Opinie o biurze Sun&Fun

Sun&Fun

Tomasz Marmol

Jedynie linie lotnicze załamka :( Zgubione bagaże itp. Reszta spoko

Leszek

Dramat. W związku z niekompetencją biura wycieczka na 2 dni przed wylotem w ostatniej chwili zmieniła swój termin o 4 dni później co spowodowało wiele trudności z przesunięciem urlopu.Następnie z wylotu i powrotu w nocy zrobi się wylot i powrót na dzień co spowodowało skrócenie wycieczki o 2 dni w tej samej cenie.P Rezydentka Katarzyna znikła w połowie drogi pozostawiaj nas na własna rękę bez kontaktu,jak również nie wstawiła się na spotkanie,które było umówione następnego dnia i nie dała żadnego kontaktu,że jej nie będzie (oczywiście wielkie zapewnienia w biurze w Polsce że pomoc rezydenta m.in w zakwaterowaniu itd,że na pewno będzie ). W drodze powrotnej Pani rezydent znów znikła stwierdzając ,że " Nie ma dla niej miejsca w autokarze i nie jedzie ". Szczerze nie polecam zarówno biura jak i również rezydenta. Pozdrawiam Bardzo niezadowolony klient.

Grażyna Jędrysiak

Hotel rewelacyjny nic do dodania , animacja na plus , obsługa rewelacyjna pokoje posprzątane . . Wszędzie blisko i bezpiecznie .

Ewa Tyras

Byliśmy w Turcji we wrześniu 2019r. Nasza wycieczka miała zakończyć się wylotem z Turcji około godziny 21.30 ale tuż po wydrukowaniu dokumentów podróży spotkała nas pierwsza niemiła niespodzianka i godzina 21.30 zamieniła się na 6.55 co oznaczało że jesteśmy stratni cały dzień . Na miejscu okazało się ze również kilka innych par zostało oszukanych w ten sam sposób. Pomimo usilnych starań nie został nam wyjaśnione czemu zaistniała taka sytuacja a pracownica biura Sun&fun uparcie twierdziła że na takie godziny wylotu została założona rezerwacja i w ogóle nie chciała słuchać ze to nie jest oferta jaką my chcieliśmy zakupić. Rezydentka biura w Turcji Pani Sylwia to kolejna totalna porażka. Pani nie miała w ogóle nic ciekawego do powiedzenia na temat kraju w którym mieszka juz 10 lat. A jedyne co była w stanie zaoferować to wycieczka do sklepu z odzieżą turecka oddalonego od hotelu o jakieś 40 minut gdzie za rogiem na miejscu jest dokładnie to samo. SŁABO. Ostatnie atrakcje czekały na nas przy wylocie. W trakcie odprawy okazało się że nie zostaniemy wpuszczeni na pokład samolotu gdyż biuro nie potwierdziło rezerwacji. Rezydentka rozpłynęła się w powietrzu zaraz po opuszczeniu przez nas autokaru i przez godzinę nie była łaskawa nawet odebrać telefonu. Jedyną osobą która usiłowała nam w jakikolwiek sposób pomóc był rezydent biura Rainbow. Nie polecam wakacji z Sun&fun!!!

byliśmy w Turcji we wrześniu 2019r. Zaczęło sie od tego ze nasza wycieczka miała zakończyć sie wylotem z Turcji około 21.30 ale juz po wydrukowaniu dokumentów podróży spotkał nas pierwsza niespodzianka i godzina 21.30 zamieniła sie na 6.55 co oznaczało ze jesteśmy stratni cały dzień. Na miejscu okazał sie ze kilka innych par również zostało w ten sposób oszukanych. nie dostaliśmy żadnych wyjaśnień czemu tak się zadziało. Pracownica biura uparcie twierdziła ze tak została założona rezerwacja i w ogóle nie zaważał na fakt iż kupiliśmy wycieczkę z innymi godzinami wylotu. Rezydentka biura Pani Syliwa to kolejna totalna porażka. Pani nie miała w ogóle nic ciekawego do powiedzenia o kraju co wiecej jedyne co miała do zaoferowania to wycieczka do sklepu z odzieżą turecka. słabo. Ostatnie atrakcje czekały na nas przy odprawie gdzie okazało się ze nie zostaniemy wpuszczeni na pokład gdyż biuro nie potwierdziło rezerwacji. Rezydentka rozpłynęła sie zaraz po opuszczeniu przez nas autokaru i przez godzinę nie była łaskawa nawet odebrać telefonu. Jedyną osobą która sie nami zainteresowała był asystent rezydenta biura Rainbow. Nie polecam wakacji z sun&fun naprawdę warto poszukać innego biura.

Patryk

Cena oraz jakość jest dobra ale rezydent to totalna porażka. Pani, która nie wiedziała nawet, że można na mieście kupić kartę sim z Internetem. Stwierdziła, że jestem "Hakerem", że udało mi się to ogarnąć będąc pierwszy raz w Turcji. Na temat wycieczek nie wiedziała kompletnie nic. Polecała jakąś wycieczkę (nawet nie pamiętam gdzie bo to wycieczka dla kobiet)o tematyce jakichś masek na twarz z gliny z bzdurną opowiastką o leczniczych maseczkach na twarz itd. na jednej wycieczce z chyba 15 wycieczek na liście do zakupienia u rezydenta. Pytając się o wycieczkę np na Jeepy nie miała pojęcia kto i jak po nas przyjedzie oraz co tam na tej wycieczce jest. Pojechaliśmy na pokaz delfinów bo to nas zaciekawiło ale z jej strony informacja na temat delfinów była "No będą pływać delfiny" Zero zachęcenia z jej strony do wycieczek oraz wymądrzanie się, że ona jest tu już 10 lat. Bez porównania na innych wakacjach do rezydentów.

Stały bywalec w Egipcie ale nigd

Jestem aktualnie w Egipcie w Marsa Alam hotel Dreams Beach niby 5 * a ja daję 2*. Stare pokoje restauracja z przystawkami przy basenie zamknięta tylko dają napoje. Wino ciepłe jedzenie letnie nawet nie Ciepłe. Plaża miała być piaszczysta jest żwirowa. Gdy chciałem zmienić hotel na początku pan rezydent z sun & Fun powiedział b sam sobie wybrał hotel i jutro się spotkamy. Spotkaliśmy się i dostałem informację że mogę zmienić hotel jak dopłacę 320$ od osoby mimo że mojego pobytu minęło 3 dni z 7. Sun & Fun to złodzieje i oszuści. Nie korzystajcie z tego biura.!!!

Franciszek

W ofercie biura są hotele które nie spełniają żadnych kryteriów. Nawet ,gdy część hotelu jest wyremontowana,to turyści biura Sun&Fun zakwaterowani są w części niewyremontowanej,mimo,że w ofercie są zdjęcia z części wyremontowanej.Rezydentka na poziomie mniej niż średnim!Ponadto niemożliwy jest jakikolwiek kontakt z biurem w soboty i niedziele.

Ogólnie organizacja ok, autokary eleganckie i klimatyzowane, polscy przewodnicy i rezydenci.

Żaneta

Niestety nie polecam tego biura moje pierwsze nie udane wakacje . Zepsuta klimatyzacja w pokoju przez połowę pobytu zero zainteresowania że strony rezydenta.. dużo by pisać pi prostu nie polecam .