Opinie o biurze Sun&Fun

• Egipt Śniadanie i obiadokolacja
  • Bułgaria Bez wyżywienia
  • Tunezja Śniadanie i obiadokolacja
Zobacz wszystkie oferty Sun&Fun

Pierwszy raz lecielismy z tym biurem w tym roku 26.05.2019 do Tunezji i nie powiem trochę się obawialismy ale niepotrzebnie wszystko super zorganizowane wprawdzie zmienił nam się wylot powrotem do Polski ale na naszą korzyść bo o prawie cały dzień ???? a nasza rezydentka pani Kasia Milewska która mieszka w Tunezji to wspaniała osoba na która można zawsze liczyć ???? w szczególności polecam orientalny hotel Diar Lemdina w Tunezji ???? pani Kasiu pozdrawiamy gorąco Ania i Zbyszek z pani ulubionej grupy jak to nas pani na pożegnanie na lotnisku nazwała ????

Halina Zalewska

Organizacja super pod każdym względem - wszystko bez zarzutu. Rezydent w hotelu Al Jazzira wspaniały, a Timur (przewodnik) rewelacyjny.

Grażyna

Nie mam zastrzeżeń do biura i jestem zadowolona z obsługi. Wyjazd dobrze zorganizowany. Rezydent OK.

Xxx

Wszystko ok tak jak powiedzieli wszystko tak było także w 100% ok polecam !!!

Pobyt: Kwiecień 2019

Majówka w Tunezji Djerba. Sunfun jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, mimo jednej niedogodności jakim było przesunięcie lotu o 2 godziny na 2 dni przed wylotem cała reszta była usługą które nas zadowoliła. Rezydent świetny, wycieczki fakultatywne godne polecenia w rozsądnych cenach z doskonale mówiącym po polsku przewodnikiem. Kwiatki na powitanie i opieka rezydenta na lotnisko zarówno podczas przylotu jak i podczas wylotu powrotnego o 3 w nocy. Ogólnie polecam

marek

Pobyt: Kwiecień 2019

Na miejscu wszystko tak jak miało być. Rezydent i przewodnicy polskojęzyczni.

JM

Pobyt: Kwiecień 2019

Na kierunku egipskim biuro to współpracuje z kompletnie nieodpowiedzialnym przewoźnikiem lotniczym AirCairo, które nie odpowiada ani za opóźnienia lotu (w moim przypadku - 15 i pół godziny - rejs SM609 z Sharm el Sheik do Wawy w dniu 27 kwietnia), ani za niedostarczenie bagażu (jw), nie podlega regulacjom UE i IATA, nie ma w Polsce swojego przedstawicielstwa i nie istnieje wobec niego żaden regres prawny. SunFun w swej ofercie nie informuje, że takiemu nieodpowiedzialnemu przewoźnikowi powierza los pasażerów, swoich klientów. Są to fakty dyskwalifikujące to biuro - przestrzegam przed korzystaniem z jego usług.

Mariola

Nie polecam tego organizatora. Zupełnie nie liczy się z klientem. Po pięciu miesiącach od kupna wakacji po wpłaceniu dwóch zaliczek nagle odwołany wyjazd. Jedyne tłumaczenie z ich strony to brak możliwości zakwaterowania z wybranym hotelu. Mieliśmy wykupiony hotel 5 gwiazdek ultra all inclusive w zamian został nam zaproponowany hotel 1000zl droższy trzy gwiazdkowy.

Karol Kowalski

Pobyt: Marzec 2019

Opieka rezydenta na lotnisku w jedną i drugą stronę była dobra wszystko było ok,polecam

Pobyt: Luty 2019

Jest w porządku, nie mam żadnych negatywnych uwag. Wszystko przebiegło bez zarzutu.