6,6 / 10

Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Ocena na podstawie 120 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,3
  Ocena
  Organizatora

 • 6,3
  Ocena
  rezydentów

 • 6,6
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,6
  Zgodność oferty
  z opisem

Sprawdź oferty biura podróży Best Reisen
 • Dominikana All Inclusive
  4 896 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Malediwy Pełne wyżywienie
  5 916 zł 7 dni / os. Sprawdź
 • Mauritius Śniadania
  5 365 zł 8 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Best Reisen

Opinie

 
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr

  Pobyt: Marzec 2020

  przed wybuchem epidemii u nas gwarantowali telefonicznie że w razie anulacji przez organinzatora z tych powodów, niezwłocznie w ciągu 7 dni zwrócą kasę, teraz mówią o voucherach albo czekaniem ponad pół roku, śmiech na sali

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Marta

  Pobyt: Luty 2020

  Rewelacyjne biuro do obsługi podróży i wycieczek. Kupiliśmy wycieczkę w biurze Rainbow w Lesznie ale operator Best Reisen. Serdecznie polecam! Najwyższa jakość świadczonych usług! W Egipcie w Sharm el Shake przywitał nas rezydent Egipcjanin Grzegorz-Amgad ???????? przez cały pobyt zajmował się nami na najwyższym poziomie, zadbał o wszystko. Polecamy wycieczki lokalne (na miejscu obsługuje (Mitting point). Nasz rezydent Grzegorz doskonale mówi po polsku i dba o każdy szczegół aby klient był zadowolony! Serdecznie jemu dziękujęmy za super wakacje i polecamy.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  wczasowicz

  Pobyt: Luty 2020

  Biorą kasę, a po dwóch dniach mówią, że nie są w stanie zorganizować wyjazdu za daną cenę. W tym czasie nie możesz zarezerwować innych wyjazdów, a na koniec okazuje się, że musisz zostać w domu. Nie polecam ani Best Reisen, ani Wakacje.pl. Totalne dno!!!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Jaki

  Pobyt: Styczeń 2020

  Jeden wielki bubel. Nie mają zielonego pojęcia co sprzedają... opowiadają na infolinii głupoty, nikt z nich chyba nigdy nie był za granicą. Najgorsze biuro z jakim miałem do czynienia. NIE POLECAM NIKOMU! Jaka cena taka jakość - wszystko na najniższym poziomie. Żenada

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  M.

  Pobyt: Styczeń 2020

  Zarezerwowaliśmy wycieczkę, pani na infolini powiedziała, żę bagaż w cenie i przelew robiliśmy będąc jeszcze na linii żeby wszystko było zaklepane i żeby ceny się nie zmieniły. Na następny dzień telefon, że lot podrożał o 300 zł za osobę a bagaż to w sumie jednak nie jest w cenie i trzeba zapłacić za niego 400zł za osobę. Oczywiście podziękowaliśmy.... Na szczęście wakacje.pl błyskawicznie zwróciło środki. W każdym razie, co najzabawniejsze, od tego wydarzenia minęły dwa dni, a cena za ten wyjazd dalej taka sama!!! To niby podrożało, ale na stronie jednak nie :) Więc albo "zapomnieli" zmienić cenę albo czekają, aż ktoś się zgodzi na dopłatę 700zł za osobę... Porażka.

  Opinia dodana:
 • 9,5 / 10

  Piotr

  Pobyt: Styczeń 2020

  Wycieczka do Wietnamu (Hoi An) jak najbardziej udana. Wszystko zgodnie z opisem. Serdecznie polecam

  Opinia dodana:
 • 2,8 / 10

  Ewa Grycko

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Biuro podróży Best Reisen oceniam jako najgorszy z, którego miałam okazje skorzystać. Hotel do którego trafiliśmy nie spełniał warunków umowy. Wytrzymaliśmy w tym hotelu dwa dni i jedna noc, gdyż wszechobecny brud doprowadził Nas do zmiany hotelu za który musieliśmy oczywiście dopłacić. Straciliśmy przez to biuro podróży sporo nerwów i część swojego urlopu, Pobyt w początkowym hotelu spędziliśmy na walizkach i w holu recepcyjnym gdzie również zostaliśmy potraktowani jak intruzi. Po powrocie do Polski i złożeniu reklamacji zostaliśmy również potraktowani nieprofesjonalnie przez biuro. Oczywiście nie przyjęli reklamacji wycieczki, ,mimo, iż posiadaliśmy mnóstwo dowodów (zdjęcia) przedstawiających stan hotelu w którym przeżyliśmy koszmar. Szkoda,że nie ma możliwości wstawienia tutaj zdjęć, gdyż z przyjemnością ujawniłabym jaką ofertą dysponuje właśnie to biuro podróży. Były to pierwsze i ostatnie wakacje z Best Reisen i stanowczo odradzam korzystania z Ich usług.

  Opinia dodana:
 • 7,5 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Izabela

  Pobyt: Styczeń 2020

  Byliśmy z tym biurem na Malediwach i wszystko super załatwione. Dostaliśmy najlepiej usytuowany bungalow na wyspie, cała oferta zgadzała się z opisem. Nie było żadnego rezydenta z biura, ale zupełnie nie był do niczego potrzebny. Bez problemu udało się wszystko załatwić. Jedynie dokumenty podróży przyszły tego samego dnia co był wylot, ale w niczym to nie przeszkadzało do udanego urlopu. Nie mam zastrzeżeń,polecam.

  Opinia dodana:
 • 1,3 / 10

  Alina - Niezadowolona

  Pobyt: Lipiec 2019

  Generalnie brak słów. Nikomu nie polecam korzystania z usług biura. Totalna porażka tj-brak miejsca w wykupionym hotelu, ( hotel zastępczy bez ALL INC, gdzie miałam wykupiony), brak kontaktu z rezydentem na miejscu. Trudna i długotrwała walka z reklamacją po powrocie,.Kontakt na miejscu z rezydentem był dopiero w 3 dobę pobytu.

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Wilku

  Pobyt: Grudzień 2019

  Biuro w porządku nie było problemu na lotnisku z rezydentem czekał.Podał swój numer telefonu , z którym można było się połączyć za darmo przez Wi-Fi w Hotelu( WhatsApp ) Wycieczkę do Dubaju zamówiliśmy poprzez WhatsApp z wydrukiem bez problemu opłata na miejscu u rezydenta.W dniu wyjazdu do Polski rano rezydent przesłał bilety samolotowe WIZZ AIR wyjazd o 17.00 z hotelu busem. HOTEL BIN MAJID BEACH RESORT - OK!!!

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 12
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią