Opinie o biurze ETI

ETI

Bartosz

ABSOLUTNIE NIE POLECAM BIURA ETI !!!! Siedzimy z małymi dziećmi pod recepcją w Hotelu Sunwing Waterworrld Makadi w którym wykupiliśmy wakacje. Recepcjonistka powiedział nam, że biuro ETI sprzedało więcej wycieczek niż miejsc w hotelu i narazie nie ma dla nas miejsc. W sumie Polaków jest 15 osób. Jest też 20 Węgrów dla których też nie ma miejsc. Polskich rezydentów nie ma na miejscu. Zeszłą noc spędziliśmy w innym hotelu w centrum Hurgady bo w naszym nie było miejsc. Hotel zastępczy to jakiś geriatryk dla starych Niemców. Nie ma parku wodnego ani morza z rafą koralową przy hotelu. Dla dzieci totalna porażka, nic do roboty. Pokoje zupełnie inne niż te za które płaciliśmy. Wycieczkę na 7 dni kupowaliśmy pół roku temu, więc nie jest to jakieś last minut! W sumie przyjechaliśmy na 6 dni bo zostały zmienione godziny lotów (siódmy dzień to 2 godziny na lotnisku od północy do drugiej w nocy) a dwa są już zmarnowane. Ciekawe co na to wakacje. pl? Czy zdają sobie sprawę jak biuro ETI oszukuje ich klientów?

Izabela

Własnie wrócilam z Egiptu, 16 godzin oczekiwania na zakwaterowanie na srodku hurgady-nikt si enami nie intersowal, bo w naszym 5* hotelu ne bylo miejsca, chcieli nas zakwaterowac w 3* co jest niezgodne ze standardem, brak opieki rezydenta Egipskiego-Walida, brak opieki ze strony rezydenta polskiego -Moniki, wyłudzanie napiwków! brak cieplej wody w hotelu, wanna to syf kiła i mogiła strach było w niej brać proszynic w klapkach, brak wycieczek jako ze brak bylo rezydenta, mnóstwo rzeczy na minus, mnóstwo problemów, ETI - NIGDY WIECEJ Z WAMI NIE POJADE !!! zepsuliscie wakacje i mi i mjej rodzinie , PORAŻKA!!!

Joasia

Tatiana

Zbyt późna informacja o wylocie od rezydentów.. Do Pani Moniki nie można się dodzwonić, Valid chociaż odpowiadał. Biuro podróży ogólnie zorganizowało wycieczkę dobrze. Transfer z i na lotnisko, rezerwacja pokoi. Polecam.

Bartosz

Biuro podróży ETI to oszuści. Kupiliśmy wycieczkę do Sunwing Waterworrld makadi. Na lotnisku dowiedzieliśmy się że w naszym hotelu nie ma miejsc. I zakwaterowani nas w innym syfiastym hotelu. Dopiero po awanturę i wydzwanianiu do Polski przenieśli nas do właściwego hotelu. W sumie z 6 dni wycieczki straciliśmy 1,5. W hotelu rozmawiając z innymi turystami dowiedzieliśmy się że taka zagrywka to w eti standard. Ciekawe co na to wakacje. pl?

Bartosz

Biuro to oszuści! Siedzimy z dziećmi pod recepcją w Hotelu Sunwing Waterworrld Makadi. Recepcjonistka powiedział nam, że biuro ETI sprzedało więcej wycieczek niż miejsc w hotelu i naradzie nie ma dla nas miejsc. W sumie Polaków jest 15 osób. Jest też 20 Węgrów dla których też nie ma miejsc. Rezydentki nie ma na miejscu. Powiedziała, że rezydentów jest tylko dwóch i mają 20 hoteli do ogarnięcia. W sumie przyjechaliśmy na 6 dni a dwa są już spiepszone. Ciekawe co na to wakacje. pl?

Diana

Oszuści! Właśnie jestem w Hurgardzie z dwójką małych dzieci koczuję w recepcji, bo hotel ma over booking! Wakacje kupione pół roku temu, Eti sprzedaje więcej miejsc niż jest dostępnych. Wczoraj zakwarerowali nas w gorszym hotelu! Nie kupujcie u nich! Koszmar!!!!

Aleksander

Dziękuję wszystko było super. Wakacje udały się na 100%

Natalia

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce do hotelu Sunwing 5* okazało się że nie ma w nim miejsca. Nie rozumiem jak biuro podróży może sprzedawać pokoje które nie istnieją? 5h czekaliśmy na zakwaterowanie w innym hotelu. Szczęście w nieszczęściu że był bardzo dobry. Jednakże to z pewnością był moj ostatni raz ETI, dla ludiz którzy przez 4 dni musieli dzielić pokój z obcymi ludźmi z pewnością także. Rezydent poinformował nas o zmianie hotelu po czym zostawił nas na pastwę losu w holu, gdzie recepcjonisci nie mieli pojęcia co z nami zrobić. Serdecznie nie polecam.

aga

Najlepsze biuro z jakim bylismy do tej pory, cudowni i ciagle dostepni rezydenci, opieka w hotelu, przesliczny hotel i super jedzenie za rok jedziemy znowu z tym biurem dzieki