Opinie o biurze Sun&Fun

Sprawdź oferty biura podróży Sun&Fun
  • Egipt All Inclusive

Helena

Pobyt: Listopad 2019

Polecieliśmy z Sun&Fun do Marsa Alam do hotelu Akassia Swiss Resort i było wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Hotel już znaliśmy, bo byliśmy w nim już raz, więc tutaj nie spodziewaliśmy się żadnych rozczarowań. Co do biura, to od samego początku wszystko bardzo sprawnie się odbywało. Wyczarterowany samolot linii lotniczych Air Cairo bardzo wygodny i bardzo miła obsługa! Miłym zaskoczeniem był poczęstunek na pokładzie samolotu wliczony w cenę wczasów. W drodze powrotnej nawet był podawany ciepły obiad, co jeszcze bardziej nas zaskoczyło. Najważniejsze, że w odróżnieniu do europejskich lotów czarterowych tym razem nie "otwierano" supermarketu z perfumami, alkoholami itp. na pokładzie samolotu. Nie proponowano też nieziemsko drogich kanapek itp., które i tak nie są ani smaczne ani pożywne. Wczasy bardzo udane i spokojne! Bardzo udane wczasy.

Adam

SUN&FUN po prostu porażka. Proponują w Tunezji hotel z widokiem na morze za dopłatą (oczywiście dopłaciłem - i co - niestety - Pierwszy pokój jaki otrzymałem nawet nie miał zmienionej pościeli a był z widokiem na parking - rezydentka stwierdziła że niestety na już nie ma więcej pokoi ale chyba jedna noc nie zaszkodzi w takim pokoju - po godzinie kłótni otrzymałem inny pokój piętro niżej tez z widokiem na parking. Następnego dnia po kolejnej kłótni otrzymałem jeszcze inny pokój - najlepszy z tych wszystkich ale oczywiście bez widoku na morze. odpuściłem już sobie ten pokój z widokiem na morze - bo pobyt miałem na 7 dni a w poszukiwaniu pokoju i bieganiu z bagażem straciłem cały dzień). Po powrocie zgłosiłem reklamację do Sun &Fun - niestety otrzymałem tylko list z przeprosinami takie tam ble, ble, ble - wstyd żeby biuro podróży nie potrafiło zwrócić niecałe 300 zł - ale jak naciągnie się w miesiącu kilkudziesięciu frajerów to jest premia dla zarządu. Nie polecam, od kilkunastu lat pierwszy raz spotkałem się z takimi naciągaczami - to tak ku przestrodze dla innych

Em

Rezydenci bardzo pomocni, dobrze zorganizowani, jest to kolejny już nasz wyjazd z tego biura podróży

AGATA K.

W mojej ocenie to biuro podróży chyli się ku upadkowi. Cięcie kosztów obsługi klienta widoczne na każdym kroku. Przykładem jest brak obsługi rezydenta w trakcie transferu z lotniska do hotelu, w trakcie pobytu i w w trakcie transferu z hotelu na lotnisko. Przyjeżdża autokar tylko z kierowcą Egipcjaninem, który nawet nie mówi po angielsku i tak odbywa się transfer turystów do hotelu i na lotnisko. Ponadto w ostatnim dniu pobytu powiadomiono nas poprzez włożenie kartki w drzwi pokoju, że nasz wyjazd jest wcześniejszy i musimy się wymeldować 8 godzin przed planowaną godziną. Lot był zmodyfikowany i lecieliśmy z Marsa Al Am do Katowic z międzylądowaniem w Warszawie. Całkowity czas naszej podróży to ponad 6 godzin. W Warszawie wysiadka pasażerów lecących docelowo do Warszawy, wyprowadzenie pasażerów lecących do Katowic do autobusu i jednoczesne tankowanie. Cały proces międzylądowania trwał około 60 min. Ku naszemu zdziwieniu dosiadła się do nas kolejna tura pasażerów lecących do Marsa Al Am. Po naszej wysiadce w Katowicach i po kolejnym tankowaniu dosiadła się kolejna partia pasażerów lecących do Marsa Al Am. W sumie samolot jest w ciągłym ruchu około 12 godzin. Z całą pewnością nie skorzystamy w przyszłości z ofert tego biura.

Dorota Topa

To nasz 6 raz w Egipcie,a pierwszy raz z organizatorem San&Fan bez zarzutu,Lot Air Cairo ok,podczas lotu otrzymaliśmy posiłek, transfer z lotniska 75 km wszystko sprawnie,,Hotel Happy Life Dahab zgodny z opisem,przepiękne widoki góry i morze jednocześnie, trzy baseny,rafa przy hotelu średnia,posiłki dobre,każdy mógł wybrać coś dla siebie.Codziennie ryba,kurczak,wołowina na rożne sposoby,niewielki wybór owoców za to galaretki były wyśmienite.Wino,piwo do obiadu i kolacji w dowolnych ilościach.Wycieczka do Kanionu na kładach rewelacja,przejechaliśmy około 26 km. Mamy zamiar jeszcze tam wrócić .

Magdalena

Dobry kontakt,doradcy kompetentni, wycieczka zrealizowana zgodnie z planem

Pierwszy raz wybrałam tego organizatora skuszona jedną z tańszych ofert na portalu Wakacje.pl. Niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z usług tego biura. Na początku warto nadmienić, że rezydentka odwiozła nas do hotelu, gdzie była 3:00 nad ranem i nawet się nie pofatygowała, żeby wejść z nami do środka. Gdyby nie fakt, iż znam j. angielski, to nic byśmy nie załatwili. Następnie na stronie organizatora były podane ceny wycieczek fakultatywnych i na takie kwoty byliśmy przygotowani, Na miejscu okazało się, że dwie z wycieczek różnią się ceną i to dość znaczną, bo w sumie około 30 euro różnicy. Rezydentka była w miarę poinformowana, ale szału nie było. Jeśli chodzi o wycieczki, to trzeba przyznać, że dwudniowa wycieczka na Saharę była rewelacyjna, Jednak, jeśli chodzi o Kartaginę, to mieliśmy wrażenie, że przewodnik jest tylko po to, aby nas zabrać jak najszybciej do sklepów i bazarów, gdzie będziemy mogli coś kupić. Podczas tej wycieczki również wcześnie nie było nawe3t słowa o tym, że przy zwiedzaniu domku bogatego mieszkańca arabskiego trzeba będzie płacić za wstęp. Wycieczka do parku zoologicznego, to już w ogóle jedno wielkie przekłamanie. Miała być wycieczka na pół dnia, a czasu na zwiedzanie było 2 godziny. Miał być pokaz fok, był pokaz jednej foki, która jak chciała to robiła, jak nie, to nie, a czas przejazdu wynosił około 15 minut z hotelu. Całość 25 euro od osoby. ŻART!! Nie polecam. Dodatkowo nikt nas zupełnie nie poinformował, że wracając do domu będziemy mięli międzylądowanie w Warszawie, co przedłuży lot o dodatkową godzinę, Dowiedzieliśmy się o tym, w busie od osób z innych hoteli, które się dowiedziały również przypadkiem. Komedia. Ogólnie nie polecam biura i już na pewno nie skorzystam więcej z ich usług.

Katarzyna Nowak

Z czystym sercem polecamy biuro podróży Sun&Fun, które zorganizowało nam udany urlop w Egipcie! W szczególności pozdrawiamy naszego rezydenta Mohameda Morsy, który okazał się niezwykle szczerą i troskliwą osobą, gdy potrzebowaliśmy pomocy (problemy zdrowotne). Jego zaangażowanie w naszą sprawę, a nade wszystko bezinteresowność zasługują na uznanie!!! Tacy pracownicy to skarb, a dla turystów pewność, że nie zginą w obcym kraju jak przysłowiowa ciotka w Czechach! Dziękujemy, Kasia i Robert

Podróżniczka z rodziną

Biuro w porządku. Rezydentka - Aleksandra Kołacz - tragedia. Zero przywitania na lotnisku w Monastirze, zero zainteresowania gośćmi/pasażerami. Brak jakiejkolwiek pomocy w hotelu np. przy meldowaniu, uiszczaniu opłat. Nie każdy ma obowiązek znać język obcy, jadę z polskim biurem podróży, gdzie w miejscu docelowym ma być polskojęzyczny rezydent i wykonywać swoją pracę! Na umówionym spotkaniu organizacyjnym dzień po przyjeździe nawet gwiazda się nie stawiła...MASAKRA...jak można zatrudniać takich ludzi? Autobus, który miał nas zawieźć z powrotem na lotnisko przyjechał z ponad 30 minutowym opoźnieniem (o 5:30 rano) bez rezydentki?!a kierowca Tunezyjczyk tylko mówił Polska (że na lotnisko skąd polecimy do Polski nas zawiezie)...bez komentarza... cieszę się, że już wróciliśmy...mam nadzieję, że w innych krajach mają Państwo kompetentnych rezydentów, bo rzeczona Aleksandra Kołacz w swojej roli jest nieudolną amatorką i beznadziejną pseudo rezydentką.

roman

bałagan i brak organizacji pozostawieni sami sobie brak informacji