Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Dorota Topa

To nasz 6 raz w Egipcie,a pierwszy raz z organizatorem San&Fan bez zarzutu,Lot Air Cairo ok,podczas lotu otrzymaliśmy posiłek, transfer z lotniska 75 km wszystko sprawnie,,Hotel Happy Life Dahab zgodny z opisem,przepiękne widoki góry i morze jednocześnie, trzy baseny,rafa przy hotelu średnia,posiłki dobre,każdy mógł wybrać coś dla siebie.Codziennie ryba,kurczak,wołowina na rożne sposoby,niewielki wybór owoców za to galaretki były wyśmienite.Wino,piwo do obiadu i kolacji w dowolnych ilościach.Wycieczka do Kanionu na kładach rewelacja,przejechaliśmy około 26 km. Mamy zamiar jeszcze tam wrócić .

Magdalena

Dobry kontakt,doradcy kompetentni, wycieczka zrealizowana zgodnie z planem

Pierwszy raz wybrałam tego organizatora skuszona jedną z tańszych ofert na portalu Wakacje.pl. Niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z usług tego biura. Na początku warto nadmienić, że rezydentka odwiozła nas do hotelu, gdzie była 3:00 nad ranem i nawet się nie pofatygowała, żeby wejść z nami do środka. Gdyby nie fakt, iż znam j. angielski, to nic byśmy nie załatwili. Następnie na stronie organizatora były podane ceny wycieczek fakultatywnych i na takie kwoty byliśmy przygotowani, Na miejscu okazało się, że dwie z wycieczek różnią się ceną i to dość znaczną, bo w sumie około 30 euro różnicy. Rezydentka była w miarę poinformowana, ale szału nie było. Jeśli chodzi o wycieczki, to trzeba przyznać, że dwudniowa wycieczka na Saharę była rewelacyjna, Jednak, jeśli chodzi o Kartaginę, to mieliśmy wrażenie, że przewodnik jest tylko po to, aby nas zabrać jak najszybciej do sklepów i bazarów, gdzie będziemy mogli coś kupić. Podczas tej wycieczki również wcześnie nie było nawe3t słowa o tym, że przy zwiedzaniu domku bogatego mieszkańca arabskiego trzeba będzie płacić za wstęp. Wycieczka do parku zoologicznego, to już w ogóle jedno wielkie przekłamanie. Miała być wycieczka na pół dnia, a czasu na zwiedzanie było 2 godziny. Miał być pokaz fok, był pokaz jednej foki, która jak chciała to robiła, jak nie, to nie, a czas przejazdu wynosił około 15 minut z hotelu. Całość 25 euro od osoby. ŻART!! Nie polecam. Dodatkowo nikt nas zupełnie nie poinformował, że wracając do domu będziemy mięli międzylądowanie w Warszawie, co przedłuży lot o dodatkową godzinę, Dowiedzieliśmy się o tym, w busie od osób z innych hoteli, które się dowiedziały również przypadkiem. Komedia. Ogólnie nie polecam biura i już na pewno nie skorzystam więcej z ich usług.

Katarzyna Nowak

Z czystym sercem polecamy biuro podróży Sun&Fun, które zorganizowało nam udany urlop w Egipcie! W szczególności pozdrawiamy naszego rezydenta Mohameda Morsy, który okazał się niezwykle szczerą i troskliwą osobą, gdy potrzebowaliśmy pomocy (problemy zdrowotne). Jego zaangażowanie w naszą sprawę, a nade wszystko bezinteresowność zasługują na uznanie!!! Tacy pracownicy to skarb, a dla turystów pewność, że nie zginą w obcym kraju jak przysłowiowa ciotka w Czechach! Dziękujemy, Kasia i Robert

Podróżniczka z rodziną

Biuro w porządku. Rezydentka - Aleksandra Kołacz - tragedia. Zero przywitania na lotnisku w Monastirze, zero zainteresowania gośćmi/pasażerami. Brak jakiejkolwiek pomocy w hotelu np. przy meldowaniu, uiszczaniu opłat. Nie każdy ma obowiązek znać język obcy, jadę z polskim biurem podróży, gdzie w miejscu docelowym ma być polskojęzyczny rezydent i wykonywać swoją pracę! Na umówionym spotkaniu organizacyjnym dzień po przyjeździe nawet gwiazda się nie stawiła...MASAKRA...jak można zatrudniać takich ludzi? Autobus, który miał nas zawieźć z powrotem na lotnisko przyjechał z ponad 30 minutowym opoźnieniem (o 5:30 rano) bez rezydentki?!a kierowca Tunezyjczyk tylko mówił Polska (że na lotnisko skąd polecimy do Polski nas zawiezie)...bez komentarza... cieszę się, że już wróciliśmy...mam nadzieję, że w innych krajach mają Państwo kompetentnych rezydentów, bo rzeczona Aleksandra Kołacz w swojej roli jest nieudolną amatorką i beznadziejną pseudo rezydentką.

roman

bałagan i brak organizacji pozostawieni sami sobie brak informacji

Tomasz Marmol

Jedynie linie lotnicze załamka :( Zgubione bagaże itp. Reszta spoko

Leszek

Dramat. W związku z niekompetencją biura wycieczka na 2 dni przed wylotem w ostatniej chwili zmieniła swój termin o 4 dni później co spowodowało wiele trudności z przesunięciem urlopu.Następnie z wylotu i powrotu w nocy zrobi się wylot i powrót na dzień co spowodowało skrócenie wycieczki o 2 dni w tej samej cenie.P Rezydentka Katarzyna znikła w połowie drogi pozostawiaj nas na własna rękę bez kontaktu,jak również nie wstawiła się na spotkanie,które było umówione następnego dnia i nie dała żadnego kontaktu,że jej nie będzie (oczywiście wielkie zapewnienia w biurze w Polsce że pomoc rezydenta m.in w zakwaterowaniu itd,że na pewno będzie ). W drodze powrotnej Pani rezydent znów znikła stwierdzając ,że " Nie ma dla niej miejsca w autokarze i nie jedzie ". Szczerze nie polecam zarówno biura jak i również rezydenta. Pozdrawiam Bardzo niezadowolony klient.

Grażyna Jędrysiak

Hotel rewelacyjny nic do dodania , animacja na plus , obsługa rewelacyjna pokoje posprzątane . . Wszędzie blisko i bezpiecznie .

Ewa Tyras

Byliśmy w Turcji we wrześniu 2019r. Nasza wycieczka miała zakończyć się wylotem z Turcji około godziny 21.30 ale tuż po wydrukowaniu dokumentów podróży spotkała nas pierwsza niemiła niespodzianka i godzina 21.30 zamieniła się na 6.55 co oznaczało że jesteśmy stratni cały dzień . Na miejscu okazało się ze również kilka innych par zostało oszukanych w ten sam sposób. Pomimo usilnych starań nie został nam wyjaśnione czemu zaistniała taka sytuacja a pracownica biura Sun&fun uparcie twierdziła że na takie godziny wylotu została założona rezerwacja i w ogóle nie chciała słuchać ze to nie jest oferta jaką my chcieliśmy zakupić. Rezydentka biura w Turcji Pani Sylwia to kolejna totalna porażka. Pani nie miała w ogóle nic ciekawego do powiedzenia na temat kraju w którym mieszka juz 10 lat. A jedyne co była w stanie zaoferować to wycieczka do sklepu z odzieżą turecka oddalonego od hotelu o jakieś 40 minut gdzie za rogiem na miejscu jest dokładnie to samo. SŁABO. Ostatnie atrakcje czekały na nas przy wylocie. W trakcie odprawy okazało się że nie zostaniemy wpuszczeni na pokład samolotu gdyż biuro nie potwierdziło rezerwacji. Rezydentka rozpłynęła się w powietrzu zaraz po opuszczeniu przez nas autokaru i przez godzinę nie była łaskawa nawet odebrać telefonu. Jedyną osobą która usiłowała nam w jakikolwiek sposób pomóc był rezydent biura Rainbow. Nie polecam wakacji z Sun&fun!!!