Opinie o biurze ETI

• Turcja All Inclusive
  • Hiszpania Śniadania

Minister

Pobyt: Luty 2020

Pobyt z grupą znajomych z dziećmi luty 2020 w Egipcjie Wszystko OK. Rezydent Sam mówiący bardzo dobrze po polsku. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z biurem i błyskawiczna obsługa przy wylocie dzień po zakupie. Mieliśmy trochę obaw czytając opinie o ETI ale te negatywne wystawiają chyba ci którzy chcieli by aby rezydent mieszkał u nich w szafie i był do dyspozycji z każdą pierdołą.

Janina

Pobyt: Styczeń 2020

Wlasnie wrocilam z tygodniowego pobytu z biurem eti w egipcie, w sharm el sheik dokladnie z hotelu siva sharm. Przed wyjazdem poczytalam wszystkie te negatywne opinie i dosc sceptycznie podchodzilam do wykupionego wczesniej pobytu. Bardzo mile zaskoczyla mnie profesjonalna obsluga rezydenta. Na lotnisku pan Bassam zaopiekowal sie nami odpowiadajac wyczerpujaco na wszelkie pytania. W hotelu pani pochadzaca z Belgii ( zapomnialam imienia) codziennie przychodzila pytac o nasza opinie, ewentualne uwagi i zastrzezenia. Pelen profesjonalizm. Polecam

Łukasz

Biuro Eti to jedno wielkie nieporozumienie, nikomu nie polecam korzystania z ich usług. Biuro Eti sprzedaje wczasy w hotelach w których nie ma wolnych miejsc, dopiero po przyjeździe na miejsce rozlokowuje gości po innych hotelach w których mają braki w obłożeniu. W naszym przypadku, hotel w którym wykupiliśmy pobyt przez biuro Eti, z racji braku wolnych miejsc zorganizowal nam nocleg z 2 zupełnie obcych ludzi, z którymi spędziliśmy 3 doby. Chciałbym zauważyć że dzień po naszym przyjeździe, turysci z Niemiec nie mieli najmniejszych problemów z zakwaterowaniem w pokojach jakie wykupili, gdzie nam dzień wcześniej powiedziano że hotel jest obłożony w 100%.... Nigdy nie przypuszczałem, że wakacje organizowane przez biuro, które podobno specjalizuje się w wycieczkach do Egiptu Mogą wyglądać w taki sposób, był to pierwszy i zdecydowanie ostatni wyjazd z biurem Eti.

Agatka

Zdecydowanie nie polecam biura Eti i dziwię się, że strona wakacje.pl mimo poglądu na całą sytuację chociażby z opinii klientów dalej oferuje ich wycieczki na stronie. Biuro Eti sprzedaje wczasy w hotelach w których nie ma wolnych miejsc, dopiero po przyjeździe na miejsce rozlokowuje gości po innych hotelach w których mają braki w obłożeniu. Chciałabym przestrzec osoby, które zastanawiają się nad wakacjami z tym biurem, rezerwując konkretną wycieczke nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że traficie do wybranego przez siebie hotelu (tak było w moim przypadku). Po przyjeździe rezydent oznajmił nam, że w hotelu w którym wykupiliśmy pobyt nie ma dla nas miejsca i pojedziemy do innego hotelu oddalonego o 40km. Kiedy autokar podjechał pod zastępczy hotel i nikt z uczestników wycieczki nie zgadzał się na opuszczenie autokaru oraz pozostanie w zupełnie innym hotelu, kierowca oraz obsługa hotelu wystawili wszystkie bagaże gości na środku ulicy. Po 2-godzinnej kłótni z rezydentem przed zastępczym hotelem podstawiono drugi autokar i przewieziono nas do właściwego hotelu, gdzie z powodu rzekomego braku miejsc zameldowano nas w pokoju z 2 obcych ludzi z którymi spędziliśmy w pokoju połowę wyjazdu. Zdecydowanie nie polecam biura Eti.

Robert

Pobyt: Styczeń 2020

Biuro podróży ETI to porażka wyboru wakacji w Egipcie. Od samego początku wszystko na poziomie - DNO ! Na lotnisku rezydentka Monika pełna olewka ! obsługa przylotu, bałagan ze wskazaniem właściwego autokaru i lakoniczna informacja w czasie podróży zamykajaca się w jednym zdaniu ! " jutro macie państwo spotkanie z przedstawicielem biura ETI w hotelu o godzinie .... " Zerowy kontakt i brak informcji wprowadzajacej jak np. co wchodzi w zakres AI wykupionego pakietu, a co nie ! Na drugi dzień spotkanie z przedstawicielem biura który skupił się na wycieczkach opowiadajac lakoniecznie w języku łąmanej polszczyzny . Straszą wszystkich , że wycieczka z ludzmi z poza hoptelu to przeplacenie i nie wiadomo co dostaniecie ! Nie wierzcie ! - to z nimi dostaniecie cienki pakiet - skorzystałem z wycieczki na kładach i wielbłądach . Na kladach kombinują jak zawieźć wszystkich szybki na miejse do prowizorycznej wioski beduinskiej koło bazy wojskowej ... nawet nie umieli opowiedzieć o życiu tych udzi i dlaczego maja takie zwyczaje , .. tragedia . Wielbłąd zroni z wami 40 mb spaceru tyle by zrobić zdjecie i powrót Nie ma mowy o jakimś odcinku blizej nie okreslonym przed zaplatą . Po wszystkim na siłe chcieli wcisnąc zdjecia z kładów za 6 $ od zdjecia . Kiedy grupa nie kupiła - przedstawiciel biura ETI się nie odzywał do nas przez cały powrót - zaladował nas do samochodu i podrzucił pod hotel, a do ostatniego nawet nie pojechał by sprawdzić czy wszystko ok. Masakra . Potem cały pobyt - ZERO OPIEKI . Braki : = zakwaterowano nas w pokoju o wspólnym balkonie z innymi , czego nie było w umowie wycieczki - sąsiedzi byli palący i cały urlop kopcili a wszystko leciało do pokoju , nikt nie reagował ! - hotel już ma swoją młodość za sobą . wszystko wymaga odnowienia , kafelki odpadają w łazience - uszkodzone urządzenia np. suszarka do włosów rozpada się przy dotknięciu - pościel nie wymieniona przez całe 7 dni ! brudna od początku jak by spał w niej ktoś ... aż szara - BRAK CIEPŁEJ WODY posiłki : - ciąłgła walka o naczynia ...brak kubków i talerzy ! tragedia - stoły nakrywane brudnymi obrusami ... szklanki obmywane i nie suszone ! basen : - miał być podgrzewany ... był do temperatury o 5 stopni wyższej niż morze , wchodzili tylko odważni reszta oblegała leżaki POWRÓT : - budzenie ludzi godzinę przed wyjazdem w nocy o 24:00 by ściągnac kasę za zwiezienie bagażu - nie chęć w załadowaniu do autokaru / wszedzie bakszysz ! jako mus ! / - Przedstawiciel nie został nawet na lotnisku do czasu wpuszczenia wycieczki do terminala pojechał zostawiajac nas i okazalo się, że policja lotnoska nie wie nic o odlocie do Warszawy i nie chce nas wpuścić ... każe nam czekać na zewnątrz - pełen bezwład decyzyjny ... NIE WYBIERAJCIE BIURA ETI i ofert od nich lub każcie sobie wszystko dopisać do umowy standardowej bo potem powiedzż, że nie mieli wpływu na to co na miejdcu ! Rezudentaka całkowicie do zmiany ! Porażka . Hotel Grant Resort Hurgada - PORAŻKA

Halinka

Pobyt: Kwiecień 2020

Planuję wyjazd do Egiptu, podoba mi się oferta jednego z hoteli w Hurghada, ale tę oferte ma tylko biuro ETI. Czytam opinie , które są tak skrajnie różne ,że nie wiem jaką podjąć decyzję . Nie znam angielskiego i boję się ,że w razie problemów nie dam sobie rady , by wyegzekwować , to co mi się należy i nie zrozumiem o co chodzi... co Państwo radzicie?

Pobyt: Grudzień 2019

Biuro ok, fajne ceny wycieczek,ale rezydenci masakra wgl nie dla klienta, mało sympatyczni, wizy u rezydentów droższe niz na lotnisku...Słabo...

Rzeczywistość inna niż opis i zdjęcia hotelu. Rozsypujący się hotel ze starości, zaśniedziałe bateria oraz pożółkła ceramika łazienkowa. Meble nie w starym stylu tylko stare. Specyficzny zapach starości i stęchlizny. Brudna pościel oraz pouszkadzane meble. Standard akademicki. Położenie hotelu nad piękną zatoką z rafą koralową i błękitną wodą. Przyjazna i bezpieczna okolica na wieczorne spacery. Blisko stragany i lokalne sklepiki. Jedzenie specyficzne ze względu na kulturę i kontynent. Wykupiony w Polsce pokój DE LUXE taki sam jak inne pokoje, na parterze z widokiem na sąsiednie skrzydło i bar oraz z krzyczącymi turystami poruszającymi się po chodniku tuż pod oknem. Turyści "rzucający" 10$ na recepcji dostawali pokoje na wyższych kondygnacjach z pięknym widokiem na miasto i morze. W ofercie All inclusive 24h na dobę w rzeczywistości do północy a po północy płatny. Informacja jaką uzyskałem w recepcji była taka, że to jest wina biura podróży, ponieważ wprowadzili mnie w błąd podając taką informację. Restauracje ala karte to jedna wielka ściema. Większość potraw dodatkowo płatna, wyjątkiem jest restauracja rybna, w której wszystkie dania są dodatkowo płatne poza jednym tradycyjnym - rybką i frytkami hhihihi. Zdjęcia przedstawiające pięknie nakryte stoły z pełną gamą zastawy stołowej oraz pięknie ułożonymi daniami też jedna wielka ściema. Ogólnie wyjazd udany, ponieważ większość czasu spędzona na plaży i w mieście. Cena NIEADEKWATNA do standardu - ok. 6 331,20 za 2 osoby. Samolot dość stary i beż żadnego loga. Załoga ubrana różnorodnie. Kokpit otwarty większość lotu. Zalety: - położenie - przybrzeżna rafa - błękitna woda - bar na plaży Wady: - brud w hotelu (pokoju, restauracji) - plastikowe kubeczki do drinków !!!! - nocne prace konserwacyjne - ścieki wpływające do zatoki kąpielowej

mieczysław

Pobyt: Listopad 2019

Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!Do kitu !!!!

Olek

Pobyt: Listopad 2019

Nigdy więcej z biurem ETI TO JAKIEŚ WIELKIE NIEPOROZUMIENIE. Opisy w ofercie mają się nijak do rzeczywistości np. czas transferu z lotniska do hotelu miał wynosić 0,30 min trwał 3 godziny. Polsko języczny rezydent to jakaś niemiła pani ze Słowacji, która nie potrafiła słowa po polsku i w czasie problemów podczas pobytu miała pretensje co my od niej chcemy.Mamy się cieszyć że w ogóle możemy być gośćmi tego hotelu. KATASTROFA.