Bardzo dobry8 opinii88% poleceń
8,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Holiday Beach Djerba

Last minute
Kod oferty: WAK473804
basen
obiekt, basen
basen
basen
aquapark
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki

Sun & Fun - blisko i ciepło

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki
Oferta z wielokrotną zmianą rezerwacji GRATIS (do 21 dni przed wylotem możesz zmienić - z wyłączeniem ofert Last Minute - kierunek, termin, hotel, pokój, lotnisko lub uczestników). Tylko 15% zaliczki (reszta 21 dni przed wyjazdem).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

15:1513.05.2021 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
17:3513.05.2021 Czwartek
DJEDjerba

Powrót

10:0020.05.2021 Czwartek
DJEDjerba
14:1520.05.2021 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK473804Region: DjerbaOrganizator: Sun&Fun

Region

Djerba

Położenie

Centrum Midoun ok. 5km

Najbliższe sklepy ok. 100m

Restauracje i bary w odległości ok. 500m

Port lotniczy Djerba ok. 20km

Plaża

Piaszczysta, w odległości ok. 100m od hotelu

Stopniowe wejście do morza

Dojście do plaży lokalną ścieżką przez teren hotelu

Leżaki i parasole - bezpłatne

Ręczniki plażowe dostępne po wpłaceniu depozytu w wysokości ok. 10 TND

Bar na plaży (czynny w wysokim sezonie)

Pokoje

Pokój Standard

Klimatyzacja (15.06-30.09)

Łazienka z prysznicem lub wanną, WC

Suszarka do włosów

Telefon, TV-Sat

Sejf - płatny

Minilodówka - wypożyczenie dodatkowo płatne

Łóżeczko dziecięce na życzenie - bezpłatne

Balkon lub taras

Pokój z częściowym widokiem na morze - standard room side sea view

Pokój Promo

Wyposażenie jak w pokoju Standard

Wyżywienie

All Inclusive

Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu

Popołudniowe przekąski,

Kolacja w restauracji tematycznej bezpłatnie, raz na pobyt (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

Napoje bezalkoholowe i alkohole lokalnej produkcji serwowane w baraach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia

Alkohole importowane są dodatkowo płatne

Opis hotelu

Recepcja

3 restauracje, kilka barów

Basen dla dorosłych z osobną sekcją dla dzieci

Aquapark (czynny od 01.05)

Ręczniki plażowe dostępne po wpłaceniu kaucji w wysokości ok. 10 TND

Łóżeczko dziecięce na życzenie, w miarę dostępności - bezpłatne

Pralnia - płatna

Sklep

Oficjalna kategoria 4

Internet

Wi-Fi w recepcji - bezpłatne

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: Programy animacyjne, plac zabaw, miniklub, minigolf, siatkówka na plaży, tenis stołowy, korty tenisowe (bez oświetlenia)

Odpłatnie: bilard, gry elektroniczne, centrum fitness, wszystkie zabiegi w centrum odnowy biologicznej, korty tenisowe z oświetleniem, sporty wodne

Polskojęzyczne animacje dla dzieci i dorosłych w ramach Blue Club oraz animacje dla dzieci w ramach Croco Club w terminie 17.06-08.09

Uwagi

Ostrzeżenie

W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wymogów sanitarnych obowiązujących w Tunezji.

W Tunezji obowiązuje podatek turystyczny, pobierany jednorazowo podczas zameldowaniu w hotelu, jego wysokość zależy od standardu obiektu:

Ważne informacje

Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
14°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, w związku z rozwojem pandemii COVID-19 t, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa od 8 marca 2021 r. wchodzą w życie następujące zmiany dot. warunków wjazdu na terytorium Tunezji:
- obowiązek wykonania testu RT-PCR w czasie nieprzekraczającym 72 h przed wjazdem na terytorium Tunezji i okazanie negatywnego wyniku testu;
- zniesiono obowiązek przymusowej kwarantanny we wskazanym przez tunezyjskie władze hotelu. Zamiast tego wprowadzono wymóg przeprowadzenia kwarantanny w wybranym przez siebie miejscu. Po upływie 48 h od rozpoczęcia kwarantanny istnieje możliwość przeprowadzenia kolejnego testu PCR, gdzie negatywny wynik zwalnia z obowiązku odosobnienia.
Wprowadzone zmiany obowiązują do 28 marca 2021.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Opinie

Opinie dodane przez

6.1
Sylwia
Pobyt - Wrzesień 2020Rodzina z dziećmi
Po przyjeździe do hotelu nie dostaliśmy butelki wody ani tym bardziej nic do jedzenia jedynie drink na powitanie, dziecko było głodne a kolacją dopiero o 19:00... Pokoje były bardzo czyste ciągle sprzątane. Braki uzupełniania mydła itp. Jedzenie porażka niezjadliwe, monotonne niedobre na dłuższy pobyt nie polecam. Na miejscu bardzo dużo osób narzekało na wyżywienie... Po południu ciągle naleśniki i jedna pizza na cały hotel chyba bo wiecznie jej nie było.. Plaża zaskoczenie zaniedbana brudna nie sprzątana wszędzie odchody wygłodzone psy, koty, wszędzie konie i wielbłądy syf i brud a na internecie plaża marzeń ????hotelowy fotograf nie dający spokoju jeśli się nie kupi od niego zdjęcia to porażka.. Ogółem byliśmy tam 15 dni i po 4 mieliśmy dość ale trzeba było wytrzymać. Jakoś... Słodycze smaczne to chyba tyle dobrego w tym hotelu... Nakładanie jedzenia dramat... Nakładali porcje dla dorosłego mężczyzny jak do niemowlaka ciągle trzeba było mówić jeszcze, jeszcze, jeszcze... Po czym pewna pani która nakładała bardzo brzydko stroiła minki. zemsta raczej gwarantowana kogo nie pytaliśmy to miał nasza rodzina również... Animacje super ????aha a la carte to śmiechu warte nie ma żadnej karty dostaje się jakieś śmieszne papki ze stołówki.. Ogółem zawiedliśmy się i nie polecamy.
ZaletyŁadny basen
WadyPo przyjeździe do hotelu nie dostaliśmy butelki wody ani tym bardziej nic do jedzenia jedynie drink na powitanie, dziecko było głodne a kolacją dopiero o 19:00... Pokoje były bardzo czyste ciągle sprzątane. Braki uzupełniania mydła itp. Jedzenie porażka niezjadliwe, monotonne niedobre na dłuższy pobyt nie polecam. Na miejscu bardzo dużo osób narzekało na wyżywienie... Po południu ciągle naleśniki i jedna pizza na cały hotel chyba bo wiecznie jej nie było.. Plaża zaskoczenie zaniedbana brudna nie sprzątana wszędzie odchody wygłodzone psy, koty, wszędzie konie i wielbłądy syf i brud a na internecie plaża marzeń ????hotelowy fotograf nie dający spokoju jeśli się nie kupi od niego zdjęcia to porażka.. Ogółem byliśmy tam 15 dni i po 4 mieliśmy dość ale trzeba było wytrzymać. Jakoś... Słodycze smaczne to chyba tyle dobrego w tym hotelu... Nakładanie jedzenia dramat... Nakładali porcje dla dorosłego mężczyzny jak do niemowlaka ciągle trzeba było mówić jeszcze, jeszcze, jeszcze... Po czym pewna pani która nakładała bardzo brzydko stroiła minki. zemsta raczej gwarantowana kogo nie pytaliśmy to miał nasza rodzina również... Animacje super ????aha a la carte to śmiechu warte nie ma żadnej karty dostaje się jakieś śmieszne papki ze stołówki.. Ogółem zawiedliśmy się i nie polecamy.

8.0
Natalia
Pobyt - Październik 2019Grupa przyjaciół
Bardzo sympatyczny hotel w stylu mauretańskim, dużym lobby z piękną szklaną kopulą. Pokoje są czyste, jasne z elementami stylu i ozdobienia mauretańskiego, z balkonem lub tarasem, prysznicem lub wanną. Minibarek i mini lodówka dodatkowo płatne, sejf w pokoju za opłatą 15 TND za tydzień. Dla osób niepełnosprawnych przygotowane 2 pokoje za wcześniejszą rezerwacją oraz przystosowane 2 toalety. WiFi bezpłatne, działa tylko w hollu, pry basenie i na plaży. Główną atrakcją hotelu jest basen zewnętrzny, który jest uważany za największy wśród hoteli na Djerbie ? 2100 m2 i od najmniejszej do 2.30 m głębokości, o nieregularnym kształcie z lagunami i barem Swim-up po środku. Na terenie hotelu oprócz tego jest kilka mniejszych basenów: basen ze zjeżdżalnią w cichym zakątku, brodzik dla dzieci oraz basen kryty, podgrzewany z wydzieloną częścią dla dzieci. Dla dzieci został osobno wydzielony i ogrodzony teren z Miniklubem, placykiem zabaw i mini basenem. Na terenie hotelu działa 3 restauracji i 3 bary, a woda butelkowana za dodatkową opłatą. Za bramą hotelową jest supermarket z przestępnymi cenami, gdzie można zaopatrzyć się w wodę oraz są bary i restauracji. Za niewielkie pieniędzy można dojechać do miasta, taksówki są dobrze oznakowane i bardzo bezpieczne! Od rana do wieczora mnóstwo animacji dla dzieci i dorosłych, mini siatkówka plażowa, nauka tańca, piłka ręczna w basenie, aquaerobik, zumba, fitness, mini golf i etc. Korzystanie z siłowni odpłatne ? 10 TND za dzien. Oddalona od hotelu ok. 100 m plaża z dojściem przez drogę lokalną, piaszczysta i szeroka, ale wydaje się za mała dla tak dużego hotelu oraz nie wystarczająco parasoli i leżaków, przy plaży jest barek. Ręczniki plażowe za depozytem w wysokości ok. 10 TND. Hotel jest bardzo przyjemny na odpoczynek wakacyjny, przystosowany dla rodzin z dziećmi i osób dorosłych, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zalety? Czyste i zadbane pokoje z balkonem lub tarasem ? 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz przystosowane toalety ? Piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ? Duży basen o nieregularnym kształcie z łagunami oraz barkiem po środku Swim-up ? jeden z największych basenów na Djerbie! ? Basen ze zjeżdżalnią w zacisznym miejscu ? Dla dzieci wydzielony i ogrodzony teren z Miniklubem, placykiem i basenem, animacji i mini disco. Możliwość skorzystania z usług opiekunki dla najmłodszych. ? Sklepy, bary i restauracje przy samej bramie hotelu
WadyDodatkowe opłaty za ręcznik, siłownie, sejfy w pokoju i wodę butelkowaną
+26

8.2
Adrian
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
Bardzo dobry hotel przemiła obsługa ,wieczorne animacje bardzo fajne
ZaletyWi-Fi działa fantastycznie,dobre jedzenie, bardzo miła obsługa i przede wszystkim pełno atrakcji dla dzieci
WadyNie posiada

8.9
Agnieszka
Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
Z czystym sumieniem polecam ten hotel. - hotel czysty, zadbany - basen super, woda czysta i ciepła - wi-fi działa w całym hotelu bez problemu - mini-klub dla dzieci super
Zaletybasen, aquapark, mini klub dla dzieci
Wadybrak

9.0
Natalia
Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
Hotel na swoim terenie posiada 4 baseny, w tym 1 kryty. Polecany osobom aktywnym ze względu na szeroki wybór sportów wodnych na plaży. Znajduje się w dzielnicy hotelowej w niewielkiej odległości od lotniska i najbliższego miasta. Plaża znajduje się przy hotelu, należy przejść przez nieuczęszczaną ulicę. Bar na plaży tylko z napojami bezalkoholowymi. Ogromnym atutem hotelu jest aquapark oraz mini klub z basenem dla dzieci. Pokoje po remoncie, bardzo czyste. Przyjemna restauracja z różnorodnym i smacznym jedzeniem. Atutem hotelu jest również obsługa, która jest na bardzo wysokim poziomie.
Zalety- aquapark - bogata infrastruktura dla dzieci - obsługa na bardzo wysokim poziomie
Wady- dojście do plaży przez drogę lokalną