po zgłoszeniu problemu w Sun Fun podczas pobytu odpisali, że poproszą rezydentkę aby się skontaktowała z uczestnikami wycieczki. Dalszy brak odzewu. Po zadaniu w wiadomości pytania czy zrobili coś aby rezydent od nas odebrał telefon SUN FUN nie odpowiedział wcale. Pierwszy i ostatni raz wyjazd z fikcyjnym biurem

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  Marta

  Pobyt: Maj 2020

  Szukam osób poszkodowanych przez to biuro do pozwu zbiorowego. Wycieczkę mialam w maju. Zrezygnowalam z niej w marcu po ogloszeniu pandemii. Prosilam aby nie naliczali oplat za rezygnację bo było małe prawdopodobienstwo że wycieczka się odbędzie. Nie zgodzili się. Wycieczka oczywiscie sie nie odbyła ale firma sun i fun zainkasowala 1000pln za fakt ze zrezygnowalam i nie chciala oddać również po pisemnej reklamacji. Mam 3 rodziny do pozwu. Dogaduje z prawnikiem koszta i możliwości. Proszę się do mnie zgłaszać, jak będzie nas więcej to więcej pieniędzy wywalczymy. Kontakt 691480964 Marta

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Bemito

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Złodzieje i tyle. Wycieczka się nie odbyła, a naliczają sobie jakieś opłaty wyssane z palca. Stanowczo nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Sprawę zgłosiłem do UOKIK oraz marszałka województwa. Mam nadzieję że padną.

  Opinia dodana:
 • 2,0 / 10

  oszukany

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Blue Style Sp. z o.o , która jest właścicielem marki SUN&FUN jest firmą nierzetelną, która oszukuje klientów. Jednostronnie zmienia warunki umów. Po rezygnacji nalicza kosmiczne koszty, pomimo że w OWU z dnia zawarcia umowy nic na ten temat nie wspomina. Próbują powoływać się na nieistniejące przepisy. Twierdzą, że OWU ma zastosowanie tylko w standardowych sytuacjach, a ta jak piszą nie jest standardową sytuacją. Szczerze nie polecam. Banda oszustów i naciągaczy. Mam nadzieję, że UOKIK dobierze się im do tyłków. Oszukani nie dajcie się, zgłaszajcie takie występki do UOKIK.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  beata

  Pobyt: Sierpień 2020

  Mam dokładnie taką samą sytuację. Umowę podpisałam w styczniu Nie rozumiem, dlaczgeo mialaby mnei obejmować zmiana regulaminu, jelsi go NIE akceptowałam? Także próbują na mnie wymusić voucher. Jesli ktos chcialby z nimi walczyć - myślę, że wspolnei bedzie latwiej - zapraszam do kontaktu linetbsk@gmail.com Takze zrobię wszystko co mozliwe aby ludzie dowiedzieli sie o poczynaniach tej firmy.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Kinga

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Nie będę już korzystać usług tej firmy, prosząc o zwrot zaliczki wiedząc, że lot sie nie odbędzie odpisali ,że mam wybrać voucher bo loty nie są anulowane, oszuści NIE POLECAM

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Piotr

  Pobyt: Sierpień 2020

  Wykorzystują pandemie jako środek wyzyskujący pieniędzy od klientów. Odstąpienie od umowy jest jednoznaczne z utrata zaliczki oraz kolejnej raty. W naszym przypadku ponad 2 tysiące. Jak podpisywałem umowę była mowa o 250 zł od osoby. Z mojej strony mogę jedynie odwdzięczyć się negatywna opinia i utrata klienta, a także utrata wielu innych klientów (moja rodzina i znajomi). Pamietajmy jeden niezadowolony klient = ogromna ilość utraconych klientów a jak widać po innych komentarzach firma zapewne odejdzie w pewnym czasie w niepamięć - oby!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Oszukana

  Pobyt: Sierpień 2020

  W grudniu podpisywaliśmy umowę, kwota rezygnacji na 45 dni przed wylotem była 250 zł od osoby na 45 dni przed wylotem. W trakcie epidemii (W kwietniu) firma ta postanowiła sobie zmienić warunki i pobrać całość jaka wpłaciliśmy do dnia dzisiejszego czyli niecałe 2 tysiące plus dodatkowe koszta (bo ponieśli większe wydatki niż wpłaciliśmy ????????). W umówię jest dopisane *ze rezygnacja dotyczy standardowych sytuacji (wybaczcie jeżeli źle cytuje) no i dla nich pandemia jest nietypowa sytuacja i nagle należy im się całość pieniędzy. Pani kierownik z biura w Katowicach (Anita) strasznie niemiła osoba. Mam nadzieje, że firma zbankrutuje i powiem szczerze, że dołożę wszelkich starań aby wszyscy moi znajomi i ich znajomi nigdy już nie wybrali tej firmy.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Roman

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Roman

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 215
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią