Opinie o biurze Best Reisen

• Emiraty Arabskie Śniadania
  • Egipt All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Best Reisen

turysta z Warszawy

Profesjonalna opieka biura. Rezydent odebrał nas z lotniska, uczestniczył przy meldowaniu w hotelu. Następnego dnia spotkał się z nami aby porozmawiać z nami o zwyczajach, podpowiedzieć kilka rzecz i oczywiście sprzedać wycieczki. O dziwo cena wycieczek niższa niż u "lokalnych" sprzedawców. Dostaliśmy do rezydenta kontakt telefoniczny i mailowy z którego bez problemu czasem korzystaliśmy. Hotel zgodny z ofertą,7 dni od niedzieli do niedzieli - godziny wylot 8.30 z Warszawy w niedzielę, wylot z Hurgady 4 rano w niedzielę. Jesteśmy super zadowoleni

ROMAN

Biuro ok.Drugi nasz wyjazd z tym biurem do Egiptu. Polecam. Tym razem z żoną byliśmy w Sharm El Sheik hotel Grant Oasis.Wszystko ok . Rezydent GRZEGORZ super polecam egipcjanin bardzo dobrze mówi po polsku. Bardzo pomocny polecam citi tours wycieczka do Jerozolimy Grzegorz wszystko załatwia. Lącznie z prowiantem na wycieczki.

Bożena

Pozytywna ocena, biuro rzetelne polecam usługi oferowane przez Best Reisen Biuro podróży

Kamila

To biuro ma gdzieś swoich klientów. Rezydent na miejscu naciąga na drogie wycieczki i mówi, że najtaniej, spotkanie specjalnie jest zaraz po przylocie. Wszystko jest robione tak, aby ludzie nie mieli czasu zapoznać sie z cenami na rynku.

Z77

Brak własnego stanowiska na lotnisku Rezydentka spóźniła się na lotnisko 30 min , żeby nas odebrać , później czekaliśmy jeszcze 20 min na busa

Dorota Sekula

Nigdy w zyciu nie pojade z przez to biuro podrozy! Brak zainteresowana klientami! Po zaplaceniu kwoty brak zainteresowana. Czas oczekiwania na jakiekolwiek informacje wiecej niz 24 h ! Brak informacji. Biuro nie informuje o calkowitym czasie podrozy !!!! Cos okropnego!!!

Wszystko zgodne z opisem oferty do niczego nie można się przyczepić polecam w 100 procentach.Bardzo dobra organizacja wycieczki wszystko przejzyscie

Iwona

Oferta zgodna z opisem. Bardzo sprawny transfer do hotelu i na lotnisko. Rezydent w ciągłym kontakcie. Polecam.

Artur

O ile wszystko było przygotowane zgodnie z opisem t na pomoc rezydenta nie ma co liczyć jeśli chodzi o Bułgarię - Słoneczny Brzeg. Zero kontaktu, nawet będąc zainteresowanym wycieczkami dodatkowymi na miejscu nie można liczyć na pomoc. Dobrze, że zostaliśmy odebrani i odwiezieni na lotnisko. Chcesz coś zobaczyć na miejscu - licz na siebie...

Fantastyczne wakacje marzeń (podróż poślubna) spędzone we wspaniałym hotelu na Mauritiusie - dzięki biurze podróży Best Reisen. Bardzo kontaktowa i przyjemna obsługa - dzwoniliśmy już na samym początku, bo nasz samolot do Francji był opóźniony, a mieliśmy jedynie 1,5 godziny na przesiadkę. Pani na infolinii fachowo nas uspokoiła :) Jeśli chodzi o sam hotel (Radisson Blu Poste Lafayette) - w tej cenie na prawdę chyba nie znajdzie się NIC lepszego. Obsługa rezydentów (Mike'a i Juliena) też na najwyższym poziomie - bardzo dużo opowiadają o wyspie, oprowadzają też nie po "otrzaskanych" trasach, ale również po mniej uczęszczanych, zapewniając w trakcie całodniowych wycieczek lunch w lokalnych maurytyjskich restauracjach. Zaprowadzą również w miejsca, gdzie sprzedawcy nie zedrą z nas ostatnich pieniędzy za pamiątki i lokalne przysmaki :) Podsumowując, mogę z całego serca polecić biuro! P.S. Na kartce z numerem do Julien'a było coś nie tak, ale Julien oczekiwał na nas na lotnisku z kartką z nazwiskiem, więc obyło się bez problemów - chyba zmieniło się coś w maurytyjskich numerach telefonu, bo na wizytówce Julien'a końcówka numeru była taka sama, ale lekko zmieniony początek.