Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Sebastian

Pobyt: Marzec 2020

Wycieczka została odwołana i teraz Sun&Fun nie chce oddać pieniędzy. Od odwołania minęło już ponad 2 tygodnie. Zostałem początkowo poinformowany, że zwrot zajmie 3 dni. 3 dni minęły, W regulaminie znalazłem, że zwrot ma zająć 14 dni, które minęły. Nie odpisują na wiadomości, maila i nie odbierają telefonów. Stanowczo odradzam!

Wiesława

Pobyt: Styczeń 2020

Byliśmy we wrześnie na Dżerbie. Mieliśmy uwmowę na 12 dni i 11 noclegów . a byliśmy 10 dni i 9 noclegów. biuro totalnie nas wyrolowało. powiem wszystkim znajomym aby nigdy nie jechali z tym biurem. Latam zawsze z itaką i niema problemów, nigdy więcej z dym biurem, Opinie wam wszędzie wystawię

Marek Nizielski

Pobyt: Listopad 2019

Biuro według mnie spełniło moje i moich znajomych oczekiwania. Informacje związane z pobytem ukazywały się na bieżąco.

Pobyt: Grudzień 2019

Witam, parę dni temu wróciłam z rodziną z Marsa Alam z hotelu Aurora Bay Resort, pobyt wspominamy bardzo dobrze,bardzo miła obsługa, super jedzenie,cudowna rafa. Pokoje czyste,zadbane. Ale na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna postawa naszego Egipskiego rezydenta z biura Sun&Fun Pana Fahd Ramadan.Po powrocie do kraju uświadomiłam sobie że w pokoju hotelowym zostawiłam wartościowy dla mnie zegarek, postanowiłam skontaktować się z Panem Fahd Ramadan który bardzo szybko zaangażował się w poszukiwaniu zawiadamiając obsługę hotelu i po chwili znalazł moją zgubę , która niedługo trafi w moje ręce. Jestem bardzo wdzięczna jemu oraz całej obsłudze hotelu Aurora Bay Resort.????????

Maciej

Pobyt: Grudzień 2019

Wszystko idealnie, wycieczka zgodnie z opisem. Rezydent (Egipt Hurghada) to Egipcjanin mowiący po polsku. W zakwaterowaniu rezydent nie pomagał, ale hotel wszystko wiedział i nie było żadnych problemów. I

Helena

Pobyt: Listopad 2019

Polecieliśmy z Sun&Fun do Marsa Alam do hotelu Akassia Swiss Resort i było wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Hotel już znaliśmy, bo byliśmy w nim już raz, więc tutaj nie spodziewaliśmy się żadnych rozczarowań. Co do biura, to od samego początku wszystko bardzo sprawnie się odbywało. Wyczarterowany samolot linii lotniczych Air Cairo bardzo wygodny i bardzo miła obsługa! Miłym zaskoczeniem był poczęstunek na pokładzie samolotu wliczony w cenę wczasów. W drodze powrotnej nawet był podawany ciepły obiad, co jeszcze bardziej nas zaskoczyło. Najważniejsze, że w odróżnieniu do europejskich lotów czarterowych tym razem nie "otwierano" supermarketu z perfumami, alkoholami itp. na pokładzie samolotu. Nie proponowano też nieziemsko drogich kanapek itp., które i tak nie są ani smaczne ani pożywne. Wczasy bardzo udane i spokojne! Bardzo udane wczasy.

Adam

SUN&FUN po prostu porażka. Proponują w Tunezji hotel z widokiem na morze za dopłatą (oczywiście dopłaciłem - i co - niestety - Pierwszy pokój jaki otrzymałem nawet nie miał zmienionej pościeli a był z widokiem na parking - rezydentka stwierdziła że niestety na już nie ma więcej pokoi ale chyba jedna noc nie zaszkodzi w takim pokoju - po godzinie kłótni otrzymałem inny pokój piętro niżej tez z widokiem na parking. Następnego dnia po kolejnej kłótni otrzymałem jeszcze inny pokój - najlepszy z tych wszystkich ale oczywiście bez widoku na morze. odpuściłem już sobie ten pokój z widokiem na morze - bo pobyt miałem na 7 dni a w poszukiwaniu pokoju i bieganiu z bagażem straciłem cały dzień). Po powrocie zgłosiłem reklamację do Sun &Fun - niestety otrzymałem tylko list z przeprosinami takie tam ble, ble, ble - wstyd żeby biuro podróży nie potrafiło zwrócić niecałe 300 zł - ale jak naciągnie się w miesiącu kilkudziesięciu frajerów to jest premia dla zarządu. Nie polecam, od kilkunastu lat pierwszy raz spotkałem się z takimi naciągaczami - to tak ku przestrodze dla innych

Em

Rezydenci bardzo pomocni, dobrze zorganizowani, jest to kolejny już nasz wyjazd z tego biura podróży

AGATA K.

W mojej ocenie to biuro podróży chyli się ku upadkowi. Cięcie kosztów obsługi klienta widoczne na każdym kroku. Przykładem jest brak obsługi rezydenta w trakcie transferu z lotniska do hotelu, w trakcie pobytu i w w trakcie transferu z hotelu na lotnisko. Przyjeżdża autokar tylko z kierowcą Egipcjaninem, który nawet nie mówi po angielsku i tak odbywa się transfer turystów do hotelu i na lotnisko. Ponadto w ostatnim dniu pobytu powiadomiono nas poprzez włożenie kartki w drzwi pokoju, że nasz wyjazd jest wcześniejszy i musimy się wymeldować 8 godzin przed planowaną godziną. Lot był zmodyfikowany i lecieliśmy z Marsa Al Am do Katowic z międzylądowaniem w Warszawie. Całkowity czas naszej podróży to ponad 6 godzin. W Warszawie wysiadka pasażerów lecących docelowo do Warszawy, wyprowadzenie pasażerów lecących do Katowic do autobusu i jednoczesne tankowanie. Cały proces międzylądowania trwał około 60 min. Ku naszemu zdziwieniu dosiadła się do nas kolejna tura pasażerów lecących do Marsa Al Am. Po naszej wysiadce w Katowicach i po kolejnym tankowaniu dosiadła się kolejna partia pasażerów lecących do Marsa Al Am. W sumie samolot jest w ciągłym ruchu około 12 godzin. Z całą pewnością nie skorzystamy w przyszłości z ofert tego biura.

Dorota Topa

To nasz 6 raz w Egipcie,a pierwszy raz z organizatorem San&Fan bez zarzutu,Lot Air Cairo ok,podczas lotu otrzymaliśmy posiłek, transfer z lotniska 75 km wszystko sprawnie,,Hotel Happy Life Dahab zgodny z opisem,przepiękne widoki góry i morze jednocześnie, trzy baseny,rafa przy hotelu średnia,posiłki dobre,każdy mógł wybrać coś dla siebie.Codziennie ryba,kurczak,wołowina na rożne sposoby,niewielki wybór owoców za to galaretki były wyśmienite.Wino,piwo do obiadu i kolacji w dowolnych ilościach.Wycieczka do Kanionu na kładach rewelacja,przejechaliśmy około 26 km. Mamy zamiar jeszcze tam wrócić .