6,3 / 10

Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Ocena na podstawie 2129 opinii

Szczegółowe oceny
 • 5,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,1
  Ocena
  rezydentów

 • 6,4
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,4
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 2,0 / 10

  oszukany

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Blue Style Sp. z o.o , która jest właścicielem marki SUN&FUN jest firmą nierzetelną, która oszukuje klientów. Jednostronnie zmienia warunki umów. Po rezygnacji nalicza kosmiczne koszty, pomimo że w OWU z dnia zawarcia umowy nic na ten temat nie wspomina. Próbują powoływać się na nieistniejące przepisy. Twierdzą, że OWU ma zastosowanie tylko w standardowych sytuacjach, a ta jak piszą nie jest standardową sytuacją. Szczerze nie polecam. Banda oszustów i naciągaczy. Mam nadzieję, że UOKIK dobierze się im do tyłków. Oszukani nie dajcie się, zgłaszajcie takie występki do UOKIK.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  beata

  Pobyt: Sierpień 2020

  Mam dokładnie taką samą sytuację. Umowę podpisałam w styczniu Nie rozumiem, dlaczgeo mialaby mnei obejmować zmiana regulaminu, jelsi go NIE akceptowałam? Także próbują na mnie wymusić voucher. Jesli ktos chcialby z nimi walczyć - myślę, że wspolnei bedzie latwiej - zapraszam do kontaktu linetbsk@gmail.com Takze zrobię wszystko co mozliwe aby ludzie dowiedzieli sie o poczynaniach tej firmy.

  Opinia dodana:
 • 3,5 / 10

  Kinga

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Nie będę już korzystać usług tej firmy, prosząc o zwrot zaliczki wiedząc, że lot sie nie odbędzie odpisali ,że mam wybrać voucher bo loty nie są anulowane, oszuści NIE POLECAM

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Piotr

  Pobyt: Sierpień 2020

  Wykorzystują pandemie jako środek wyzyskujący pieniędzy od klientów. Odstąpienie od umowy jest jednoznaczne z utrata zaliczki oraz kolejnej raty. W naszym przypadku ponad 2 tysiące. Jak podpisywałem umowę była mowa o 250 zł od osoby. Z mojej strony mogę jedynie odwdzięczyć się negatywna opinia i utrata klienta, a także utrata wielu innych klientów (moja rodzina i znajomi). Pamietajmy jeden niezadowolony klient = ogromna ilość utraconych klientów a jak widać po innych komentarzach firma zapewne odejdzie w pewnym czasie w niepamięć - oby!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Oszukana

  Pobyt: Sierpień 2020

  W grudniu podpisywaliśmy umowę, kwota rezygnacji na 45 dni przed wylotem była 250 zł od osoby na 45 dni przed wylotem. W trakcie epidemii (W kwietniu) firma ta postanowiła sobie zmienić warunki i pobrać całość jaka wpłaciliśmy do dnia dzisiejszego czyli niecałe 2 tysiące plus dodatkowe koszta (bo ponieśli większe wydatki niż wpłaciliśmy ????????). W umówię jest dopisane *ze rezygnacja dotyczy standardowych sytuacji (wybaczcie jeżeli źle cytuje) no i dla nich pandemia jest nietypowa sytuacja i nagle należy im się całość pieniędzy. Pani kierownik z biura w Katowicach (Anita) strasznie niemiła osoba. Mam nadzieje, że firma zbankrutuje i powiem szczerze, że dołożę wszelkich starań aby wszyscy moi znajomi i ich znajomi nigdy już nie wybrali tej firmy.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Roman

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Roman

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Oszuści, sprzedają wyjazdy, które nie istnieją i nie ma wylotów.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Okradziona

  Pobyt: Sierpień 2020

  Biuro urzadza sobie kpiny. Nie stosuje się do umowy, która z nami zawarło. Jest w niej wyraźnie napisane, że do 45 dni przed wylotem koszty rezygnacji wynosza 250 zł osoba. Nagle zabierają nam całą zaliczkę. Tak się po prostu nie robi... To dla każdego trudny czas lecz to zwykle oszustwo. ODRADZAM I NIE POLECAM!!!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Magdalena Stanisławska -Dziwanow

  Pobyt: Czerwiec 2020

  Niestety zachowanie biura przy rezygnacji masakra....zostałam wrecz zmuszona do vochera bo firma zmieniła regulamin podczas pandemi nie informując nas ...a nie mam czasu na sadzenie się z nimi...vocher przyjęty ale z tej firmy na wakacje pojadę ostatni raz i nigdy wiecej...stracili klijentke na zawsze...chyba zapomnieli że jak firma dobrze prosperuje to powie sie to 20 osobą ale jesli źle to tę informację przekaże sie 200 ????Także Sun&Fun gratuluję podejscia ...z moich ust dobrego słowa nie usłyszycie..

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Turystka

  Pobyt: Lipiec 2020

  Biuro zmienia warunki umowy , OWU niestety nie obowiazuje , chciałam zrezygnować z wylotu a biuro nalicza koszty rezygnacji inne niż w OWU. Koszty rezygnacji = wpłacona zaliczka , oszustwo w biały dzień. Ostatni raz z tym biurem !!!!

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 215
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią