Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Patka

Pobyt: Luty 2020

To biuro powinno zmienić nazwę na THE WORST REISEN, klient na wycieczce jest zdany sam na siebie, ja przeżyłam horror będąc na górze Adam's Peak, mimo zapewnień że będzie z nami grupa kilku osób z innych hoteli nie było nikogo, znaleźliśmy się nawet w sytuacji niebezpiecznej, ale biura to nie obchodzi i do tego oszustwa rezydenta, brak kasę a wycieczek fakultatywnych nie było. Totalna tragedia.

Sylwia

Pobyt: Marzec 2020

O dobrej firmie świadczy fakt czy w razie problemów stanie na wysokości zadania i zadba o dobro klienta, niestety Best Reisen nie zdał tego egzaminu, jak zresztą 90% touroperatorów w naszym kraju. Pieniądze biorą a jak pojawią się problemy zostawiają klienta samemu sobie. Reklamację złożyliśmy i tu również cisza ze strony organizatora...telefonu nie odbierają, na maile nikt nie dopisuje. Mieliśmy m.in. problem z lotem powrotnym a organizator w ogóle się nami nie przejął. Niekompetencja pracowników biura, którzy zamiast pomóc wprowadzali jedynie chaos informacyjny pracując "od niechcenia" bo tak trzeba to nazwać, choć pieniądze wzięli za pełną usługę! Daleko niestety nam jeszcze do zachodu. Dlatego Kochani jak mogę coś doradzić to podróż na własną rękę, ponieważ w razie problemów i tak jesteśmy skazani sami na siebie! Każdy może chwalić biuro pod niebiosa jak wykupione wczasy odbyły się bez problemów i organizator nie musiał interweniować. Może jak ilość klientów spadnie to organizatorzy podróży się w końcu ockną i zaczną szanować swojego klienta!

Pobyt: Marzec 2020

przed wybuchem epidemii u nas gwarantowali telefonicznie że w razie anulacji przez organinzatora z tych powodów, niezwłocznie w ciągu 7 dni zwrócą kasę, teraz mówią o voucherach albo czekaniem ponad pół roku, śmiech na sali

Pobyt: Luty 2020

Rewelacyjne biuro do obsługi podróży i wycieczek. Kupiliśmy wycieczkę w biurze Rainbow w Lesznie ale operator Best Reisen. Serdecznie polecam! Najwyższa jakość świadczonych usług! W Egipcie w Sharm el Shake przywitał nas rezydent Egipcjanin Grzegorz-Amgad ???????? przez cały pobyt zajmował się nami na najwyższym poziomie, zadbał o wszystko. Polecamy wycieczki lokalne (na miejscu obsługuje (Mitting point). Nasz rezydent Grzegorz doskonale mówi po polsku i dba o każdy szczegół aby klient był zadowolony! Serdecznie jemu dziękujęmy za super wakacje i polecamy.

wczasowicz

Pobyt: Luty 2020

Biorą kasę, a po dwóch dniach mówią, że nie są w stanie zorganizować wyjazdu za daną cenę. W tym czasie nie możesz zarezerwować innych wyjazdów, a na koniec okazuje się, że musisz zostać w domu. Nie polecam ani Best Reisen, ani Wakacje.pl. Totalne dno!!!

Jaki

Pobyt: Styczeń 2020

Jeden wielki bubel. Nie mają zielonego pojęcia co sprzedają... opowiadają na infolinii głupoty, nikt z nich chyba nigdy nie był za granicą. Najgorsze biuro z jakim miałem do czynienia. NIE POLECAM NIKOMU! Jaka cena taka jakość - wszystko na najniższym poziomie. Żenada

M.

Pobyt: Styczeń 2020

Zarezerwowaliśmy wycieczkę, pani na infolini powiedziała, żę bagaż w cenie i przelew robiliśmy będąc jeszcze na linii żeby wszystko było zaklepane i żeby ceny się nie zmieniły. Na następny dzień telefon, że lot podrożał o 300 zł za osobę a bagaż to w sumie jednak nie jest w cenie i trzeba zapłacić za niego 400zł za osobę. Oczywiście podziękowaliśmy.... Na szczęście wakacje.pl błyskawicznie zwróciło środki. W każdym razie, co najzabawniejsze, od tego wydarzenia minęły dwa dni, a cena za ten wyjazd dalej taka sama!!! To niby podrożało, ale na stronie jednak nie :) Więc albo "zapomnieli" zmienić cenę albo czekają, aż ktoś się zgodzi na dopłatę 700zł za osobę... Porażka.

Pobyt: Styczeń 2020

Wycieczka do Wietnamu (Hoi An) jak najbardziej udana. Wszystko zgodnie z opisem. Serdecznie polecam

Ewa Grycko

Biuro podróży Best Reisen oceniam jako najgorszy z, którego miałam okazje skorzystać. Hotel do którego trafiliśmy nie spełniał warunków umowy. Wytrzymaliśmy w tym hotelu dwa dni i jedna noc, gdyż wszechobecny brud doprowadził Nas do zmiany hotelu za który musieliśmy oczywiście dopłacić. Straciliśmy przez to biuro podróży sporo nerwów i część swojego urlopu, Pobyt w początkowym hotelu spędziliśmy na walizkach i w holu recepcyjnym gdzie również zostaliśmy potraktowani jak intruzi. Po powrocie do Polski i złożeniu reklamacji zostaliśmy również potraktowani nieprofesjonalnie przez biuro. Oczywiście nie przyjęli reklamacji wycieczki, ,mimo, iż posiadaliśmy mnóstwo dowodów (zdjęcia) przedstawiających stan hotelu w którym przeżyliśmy koszmar. Szkoda,że nie ma możliwości wstawienia tutaj zdjęć, gdyż z przyjemnością ujawniłabym jaką ofertą dysponuje właśnie to biuro podróży. Były to pierwsze i ostatnie wakacje z Best Reisen i stanowczo odradzam korzystania z Ich usług.

Izabela

Pobyt: Styczeń 2020

Byliśmy z tym biurem na Malediwach i wszystko super załatwione. Dostaliśmy najlepiej usytuowany bungalow na wyspie, cała oferta zgadzała się z opisem. Nie było żadnego rezydenta z biura, ale zupełnie nie był do niczego potrzebny. Bez problemu udało się wszystko załatwić. Jedynie dokumenty podróży przyszły tego samego dnia co był wylot, ale w niczym to nie przeszkadzało do udanego urlopu. Nie mam zastrzeżeń,polecam.